Перейти до змісту

Баланс: проц=відео...?


Рекомендовані повідомлення

Як правильно визначити сумісність процессора та відеокарти? По яким характеристикам, можна відзначити, що відеокарта слабенька для проца. Або, що проц, при своїй частоті та кеші, розкриє тільки половину відеокарти.

Чи просто, орієнтуватись: проц - 1/2 відеокарти, по ціні?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в гугле забейте в поиск название своей темы и по первой ссылке пройдите...

На жаль, в гуглі написано " много но дурного ". І зовсім не для того, щоб дати відповідь...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

При чому тут сумісність? На око в потужній грі можна визначити, в що впирається продуктивність системи. Якщо гра "літає" на середніх настройках, але система не здатна показати всю прєлєсть "ультра" налаштувань, значить впирається в відяху. Якщо процесор не тягне гру, то вона гальмуватиме і на "середніх". Взагалі універсальної "формули" нема, розглядають конкретні випадки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

самий очевидний варіант це спиратись на співвідношення в ціновому діапазоні

берете топ процесор тоді відповідно треба таку ж відеокарту ітд.

а різниця в тих декількох процентах ситуацію не врятує

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А який проц і яке відео?? Озвучити можете? І

Це не в данний момент. А для того, щоб не переплачувати, за роботу маркетологам. Я запитую ось для чого:

Ukrainec

Наприклад в 2010 я збираючи комп не мав грошей на дорогий 350 баксовий процесор C2D E8600, при цьому купив потужну на той час відеокарту HD5770, яку пізніше змінив на HD5850. Тому придбавши прцесор Е5300 за 51доляр розігнавши його на 70% я отримав реальну продуктивність на 15% вищу від того ж 350 баксового Е8600. економія на лице!

Пізніше було придбано Q6600, який і по сьогоднішій день, вже більше 2,5 років працює на 3,33 ГГц. під кулером Noctua NH-D14 в корпусі Zalman Z9

Чи дає приріст? так звісно що є, звісно що не лінійний, але навіть в тих же танках відмічено до 30% приросту від розгону квада. Все залежить що є вузьким місцем вашої системи, але всіма компонентами вважаю потрібно користуватись на повну.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо проц і відеокарта є в наявності то перевіряється так: спочатку "всьо на макс" і дивимось фпс. Далі зменшуємо дозвіл (разрешение, роздільча здатність) і знову перевіряємо фпс: якщо він пропорційно зростає - гра "впирається" в відеокарту, якщо не зростає - в процесор.

Якщо комплектуючі тільки плануються - почитати тести (є окремі огляди типу "вибір оптимальної відеокарти для процесора кор І3"), або питати про якийсь конкретний проц/відяху.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Маю проц Е8400, відяха 9800 Нвідіа, придбане пару років тому. ще не бачив гри, щоб комп "не тягнув". В проці для ігр і відео-рендерінгу головне - кеш. Звичайно все трохи "розігнане"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В проці для ігр і відео-рендерінгу головне - кеш.

Та ну? Терміново передзвоніть в офіс AMD і NVIDIA, а то вони і не в курсі. Випускають всіляку фігню типу R9 295X2 і GTX980, видумують нові архітектури, кількість памяті нарощують. А виходить всього-навсього треба тільки кеша нарізати чим побільше :_02: .

Маю проц Е8400, відяха 9800 Нвідіа, придбане пару років тому. ще не бачив гри, щоб комп "не тягнув"

У 99,99% користувачів завжди все "літає", навіть на "встройках" :_02: .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маю проц Е8400, відяха 9800 Нвідіа, придбане пару років тому. ще не бачив гри, щоб комп "не тягнув".

шо чесно? Може навіть Wolfenstein New Order вдалося запустити?? Невже на максимумі??

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Забув уточнити, кеш важливий для проців Інтеловських. І ще - баланс "заліза". Всякі синтетичні тести не дуже поважаю. Роблю відео, то можу порівняти. Я не сказав, що "літає". Я сказав, що ВСЕ ЙДЕ! То трошки різні речі:)За такі гроші, що вони зараз коштують, кращого не взяти:) Це моя думка, а "круті спЄци" з навороченими коментами можуть купувати і7 для понту і 5-гігову відяху, але краще машину за ці гроші.

