Перейти до змісту

перше авто


Factory

Рекомендовані повідомлення

Або економить. Чи, принаймні, не створює діри. Може бути і ваз чи інший таз. Головне, якщо машина зроблена - нічого їй не потрібно.
Авто або заробляє (комерційний транспорт) або проїдає (перевезення себе коханого) іншого не дано.
або машина була дуже стара чи вбита, або пошкодував кілька сот грн, щоб полагодити. Нічого особистого. Просто якось так воно завжди.
На безпеці руху я не звик економити, і не в тому справа вбите/не вбите/зремонтоване чи ні, це особливість автопрому, відро з гайками воно відром лишиться як його не вилизуй.
Але погодься, що запчастини ЗНАЧНО дешевші, аніж до іномарки.
Дешевші, але їх потрібно в рази більше ;) і в результаті "жигулі" виходять навіть дорожчі.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 90
  • Створено
  • Остання відповідь

а от ланоса як на перше авто то саме то.

скільки він п'є бензину?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

людина просить поради у виборі авто - а не транспортного засобу, тому велосипед явно не підходить.

доводилось їздити на москвичах (412-ому) - як на мене то це "дубова" машина. жигуль класика явно краща.

тому я за 8-ку чи 9-ку.

ТС на назвав суму на яку орієнтується, а вказав на авто М412, середня ціна якого 500дол,

яка може бути 8,9-ка або Таврія за такі гроші? :sm128:

можливо я пропустив пост із сумою, але щось не пам'ятаю де б ТС її вказував.

тут крім мене ще пару чоловік радили 8,9-ку чи таврію.

і всеодно я за "зубила" - всетаки на швидкості (більше 80) вона краще дороги тримається за таврію/славуту, та і неодноразово в неті зустрічав інфу що 8 і 9-ки доводили до пуття спеціалісти з Porsche.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ТС на "не"(опечатка) назвав суму на яку орієнтується, а вказав на авто М412, середня ціна якого 500дол,

яка може бути 8,9-ка або Таврія за такі гроші? :sm128:

8 і 9-ки доводили до пуття спеціалісти з Porsche.

тут цікаво ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мы так и не услышали бюджет автора на покупку авто, все наши размышления - просто газификация луж.

по поводу запчастей на ваз и иномарки, на жигуль найти сайлентблоки лемфердер или рулевую тягу ТРВ крайне проблематично, у вас два выбора цены/качества - дешево и хреново, или очень дешево и очень хреново

З.Ы. цены на китайские запчасти на иномарки соизмеримы с ценами на запчасти жигулей

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на жигуль найти сайлентблоки лемфердер или рулевую тягу ТРВ крайне проблематично

у Луцьку так, але є інет-магазини. наприклад, я тут буває купую, недавно замовляв колодки гальмівні Феродо (у наших автомагазинах навіть і не знають, що ці виробники щось виготовляють для жигулів)

http://avto-mir.dp.u...8-09-pravyj-trw

http://avto-mir.dp.u...7-nizhnyaya-trw

http://avto-mir.dp.u...yaya-lemferder-

проте я не бачу різниці переплачувати, у мене в 2 рази дешевші Треки ходять роками.

З.Ы. цены на китайские запчасти на иномарки соизмеримы с ценами на запчасти жигулей

якщо підвіска, то згоден, ціни подібні, проте внутрянка двигуна - різниця приблизно в 10 разів.

тому іномарку з вбитим мотором ой як затратно купувати, тобто треба шукати свіжу, або вже з робленим недавно двигуном.

жигуля відносно недорого відкапіталити мотор.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1986 рік 2500 бакінскіх

тут не торгують!

і гнилий зламок, який старший за тебе не вартує таких грошей.

ти соображаєш своєю головою шо ти пишеш? я придлагаю зламок, а вони жугуля чи москвіча чи 8,9 то не зламок? той гольф нещасний обїздить і того жигуля і 8,9

Zheny@ хотя якщо ти все життя їздив тікі на жигулях то про шо мова?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знакомый продает копейку за 500 баксов, вроде живая, если интересно могу дать телефон!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як для новачка і перше авто, то однозначно таврія, по роках трохи новіша за ВАЗа, і просто дешевий піджопник, відносно економна і надійна машинка, ну і за бажання можна "нагнути" на світлофорі якогось німця )).

коли він не здогадується, що з ним змагаються.

мабуть ти незнаєш як їздить славута з 1.5 від девяткі.

а по темі. мабуть раджу копійку, гарна, простора, проста в обслуговуванні. дай в мінімальному тюнінгу гарно виглядає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чув що в луцьку хлопці купують на ходу москалики, катаються вбивають, а зимою на металолом і ще в плюсі остаються

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нажаль незнаю як їздить славута

і так, нифіга не відро з гайками, якщо ти відносишся як до відра з гайками то так і їздить

по друге ніколас ти так нічого і ненавчився,

моська по деталях непогана,

якщо раз двигуна довести до норми спеціалістом то проїздиш довше, запас ресурсу там огого

якщо машина це мрія яку ти хотів, отакий я троха схиблений з дитинства, то ти їздитимеш і вкладатимеш

бюджет 5 - 8 кусків тобто десь до 700 зелені

якщо я працюю то значть я маю за що заправити з зарплати літрів так 50

причому не курю і непю гівнопива бо добре памятаю яке було як хлептав і пінку і пиво коли малим був :)

на рахунок жигулів то лякає якість запчастин які швидко зношуються

доречі приколів з таврією таких як розказував жидко в 95 кварталі нема?

