Перейти до змісту

Новий спосіб розводняка через ОщадБанк


bekson

Рекомендовані повідомлення

Є у мене оголошення на сландо, продаж дисків до мерседес 124, 800 грн, дзвонить до мене чоловік і каже що я хочу купити у вас диски, розпитав у мене все про них я відповів, потім я йому сказав про спосіб оплати і передачі дисків через делівері, запропонував йому предоплату, він сказав що може скинути повну суму на карточку я удівився, сказав йому добре і продиктував номер своїє карти, він запитав чи немає у мене Ощадбанківсьої карти бо до ПриватБанка йому їхати далеко, я сказав що немає, тоді він запропонував мені якусь функцію сказав що скине гроші на мою карту на ПриватБанківську, і коли я буду знімати гроші він мені продиктую комбінацію яку треба виконати у банкоматі Ощадбанку, ну я сказав добре підїду до банкомату наберу. Підїхав я набрав він розказав що потрібно мені робити:

-Вставте свою карточку в банкомат напишіть пін-код ви попадете в головне меню, дальше нажміть переказ коштів і виберіть на іншу карту, ну я і вибрав він мені продиктував НІБИТО код який складався з 16 цифр ( це був номер його карти я так зрозумів) і сказав наберіть суму переказу 800 грн ( я спочатку не врубався) набрав 800 грн і натиснув продавжити, вибило мені УВАГА!!! він каже не переживайте так має бути, ну я думаю має так має, я ж ніколи не корстувався таким сервісом від ОщадБанку, натиснув продовжити і вибило мені повідомлення що з вашого рахунку буде знято 800 грн комісія 13 грн ( він мені в телефон говорить) натиснули продовжити після суми....????? я на автоматі сказав да, але не встиг натиснути , зразу виключив телефон, після цього вийняв свою карту перевірв рахунок в приватбанкоматі кошти на місци, потім телефоную на цей номер номер позазоною. Чуть мене не розвели як ЛОХА УЖАСС

Реквізити цієї людини м. Херсон, Кудрявцев Сергій Валентинович, тел 095189737, майте на увазі і не попадайтесь до цих чмирів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та ну н@х , щоб я кудись щось їздив - робив ....

У 90% людей хто користується інтернетом (купі-продай) є електронна карта і банкінг.

Зразу видно що на*обка.... такий самий прикол як з приват банком.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та ну н@х , щоб я кудись щось їздив - робив ....

У 90% людей хто користується інтернетом (купі-продай) є електронна карта і банкінг.

Зразу видно що найобка.... такий самий прикол як з приват банком.

та я не вкурсах був, є покупець ніколи я не попадав на теке, ну купує людина з передплатою мені краще гроші зразу всі на карту, але тут да реально чуть не лоханувся

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вибило мені УВАГА!!! він каже не переживайте так має бути, ну я думаю має так має, я ж ніколи не корстувався таким сервісом від ОщадБанку, натиснув продовжити і вибило мені повідомлення що з вашого рахунку буде знято 800 грн комісія 13 грн ( він мені в телефон говорить) натиснули продовжити після суми....????? я на автоматі сказав да
Чуть мене не розвели як ЛОХА УЖАСС

Причому двічі ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Реквізити цієї людини м. Херсон, Кудрявцев Сергій Валентинович, тел 095189737, майте на увазі і не попадайтесь до цих чмирів.

Не вистачає однієї цифри

ага, і номер карточки ще напишіть, якщо пам'ятаєте, може комусь допоможе

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"новий спосіб розводняка":.. (узагальнено)

ПЕРЕВЕСТИ ГРОШІ (ти лох).... ммм, це ж мені мають перевести.... та фіг з ним – тиць кнопку

СКІЛЬКИ ВИ ХОЧЕТЕ ПЕРЕВЕСТИ ? (наскільки ви лох ?)... млін, хочу перевести ?.... чи не хочу ?... пофіг – тиць кнопку

ВИ ВПЕВНЕНІ ЩО ХОЧЕТЕ ПЕРЕВЕСТИ ГРОШІ ? (ви точно настільки тупий ?) млін... дето подвох... де ж подвох ? йопта.... жопа шото чує... але ж нажива – тиць кнопку

