Перейти до змісту

в сколько месяцов вы кастрировали своего кота?


SOAD

Рекомендовані повідомлення

Кстати, если уж давать таблетки, то лучше уж успоительные препараты, они менее вредные

лікар сказав дочекатись 7 місяців й потім каструвати й не мучити кота(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 90
  • Створено
  • Остання відповідь

Кстати, если уж давать таблетки, то лучше уж успоительные препараты, они менее вредные

лікар сказав дочекатись 7 місяців й потім каструвати й не мучити кота(

врач прав, а что за врач?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кстати, если уж давать таблетки, то лучше уж успоительные препараты, они менее вредные

лікар сказав дочекатись 7 місяців й потім каструвати й не мучити кота(

врач прав, а что за врач?

Андрій - працює в Айболіті

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну мені ясно, що жостокість я з когось не викоріню, але от мені просто цікаво. Навіщо такі люди обрають котів і несуть їх на операцію? Ну заведіть собі папугу/хом"ячка/рибок чи кого там ще і дайте спокій бідним котам

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну мені ясно, що жостокість я з когось не викоріню, але от мені просто цікаво. Навіщо такі люди обрають котів і несуть їх на операцію? Ну заведіть собі папугу/хом"ячка/рибок чи кого там ще і дайте спокій бідним котам

якщо людина довго не займаючись сексом в неї теж починаються проблеми зі здоров'ям, як й в котів.

з Ваших тверджень можна дійти висновку, що людей теж треба не народжувати й не піклуватися й т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну мені ясно, що жостокість я з когось не викоріню, але от мені просто цікаво. го там ще і дайте спокій бідним котам

Для того чтобы говорить о том, что есть жестокость надо как минимум сначала месяц поработать с вет.врачем, а после еще месяц в приюте, вот тогда можна будет и говорить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну ваші "докази" мені зрозумілі. Кожен не хоче визнавати свою черствість і егоїстичність, прикриваючи її "благімі намєрініямі" і іншою лабудою

ну мені ясно, що жостокість я з когось не викоріню, але от мені просто цікаво. го там ще і дайте спокій бідним котам

Для того чтобы говорить о том, что есть жестокость надо как минимум сначала месяц поработать с вет.врачем, а после еще месяц в приюте, вот тогда можна будет и говорить.

вот ні разу не зрозумілі ваші порівняння. Лікар, що рятує тваринам життя, люди які піклються про безпритульних тварин, і людина, що несе свого кота, щоб йому відрізали яйця. Для вас між цими поняттями стоїть знак дорівнює? Тільки не кажіть, що так, бо в мене мозок взірветься

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А это не доказательства) возможно у врача Вы своими глазами увидите, что и к чему приводит, в приюте, впрочем тоже.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну мені ясно, що жостокість я з когось не викоріню, але от мені просто цікаво. Навіщо такі люди обрають котів і несуть їх на операцію? Ну заведіть собі папугу/хом"ячка/рибок чи кого там ще і дайте спокій бідним котам

якщо людина довго не займаючись сексом в неї теж починаються проблеми зі здоров'ям, як й в котів.

з Ваших тверджень можна дійти висновку, що людей теж треба не народжувати й не піклуватися й т.д.

Ви так і не зрозуміли що твердження одне і досить просте:

Немає виправдань тому хто калічить беззахисну тварину

:0156: .

Все решта перекручування фактів і підміна понять :0160:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну мені ясно, що жостокість я з когось не викоріню, але от мені просто цікаво. го там ще і дайте спокій бідним котам

Для того чтобы говорить о том, что есть жестокость надо как минимум сначала месяц поработать с вет.врачем, а после еще месяц в приюте, вот тогда можна будет и говорить.

тобто якщо ти не працював ветеринаром, то тоді не знаєш що таке жорстокість? не буду далі розвивати думку, бо вже і так смішно звучить

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви так і не зрозуміли що твердження одне і досить просте:

Немає виправдань тому хто калічить беззахисну тварину

:0156: .

Все решта перекручування фактів і підміна понять :0160:

Природа тварини, в тому числі і кота - розмноження кожних пів року. Якщо з Ваших слів не мучити тварину кастрацією то її треба носити до кішки. А куди потім кошенят дівати? Топити, стріляти, закопувати? ..... А якщо тварину на случку не водити в неї потім серйозні проблеми будуть зі здоров"ям.

