Перейти до змісту

Kуплю/Продам/Поміняю


fog

Рекомендовані повідомлення

а может не стоит на форуме, предназначенном для общения устраивать интернет-магазин?

ИМХО, там должны быть частные объявления о продаже. апгрейд, не подошло, разные причины.

но никак не коммерция.

кстати, вот на это уже я прошу обратить внимание администрации!

Так само ІМХО, на форумі, призначеному для спілкування, не повинно бути місця для:

1. Самоствердження одного учасника перед іншими за рахунок передчасно (переконаний, в цьому мене підтримає більшість) наданих йому прав модератора (якраз в даному випадку кількість постів не повинна була слугувати критерієм для надання модераторства, а, швидше, пересторогою для адмінів);

2. Насаджування іншим учасникам правил, які прийнятні тільки для кількох людей, а не для всього форуму;

3. Надання прав модератора в темі особі, яка далека не тільки від "Куплю/Продам" і цін на те, що найбільш часто купується і продається (Цитую новоявленого модератора: "а зачем модератору разбираться в тенденциях и пр.?"), а й територіально від багатьох форумчан, які познайомилися одне з одним, і підтримують дружній зв'язок саме за допомогою теми "Куплю/Продам" - навіть не дотримуючись правил написання топіків.

Мені, чесно кажучи, дивна позиція адмінів. "Куплю-Продам" - це один з найбільш "живих" розділів на цьому форумі. В ньому якраз і варто було б прислуховуватися до vox populi, а не потурати самодурству і насаджуванню казарменного стилю. Ще викликає подив, чому немає покарання за беззмістовні пости в "Куплю-Продам", типу "Дорого", "Таке саме на базарі в три рази дешевше продається" і т.п. Очевидно, із-за того, що новоявлений модератор час від часу любить таким чином компетентно вклинюватися в будь-який топік, і висловлювати свою думку, яка мало кому буває цікава, і, головне - цінна. Залишити по собі слід в топіку (як і в житті) - це не означає "наслідити".

Шура, вибач за різкі слова. Ти нормальний пацан. Але тут ти перегнув палку. Я вже мав з тобою особистий конфлікт на ґрунті "Куплю-Продам", коли ти ліз зі своїми 5 копійками куди треба, і куди не треба. Бачу, що "наведення порядку" в цьому топіку - для тебе особиста справа. Ну, нехай. Але щиро просив би тебе - знайди спосіб самоствердитися іншим чином. Ти зробив прекрасний почин розділом "Профессии форумчан" - ріспект тобі і уважуха щира. Може, придумай краще ще щось корисне, а не мути ментовсько-солдафонськими методами воду?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 64
  • Створено
  • Остання відповідь

Підтримую Yarchik'а і ще тих хто проти таких правил, Shura правила дійсно трохи жорсткі, ІМХОДа треба наказувати АПальщиків і тих хто пише беззмістовні повідомлення, але вот з продажею кожної деталі в окремому топіку, це закруто, ну немаю я бажання, та і багато інших листати дві-три сторінки щоб там щось знайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Yurik, поддерживаю 100%. правила нужно пересмотреть и сократить минимум втрое.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да, и еще, теперь у нас оказывается лепят варнинги за обсуждение... Может каждому недовольному из этого топика господин модератор тоже по варнингу влепит? Или это делается от бессилия доказать что-либо другими путями?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Я хуєю!

Скоро більшість повідомлень в куплю продам буде знаходитися в верхній частині де важливі оголошення.

Модераторам куплю продам

якщо тема непереглядалась місяць або більше моглиб і видалити ато набридро кожного разу заходити і дивишся

Важливо: Cipo&baxx джинси, MARC O'POLO, кросівки NIKE остання відповідь 03-12-2007, 17:22

думаю далі дописувати не протрібно ті хто хотів за перший місяць глянули цю тему і такі подібні.

добре якщо хоч раз за пару днів її глянуть ато вісить мертве оголошення.

Скоро буде в важливо більше повідомлень ніж в просто продам і т.п.

раніше було декілька а тепер 10 а ще через місяць буде 20 і ....

Треба зробити усе по іншому розбити по розділах

- компи

- авто

- різне і таке подібне

можливо хоч якийсь порядок буде

на рахунок апів я сьогодні розмістив повідомлення через 5 годин воно було на 2 сторінці а через 2 - 3 дні воно буде на 3-4 на яку як було вище сказано ніхто і незаходить

на рахунок "мопед не мой" якщо в людини нема нета а продати щось треба. Залишив телефон і кому треба то подзвонять.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 місяців потому...

Підніму питання!

Місяці 3-4 тому я створив топік де пропонував свій TV тюнер Aver USB 2.0 Plus

топік був оформлений ІДЕАЛЬНО! Короткий опис, фотки серед яких були знімки комплектації і тюнера з різних позицій.

Також були присутні посиланняи на самі повні описи і огляди.

За тюнер я хотів 470 грн... через місяць я знизив ціну на 30 грн через тижня 2 ще на 30...

І вот бачу на форумі тему про купівлю TV тюнера... ну думаю дам лінк на свою тему, може і продам, захожу в свій профіль натискаю кнопавку Find member's topics мені показує всі мої топіки... і серед них топіка про продаж тюнера немає.

