Перейти до змісту

в сколько месяцов вы кастрировали своего кота?


SOAD

Рекомендовані повідомлення

так как советы ветеринаров разные и в интернете куча всего хотел бы знать реальные даты

кто в сколько месяцев кастрировал кота?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 90
  • Створено
  • Остання відповідь

Саме краще від 6 до 8 місяців (ветеринар казав), свого кастрували десь в 8 місяців, трошки пізно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мому 29 жопня) буде 6 мысяців деже сильно виє, кажуть до киці хоче) ось думаю що робити

кіт шотланська любима зараза) важить вже 4 кг.

2 питання хто де кастрував? куди краще звертатись?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Саме краще від 6 до 8 місяців (ветеринар казав), свого кастрували десь в 8 місяців, трошки пізно.

а нам казав, щоб не раніше 8-ми місяців

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По совету ветеринара ждали пока не закончит первую гульку. В итоге в год и три месяца. До сих пор резвый, вредный и активный дебошир :0095:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 питання хто де кастрував? куди краще звертатись?

Головне, щоб ветеринар вгадав з наркозом, якщо переборщить кіт може не вийти з нього.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 питання хто де кастрував? куди краще звертатись?

Головне, щоб ветеринар вгадав з наркозом, якщо переборщить кіт може не вийти з нього.

а тоже буваю злий та нестриманий

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це жах,як можна вирішувати такі питання на живій тварині.Якби йому в бою травму нанесли я б ще зрозумів.А коли людина таке робить то це не правильно.

Навіщо взагалі заводити тоді улюбленця,якщо сходу хочеш його чогось позбавити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

SOAD, кота не жалко? не понимаю людей которые кастрируют своих любимцев, зачем заводить тогда - а да, чтобы яйца отрезать, потому что орет неделю.

Я бы сажал за такое :0156: вообще кто дал людям право так издеваться над животными, а все потому что кот(собака) не ответит взаимностью.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

SOAD, кота не жалко? не понимаю людей которые кастрируют своих любимцев, зачем заводить тогда - а да, чтобы яйца отрезать, потому что орет неделю.

Я бы сажал за такое :0156: вообще кто дал людям право так издеваться над животными, а все потому что кот(собака) не ответит взаимностью.

Саме тому найлегше знущатись над дітьми та тваринами. Вони самі вразливі, не в змозі постояти за себе і НА ЖАЛЬ не можуть відповісти кривднику взаємністю. На жаль...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

грінпіс підтягнувся :)

От як би мова йшла про тебе ? :0130:

Я б тоді твої жарти послухав :_04:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сильно вумни можу дати кота на 3 дні шоб він вам все обмітив і моз виїв))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шановні грінпісівці і тваринолюби! Одна пара, кіт і кішка, та їх нащадки, за 7 років життя можуть привести до 420 000 кошенят. Куди їх всіх дівати? Операція (а вона нескладна і легко переноситься), це гуманніше, ніж годувати тварину все життя гормональними таблетками, які вбивають здоров'я тварини. Тим більше, що після операції кіт буде жити 100% нормальним життям, і абсолютно не буде заморочуватися тим, що "в інших котів є діти, а в мене немає".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щодо свого досвіду, все життя вдома кіт чи коти, ні одному хазяйство не відрізали. Живу в хаті, а не у квартирі, є двір та кицки, де коти справляють свою ''нужду''. Навіть незнаю, рука не пдіметься таке зробити. Коли 2кота в хаті жили, так пооблеми були, але відучили.

Стосовно кастрації, читав, потрібно робити не раніше року, даби не змінився характер та зовнішній вигляд пухнастика, бо там щось крепко багато та довго розписували чому саме так, а не раніше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шановні грінпісівці і тваринолюби! Одна пара, кіт і кішка, та їх нащадки, за 7 років життя можуть привести до 420 000 кошенят. Куди їх всіх дівати? Операція (а вона нескладна і легко переноситься), це гуманніше, ніж годувати тварину все життя гормональними таблетками, які вбивають здоров'я тварини. Тим більше, що після операції кіт буде жити 100% нормальним життям, і абсолютно не буде заморочуватися тим, що "в інших котів є діти, а в мене немає".

А ви себе вважаєте навпаки - "Твариноненависником" ?

