Перейти до змісту

Що переглянути? 2015


Zheny@

Рекомендовані повідомлення

Интерстеллар / Interstellar

4951493d3693ce613d9f8d6789e16378.jpg

Название: Интерстеллар

Оригинальное название: Interstellar

Год выхода: 2014

Жанр: фантастика, боевик, детектив, приключения

Режиссер: Кристофер Нолан

В ролях: Мэттью МакКонахи, Энн Хэтэуэй, Кейси Аффлек, Джессика Честейн, Тофер Грейс, Уэс Бентли, Майкл Кейн, Маккензи Фой, Джон Литгоу, Эллен Бёрстин

О фильме:

Когда засуха приводит человечество к продовольственному кризису, коллектив исследователей и учёных отправляется сквозь червоточину (которая предположительно соединяет области пространства-времени через большое расстояние) в путешествие, чтобы превзойти прежние ограничения для космических путешествий человека и переселить человечество на другую планету.

Выпущено: США, Великобритания / Legendary Pictures, Lynda Obst Productions, Paramount Pictures, Warner Bros.

Продолжительность: 02:49:03

Озвучивание: Дублированное [чистый звук] Официальный

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 703
  • Створено
  • Остання відповідь

Arden, перший раз все одно треба дивитись його в кінотеатрі. а потім вже вдома, з пляшкою пива та перемотками смакуючи моменти :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Shkoder,Так в кінотеатрі уже не крутять, прокат закінчився на скільки знаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та я просто висловив свою думку. не все ж є можливість подивитись у мультіплексі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Два рази їздив в IMAX. На Аватара та Інтерстеллар.

Але другий раз вдома буду дивитися полюбому, можливо, зверну увагу на щось нове та переосмислю деякі моменти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фокус / Focus

«Узнай в чём фокус»

19833989ba90.jpg

Год выпуска: 2015

Страна: США

flag-1.gif

Жанр: драма, мелодрама, комедия, криминал

Продолжительность: 01:44:36

Перевод: Дублированное [Чистый звук] Официальный

Режиссер: Гленн Фикарра, Джон Рекуа

Сценарий: Гленн Фикарра, Джон Рекуа

Продюсер: Денис Ди Нови, Чарли Гоголак, Стэн Влодковски

Оператор: Хавьер Гробет

Композитор: Ник Урата

Художник: Бет Микл, Келли Керли, Дэйна Пинк

Монтаж: Ян Ковач

В ролях: Уилл Смит, Марго Робби, Родриго Санторо, Джералд МакРэйни, Б.Д. Вонг, Роберт Тейлор, Бреннан Браун, Адриан Мартинес, Лаура Флэннери, Стефани Он

Описание: История об опытном мошеннике, который влюбляется в девушку, делающую первые шаги на поприще нелегального отъема средств у граждан. Отношения становятся для них проблемой, когда обнаруживается, что романтика мешает их нечестному бизнесу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фокус / Focus

класний фільм на вечір. Трошки передбачуваний, трошки несподіваний :)

8/10.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Интерстеллар

взагалі не торкнуло - мабуть забагато si-fi в дитинстві перечитав :)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не обов'язково торент, я знайшов тут , але звук не поганий.

повір якщо є в онлайні і на файлообмінниках то й на торенті теж є, на цьому сайті такий же дубляж двухголосий що й на всіх торентах від "Студия Пиратского Дубляжа". А писав я за торент тому що качаю все лише торентом.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Интерстеллар / Interstellar

4951493d3693ce613d9f8d6789e16378.jpg

Название: Интерстеллар

Оригинальное название: Interstellar

Год выхода: 2014

Жанр: фантастика, боевик, детектив, приключения

Режиссер: Кристофер Нолан

В ролях: Мэттью МакКонахи, Энн Хэтэуэй, Кейси Аффлек, Джессика Честейн, Тофер Грейс, Уэс Бентли, Майкл Кейн, Маккензи Фой, Джон Литгоу, Эллен Бёрстин

О фильме:

Когда засуха приводит человечество к продовольственному кризису, коллектив исследователей и учёных отправляется сквозь червоточину (которая предположительно соединяет области пространства-времени через большое расстояние) в путешествие, чтобы превзойти прежние ограничения для космических путешествий человека и переселить человечество на другую планету.

Выпущено: США, Великобритания / Legendary Pictures, Lynda Obst Productions, Paramount Pictures, Warner Bros.

Продолжительность: 02:49:03

Озвучивание: Дублированное [чистый звук] Официальный

в 3d будет?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в 3d будет?

Interstellar в 3D не виходив.

" ... насчет 3D, то я осознанно не хотел его использовать. Ведь трехмерное изображение, конечно, вовлекает зрителя в просмотр, но при этом экран кажется меньше и ближе, чем на самом деле. А в IMAX 2D экран кажется, наоборот, необъятно гигантским. Когда я показываю черную дыру или кольца Сатурна, мне необходим именно этот эффект." © Nolan

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Інтерстеллар вже є у файній якості та з українським дубляжем, тут та тут (посилання на інші ресурси) :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я його не поняв. Тобто фільм цілком непоганий. Але як на мене - на один раз.

Не запрело мене. Чесно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Подивився одним махом, але Женя правий, на один раз.