У ВАС ЗНЯТО 800грн. ВИДАТИ ДОВІДКУ ПРО ВІДСУТНІСТЬ МОЗГУ ?....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ось номер з якого він до мене телефонував 0962511282 а цей тел 0959189737 він відправив мені в смс на який номер відправляти товар, а ось що я знайшов в інтернеті http://0962511282.zvonilmne.ru/0962511282-101625 номер рахунку нажаль немає сам б вичислив цю скотину

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну, америку не відкрив, цьому "новому способу" стільки як виставі ваш-син-в-міліції-дайте-100500-грошів...

піднімати жопу, кудись плентатись щоб добровільно перевести кідалі бабло, єто :smile-zachot:

А от лохом мало не став, вичислиш, ага, по ір :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вичислиш, ага, по ір :)

мало ви бачили і мало ви знаєте коли є зв.язки в міліції і в банку, мав б номер карти вичислити його як два пальця.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну піпець якийсь. Дали дітям карточки. До ТС-а, розберіться спочатку, які сервіси надає банк по картці, що таке перевід грошей, що таке банкомат і як ним користуватися - ЗБЕРЕЖЕТЕ БАГАТО ГРОШЕЙ І НЕРВІВ.

Вибачте, не стримався, як читав цей пост...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мало ви бачили і мало ви знаєте коли є зв.язки в міліції і в банку, мав б номер карти вичислити його як два пальця.

угу, тільки карта буде зарегана на бабу Зою з глухої дірьовні, а менти ще поржуть самі з такого "продавця" :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мало ви бачили і мало ви знаєте коли є зв.язки в міліції і в банку, мав б номер карти вичислити його як два пальця.

угу, тільки карта буде зарегана на бабу Зою з глухої дірьовні, а менти ще поржуть самі з такого "продавця" :)

може бути 100%, не виключення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

потім я йому сказав про спосіб оплати і передачі дисків через делівері, запропонував йому предоплату,

цитую з lox.ua...

Цель OLX.ua – поощрять торговлю «из рук в руки». Покупка товаров в своем городе, где вы можете лично встретиться с продавцом, осмотреть и оплатить товар на месте, – это самый надежный и безопасный вид сделки.

Если вы нашли необходимый товар или услугу на OLX.ua и готовы совершить сделку по объявлению, не спешите: прежде всего, ознакомьтесь с несколькими полезными советами, которые помогут вам избежать обмана и разочарования.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В суботу бачилась з ріднею. Братова розказує: "Тільки вчора весільне плаття виставила на продаж, а вже сьогодні зателефонували. Якийсь мужик сказав, що класне, йому для весільного салону саме те. (була вже якось і тут темка про плаття та салон). Домовились в понеділок зідзвонитись"

Я й розказала історію ТСра.

Сьогодні телефонував брат і сказав, що все було слово в слово як я розказувала. Спочатку вона говорила, а вже коли дійшли до слів на табло "Увага!...", брат взяв телефон і розказав, що він думає про того мужика, то той йому ще й міліцією пригрозив, мовляв "ображаєте, не дотримуєтесь домовленостей і т.п."

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

також сьогодні телефонував кадр :)

Представився вже й не пам'ятаю як.

Запропонував мені купити в мене товар зі Сландо. І чи зручно мені буде через ощадбанк отримати гроші.

Кажу - нє, не зручно. Мені зручно наложеним платежом. Новою поштою.

Каже - то ім'я і приізвище скажіть. Для чогось-то там.

Був посланий у всім відомому напрямку, у еротичну пішу подорож.

Більше не телефонував.

Із особливостей. Лохотронщики вчаться. Грає музика (радіо чи автомагнітола), доволі голосно, її чути в трубці. Це для того, щоб тяжче було зорієнтуватися. Людина розсіює свою увагу на розмову-музику. Тяжче зосередитися. + ім'я і тому подібні речі запам'ятовуються тяжче.

Тобто різні фонові шуми. Це ,власне, їхня доволі стандартна практика.

Якщо в кого є приблуда на смартфоні для запису розмови обох людей, - варто використовувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...