Шан... нє.. ніфіга не шановний Shura якщо при видаленні моєї теми ти керувався своїм недолугим правилом а саме:

5. при отсутствии сообщений на протяжении трех месяцев тема будет удалена.

то я тебе просвічу, що в інших розділах топіки є ще з 2005ого року

Про форум...

lol (04-03-2005, 7:29)

Game.lutsk.ua

Нет Сіті (12-03-2005, 23:12)

Залізо / Hardware / Железо

Мережі (19-10-2005, 16:20)

і від цього база не страждає, а вот тобі захотілось випендретись і показать який ти дієвий модератор....

так вот я ще раз вискажусь за те щоб зняти користувача Shura з модераторів Куплю/Продам... бачу туди паралельно призначили Plum'a, вот він хай і залишається.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дайошь ревалюцию(Луцька ПОтусовка)-всіх на бантину-анархія мать парядка-я за реформи

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Zerotul

твої пости теж відрізняються надзичайною інформативністю

аграмений андроидной каЛЛайдер скушаєт наши мазги
ага-а я навчився ходити на горщик
а на каких ботарейках работаєт етот самовар і чьо за чай он видаст!!Граються тут усякі з невідомим-відкриють нах портал в якесь пекло..!!!Ктулха вилізе і давай направо і га ліво пользу наносить да ласкам подвергать
продам свои наски(видержка 10 лет) 3года гарантия-режут не хуже ножа если правильно согнуть приетом добавляют урон ядом і запахом-не оббити кожой или дубом и стоят дешевле!!!Сам полировал-в комплекте противогаз и антидот(12шт)

Соррі за оффтоп

Папробуй winrar-чума как фильми зжимаєт

Революція тут нідочого. Поки щось не зачіпає мене - я мовчу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут не інформативність моїх постів обговорюється!!!І якщо почав обноворювати тему мусиш її логічно закінчити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я проти того щоб Шуру зняли -- в мене немає стільки вільного часу, щоб модерувати куплю/продам одноособово. Більше того, скажу всім по великому секрету, що коли після "Заліза" я помодерував трохи "Куплю/продам", то просто прозрів від об'єму роботи, який щодня робить Шура для того, щоб всім нам було комфортно користуватись "барахолкою" на форумі. Якщо комусь цікаво -- порахуйте скільки за день пишеться постів в "Куплю/продам" -- і модератору це все потрібно прочитати, відфільтрувати, відкоректувати і т.д. В кінцевому варіанті те що ви читаєте на форумі лише відсотків на 20 було таким самим до правки модератором (а іноді такі "перли" бувають, що приходиться не виправляти, а викладати думки людини заново замість неї, щоб іншим було зрозуміло).

Так що звертаюсь до всіх -- замість того щоб гавкати на модератора -- подякуйте йому за ту ВЕЛИЧЕЗНУ кучу роботи, яку він робить, і за ті години (без перебільшення) свого часу, які він щоденно всім нам присвячує.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я тебе просвічу, що в інших розділах топіки є ще з 2005ого року

В других топиках сообщения могут быть ещё более древними :)

Тема "Куплю-Продам" - динамичная тема и чиститься должна постоянно. Если товар никого не интересует - не вижу ничего страшного, если тему прикроют или удалят. Если ты её не "апаешь" - а ты ведь хочешь за тюнер ну никак не меньше 300 грн., и на предложение продать его за 200 грн. скажешь, что за такие деньги пусть у меня валяется - то твоя тема болтается на самом дне раздела. А ведь не так давно все сошлись на том, что никто не станет перечитывать темы на второй, а тем более на третьей-четвёртой... странице. И какая тогда разница - есть твоя тема или нет её? :)

Кроме того продавец может забыть о том, что он что-то продавал, или же забыть (или забить) о том (на то), что неплохо было бы сообщить о продаже товара или неактуальности темы по другим причинам. Неужели перед удалением темы модератор должен выяснять у каждого, можно ли удалить его тему?

ну думаю дам лінк на свою тему, може і продам... ...топіка про продаж тюнера немає.

Можно ведь ещё раз создать такую тему или просто предложить желающем купить свой тюнер в его теме, разместив в ней те же линки на обзор и фотки. Лень? А искать свою тему в свалке - не лень? :(

і від цього база не страждає

Да разве тут дело в базе? Дело в "мусоре", не нужном никому. Представляешь, какой была тема "Куплю-Продам", если бы она вообще не чистилась? Для чего делать из неё архив? Через какое-то время цены в топиках станут неактуальными, модели товара - неактуальными... Хранить их для истории? Не вижу ничего ценного в этих темах...

Возможно, обидно, что придётся создавать всё по-новой, но ты ведь не обижаешься на Природу, когда приходит зима или весна? Ты принимаешь это как должное. И (образно выражаясь ;)) сажаешь картошку снова, чтобы потом её снова выкопать, а позже - опять посадить, хотя как было бы классно только выкапывать ;) Законы Природы, правила Форума - какая между ними принципиальная разница? Относись к этому, как к неизбежному - и не заморачивайся :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...