Ще раз повторю: це Він :cat: вам сам таке сказав? :ninja:

Чи може Ви на власному досвіді перевірили? :0130::0032:

:0162:

І так якби не наші "доблесні" хірурги - то кішки б вже давно заполонили Всесвіт! :_12: :_09::0137:

Це ви ще другу пару не рахували ! :0152::_14:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сильно вумни можу дати кота на 3 дні шоб він вам все обмітив і моз виїв))

В мене двоє. :cat: :cat:

Давайте так - я беру вашого кота на місяць, якщо повертаю без нарікань і скарг - ми вас ведемо до лікаря і робимо вам те що ви хотіли зробити йому.

Думаю так буде чесно і справедливо.

тим паче, як то кажуть

буде жити 100% нормальним життям

:_32:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ви себе вважаєте навпаки - "Твариноненависником" ?

Ще раз повторю: це Він :cat: вам сам таке сказав? :ninja:

Чи може Ви на власному досвіді перевірили? :0130::0032:

:0162:

І так якби не наші "доблесні" хірурги - то кішки б вже давно заполонили Всесвіт! :_12: :_09::0137:

Це ви ще другу пару не рахували ! :0152::_14:

Твариноненависником? Ні. Тварин я люблю. Щодо написаного вами вище, то переносити шаблони поведінки і фізіологію котів на людей - це абсолютна дурість. Коти керуються тільки інстинктами, один з яких - продовження роду, у них відсутні такі почуття як кохання, повага, взаєморозуміння. Якщо простіше, то люди не кричать гвалтом і не втікають на вулицю, щоби спаруватися з першим-ліпшим тільки для продовження роду. Ось припустимо, живе в мене в квартирі кішка, і я вирішив організувати їй повноцінне життя і ні в чому не обмежувати. Тобто кішка приносить до 6 кошенят за один окіт 2 рази на рік. І, припустимо,мій приклад вирішили наслідувати абсолютно всі власники кішок. На планеті домашніх муркотиків проживає близько 500 мільйонів(!). Порахуєте, яке число буде років так через 10? Ото ж бо. Ви так і не відповіли на моє питання: куди їх всіх подіти? До речі, професіонали так і радять: якщо ви не збираєтеся займатися професійним розведенням тварин, то стерилізація - це найкраще рішення (sashulya підтвердить). І ще одне: тут на борді є розділ "Віддам даром", і постійно там є оголошення про подарунок котів. Я впевнений на 101%, що таким чином нових хазяїв собі знаходять одиниці (попит на порядок менший за пропозицію - це факт), тоді ще одне питання: що трапляється з іншими, яким не пощастило? Що буде гуманніше: коли викинуте на вулицю кошеня замерзне на морозі, чи коли воно не народиться взагалі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Переконалась давно, що нема жодного сенсу пояснювати доцільність та необхідність стерилізації домашніх улюбленців. Ті, хто так емоційно розказують "а якби з тобою так!", зазвичай легко вивезуть зайвих чи непотрібних тварин десь в ліс з формулюванням " ну це ж тварина, не пропаде" або " він всю хату обісцяв" і т.д. І будуть так само з піною на губах доказувати, що нічого кримінального вони не зробили.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Переконалась давно, що нема жодного сенсу пояснювати доцільність та необхідність стерилізації домашніх улюбленців. Ті, хто так емоційно розказують "а якби з тобою так!", зазвичай легко вивезуть зайвих чи непотрібних тварин десь в ліс з формулюванням " ну це ж тварина, не пропаде" або " він всю хату обісцяв" і т.д. І будуть так само з піною на губах доказувати, що нічого кримінального вони не зробили.

Не треба підміняти поняття. :0162: Де я писав що вивожу тварин в ліс? Наклеп? :g16:

А про те хто куди сцяв то якраз ваші візаві пишуть (уважніше читайте).

Ну звичайно вбивця і той знайде 1000 аргументів на своє виправдання. :0158:

Але це не знімає з нього провини та "крові з його рук". :0130:

Olesya, пропоную змінити аватар, щоб більше не пояснювати доцільність

FccN4up.jpg

Приємного перегляду

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Госпади, да что за срач из-за самой обычной процедуры, которую проводят во всем цивилизованном мире для своего удобства и комфорта животного? И , кстати, отдам котенка, которого мне подкинули под магазин, скорее всего такие же "гуманисты"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну и по теме... 1-го в 2 года, сейчас ему 9 , а второго около 6-ти месяцев, стерилизовал Михаил

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...