Перейти до змісту

Сімейна економіка


lilechka

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 171
  • Створено
  • Остання відповідь

Щось я трішки розчарувався у всій цій "долбаній" економії? Економиш,економиш,місяцями(багато чому собі відмовляєш)а тут бац! якийсь форс-мажор! і до дупи вся ця економія((

Ніхто не переконує Вас, що економити потрібно і що це спасе Вас від усіх бід. Вирішувати як витрачати Ваші гроші лише Вам

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вже навідкладався, як взнав які проблеми .... тут промовчу(здоров"я), то ніяких там пару сраних копійок не допоможе!! над якими я трусився пару років! у супермаркетах, і (майже) у всьому собі відмовляв. Економте)) але ви повірите що це мізер, аби вам було б добре.

У кожного в житті свої пріоритети... для когось - це насолоджуватись кожним прожитим тим і отримувати від життя по максимуму (не все у житті матеріальне), а для когось це обмежувати себе у всьому (у тому числі у повноцінному харчуванні) з надією придбати безхмарне майбутнє

Секрет успіху у балансі :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ніяких там пару сраних копійок не допоможе!! над якими я трусився пару років! у супермаркетах, і (майже) у всьому собі відмовляв. Економте)) але ви повірите що це мізер, аби вам було б добре.

До всього треба підходити з розумом, а не кидатись з крайнощів у крайнощі.

Гнилые яблоки

Один человек был очень экономным и последовательным. Был у него большой сад яблонь, и каждый год щедро родило. Мужчина добросовестно собирал урожай, переносил в погреб. А было тех яблок очень много - аж самому мужчине не удавалось все съесть - то яблоки себе подгнивали в погребе.

Мужчина знал порядок, и всегда брался за уже гнилое яблоко, прежде чем дойти до свежих и румяных.

Так он всю жизнь ел только гнилые яблоки ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Lilechka та Oksana04 ви все гарно написали і немає що тут добавити. Найбільше подобається: "До всього треба підходити з розумом" ось тут не спорю.

Я не впадаю з крайнощів у крайнощі, я розумію економити воду,електроенергію коли в тебе стоять лічильники,ще розумію економію на памперсах коли їх треба дохолєри і ще трішки, ще потрібно думати коли купуєш якусь річ(техніку до дому) бо можна так наекономити на китайських речах що погорить пів хати із-за зекономнених100гр. бо дешевше.

А бігання по супермаркетах і ринках то не економія то морока,головне чітко знати що ти хочеш і якщо воно дійсно потрібно то я не економлю, бо потім жалію що зажав пару грн. які абсолютно нічого не вирішують.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я нічого не зрозумів.Що значить для пом"якшення наслідків цього форс....

Це і значить. Судячи з ваших слів "як взнав які проблеми .... тут промовчу(здоров"я)" стались якісь серйозні, аж ніяк не бажані проблеми із здоров'ям від вернути які ви не змогли б - можна це вважати форс-мажором? Чи ви ту ж вікі, на яку посилались не читали?

Тепер далі, уявіть що ви десь трохи економили і у вас лишилось більше грошей на лікування ніж було б якби ви не економили. Економія долбана?

Інша справа що ви

(майже) у всьому собі відмовляв

заради

пару сраних копійок

Невідповідність...

Ніхто вас ні до якої економії не схиляє. Як тратити гроші - проблема особиста, вже писали. Але ці розмови теми явно не стосуються.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я нічого не зрозумів.Що значить для пом"якшення наслідків цього форс....

Це і значить. Судячи з ваших слів "як взнав які проблеми .... тут промовчу(здоров"я)" стались якісь серйозні, аж ніяк не бажані проблеми із здоров'ям від вернути які ви не змогли б - можна це вважати форс-мажором? Чи ви ту ж вікі, на яку посилались не читали?

Тепер далі, уявіть що ви десь трохи економили і у вас лишилось більше грошей на лікування ніж було б якби ви не економили. Економія долбана?

Інша справа що ви

(майже) у всьому собі відмовляв

заради

пару сраних копійок

Невідповідність...

Ніхто вас ні до якої економії не схиляє. Як тратити гроші - проблема особиста, вже писали. Але ці розмови теми явно не стосуються.

Не буду ні на що відповідати, вже задовбався. Скільки людей-стільки думок.

Одне зрозумів що ви мене не зрозуміли, я не кажу що я був супер економщиком, просто на багато що зважав, а зараз ставлюся до всього набагато простіше, і жити стало легше!! )) і проблем менше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут ще, мабуть, грає роль що ми вкладаємо в поняття "економії".

Купувати самий дешевий шоколад, наприклад, чи купляти найсмачніший дешевше.

Купувати нові дешеві джинси на ринку, чи нові взагалі на розпродажах за кордоном (або нові в "фірмінному" бутіку в юванті :0155: ).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я сьогодні таке класне пальто (пуховик) купила на секонді-і всього за 280 грн. Ось вам і еконмія))В магазині (ринки не розглядаю-майже все ширпотреб)за таке прийшлося б викласти мінімум 2к грн.Вибачте,за офтоп)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

найсмачніший дешевше.

Це ідеальний варіант!))

А я так "розсуждаю", якщо шоколад не смачний, то краще його взагалі не купувати-ось і зекономив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

три магазини три ціни. від 54 до 43 грн за кілограм

І в одному магазині може бути три ціни. Колись в Краї оселедець був по 32 і по 42 грн. Питаю - чого, кажуть - перший волинський, другий тернопільський виробники

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

І знову про болюче.

Підгузники за кілька днів виросли в ціні на 20-30 грн.

На Північному все ж лишаються найдешевшими.

