Перейти до змісту

Купую пляшки "Первак"


Martene

Рекомендовані повідомлення

Можливо комусь теж потрібні ці пляшки, то можемо скооперуватись для замовлення з доставкою з м. Київ. Дуже класна річ, якщо захоплюєтесь домашнім вином чи пивоварінням, зрочно для фасування напою

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ці пляхи - бомба!!! тк. бухаю домашню горілочку (без сухняків і будунів). Ця тара - саме те що потрібно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ці пляхи - бомба!!! тк. бухаю домашню горілочку (без сухняків і будунів). Ця тара - саме те що потрібно

якийсь лаг - вибачаюсь за повтор

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бля, где вы были раньше???? Выкинул штук 40...... Отдал бы за пиво)))))

Будут еще? з 10 шт взяв би.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є ще такого формату "Байка"

1407231042-sadfs.jpg

Справді зручно тримати домашнє вино чи інші напої. В Епіцентрі така тара коштує чи не дорожче, ніж з горілкою ващезгаданих ТМ.

До речі, клей зі скла після зняття етикетки досить легко видаляється за допомогою соняшникової олії.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в Києві без проблем взяти таких пляшок. В інтернеті знайшла обяву, по 3 грн/пляшку. То це хлопці, які тим займаються, роблять на тому бізнес, а в пунтах прийому, яких в Києві на кожному кутку знайти можна, думаю, ще дешевше взяти можна. Якщо тут не знайду, то після нового року буду в столиці проїздом, то візьму пару десятків, якраз винце поспіє :)

Бля, где вы были раньше???? Выкинул штук 40...... Отдал бы за пиво)))))

Надмірне вживання алкоголю шкодить здоровю!:))

Читала, що з появою пляшки обсяги продаж горілки виросли. Мій свекор теж взяв Первак через пляшку. Логіка зрозуміла, коли вже платити 40 грн за півлітра, то краще Первак, хоч пляшка в господарстві знадобиться. Думаю, з часом таких ТМ з такими пляшоками стане на багато більше :))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 11 місяців потому...

В таких бутилках дуже обережно потрібно охолоджувати (морозити) горілку. Якщо потримати довгий час в холодильнику, а потім поставити на стіл і якийсь час не відкрити, розірве бутилку. В мене вже було два таких випадки протягом станнього року-двох.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В таких бутилках дуже обережно потрібно охолоджувати (морозити) горілку. Якщо потримати довгий час в холодильнику, а потім поставити на стіл і якийсь час не відкрити, розірве бутилку. В мене вже було два таких випадки протягом станнього року-двох.

Не знаю як горілка, брали пляшки під вино... але погоджуюсь, занадто тендітні пляшки. Назбирали звичашйних винних пляшок безкоштовно, там і обєм більший, і скло міцніше, затемнене, те що треба для вина. Докупили лише корки, вийшло навіть дешевше.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

мені в цих бутилках подобається звук при різкому відкриванні

 

   А мені вміст...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В таких бутилках дуже обережно потрібно охолоджувати (морозити) горілку. Якщо потримати довгий час в холодильнику, а потім поставити на стіл і якийсь час не відкрити, розірве бутилку. В мене вже було два таких випадки протягом станнього року-двох.

Теж чув про два таких випадки від різних людей.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • 4 тижня потому...
  • 2 тижня потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...