Перейти до змісту

Продам імпортне Дизпаливо - постійно


sasha1975

Рекомендовані повідомлення

  • 2 тижня потому...
  • Відповідей 431
  • Створено
  • Остання відповідь

Всім привіт.

Від сьогодні продаю Зимовий дизель євро5 Литва по ціні-18,00грн.л.

Мінімальних обмежень немає.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вибачте , виправляю помилку у виробнику ДП

В продажі Зимовий ДП виробництва MOL Угорщина 

 

паспорт ДП0001.jpgпаспорт ДП0002.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Доброго дня . 

Ціна на дп  піднялась з 16.11.20216р  

18,50 грн/л до 50літрів.

від 50 літрів  - 18,30грн/л 

Дп зимове Угорщина.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

з 1.12.16р  цына на якісне  ЗИМОВЕ Идп Єввро5   -   18,20грнл - без обмежень обємів наливу.

 

від 50л - ціна 18грн.л 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поясныть трошки алгоритм дій.

Де знаходиться колонка?

Можна приїхати в любий час і заправитись на 40л за нал, чи є якісь години роботи?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

телефонуйте 0503784025 Олександр 

все поясню.мені не складно.

 

Знаходиься азс на території Швидкої допомоги. заїзд з вул Набережна ,або Франка.

 

В основному торгуємо по безналу. але для клієнтів з борди відпускаю за готівку. але документу вседно виписуємо (накладні. податкові)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В зв'язку з різким подорожчанням закупівельних цін на пмм. 

2.12.16р ціна дп становить18,50грн.л.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Ціна піднялась .

З 14.12.16р ціна на дп становить 18,80 грн.л.

Безнал 19,00грн.л.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Ціна на дп піднімається ,та становить 19,00 грн.л .

По безналу 19,40 грн.л

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ціна невпинно росте.

З 26.12.16р ціна на дп становить 19.50 грн.л.

Безнал 19,80грн.л.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Ціна на дп піднялась у зв'язку підняттям  акцизу на Дп.

Ціна 1.01.2017р становить 20,50 грн.л .

Дп зимове виробництва Білорусь ,температура фільтруємості -20 градусів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

 

Ціна з 12 .01.2017р становить 20,50 грн.л . за готівку

та 21грн.л по безналу з ПДВ.

Дп зимове виробництва Білорусь ,температура фільтруємості -20 градусів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вибачаюсь але написати змушений.

 

Заправляюсь я в вас на заправці більше року. Літрів 400-500 в місяць.

 

І так остання моя заправка була числа 3-4 січня. Залив як завжди повний бак свого Мастера, 100л. по 20.50, хоча на всякиї ANP ціна була така сама.

Сказали дизель прибалтійський був, ще питав чи часом він мені не замерзне. Продавець чесно сказав, що результатів дослідів в нього немає (він незнаєїх), але якщо прибалти значить якість!

 

 

І тут з 5 на 6 січня стукнуло градусів 20. Вранці я незавівся, тільки з буксира. Поїхав собі і тут опа, починаю на ходу глохнути, і так ціли день, було багато справ в місті.

 

 

Вечіром 6го числа псіханув, взяв літрову банку зняв трубку з фільтра, качнув грушкою а там повна ЖОПА. Вранці 7го покалатав ту банку а там куча парафіну.

Мусив долити 1л бензину 80го, інакше машини ніяк нехотіла їхати даже в -10градусів. 

 

Вчора нарешті той бак закінчився, а злити його доречі з мастера не так просто (я пробував різні варіанти). Залив на ОККО дизель пульс, надіюсь такого не буде

 

 

Висновок я на Івана-франка більше ніногою. Дякую, всім за увагу!

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 минут назад, Zalepok44 сказал:

Вибачаюсь але написати змушений.

 

Заправляюсь я в вас на заправці більше року. Літрів 400-500 в місяць.

 

І так остання моя заправка була числа 3-4 січня. Залив як завжди повний бак свого Мастера, 100л. по 20.50, хоча на всякиї ANP ціна була така сама.

Сказали дизель прибалтійський був, ще питав чи часом він мені не замерзне. Продавець чесно сказав, що результатів дослідів в нього немає (він незнаєїх), але якщо прибалти значить якість!

 

 

І тут з 5 на 6 січня стукнуло градусів 20. Вранці я незавівся, тільки з буксира. Поїхав собі і тут опа, починаю на ходу глохнути, і так ціли день, було багато справ в місті.

 

 

Вечіром 6го числа псіханув, взяв літрову банку зняв трубку з фільтра, качнув грушкою а там повна ЖОПА. Вранці 7го покалатав ту банку а там куча парафіну.

Мусив долити 1л бензину 80го, інакше машини ніяк нехотіла їхати даже в -10градусів. 

 

Вчора нарешті той бак закінчився, а злити його доречі з мастера не так просто (я пробував різні варіанти). Залив на ОККО дизель пульс, надіюсь такого не буде

 

 

Висновок я на Івана-франка більше ніногою. Дякую, всім за увагу!

 

 

Розкажу і я свою історію.

Дзвонив по тел - сказали солярка Білоруська, буває прибалтика але зараз немає.

Приїхав на місце, питаю в оператора - каже прибалтика. По документам -19, по тестам -17.