Так що більше тварину калічить той хто залишає її терпіти свої природні позиви до розмноження

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

fishka87, не требаговорити про скалічених при відсутності сексу котів, я вже навела приклад власної кішки, так що не треба ля-ля

проблеми будуть якщо тварині спочатку дати спробувати що воно таке, а потім те забрати. Якщо тварина не пробувала, то все проходить значно легше

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не розумію, в чім проблема? В кастрації/стерилізації особисто я проблеми не бачу ніякої.

Це, швидше, необхідність. Це - цивілізація) Безконтрольне розмноження тварин - ось проблема.

З моїх тварин стерилізовано двоє. За потребою. Їх нестримний сексуальний потяг приносив дискомфорт не лише нам)

Ця процедура минає для тварин відносно легко, живуть вони повноцінним життям, відновлюються швидко, а

зайва вага є якраз у некастрованого кота)))

Не займайтесь дурницями, цей псевдозахист тварин дуже убого виглядає на фоні дійсно бід і страждань тваринок

у притулках, чи від жорстокого поводження людей. Чи від інфекцій, чи з пошкодженими кінцівками та внутрішніми органами.

Один господар каструє тварину і потім носить на руках, змінює пов"язки, доглядає.

А інший втопить всіх у посліді. Чи вивезе. Чи труїтиме препаратами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

solnishko, для вас не проблема і норма? це ще не значить що то загальноприйнятна норма. Такими поясненнями можна багато чого прикрити, наводячи сотні аналогій. Однак, люди століттями тримали вдома котів, і не бігли їм відрізати те, що дане природою

от є три варінти для власників котів:

1) обрана вами кастрація/стерилізація

а ось ще два

Подобные препараты для кошек делятся на две группы по своему составу и действию:

  • Лекарства, изготовленные на натуральных травах, их действие слабее, чем у препаратов второй группы, но зато они оказывают гораздо меньшее воздействие на организм животного.
  • Гормональные лекарства, имеющие химический состав. Они могут нанести вред здоровью кошки, особенно при длительном применении. Такие препараты часто приводят к осложнениям в эндокринной системе животного, а также к различного вида эрозиям или даже раку.

Невже для вас дійсно з вибору трьох кастрація виглядає найгуманнішим способом?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я скажу, що є для мене нормою. Для мене норма - 8 котів і 2 собаки. Котів я підбирала і виходжувала,

лікувала, промивала очі від гною і лікувала рвані рани. Комусь було "шкода" стерилізувати кицьку і потопити

кошенят було шкода. Ну, хитрожопа гуманність, одним словом. І викидались ті кошенята. Виживуть.

Вижили. Бо до мене попали. Когось собаки загризли. Кілька повмирало в мене на руках, бо ніц не допомогло.

Загальноприйняті норми? ШТО?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дивно, що тема, яку задумав автор, перетворилася на протистояння прихильників та противників кастрації тварин. Людина просто запитала! Тому, хто хоче це обговорити, варто створити свою тему. Автору теми: цю операцію котикам та кішкам проводять у віці від вісьми місяців до року (хоча бувають єкземпляри, які дозрівають раніше!). За тиждень до операції обов"язкова дегельментизація. Кішці краще першу "гульку" пропустити (потрібно витримати), а як тільки починається друга - до ветеринара. Можливо, в Луцьку є багато талановитих лікарів тварин, але з мого досвіду рекомендувала б Катерину Климівну, яка працює у вет. клініці по Ковельскій. Можна зателефонувати туди та все розпитати в неї. Правда я не звонила туди вже років з п"ять і не знаю, чи працює вона там. В мене жили і кастровані тварини, і ні. Зараз кішці 12 років (робила операцію Климівна), ганяє, як котенятко! ЇЇ (кішкін) друг, на жаль, три роки назад загинув, але теж ніяких відхилень не було. Здоров"я вам всім та благополуччя!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Подобные препараты для кошек делятся на две группы по своему составу и действию:

  • Лекарства, изготовленные на натуральных травах, их действие слабее, чем у препаратов второй группы, но зато они оказывают гораздо меньшее воздействие на организм животного.
  • Гормональные лекарства, имеющие химический состав. Они могут нанести вред здоровью кошки, особенно при длительном применении. Такие препараты часто приводят к осложнениям в эндокринной системе животного, а также к различного вида эрозиям или даже раку.

Зверніть увагу, там написано "они оказывают гораздо меньшее воздействие на организм животного.", я не бачу там фразу - не оказывают никакого действия. Усі препарати несуть шкоду!

Про гормони взагалі нічого не казатиму.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну мені ясно, що жостокість я з когось не викоріню, але от мені просто цікаво. го там ще і дайте спокій бідним котам

Для того чтобы говорить о том, что есть жестокость надо как минимум сначала месяц поработать с вет.врачем, а после еще месяц в приюте, вот тогда можна будет и говорить.