Чесно, не пробував:) Останнє, що пробував на иакс- Баттлфілд. Я не кажу, щоб всім це ставити, я ділюся враженнями. А проц і пам"ять думаю міняти. Відяхи поки що ні:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не сказав, що "літає". Я сказав, що ВСЕ ЙДЕ!

Запусти FarCry 4 (тільки без фікса на 2 ядра), і тоді тут нам відзвітуєш, як в тебе "все іде". :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ото так...напали на безневинну людину, яка 8 років не з"являлась на форумі:) Попробую, відпишусь. Зараз трохи не до ігр. Розумію, що ТОПові ігри на максимумі на моєму "старичку" не підуть. Але тратити 7 тисяч, щоб через "залізо" стало древнім не хочу. Ну похваліться, що в кого в системнику? Які звірі у вас зараз:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось за дуже невеликі гроші складений комп років 4 тому. І всі ігри йдуть майже на максимумі. Хто не фанат -геймер, то такого і для роботи з відео досить і для ігр. Хоча ще б сюди 4 гіга опери і ССД для системи гіг на 100. Пару років знову не міняв би :)

post-3989-0-75540600-1419539120_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось за дуже невеликі гроші складений комп років 4 тому. І всі ігри йдуть майже на максимумі. Хто не фанат -геймер, то такого і для роботи з відео досить і для ігр. Хоча ще б сюди 4 гіга опери і ССД для системи гіг на 100. Пару років знову не міняв би :)

хм, і це на процику Е8400 ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ні, вчора поставив xeon 5420, частота 2,5, але кеш 12 Мб. А пам"ять ДДР2, частота 667, тобто слабенька. Ще й всі планки різні:) Але, Фар край 2 і 3 майже на максималці. Метро 2033 і Батлфілд3 так само.

Я не хвалюсь, просто зараз не всі можуть дозволити собі проци за 3000гр...А цей- 500 з перехідником і нове життя 775 сокету:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Отож, треба GTX670, проц який її потягне, а до проца мамку та інше. Тоді ще можна пару років пограти, не на фул ХД.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

хм, і це на процику Е8400 ?

Це точно не Е8400. На днях поставив собі Xeon E5440 так вінда 7 визначила такий же ба 7.2.

Стосовно теми.

На сьогоднішній день, щоб дешево та сердито упакувати свій системний блок, можна обійтись ксеонами (Е5440 - 600грн)

Відео GTX260-700грн, ну і оперативки 4гб (ддр2 -500грн, ддр3 - 650-700грн)

Материнка на чіпсеті яка тримає 4 ядра - 500грн.

Вдома схожа характеристика. Метро 2033ЛЛ тягнуло на середніх без глюків, на високих були невелички глюки, тому не хотів псувати відчуття від цяцьки. Мафія 2 йшла на максимумі ( без VSync). Mortal Kombat Komplete edition на ультрах.

Бж звісно теж повинен тягнути, але я свого не міняв, так і є FSP AX-500A.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А сенс ставити gtx 260 яку в свій час в народі називали пічкою, було за що. Й Бж туди потрібний нехілий, я вже не кажу про мінуси, такі як неможливість запусти dx11only ігри. Краще докласти декілька сотень і купити gtx460. Потім, дивився багато тестів, частота оперативки практично нічого не дає, а ідеалі на супер оверлокерських планках, буде прирост 1-2 фпс і то не факт, бо в оперативку з її карколомною швидкістю передачі даних, ігри рідко впираються. З процами знідний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Краще докласти декілька сотень і купити gtx460

І скільки ж це "пару сотень"?

Дивився на сландо, найдешевша вартує 1100грн. А gtx260 - 750.

Я описав більш менш ігрову машину.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Gtx260 дуже гаряча, плюс прожорлива, і не кожег БЖ підійде.

Спеціально глянув на сландо, gtx260 - 800-900грн, gtx460-1000-1100грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

GTX 260, 460... збираєтесь грати онлі ігри трирічної давнини? Нових відсотків 90 не запуститься бь треба dx11.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

GTX 260, 460... збираєтесь грати онлі ігри трирічної давнини? Нових відсотків 90 не запуститься бь треба dx11.

Звісно можна купиьи і радеон карту із дх11. Але колись мав справу із амд/радеон, тепер стараюсь обходити їх стороною.

Гріються дуже, і як на мене то вони тільки в тестах і показують бали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...