Happy - 210 грн. На Варшавці дешевше 220 нема.

Dada - 185 грн. На Варшавці по 200 продають.

Huggies Classic - 220 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За день до Нового Року замінив всі лампи в квартирі на LED. Навіть у кухонній витяжці. Бюджет ~1500 грн. 5W видають більше світла, як лампа розжарювання 50W. 5(!) років гарантія.

В магазині залишки по старих (відносно) закупках. Ціна - 90 грн. В брендовому інтернет-магазині - 119 грн. На hotline найдешевше - 107 грн.

Магазин "Люстри", вул. Конякіна, 37А:

bSWVg.th.jpg

P.S. В квитанції за січень чітко побачу, на скільки відсотків знизиться споживання електроенергії за місяць.

P.P.S. У всіх кімнатах раджу мати колір світла одного відтінку.

І так, рахунок за електроенергію січня відносно грудня... (барабанний бій)... менший в 2,27 рази, або іншими словами на 56%.

Для повноти картини зазначу, що потужні електричні прибори (пралка, праска, пилосос) працюють практично щоденно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

скільки в кого виходить за місяць кВт ел.енергії? в мене інколи виникає думка, що або лічильник намахує, або...

менше ніж 250 кВт ніяк не получається взимку (ел.прилади звичайні: електронагрівальні прилади, електрочайник відсутні).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

скільки в кого виходить за місяць кВт ел.енергії? в мене інколи виникає думка, що або лічильник намахує, або...

менше ніж 250 кВт ніяк не получається взимку (ел.прилади звичайні: електронагрівальні прилади, електрочайник відсутні).

Грудень - 95 кВт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За день до Нового Року замінив всі лампи в квартирі на LED. Навіть у кухонній витяжці. Бюджет ~1500 грн. 5W видають більше світла, як лампа розжарювання 50W. 5(!) років гарантія.

В магазині залишки по старих (відносно) закупках. Ціна - 90 грн. P.S. В квитанції за січень чітко побачу, на скільки відсотків знизиться споживання електроенергії за місяць.

P.P.S. У всіх кімнатах раджу мати колір світла одного відтінку.

І так, рахунок за електроенергію січня відносно грудня... (барабанний бій)... менший в 2,27 рази, або іншими словами на 56%.

Для повноти картини зазначу, що потужні електричні прибори (пралка, праска, пилосос) працюють практично щоденно.

Можна ще декілька цифір - три останні дати подачі показників лічильника, і показники цього самого лічильника на ці дати, а також дату заміни всіх 16 лампочок на світлодіодні. Там можуть бути варіанти з підрахунком %% економії ;)

І на 56% знизились витрати в грн., чи кількість спожитих кіловат?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Грудень - 95 кВт.

ось і я про що - в сусідів теж в районі 100-150 кВт.

Може викликати майстрів на повірку чи щось інше робити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

скільки в кого виходить за місяць кВт ел.енергії? в мене інколи виникає думка, що або лічильник намахує, або...

менше ніж 250 кВт ніяк не получається взимку (ел.прилади звичайні: електронагрівальні прилади, електрочайник відсутні).

Поки що максимум був - 120кВт. за місяць. Всі лампочки замінені на енергоощадні (КЛЛ або ЛЕД), електронагріальних приладів та електрочанйника, електробойлера немає. Пралка, ноути, ПК (ПК також в ролі ТВ).

Один ламповий телевізор, якщо відносно багато часу працює може "потягнути" коло сотні кВт за місяць.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Один ламповий телевізор, якщо відносно багато часу працює може "потягнути" коло сотні кВт за місяць.

Так отож. Основні витрати, то ІМХО не освітлення. А комп з БЖ 400-500+ Вт, який працює півдоби, то ППЦ, порахуйте.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Один ламповий телевізор, якщо відносно багато часу працює може "потягнути" коло сотні кВт за місяць.

Так отож. Основні витрати, то ІМХО не освітлення. А комп з БЖ 400-500+ Вт, який працює півдоби, то ППЦ, порахуйте.

"А комп з БЖ 400-500+" їсть біля 100, в режимі "спокою"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"А комп з БЖ 400-500+" їсть біля 100

Це, якщо борду читати, а не ігрухи шпілити.

Малядєц, вчасно дописав )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можна ще декілька цифір - три останні дати подачі показників лічильника, і показники цього самого лічильника на ці дати

Зараз сказати не готовий.

а також дату заміни всіх 16 лампочок на світлодіодні

Неуважні!

За день до Нового Року замінив...

І на 56% знизились витрати в грн., чи кількість спожитих кіловат?

Вартість кіловату в грудні і січні рівна. В чому вести підрахунок різниці не має.

Один ламповий телевізор, якщо відносно багато часу працює може "потягнути" коло сотні кВт за місяць.

Не так давно звернув увагу на маркування по споживанню 54-сантиметровим електронно-трубчатим телевізором GoldStar. 80W. Це, для прикладу, в 2,25 рази менше за люстру з трьома розжарювальними "шісдесятками".

Так отож. Основні витрати, то ІМХО не освітлення.

І з чого такі висновки?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І з чого такі висновки?

В тебе ж люстра з трьома розжарювальними "шісдесятками" не працює цілодобово? А в мене теща зламала ногу, 4 місяці телевізор не вимикався, ага, вночі теж.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"А комп з БЖ 400-500+" їсть біля 100

Це, якщо борду читати, а не ігрухи шпілити.

Малядєц, вчасно дописав )

о,

ввечері перевірю в стані спокою і з ігрухою

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ввечері перевірю в стані спокою і з ігрухою

не забудь ще монік туди додати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...