Перейти до змісту

Луцькі серваки


MikasA

Рекомендовані повідомлення

Адмін, адміном. А от пінгі вищі ніж на київ да ще й не стабільні а гуляючі +-300 от це вже зло від якого спасу нема.

не вже зараз нормально!

в мене при сетевих настройках пінг 39-45. бомба!

грати люкс... тільки ввечері то трохи ковбасить... пінг то такий самий.. але шось не так...

але скажу одне! нінаякому сервері такого пінгу не дає.. ну може й пінг дає. але лагі більші набагато. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гии.

В мне на кієвських серваках часом пінгі 35+ без лагів. А тут мережа, ж а не відкритий нет і лагів взагалі не повинно буть але нажаль не все так як хочеться :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
Гии.

В мне на кієвських серваках часом пінгі 35+ без лагів. А тут мережа, ж а не відкритий нет і лагів взагалі не повинно буть але нажаль не все так як хочеться :smile-zachot:

Уявляєш, вже гігабіт часом грузять "домашні" користувачі. Зі свят дещо змінимо в кращу сторону.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я користувач візор інету.

Так, КС сервак непоганий. Раніель постарався настроїти Антічит, плюс постійно адміни на серві бігають, банять чат за мати і т.д.

Лаги бувають, але не часто.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

serega, я дуже надіюсь...

а то в декого пінгі 10-15... а в мене 40.

кажуть, що у всіх оптоволокно... але не знаю :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Може тупо покласти той контровський сервак, і забрати сервер під якісь більш нагальні задачі?

Всеодно займатись ним нема кому, нікому не подобається те що є.

Деяких сильно вумних я до сервака і за км не підпустив би, хіба щоб вони знов собі там проксі сервер поставили ;-)

Так шо після вихідних тра беде подумать.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як тільки будуть анліми тоді зможете і покласти а до того часу задовбетесь відповідать юзерам на дзвінки по телефону чого лежить сервак :)

хіба щоб вони знов собі там проксі сервер поставили ;-)

І коли ж це таке було якщо не секрет ?) Може того і лагало останій рік.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я багато чув про візорський сервак для кс(тіпа класний,лагів немає,чітери зовсім не лізуть)!ЦЕ правда?

А хто на яких серверах крає у кс? :ok2: Підскажіть будь ласка! ;)

Хуже сервака нема Вони весь 4ас встановлюють програми проти 4ітерів но це все ні4ого не дае 4ітери там як були так і остануться а адміни банять по4ті всіх Хто норм Іграе і не 4ітер ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може тупо покласти той контровський сервак, і забрати сервер під якісь більш нагальні задачі?

Всеодно займатись ним нема кому, нікому не подобається те що є.

Деяких сильно вумних я до сервака і за км не підпустив би, хіба щоб вони знов собі там проксі сервер поставили ;-)

Так шо після вихідних тра беде подумать.....

нашо ця дурна мова? :ok2:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Проксі ставили ті кому пан Сіля дав доступ до машини.

Коли Сілі дали можливість строїти, він облажався. І ніфіга не построїв.

Тимбільше що строїв то і не Сіля.

У нас займатись серваком нема кому, тому і віддали Вбіосу як комюніті яке на цьому зуби схавало.

І які не кришують своїх чітерів як було раніше у Сілі :(

Кароче, фігня це все.

Я можу тільки одне, перставити і оптимізувати саму операційну систему. А сервак контри крім Вбіоса я небачу кому віддати. Значить хай і рулять.

А тобі Сіля можу порекомендувати тільки одне, можеш, хочеш? Бери і роби а не займайся агітацією, бо вже "закохав".

З різдвом христовим.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ЧО ЗА БРЄД ? :(

Рік прошов і ні разу ні при зустрічах в релі ні по нету не робили мені таких ще предяв (Хоча кожен раз придумувалось щось нове)

Вже було ніби адмінку і ркони пороздавав всім на ліво і на право, що чітерів кришую,ще якісь надумані предяви вже не помню навіть, але кому кажеться хреститись нада !!! Є Логі в яких все розписано.

Кришуванням називається розбор і не банення всіх підряд якщо є сумніви ? Краще було робить як ви, коли половина гравців бігала з чорним екраном а половині зразу ж бан на всяк случай ібо вони нас пуляють знач так не добре :)

Не хочеться сваритись в такий день але не можу терпіть коли мене Крисою називають ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коли Сілі дали можливість строїти, він облажався. І ніфіга не построїв.

Тимбільше що строїв то і не Сіля.

Я облажався ? )

Стояло 6 ігрових серваків, на кантру запущено було 2ві статистики + моніторинг серваків кантри, і куча інших плюшок

Онлайн ще на тих можливостях (закрита мережа) доходив до 30 гравців

Проводилися сервові чемпи.

Да заради сервака того часу 75% знайомих і підключали собі ФК

А ти кажеш облажався :) Да не все шло гладко але не нада згущать краскі.

Що маєм зараз ? Лише 2 кантри, лише внутрішньоігрова статистика і кажись перелік зкінчився....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може тупо покласти той контровський сервак, і забрати сервер під якісь більш нагальні задачі?

Всеодно займатись ним нема кому, нікому не подобається те що є.

Да-да! Зупиняйте цей мопеД :D Схоже вже навіть вбіос на нього підзабив, адміни рідко заходять слідкують. Та і ігра на серваку без стім і античіта це не гра імхо.. ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А чому на нашому не грають?!?. Я бачив, що деякі з інших лізуть на наш ІП. До речі там гарно дуже...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А чому на нашому не грають?!?. Я бачив, що деякі з інших лізуть на наш ІП. До речі там гарно дуже...

На нашому серваку є такі 13 чел. які завжди грають на серв. а є такі шо тіке зайдуть почітять і вийдуть!Такшо сервер всеодно імхо!може хтось занього реально візьметься!!! :ok2:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На нашому серваку є такі 13 чел. які завжди грають на серв. а є такі шо тіке зайдуть почітять і вийдуть!Такшо сервер всеодно імхо!

Шо означає ця фраза???

і хто ці 13 чел?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

fantazy не придирайся до слів!Ця враза означає що 1/4 гравців чітера!На сервері тупо роблять шо хочуть,оця 1/4!І скажи шо не та!?!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
І скажіть шо без чіта!Я про це і говорив fantazy!!!!

На майбутнє, подумай про різницю між BMP та JPEG

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На майбутнє, подумай про різницю між BMP та JPEG

І Кемпера ображати не треба, він за 7 років гри в КС доказав, що вміє добре грати. Таким ігракам чіти скорше будуть заважати, аніж допомагати :blush:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

покажи 2 ніка і я скажу чи вони чітера.. )

Такшо сервер всеодно імхо! -- шо це означає????

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І скажіть шо без чіта!Я про це і говорив fantazy!!!!

Я сам інколи граю і маю 30:3 і шо я тіпа чітер щітаюсь? :blush:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я на нього з братом майже кожень день лізу. Все нормально, тільки на De_nuke я кожен раз з тилу (там де бомбу закладувати і є такий вагончик) то я чи з винтиляції ріжу, чи зверху пуляю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...