Залив я повний бак по 20.50грн, перед тим заливши в бак присадки хадо.

На ранок був мороз -22, вночі мабуть більше, не завівся. Але не завівся не знаю від чого, солярка ніби завдяки присадці була рідка без парафіну.

На наступний день зарядив акум і з трудом, але завівся.

Мій висновок - на окко пульс по 25грн мінус 2 грн знижки, = 23грн. І можна присадку не лити, а якщо залити - то гарантія 200% що машина не замерзне.

Звичайна солярка на окко по 22грн, мінус 1-1.50грн = та сама ціна що на Франка.

Якщо талони купити то ще дешевше.

Свої висновки кожен хай зробить сам. Я для себе зробив.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На противагу напишу свій пост.

Заправлявся правда 26 грудня, також повний бак, також по словах власника прибалтійський.

Тиждень поїздив, на свята машина стояла майже дві доби на дворі, з вечора 6 до ранку 8 січня(а мороз в селі був -23).

Зранку відкрив капот, качнув грушку, соляра пішла....завів, правда не без труда, але завів. Ще "прикурював" брату на оковській солярі)))

Так що в мене враження позитивні.

Можливо ви вже заправляли Білоруську соляру, а вона похужей прибалтійської.

В 03.01.2017 at 22:34, sasha1975 сказал:

Ціна на дп піднялась у зв'язку підняттям  акцизу на Дп.

Ціна 1.01.2017р становить 20,50 грн.л .

Дп зимове виробництва Білорусь ,температура фільтруємості -20 градусів.

 

Висновок зробив, що білоруську не варто заливати, хоча це все на чесніть продавця.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я брав в Сопрано талони на ОККО євродизель (НЕ пульс). В селі 7-го січня зранку завівся з півтику. Мороз був нижче -20°С. Хз, може в мене якісь підігріви солярки є...машина ще не вивчена.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доброго дня .

Всім приношу вибачення у кого замерзла Дп в морози на Різдво , прошу строго не судити адже морози були нижче 23градусів .

При можливості постараюсь компенсувати завдані незручності бонусами у вигляді  ДП  залитої в бак безкоштовно , ну наприклад 5-10л. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Zalepok44 ,@kolialutsk , я не розумію ваші обурення. Першому оператор сказав, що не знає про результати дослідів (він же ж не божився, що в -25 не замерзне), другому показали результати тестів (-17...-19). Стукнуло до -23... Які питання? Робітники заправок прєдсказатєлі чи прогноз погоди? Ви самі маєте думати, чим заправляти своє авто, дивлячись на теперішнію температуру, а також враховуючи прогноз на декілька днів вперед. На ОККО також євродизель, по-моєму, допуск до -20, так що, заливаючи таку солярку при -19 наприклад, будьте готові до того, що вона замерзне, або лийте з запасом морозостійкості...наприклад пульс від ОККО (-32) чи Арктику від Авіас (-42). От якщо ТАКА солярка замерзне при -23, тоді і будете гнівні відгуки писати і обурюватись. А так, самі винні. Імхо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

53 хвилин тому, sasha1975 сказано:

Доброго дня .

Всім приношу вибачення у кого замерзла Дп в морози на Різдво , прошу строго не судити адже морози були нижче 23градусів .

При можливості постараюсь компенсувати завдані незручності бонусами у вигляді  ДП  залитої в бак безкоштовно , ну наприклад 5-10л. 

Для справедливості скажу, що при -10 я ще заводився. Ну і коли спали морози за 10 хв зарядили акум і завівся без проблем. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 часов назад, kolialutsk сказал:

Розкажу і я свою історію.

Дзвонив по тел - сказали солярка Білоруська, буває прибалтика але зараз немає.

Приїхав на місце, питаю в оператора - каже прибалтика. По документам -19, по тестам -17.

Залив я повний бак по 20.50грн, перед тим заливши в бак присадки хадо.

На ранок був мороз -22, вночі мабуть більше, не завівся. Але не завівся не знаю від чого, солярка ніби завдяки присадці була рідка без парафіну.

На наступний день зарядив акум і з трудом, але завівся.

Мій висновок - на окко пульс по 25грн мінус 2 грн знижки, = 23грн. І можна присадку не лити, а якщо залити - то гарантія 200% що машина не замерзне.

Звичайна солярка на окко по 22грн, мінус 1-1.50грн = та сама ціна що на Франка.

Якщо талони купити то ще дешевше.

Свої висновки кожен хай зробить сам. Я для себе зробив.

 

солярка на ОККО по 23грн- почитайте норм стелу- ваші 1.5 грн виходить 21,5 якщо не помиляюсь...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну раз така тут полеміка пішла, вставлю і я 5 коп....

2 машини Опель і Фіат з практично однаковими двигунами 1.3. Всі справні і обслужені.

В фіаті дизель (не пульс) від ОККО від -10 не заводилась. Всі свята простояла.

Опель - заправлений 29.12 в Олександра. Відкатав всі свята із заводкою в -23 з півоберта. 

Для себе висновок зробив.

Доречі, колись було приємно і цікаво глянути при заправці на ємність з "зразочком" солярки яку лиєш. Останнім часом щось не помічав її.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...