тобто якщо ти не працював ветеринаром, то тоді не знаєш що таке жорстокість? не буду далі розвивати думку, бо вже і так смішно звучить

Если не работал с ветеринаром так точно не видел к каким последствиям приводит "таблеточная гуманность" . Извините, впреть буду писать максимально буквально)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну да, ну да, це я жорстока, бо не стерилізувала свою кішку і маю вже 15 років здорову тварину

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кароч любителі,

Жріть свої таблетки (гормональні, трав'яні) і не трахайтесь до кінця життя. подивимось чи хвіст у вас не виросте, чи щось не відпаде від ліків.

Стосовно мене - кіт буде кастрований, оскільки це правильно, стосовно психіки й психології кота.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кароч любителі,

Жріть свої таблетки (гормональні, трав'яні) і не трахайтесь до кінця життя. подивимось чи хвіст у вас не виросте, чи щось не відпаде від ліків.

Стосовно мене - кіт буде кастрований, оскільки це правильно, стосовно психіки й психології кота.

Думаю що обмеженому хаму ніякий аргумент не допоможе :0161: .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну да, ну да, це я жорстока, бо не стерилізувала свою кішку і маю вже 15 років здорову тварину

я очень рада за Вас и вашу кошку, дай бог ей здоровья и всего всего)))) мне абсолютно плевать кастрируете вы ее или кормите таблетками, не пойму какого рассказывать другим людям, что им делать? У меня сейчас сидят 2 подкидыша и они будут кастрированы, мальчик и девочка. Так как тут, я вижу великое животнолюбие проявляется лишь в учении других, что и как им делать

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну да, ну да, це я жорстока, бо не стерилізувала свою кішку і маю вже 15 років здорову тварину

я очень рада за Вас и вашу кошку, дай бог ей здоровья и всего всего)))) мне абсолютно плевать кастрируете вы ее или кормите таблетками, не пойму какого рассказывать другим людям, что им делать? У меня сейчас сидят 2 подкидыша и они будут кастрированы, мальчик и девочка. Так как тут, я вижу великое животнолюбие проявляется лишь в учении других, что и как им делать

а що гірше для кота евтаназія чи кастрація? Може йому після оперативного втручання краще не приходити до тями після вашої толерастії?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Переконалась давно, що нема жодного сенсу пояснювати доцільність та необхідність стерилізації домашніх улюбленців. Ті, хто так емоційно розказують "а якби з тобою так!", зазвичай легко вивезуть зайвих чи непотрібних тварин десь в ліс з формулюванням " ну це ж тварина, не пропаде" або " він всю хату обісцяв" і т.д. І будуть так само з піною на губах доказувати, що нічого кримінального вони не зробили.

Або топів нароблять "Віддам пухнастих котиків. Гляньте, які гарні!" Холівари вічні)

По сабжу так, тре перечикати перший "гон")

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я очень рада за Вас и вашу кошку, дай бог ей здоровья и всего всего)))) мне абсолютно плевать кастрируете вы ее или кормите таблетками, не пойму какого рассказывать другим людям, что им делать? У меня сейчас сидят 2 подкидыша и они будут кастрированы, мальчик и девочка. Так как тут, я вижу великое животнолюбие проявляется лишь в учении других, что и как им делать

це ви про мене? ви не помилились? точно про мене?

бо збоку це швидше схоже на автопортрет

ви тут стільки сторінок мені розповідаєте як котові буде краще, куди мені варто сходити і які професії спробувати, щоб розібратись. Плюс до всього берете на себе відповідальність казати що лікар правий якщо радить подібне. Схоже, це ви вважаєте себе центром всесвіту

ось деякі з ваших "перлів", так що не треба мені тут розповідати, що це я розповідаю кому що робити. Саме ви видаєте свою суто суб"єктивну думку за загальноприйнятну і вірну, намагаючись навіть природу тварини підкорити власним захцянкам

Госпади, да что за срач из-за самой обычной процедуры, которую проводят во всем цивилизованном мире для своего удобства и комфорта животного?

Природа много чего придумала, но человек давно все меняет под себя и ничего.

не все на много проще, я не хочу чтоб мой кот метил мой дом, орал

я делаю, как лучше сделать в даной ситуации.

Ну и как -то глупо сравнивать людей и животных, человек

а что вы употребляли сегодня?

врач прав, а что за врач?

Для того чтобы говорить о том, что есть жестокость надо как минимум сначала месяц поработать с вет.врачем, а после еще месяц в приюте, вот тогда можна будет и говорить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...