Перейти до змісту

Волинський інтернет провайдинг aka VIP-NET


Рекомендовані повідомлення

rl72, Який тариф?За скільки підключили?

Тариф

Швидкість

Ціна

ЗРУЧНИЙ

50 Мбіт/сек

150 грн/міс

на менші не підключають, бо їх нема (хоча раніше був 25 мбіт за 100 грн.)

комерційна таємниця ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

rl72, Я чув що зараз за 1900 підключати будуть.Видає 50мб?Бо в мене тариф 100грн і шв.майже 30.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

rl72, Я чув що зараз за 1900 підключати будуть.Видає 50мб?Бо в мене тариф 100грн і шв.майже 30.

все відносно курсу валюти. обладнання імпортується.

50 ще не вижимав, не було часу тестувати. все що получалось вище в темі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

rl72, Видає 50мб?Бо в мене тариф 100грн і шв.майже 30.

підключив пару днів назад через кабель, заявлені 50 мб туда й обратно видає на всі 100%

сьогодні в прова проблеми, прийшла СМС з поясненням причин проблем з інетом і вибаченням.

це радує

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 року потому...

за більш як 20 років користування інтернетом, такий провайдер у мене в перше. Рованці (оптоволкно)

1. Чекав підключення 2 тиждні і то підключили бо дзвонив кожен день і сварився, кожен день обіцяють на завтра. І це при ціні підключення 2500 грн. тоді коли в Підгайцях, Лищіб Боратині підключення такої ж послуги 1500. Мабуть Рованці далі від міста знаходяться або власники просто жлоби - альтернативи немає, значить можна ставити ціни які хочеш.

2. Пару місяців інтернет попрацював нормально. і почалось. Пропадає через день. Після того як пропаде світло, норма що в них не буде працювати обладнання, Готуйтесь що буде пошкоджена магістраль, або швидкість буде така, неначе я на модемі сижу в 95-му або ще щось.

3. Дзвінок у службу підтримки - не дивуйтесь якщо почуєте  на тому кінці провода - "Слухаю!"

4. Компенсувати простой вам ніхто не збирається.

5. Отож, маючи оптоволокно за 2500, майже половину часу сиджу через телефон.

 

Дуже не рекомендую, якщо в вас є можливість обирайте іншого провайдера.

 

Євген

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Boomboxic сказано:

мдаа...

Дуже змістовне повідомлення, навіть у мене - інтернет швидшим став...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 6/30/2017 at 10:17 AM, Bliksss said:

Дуже змістовне повідомлення, навіть у мене - інтернет швидшим став...

Це просто крик душі, бо альтернативив у Рованцях цьому "чудо" оператору немає. З ціною підключення в $100. І купою проблем, про які писав @realmagic

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Не знаю, чи це тільки в мене так... Може щось із роутером, хоча він новий... Кароч, постійно пропадає нет то через день, то кожен день, інколи рідше. Єдина панацея - це виймати мережевий шнур, потім знову втавляти і тоді вже знову все працює. Може хтось теж зіштовхувався з таким і знає, чому це відбувається?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 годин тому, pashka05 сказано:

Не знаю, чи це тільки в мене так... Може щось із роутером, хоча він новий... Кароч, постійно пропадає нет то через день, то кожен день, інколи рідше. Єдина панацея - це виймати мережевий шнур, потім знову втавляти і тоді вже знову все працює. Може хтось теж зіштовхувався з таким і знає, чому це відбувається?

Перепрошую, не в ту тему запостив - це про ВОМ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 місяців потому...

Сьогодні пропав інтернет, уже напевне 5 чи 6 раз на протязі місяця. Раніше хоч на дзвінки відповідали, зараз всі телефони поза зоною, може хтось знає де знаходиться офіс цієї кантори?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Basil сказано:

мо просто вихідний у сервісдеска... до вівторка...

Basil, у тебе працює інтернет зараз?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну так... але сервісдеск мого провайдера не працює... це я знаю точно

і якщо не приведи Господи щось трапиться, теж прийдеться чекати до вівторка...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

VIP-NET викуплений Волинськими оптичними мережами. Зі всіма питаннями тепер звертатись туди. Думаю і тему тепер можна похоронити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Boomboxic сказано:

VIP-NET викуплений Волинськими оптичними мережами. Зі всіма питаннями тепер звертатись туди. Думаю і тему тепер можна похоронити.

 

О! а я думаю, чому ВОМ всюди свою рекламку по Рованцях розклеїв. дивувався, як можна до них підключитись, якщо оптика тільки до віп-нету

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...