Подивився одним махом, але Женя правий, на один раз.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Двічі дивився в кінотеатрі, а сьогодні завантажив BD-Remux і буду дивитися вдома - дуже він мені сподобався. Після першого перегляду було стільки емоцій, що відійшов лише коли прийшов додому :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Название: Искатель воды

Озвучивание: Профессиональное (многоголосное)

Посилання на дубляж можна?

Якщо ні, то чому засераємо тему "поперед батька в пекло"?

Крім того в релізі невідключаємі китайські субтитри, можна було б і попередити.

Щодо Чайна субтитрів релізу "Фокус" стосується також.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Название: Интерстеллар

Відчуття залишилось двояке. Як завжди з фільмами де мої знання дещо глибші ніж в звичайного глядача. З однієї сторони - все так поставлено, що не залишається чау слідкувати за неспрівпадіннями, з іншої сторони, варто погуглити щоб зрозуміти що з чорної діри не може вирватись будь-який сигнал - чи то світло - електормагнітна хвиля, чи то двійковий сигнал - також електромагнітна хвиля. Любий об'єкт в полі сил чорної діри не здатен випромінювати сигнал в протилежному від діри напрямку. Але взагалі сподобалось що драматична складова подається ненав'язливо, глядач не "вибивається на нюні і соплі", а продовжує слідкувати за сюжетом. Чого варті лише 7 років за годину, в половини глядачів від такого мозок може закипіти. Дві з половиною години проходять десь як година і сорок п'ять хвилин, і фільм не дозволяє відволікатись. Меть'ю Макконахі - як антипод Ніколасу Кейджу - прогресує з кожним фільмом, що не може не радувати.

Таки дійсно пожна поставити на один рівень з "Аватаром". Оцінювати нема сенсу, тут все ясно, топ 10 є топ 10.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щодо Чайна субтитрів релізу "Фокус" стосується також

У такому випадку чому #114 nikblack не видалено? Цей фільм зараз скрізь з китай-субтитрами?!:) Подвійні стандарти?:)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я його не поняв. Тобто фільм цілком непоганий. Але як на мене - на один раз.

Не запрело мене. Чесно

Если сравнивать Гравитацию и Интерсталлар, конечто же Гравитация. Нолан немного скатился до уровня Человека из стали, похожее чуство когда смотришь Интерстеллар. Не все так плохо, фильм провалился только в начале

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Если сравнивать Гравитацию и Интерсталлар, конечто же Гравитация. Нолан немного скатился до уровня Человека из стали, похожее чуство когда смотришь Интерстеллар. Не все так плохо, фильм провалился только в начале

Нікуди Нолан не скотився - знімає, якщо так можна сказати, стабільно якісні фільми.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я його не поняв. Тобто фільм цілком непоганий. Але як на мене - на один раз.

Не запрело мене. Чесно

можливо не твоє,

поперло огого, свого внутрішньоно космонавта заловільнив на всі 200%

сюжет класний :) дякую що нагадали

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

просто сюжет із часом і "пространственно-временным континуумом" заїжджений, хоча й цікавий. Я чомусь одразу все зрозумів. Далі спойлер!

Що це хтось (батько) дівчинці посилає знаки з майбутнього.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зараз в сучасному кінематографі дуже мало фільмів жанру si-fi, все якось одні казочки та комікси.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щодо Чайна субтитрів релізу "Фокус" стосується також

У такому випадку чому #114 nikblack не видалено? Цей фільм зараз скрізь з китай-субтитрами?! :) Подвійні стандарти? :)

Тицьни в правила теми де сказано що фільми з чайна-субтитрами не допускаються? По критерію якості картинки і озвучки все в нормі. А про чайна субтитри - попереджати варто суто по-людськи.

Ну і щоб видалити звідси пост з інфою про фільм з явним порушенням правил теми (на вашу думку), достатньо поскаржитись модеру через функцію "скарга", а він вирішить чи вимога є справедливою. В мене прав модера нема і ніколи не було.

121eb621521dd574d2a2a2ffe8d8dd66.png

Название: Самба

Оригинальное название: Samba

Год выхода: 2014

Жанр: драма, комедия

Режиссер: Оливье Накаш, Эрик Толедано

В ролях: Омар Си, Шарлотта Генсбур, Тахар Рахим, Изиа Ижлен, Исака Савадого, Элен Венсан, Янгар Фолл, Кристиана Милле, Жаклин Жеаннеф, Лия Кебеде

О фильме: Самба — сенегалец, живущий во Франции десять лет, но неудачи все еще преследуют его — он не может устроиться на хорошее место работы. Элис — руководитель высшего звена, буквально «сгорела» на работе. Самба всеми силами пытается получить документы, чтобы трудоустроиться, а Алиса ищет спасения от пустоты собственной жизни. Каждый из них ищет выход из сложившегося тупика, пока в один прекрасный день их судьбы не пересекаются. Между смехом и слезами их история прокладывает себе дорогу к счастью.

imdb_tt3399024.gif

Выпущено: Франция / Quad Productions, Ten Films, Gaumont

Продолжительность: 01:58:51

Озвучивание: Дублированное [Чистый звук]

====================================

так, той самий Омар Сі який зіграв головного героя в "1+1/Недоторкані", тому варто переглянути.

Увага! По посиланню фільм на даний момент ще роздається одиноким власником унікального контенту (прем'єра в РФ сьогодні), на інших ресурсах з'явиться чуть пізніше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...