Перейти до змісту

Продам імпортне Дизпаливо - постійно


sasha1975

Рекомендовані повідомлення

Актуально.торгую по 16,50грн.л.по безналу в тому числі ПДВ.

від 100літрів знижка.

Тел.0503784025

"Продам ДП WOG талони

Нова ціна 16грн/л

Постійно в наявності"

Сенс по 16.5 купляти?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 431
  • Створено
  • Остання відповідь

Актуально.торгую по 16,50грн.л.по безналу в тому числі ПДВ.

від 100літрів знижка.

Тел.0503784025

"Продам ДП WOG талони

Нова ціна 16грн/л

Постійно в наявності"

Сенс по 16.5 купляти?

тому що я спачую податки. тому така ціна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Актуально.торгую по 16,50грн.л.по безналу в тому числі ПДВ.

від 100літрів знижка.

Тел.0503784025

"Продам ДП WOG талони

Нова ціна 16грн/л

Постійно в наявності"

Сенс по 16.5 купляти?

Сенс в тому що на WOG херню продають після заправок якої пів фільтра води - перевірено.

Раніше заправлявся на ОККО, зараз тут, ніякої різниці по розходу і роботі двигуна не замітив - навіщо платити більше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Актуально.торгую по 16,50грн.л.по безналу в тому числі ПДВ.

від 100літрів знижка.

Тел.0503784025

"Продам ДП WOG талони

Нова ціна 16грн/л

Постійно в наявності"

Сенс по 16.5 купляти?

Сенс в тому що на WOG херню продають після заправок якої пів фільтра води - перевірено.

Раніше заправлявся на ОККО, зараз тут, ніякої різниці по розходу і роботі двигуна не замітив - навіщо платити більше.

Не знаю яку херню вам заливали, заправляюсь на WOG без проблем і без води(міняв фільтр буквально днів 10 тому, без води і головне, що фільтр чистий, можна було ще тисяч 5-7 без проблем їздити). Раніше також на ОККО заправлявся, по моїм субєктивним спостереженням ніякої різниці, на вог навіть трошки розхід зменшився. Так що кожному своє.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Актуально.торгую по 16,50грн.л.по безналу в тому числі ПДВ.

від 100літрів знижка.

Тел.0503784025

"Продам ДП WOG талони

Нова ціна 16грн/л

Постійно в наявності"

Сенс по 16.5 купляти?

Сенс в тому що на WOG херню продають після заправок якої пів фільтра води - перевірено.

Раніше заправлявся на ОККО, зараз тут, ніякої різниці по розходу і роботі двигуна не замітив - навіщо платити більше.

Не знаю яку херню вам заливали, заправляюсь на WOG без проблем і без води(міняв фільтр буквально днів 10 тому, без води і головне, що фільтр чистий, можна було ще тисяч 5-7 без проблем їздити). Раніше також на ОККО заправлявся, по моїм субєктивним спостереженням ніякої різниці, на вог навіть трошки розхід зменшився. Так що кожному своє.

На WOG розхід пального більший ніж на окко, не преукрашуйте, особисто перевірено на 3х авто.

Ціна питання рулить. Мені зручно брати тут талони я так і роблю, а стосовно води то ще і від самої АЗС залежить, на деякі я не іжджу принципово, ділитись координатами не буду, хай кожен сам вирішує що робити, а ціна класна все ж таки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Актуально.торгую по 16,50грн.л.по безналу в тому числі ПДВ.

від 100літрів знижка.

Тел.0503784025

"Продам ДП WOG талони

Нова ціна 16грн/л

Постійно в наявності"

Сенс по 16.5 купляти?

Сенс в тому що на WOG херню продають після заправок якої пів фільтра води - перевірено.

Раніше заправлявся на ОККО, зараз тут, ніякої різниці по розходу і роботі двигуна не замітив - навіщо платити більше.

Не знаю яку херню вам заливали, заправляюсь на WOG без проблем і без води(міняв фільтр буквально днів 10 тому, без води і головне, що фільтр чистий, можна було ще тисяч 5-7 без проблем їздити). Раніше також на ОККО заправлявся, по моїм субєктивним спостереженням ніякої різниці, на вог навіть трошки розхід зменшився. Так що кожному своє.

На WOG розхід пального більший ніж на окко, не преукрашуйте, особисто перевірено на 3х авто.

Ціна питання рулить. Мені зручно брати тут талони я так і роблю, а стосовно води то ще і від самої АЗС залежить, на деякі я не іжджу принципово, ділитись координатами не буду, хай кожен сам вирішує що робити, а ціна класна все ж таки.

Я не приукрашую, я написав, що це субєктивні спостереження. Мені зручно брати ВОГовські талони по 16 грн/л., і по тих же субєктивних спостереженнях мотор (dci) на цій солярі працює гірше ніж на ВОГовській. Кожен для себе сам вирішує чим заправлятись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

також можу підтвердити що на WOG росхід більший, + робота двигуна зовсім не та

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вже продаю ДП зимове (Мозирь Євро- 5) - ціна 16,50грн,л. в т.ч по перерерахунку з ПДВ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

сьогодні заправлявсься по 16,40грн. :-(

На наступний раз нагадай щоб обовязково відмінусував переплату.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

sasha1975, я вже на газ перейшов, ти случаєм газом не собираєшся торгувати? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

sasha1975, я вже на газ перейшов, ти случаєм газом не собираєшся торгувати? :)

Нажаль в роздріб неторгую.

Торгую тільки великими гзовозами по 18 тон,ціна 16800грн.тона.в Луцьку.

Але про це не в цій темі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Продам Зимове євро5 дп по 16 грн.л

Тел 0503784025

Тел о673327076 Олександр

Азс по вул.Словацького 28.

Заїзд з вул.Франка або з вул.Набережна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

ціна 16,00грн . л.

 

Завтра заїду... Готуйте 20 л свіжого, на розлив. :)

 

 

Кого ви хотіли здивувати 20л. там машини зараз по 200л. беруть та ще й черга деколи стоїть.

 

Солярка дійсно якісна та й наливають чесно, нераз перевіряв - купуючи у 20 літрові каністри - завжди по вінця!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кого ви хотіли здивувати 20л. там машини зараз по 200л. беруть та ще й черга деколи стоїть.

Хотів лишень здивувати оточующих відсутністю у вас почуття гумору. І мені це вдалось! :)

 

А те що солярка якісна, я й без вас знаю і давненько є постійним клієнтом пана Олександра. Та й про об'єми реалізації пального знаю з першоджерела.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...