Перейти до змісту

Продам імпортне Дизпаливо - постійно


sasha1975

Рекомендовані повідомлення

Продам дизпаливо з власної АЗС - зимове Мозирский НПЗ сорт F (до -28 градуів ) ,

ціна - 15,60грн/л

- ціна постійно оновлюється такщо дзвоніть 0503784025 - Олександр.

- Сертифікати присутні.Торгівля офіційна.

Будь-яка кількість , від ста літрів знижки, працюю з ПДВ.

Також оптова торгівля бензовозами .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 431
  • Створено
  • Остання відповідь

заїзд з вулиці Франка.район Волиньгазу,територія швидкої допомоги.

дзвоніть все поясню.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

100 і більше літрів-мінус 15 копійок. більше 300 літрів - звоніть домовимось.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нажаль кредиткою нема можливості оплачувати, немає для цього комунікацій, оплата готівкою . або по перерахунку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Сьогодні залив ДП на пробу , тяга в машини хороша , ще поїжджу відпишу за розхід ( заправка з колонки)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

віваро 1.9 DI реально різниці між соляркою та що на окоо різниці не відчув , в Олександра тяга навіть трішки краща , а на окко таж сама білорусь

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні залив ДП на пробу , тяга в машини хороша , ще поїжджу відпишу за розхід ( заправка з колонки)

- на пробу також треба 100 заливати? Чи можна й менше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ціна сьогодні та завтра на ДП поки що - 16,4грн/л, можливо через декілька днів буде дешевше, якщо долар не подорожчає.

За якістю ДП слідкуємо. дякую за відгуки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ціна сьогодні та завтра на ДП поки що - 16,4грн/л, можливо через декілька днів буде дешевше, якщо долар не подорожчає.

За якістю ДП слідкуємо. дякую за відгуки.

Обовязково приїду ще , надіюсь тоді ціна вже буде нищою і заправлю повний бак , поки тестом задоволений і рекомендую всім , нормальний дизель і розхід теж радує .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нова ціна на ДП - 16,20 грн.літр. субота ,неділя азс працює до 13.00год.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я заправляю особистий автомобіль ніссан ікстрейл 2.0 cdi,та всі мої попередні авто тільки в себе на азс, також багато фур cdi-шними моторами в мене заправляються водії та власники яких не женуться за дешевою ціною,які з досвіду говорять що готові заплати дорожче аби ДП було якісним. Досвід роботи мого підприємства на ринку нафтопродуктів 10 років.

якщо у Вас виникнуть питання по ціні та якості завжди можете подзвонити та обговорити їх, телефон є в темі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 числа планується поїздка в німетчину потрібно буде приблизно 250-300 літрів.

Поякій мінімальній ціні можете зробити?

В подальшому можливо заправлявся б у вас зажди.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене запитували в пп чим відрізняється моє дп від того що продається на БРСМі , так от - я продаю ту марку дп яке на Брсмі продається дорожще,тобто марка-Дп Дтлк-5 євро5 сортF.і гарантую при цьому що воно не розбадяжене.якщо ви звернете увагу на марку дешевого палива на брсемі то пише на стеллі дт 0,2-40, де цифра 40 означає цитанове число(як октан в бензині), в євро 5 дп цитанове число неменше 62. це як порівнювати бензин 80 і 95.і те і друге бензин,алеж 95 кращий.ну приблизно так,якщо коротко.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а чи такий самий дизель у вас як на аветрі?

я незнаю який дп на Аветрі.але напевно не самий гірший.

Яка,наразі, ціна у Вас? 16,2?

нова ціна 16.00грн л.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ціна і те що Ви розказуєте дуже цікаво, але б хотілось щоб Ви поставили термінал для розрахунку картками.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ціна і те що Ви розказуєте дуже цікаво, але б хотілось щоб Ви поставили термінал для розрахунку картками.

І щеб запровадили бонусну систему... так як на ОккО або WoG....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...