Перейти до змісту

Дизайнер от бога! живет по соседству...


paksivatova

Рекомендовані повідомлення

Так от те, що виложене в Гуморі в першому пості може бути лише наживкою для замовника, далі він повинен сам підказати, як він це все бачить, а дізігнер перенесе це в макет. Або ж вартість дизайну "стремится к нулю", тому на краще немає чого розраховувати. Приєднуюся до запитання Мотороли: яка вартість цього дизайну? Хоча свої висновки я вже маю, можливо помилкові. Якщо маєте дизайнера, який толково розробив ваш логотип, то чому замовили дизайн банера в рекламному агенстві, а не в нього? Дорого, мабуть, правда ж?

відповідаю : не дорого , а цілком доступно !

даний дизайнер працює лише з логотипами,веббанерами...

після отриманого макета з луцької агенції я звернулася до нього і попросила все таки зробити макет на банер звичайний

ціну він назвав ,відверто скажу , навіть дешевшу ніж я очікувала

в луцькій агенції,що розробляла макет раніше брали 100 грн/год за роботу дизайнера

цього разу стосовно ціни розмовляла не я,але не думаю що вона суттєво змінилася

Обсирати свідомо невідому людину, чи навпаки, дуже відому, але недосяжну, то одне, а хамити відверто тому, що живе поряд не соромно нє ?

Я чесно не міг зрозуміти хто з котами, хлопець чи дівчина.

Якщо, ти Вадім, не схожий на дівчину ніяким, боком і в принципі, то тут я засумнівався.

І це було без будь-якого підтексту.

по Вашим текстам на форумі часто теж не зрозуміло хто пише - баба чи чоловік :_05:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 81
  • Створено
  • Остання відповідь

Так от те, що виложене в Гуморі в першому пості може бути лише наживкою для замовника, далі він повинен сам підказати, як він це все бачить, а дізігнер перенесе це в макет. Або ж вартість дизайну "стремится к нулю", тому на краще немає чого розраховувати. Приєднуюся до запитання Мотороли: яка вартість цього дизайну? Хоча свої висновки я вже маю, можливо помилкові. Якщо маєте дизайнера, який толково розробив ваш логотип, то чому замовили дизайн банера в рекламному агенстві, а не в нього? Дорого, мабуть, правда ж?

відповідаю : не дорого , а цілком доступно !

даний дизайнер працює лише з логотипами,веббанерами...

після отриманого макета з луцької агенції я звернулася до нього і попросила все таки зробити макет на банер звичайний

ціну він назвав ,відверто скажу , навіть дешевшу ніж я очікувала

в луцькій агенції,що розробляла макет раніше брали 100 грн/год за роботу дизайнера

цього разу стосовно ціни розмовляла не я,але не думаю що вона суттєво змінилася

Обсирати свідомо невідому людину, чи навпаки, дуже відому, але недосяжну, то одне, а хамити відверто тому, що живе поряд не соромно нє ?

Я чесно не міг зрозуміти хто з котами, хлопець чи дівчина.

Якщо, ти Вадім, не схожий на дівчину ніяким, боком і в принципі, то тут я засумнівався.

І це було без будь-якого підтексту.

по Вашим текстам на форумі часто теж не зрозуміло хто пише - баба чи чоловік :_05:

+ від мене )

з гумором і думалкою у Вас все гаразд :_25:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

по Вашим текстам на форумі часто теж не зрозуміло хто пише - баба чи чоловік :_05:

головне що не москаль
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

по Вашим текстам на форумі часто теж не зрозуміло хто пише - баба чи чоловік :_05:

Та ви шо?

Від імені паксіватова - пише Олексій. Аху...фігєть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Zheny@, робишся передбачуваний

Іншої вдповіді я від тебе навіть і не очікував :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

обишся передбачуваний Іншої вдповіді я від тебе навіть і не очікував :)

Я вже від багатьох тут інших відповідей не очікую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Кому цікаво - можемо продовжити обговорення

Дизайнер,з яким співпрацювали по логотипу - надіслав свої варіанти

f9-vRr4RrFY.jpg

В результаті макет був погоджений ось такий

aH9w05kCG8E.jpg

Щиро вірю, що вже на вихідних банер буде висіти на своєму місці

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кому цікаво - можемо продовжити обговорення

ще 5 сторінок обговорення для того, щоб, в кінці кінців, повернутися до варіанту з першого повідомлення?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кому цікаво - можемо продовжити обговорення

ще 5 сторінок обговорення для того, щоб, в кінці кінців, повернутися до варіанту з першого повідомлення?

Шось ти guest наплутав)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ps. варіант слогана "МИ КРИШУЄМО У ЛУЦЬКУ!" вже пропонували? :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ps. варіант слогана "МИ КРИШУЄМО У ЛУЦЬКУ!" вже пропонували? :smile3:

дуже класно звучить,дякую !

було трішки інакше

7AUWQZn53d0.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а от мені не дуже... не подобається жовто-блакитні кольори на кожній рекламі. і можете кидати в мене тапками, але то негарно. не к месту

в нас були раніше банери червоно-білі

дизайнер зробив в таких,модних нині патріотичних кольорах... (це при тому ,що він живе не в Україні :_04: )

завдання було : зробити яскравим

подивимося,як він буде виглядати в реалі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

банер має бути таким:

18qb6mG6P.jpg

Такий варіант догодить кожному - тут і 2 кота, і гасло для полішуків, і прапор, і сайдинг, і ринви, і металочерепиця. Рамон Лопес - для того, шоб замовник не зміг відмовити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Такий варіант догодить кожному - тут і 2 кота, і гасло для полішуків, і прапор, і сайдинг, і ринви, і металочерепиця. Рамон Лопес - для того, шоб замовник не зміг відмовити.

eto-shedevr_33577877_big_.jpeg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо вже є Рамон і коти то ще добавте напівголу латиноамериканку щоб і мужчінам догодити

І дитину малу. Їх зараз тулять скрізь, де тільки можна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

все, вирішили футболіст на криші а збоку гола жінка прикриває свої пікантні місця котами. і дитина в вишиванці. і це все на фоні прапора

і слоган - краще як в сусіда!

І підпис - голосуйте за нашого кандидата в депутати! Перша Полішуцька Партія (єслі ви панімаєте, а чьом я) ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...