Перейти до змісту

в сколько месяцов вы кастрировали своего кота?


SOAD

Рекомендовані повідомлення

Ну вот Вы не правы)) раз ТС создал тему, значит принял решение, за что Вы его и обвиняете в жестокости. И да, для меня мой опыт присройства, лечения, содержания десятков котов, а так же мнение специалистов более важны чем рассуждения владелицы одной 15-тилетней кошки) так понятно?. И мне действительно все равно, что с Вашей кошкой)))) так что выдыхайте )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 90
  • Створено
  • Остання відповідь

sashulya, я просто сказала свою думку. Де ви бачили, щоб я ТСу казала що йому робити? І те, що в даному питані моя думка не співпадає з вашою ще не значить, що в інших життєвих питаннях це так само, тому сховайте вашу агресію і заспокойтесь

Скільки себе пам"ятаю у знайомих/подружок/родичів були коти. Ніхто їм нічого не різав, а гормональних ліків для тварин тоді ще просто не було (принаймні в нашій країні), і жили собі тварини здоровими і помирали вже старими. Деякі з тварин дійсно приносили багато неспокою в дім під час "гульок", деякі переносили значно легше. Чи то мода така просто пішла?

П.С. тимбільше катрація геть на гарантія того, що кіт перестане мітити територію

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Милана, я вот честно, даже не хочу отвечать, агрессия))) мда

Яка там агресія? :_09: Це манія, ... Манія величі(в когось :_12:) :0014:

А ось і докази, процитую для не уважних

Природа много чего придумала, но человек давно все меняет под себя и ничего.

я делаю, как лучше сделать в даной ситуации.

Ну и как -то глупо сравнивать людей и животных,

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Йоомайоо, а нахуа кастрірувати кота? :0157::_09: :_09: :_09: Я б ніколи не дав відрізати свої яїчкі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

))

Спробуйте прочитати хоча б першу сторінку всю тему :bayan:

сорі,взагалі то читав всю тему.в мене незнаю чому незавжди грузить зображення.обновлення сторінки недопомагає - провіряв.

ісправляюсь)) - post-24731-0-41484500-1414173725_thumb.j

post-24731-0-07840500-1414173736_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
Стосовно мене - кіт буде кастрований, оскільки це правильно, стосовно психіки й психології кота.

Уже пробил тот час?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сорі за офтоп.

Кота позбавлять усього найкращого, що може трапитись у його житті. Як на мене то вже краще смерть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
Стосовно мене - кіт буде кастрований, оскільки це правильно, стосовно психіки й психології кота.

Уже пробил тот час?

ага, кіт став краще себе поводити, менше істерики тепер в нього хобі полювання))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Отходняк кота после наркоза - жутковатое зрелище... Никакой реакции на внешние раздражители, остекленевший взгляд, не моргает...

Больше всего поразило то, как он упёрто полз к лотку, не желая идти под себя :)

Лежал, начинал шевелиться, пытался встать, делал пару шагов, падал, отлёживался, снова вставал... Стало ясно лишь через час, в каком направлении он пытался идти, когда мог уже с десяток шагов сделать, не падая. Дополз до лотка, сделал то, что хотел - и со спокойной совестью лёг спать :)

Вот это воспитался :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Отходняк кота после наркоза - жутковатое зрелище... Никакой реакции на внешние раздражители, остекленевший взгляд, не моргает...

Больше всего поразило то, как он упёрто полз к лотку, не желая идти под себя :)

Лежал, начинал шевелиться, пытался встать, делал пару шагов, падал, отлёживался, снова вставал... Стало ясно лишь через час, в каком направлении он пытался идти, когда мог уже с десяток шагов сделать, не падая. Дополз до лотка, сделал то, что хотел - и со спокойной совестью лёг спать :)

Вот это воспитался :)

а мій ліз, але толку нуль) під себе сцикав, притому таким вонючим що просто жах, вивели марганцовкой та потім оцетом замивали

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...