Перейти до змісту

Луцькі серваки


MikasA

Рекомендовані повідомлення

Я багато чув про візорський сервак для кс(тіпа класний,лагів немає,чітери зовсім не лізуть)!ЦЕ правда?

А хто на яких серверах крає у кс? :D Підскажіть будь ласка! :friday:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зайдіть на їх форум і почитайте

Був на їхньому форумі там самий популярні топікі Коли будем грати?ЯК підєднатися до сервера?

І так про сервак я нічого і непоняв тому і ПИТАЮ :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це ти кріг?

ти смієшся???

візорський сервак внутрішньомережевий.

про чітерів не знаю. раньше їх було море.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ДА!Привет fantazy питаю бо друг один разказував шо класний сервак!Тіпа шо всі профі іграють,я сам там ніколи не був!тепер і не буду!Якіє класні сервера для кс де багато народу?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дивлячись якій інтернет... чи фотаком чи укртелеком..

а так то -- сервера хотпоінта... ну і вбіоса...

я граю тільки на луцькому (бо трафік внутрішній рахується і пінг норм) і на ДМах.

213.169.70.13:27015 - ДМ хотпоінта

77.90.192.246:27015 - ДМ вбіоса

88.81.228.204:27015 - PCW DM

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене інет фотокомовський!Хотпоінт класний сервак?(перший раз чую! :smile3: )І чого останнім часом пінг в мене був 30-40 став 50-60!БАЧИВ геймера зпінгом 1000!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бомба!На вбіосі скільки серверів для кс? Знаю тіке 3!Звичайний,Warcraft i Arena

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

КОМУ в скіке виходить іграти у кс на серваку!Давайтє сьогодні зберемося і класно пограємо!!12х12 :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

напишіть адрес арени

в смислі IP

зачем тебе ИП?, вот тебе адреса дали, прописываешь их так же как и ИП и играешь)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Луцький сервер вбіоса чомусь приваблює все менше гравців!колись пам'ятаю гради11х10,а зараз мах 9х10!можливо це через наш супер порядок на серваку!Бо не один я це заміти! :o Вкого які думки?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Ребятки, вопрос, я новичек. У меня ADSL фотокома. Могу я поиграть на нашем сервере (дайте его IP)?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ребятки, вопрос, я новичек. У меня ADSL фотокома. Могу я поиграть на нашем сервере (дайте его IP)?

Та по-ідеї зможеш, спробуй

193.109.80.246

193.109.80.246:27018

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Луцький сервер вбіоса чомусь приваблює все менше гравців!колись пам'ятаю гради11х10,а зараз мах 9х10!можливо це через наш супер порядок на серваку!Бо не один я це заміти! :o Вкого які думки?

Старікі в основній своїй масі розбрелись по нету через пару місяців після приходу вбіоса "початку лагів" і бєзпрєдєла з банами коли 50% людей банились на угад без юзання чітів.

Лишились в основній масі лише ті хто шкодує трафік і новачки яким нема з чим порівнювати.

Судячи по тому онлайну що ти написав новачків зараз побішало і тобі нема на що ще жалітись, ібо раніше після описаних више подій часто в онлайні було по 3х3 або взагалі пусто.

Якщо онлайн знову падає, то це або через ріст образованості населеня (зашли на інші серви і порівняли) або через те що відбили бажання грать ІМХО

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені останім часом починає трошкі подобатись візоровський серв, завдякі раніелю і проведеній їм роботі. Не мало хороших відгуків чув, да і сам раза 2 бігав там, нічого особливого але античіт дає своє.

Да є ще багато мінусів, головним з яких мона важати його "тепличність" але сервак порівняно з тим що було раніше прогресує, на відміну від вбіосовського який заступорився в анабіозі і ніхто не реагує на скарги.

PS Написане мною вище про серв вбіоса дійсне для приблизно піврічної давнини ібо після того я ні разу туда вже не заходив але по відгукам так нічого і не змінилось там.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та було змінилось, коли адмін сидів кожен день!

а зара зайде раз в місяць... тупо хаос на сервері...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Адмін, адміном. А от пінгі вищі ніж на київ да ще й не стабільні а гуляючі +-300 от це вже зло від якого спасу нема.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та не завжди хаос,даже без адміна БУВАЄ,що нормально граєм,а якщо чітер то всі починають гнати з нього і виключає чіт.А пінг дійсно не стабільний є гравці в яких 60-40,а є в яких від 120-300.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...