а і ше я ж людина довга, цілих 1,9м тому треба вміститись в авто а не думати шось тут вузькувато

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В москвіча (АЗЛК 2140) двигун класний (здертий з BMW), не так часто він ламається, бляха товста але ходова нікчорту...... вже дійсно краще брати жигулика чи таврольота...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Возьмем все по скромным и мин. подсчетам: 400у.е москвич + 700грн\БЕНЗИН\МЕСЯЦ + 2000непредвиденные расходы. Итого 16000грн. Средняя поездка на такси 30-50грн. Делим по максимуму....320 поездок...

Мне кажется вывод очевиден...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Возьмем все по скромным и мин. подсчетам: 400у.е москвич + 700грн\БЕНЗИН\МЕСЯЦ + 2000непредвиденные расходы. Итого 16000грн. Средняя поездка на такси 30-50грн. Делим по максимуму....320 поездок...

Мне кажется вывод очевиден...

в таксі джахнеш дівку?) таксі буде чекати поки ти поїсиш в лісі шашлички?

помоєму тупе порівняння

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в таксі джахнеш дівку?)

Ну якщо на те вже пішло, то в "Москвичі" жахнути теж шансів небагато :_02: .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в таксі джахнеш дівку?)

Ну якщо на те вже пішло, то в "Москвичі" жахнути теж шансів небагато :_02: .

якщо хлопець має дівчину, небачу ніяких проблем.

тепло? - тепло. за пазуху не капає, дати трошкі тоніровкі і всьо :0077:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

помоєму тупе порівняння

По-моему тупо покупать москвич, с расчетом *жарить* девок и шашлички...Знаю есть люди, которые любят покопаться в машине - тогда - да....Но если это первая машина - машина будет *жарить* тебя

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Voronin10

Один равнодушен к технике и советует Вам ходить пешком мотивируя тем что Ходьба укрепляет половую, мочеполовую систему и при этом экономит деньги. Второй тащиться от велосипедов, следственно мотивация в свою сторону. Мое личное мнение что велосипедист на наших дорогах это враг своему здоровью или просто Смертник. Третьему – только новое и крутое. Сколько людей столько и мнений!

Покупайте то, что получается! Вы получите кучу удовольствия! Пишу Вам и вспоминаю себя, когда я покупал свой раздолбанный ЗАЗ за 115 баксов. Я все свое свободное время проводил в гараже, руки были все подряпаны и не отмывались от масла, ломался в дороге, мерз зимой, но при этом я получал кайф.

Улыбнуло про джахнуть! В Зазыке можно! Проверено! Не раз! Но летом!

Но если это первая машина - машина будет *жарить* тебя

Слова пророка! +1

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Согласен! Мое в край субъективное, реальное мнение автолюбителя! Но велосипед мне нравится тоже – в селе по полю, в лес по грибы с детишками и женой – красота!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Cherman

Если у Вас нет автомобиля, значит это у Вас мнение субъективное. Могу взять Вас и покатать пару деньков по городу для объективности. Тема не об этом. А к чему минус? Если есть желание переходите в лс, дабы не мусорить в теме!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зате у всіх Москвічів коробка - повний триндець. Мішаєш нею, вишукуєш потрібну передачу.

хвороба типова, але не такий страшний чорт...

Хід ричага незвино довгий, у порівнянні з іншими авто, але якшо нормольно налаштована куліса і нормальна коробка в принципі, то і одним пальцем можна перемикати передачі. Не мало поїздив я на батьківському 2140.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Unknown, в батька також був Москвіч 412. Поки коробку не замінили на вазівську, їздити було реально неможливо. :) Ніякі переборки і шаманства рідній коробці не допомагали, за 5-8тис. ккм. все починалося по новому.

Те, що кулісу регулярно потрібно перебирати, я не заперечую, хоча пробіг між маніпуляціями, більший за 5-8 тис. Чесно, я ремонтом практично не займався, хіба допомагав іноді, але в цілому був в курсі поломок і проблем останніх років 13, бо їздив регулярно. Куліса - не подарунок, але можна їздити.

Щодо швидкості перемикання передач, - то мій Citroen Jumpy дизельний, в старому кузові, у порівнянні з москаликом, просто тормоз на 1-3 передачах. І розкачка "перша - задня" на москалику теж легше набагато проходить.

"їздити було реально неможливо" - то ваш особистий досвід і не варто так безапеляційно робити висновки про всі аналогічні авто , пройшов уже батьківський москаль більше ніж 500 тис з 1986 року (в одного власника з нуля), і досі їздить, і коробка, до речі, рідна!, ремонтувалася десь років два тому незначно, шестерня задньої передачі мінялась, зуб виломаний був.

На вазівську? хіба на 5-ти ступку є сенс міняти, бо забагато гемору з переварками і плитами перехідними, як на мене.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Моя перша машина була саме Жигуль. ВАЗ 2103, батько з Литви пригнав. Скажу так, для новачка саме те що потрібно. Запчастини дешеві, що звичайно радує. Плата за ремонт хлопцям на гаражах теж недорога. Якщо порівнювати із Москалем то від їзди на Жигулі виграєш буквально у всьому. Так що не пошкодуй іще якихось 500 - 600 USD даби мати менше гемору і почувати себе комфортніше. :0040:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А в мене Таврюха була перша ))), швидка , маленька, маневренна, відновлював сам більш як півроку, але воно того вартувало.... Шкода що зараз запчастини дорогі не к чорту, взяв би зараз на запас на всяк випадок таку би... А 4 роки назад за 1500 грн я її перебрав всю... А зараз.... Я взагалі коли на базар забігаю, то з цін офігіваю... Добре що не там беру.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...