Перейти до змісту

В Ківерцях в дитсадку від укусів собаки помер 4річний хлопчик


BARAKUDA

Рекомендовані повідомлення

У Ківерцях, що на Волині, собака покусав 4-річного хлопчика. Той не вижив – помер в реанімації. Зі слів батьків, інцидент трапився в дитсадку. Проте там, своєї провини не вбачають.

Мама померлого – на 5-му місяці вагітності, одразу після похорон лягла на збереження, аби не втратити другу дитину.

У морзі батькам дали довідку, що хлопчик помер від сказу. Андрій Демчинський, тато Дениска, переконаний: у трагедії винні працівники дитсадка – вони ніяк не попередили батьків про існуючу небезпеку.

Медсестра в дитсадку навіть не сказала, як оброблювати рану, куди звертатися тощо.

Однак завідуюча дитсадка Леся Король усі звинувачення заперечує. З її слів, дитину під час прогулянки собака не кусала. Жінка посилається на свідчення вихователів. Натомість називає діток, які розповідали про інцидент, «ябедами».

P.S. Дуже цікаві коменти під статтею - винні УСІ, але тільки не працівники садочка !!!

http://www.volynnews...hyka-vid-skazu/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Колись в одній темі казав що таких собак треба :0121: . Так ні, негуманно, бля...ь, гуманісти хренови.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Колись в одній темі казав що таких собак треба :0121: . Так ні, негуманно, бля...ь, гуманісти хренови.

краще сам застрелься

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це вже 2га дитина в Ківерцях?

ні, це в когось пізнє запалення...

сумна і трагічна історія... знаю батьків особисто...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це вже 2га дитина в Ківерцях?

ні, це в когось пізнє запалення...

так і думав :(

журналюги новинами крутять, щоб рейтинги підняти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вашу дитину покусають, тоді будете вумнічати!!!

за своїми дітьми дивись, а не ти на чужих наговарюєш.

ЗІ якщо дитина без нагляду на дорогу вибіжить й її машина зібьє, кого рострелювати ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Колись в одній темі казав що таких собак треба :0121: . Так ні, негуманно, бля...ь, гуманісти хренови.

краще сам застрелься

мабуть вы у минулому житті були псом.

іншого пояснення у мене немає. як можна цінити життя невиліковно хворої та смертельно небезпечної собаки вище ніж життя людини?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Колись в одній темі казав що таких собак треба :0121: . Так ні, негуманно, бля...ь, гуманісти хренови.

краще сам застрелься

Вашу дитину покусають, тоді будете вумнічати!!!

не бажай такого нікому!!!!

Колись в одній темі казав що таких собак треба :0121: . Так ні, негуманно, бля...ь, гуманісти хренови.

краще сам застрелься

мабуть вы у минулому житті були псом.

іншого пояснення у мене немає. як можна цінити життя невиліковно хворої та смертельно небезпечної собаки вище ніж життя людини?

і в наступному буду

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Про те, що бродячі собаки кусають , і не тільки дітей - відомо давно і усім. В даному випадку винні вихователі. Знаю багато випадків, коли діток приводили на перевірку відносно зараженості на снід чи гепатит, після того, як вони вкололись знайденими, УВАГА, шприцами на території дитячого садочка. Так, наркоші, які "коляться" на території садочка сволота. АЛЕ! В даному випадку винуваті двірники, які прибирають територію, перед тим, як приходять дітки. Дитинку вкусила скажена собака, дитинка померла, горе велике. Але, куди дивилась вихователька, якій я доручаю свою дитинку на певний час? Про те, що вчасно треба здати гроші на ремонт садочка, чи принести продукти - вони ніколи не забувають. А от як що щось з дитиною сталося відповідь одна - а їх багато а я одна. Питання - нах*еа такі виховательки? Так важко, але, як що я не вмію класти цеглу, я не наймаюсь працювати будівельником, розраховуючи, а може проскочу. Замість того, щоб "сидіти" в телефонах і крутити кавалерам дульки в соцсітці, краще б сумлінно виконували б свою роботу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це вже 2га дитина в Ківерцях?

Подія 20 листопада.

На тому ж Волиньпості є.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

bublik007, не сперечаюсь, ви праві. Але дуже вже наболіло це питання з бродячими собаками.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це вже 2га дитина в Ківерцях?

Подія 20 листопада.

На тому ж Волиньпості є.

питання було з сарказмом,

бо ця сумна подія вже обговорювалася тут :(

але журналюгі на все йдуть заради банеропаказу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Травити самому і все. Життя людини важливіше.

Ви бачили скільки собак на зупинці ТамТам,які постійно кусають людей? Де ж ті служби типу "Ласка"? Добре що їх там травлять, це і рятує...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Травити самому і все. Життя людини важливіше.

Ви бачили скільки собак на зупинці ТамТам,які постійно кусають людей? Де ж ті служби типу "Ласка"? Добре що їх там травлять, це і рятує...

люди викидають тварин швидше ніж Ласка їх встигає пристроювати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Травити самому і все. Життя людини важливіше.

Ви бачили скільки собак на зупинці ТамТам,які постійно кусають людей? Де ж ті служби типу "Ласка"? Добре що їх там травлять, це і рятує...

був студентом завжди там ходив, і мене разок чуть не вкусила просто так, бачишно йшов по тротуару а цій тварюці несподобалось

однокласник колись казав на нього теж якась шавка бігла кусати, лупнув з ноги в мордяку і по шавці, тут прибіг хазяїні і почав права качати ти мого песика грохнув давай компенсацію і тд.

так шо як хтось писав ЖИТТЯ ЛЮДИНИ ВАЖЛИВІШЕ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я собак люблю, завжди беру з собою на рибалку чи за грибами в ліс... забирав тут на форумі дворняг в село...

але коли собака безпритульна і небезпечна іншого виходу немає бути.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я собак люблю, завжди беру з собою на рибалку чи за грибами в ліс... забирав тут на форумі дворняг в село...

але коли собака безпритульна і небезпечна іншого виходу немає бути.

я теж дуже люблю, особливо вівчарок такі няшкі)

але то не повод шоб не дати по морді шаці яка тебе хоче вкусити просто так, біля технікума один раз йшов десь 7:50 ранку зима 2013, один гавкнув і вся стая до мене прибіглавикрутився тим що намагався типу покликати до себе того що хотів вкусити, типу погладити хотів обережно, простояв після того десь хвилину і посунула зграя далі, ті собакі часом від голоду шо хоч можуть зробити

люди не видворяйте своїх улюбленців, приручив значить відповідаєш!!!!

а для того щоб не плодились то тре каструвати і бирки чипляти така практика давно присутня в європі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...