Перейти до змісту

Польща ускладнила правила подачі документів на шенгенську візу


badot

Рекомендовані повідомлення

Радує що я нікого не слухав і відкрив на 5 років літом!))

Смішно було слухати про "безвізовий з нового року"!)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 50
  • Створено
  • Остання відповідь

Ти хоч знаєш як воно"туйво" здійснюється і проплачується.????

Прекрасно знаю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дзвонив щойно в візовий. З нових документів треба або витяг з зарплатного рахунку, дорожні чеки або письмову декларацію про наявність фін. засобів.

Грошей треба мати з розрахунку 30 євро на перший в'їзд, тому мінімальна сума має бути - не менше 30 євро (це для дорожніх чеків).

На рахунок декларації взагалі цікаво, сказали, шо можна написати будь-яку суму в декларації, а після подачі, в консульстві будуть вирішувати чи відкривати вам візу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Зіткнулась з новими правилами і готова рознести польське консульство. Це якийсь маразм. Віза необхідна по роботі. Є запрошення, документи з роботи, довідки з банків. Зареєструвались в консульстві на 3.11.2014. Вимагають 50% проплату проживання. Орієнтовна дата поїздки 21.11.2014. Але ця дата може мінятись. Чому я маю платити наперед, якщо це буде одноденна поїздка без ночівлі. Ніякі бронювання на сайтах типу Booking на проходять, вимагають квитанцію про оплату. Навіщо було спрощувати, щоб потім все настільки ускладнити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Навіщо було спрощувати, щоб потім все настільки ускладнити.

ммммм як це поетично сказано)

"заграница нам поможет" :_29:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

все, крім "бронювання готелю" - не так вже і страшно, ну і ще треба уточнити про "мінімальну суму" на рахунку...

мінімальна сума приблизно 8000 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Навіщо було спрощувати, щоб потім все настільки ускладнити.
в країні війна, думаю на Польшу нажало ЄС, так як поляцики - це одні з небагатьох дверей в Європу і їй не дуже потрібні наші проблеми.

Дружина коли подавала на річну візу просто втухала від все нових і нових документів, які потрібно було доздати, враховуючи що робили ще й на дітей. Метались за тими виписками півдня. В мене взагалі шансу отримати візу не було, але фактично повезло, що був одним з учасників підготовки Самооборонівського автопробігу, і по дуже дивному збігу обставин отримав піврічну візу за 14 годин до від'їзду.

Катнувши трохи Європою: Польша, Словаччина, Австрія, Німеччина, Чехія, щось не дуже вірю в безвізовий режим для України в найближчому майбутньому. В них все занадто добре і гармонійно, щоб так ризикувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мене дивує те, що полякам це вигідно, наші люди там скуповують їхні товари, які там не особо й купляють, а потім тулять в нас.

А вони ще більше ускладнюють це все.

В 90 роки, якби не відкриття для нас границі, то Польща б загнулась і то конкретно, наші там продавали "мох і болото" бо там ніфіга такого й близько не було.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А меня удивляет то, что Украина пускает всех без визы на право и на лево. Или я ошибаюсь? Если поляки (Евросоюз) нас пускает по визам, то какого хрена они не платят нам? :) конечно они не так ломятся к нам, как мы к ним - но всё же!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А меня удивляет то, что Украина пускает всех без визы на право и на лево. Или я ошибаюсь? Если поляки (Евросоюз) нас пускает по визам, то какого хрена они не платят нам? :) конечно они не так ломятся к нам, как мы к ним - но всё же!!!!!

Велике дякую пасічнику Ющенко за те що той зробив це. Європейці певно й не думали що в нас такі лохі президенти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

А меня удивляет то, что Украина пускает всех без визы на право и на лево. Или я ошибаюсь? Если поляки (Евросоюз) нас пускает по визам, то какого хрена они не платят нам? :) конечно они не так ломятся к нам, как мы к ним - но всё же!!!!!

Велике дякую пасічнику Ющенко за те що той зробив це. Європейці певно й не думали що в нас такі лохі президенти

У нас не президенти а люди лохи!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хотів забронювати через букінг готель. 100 грн, найдешевші в кракові. Люблін 180 найдешевший (хостел).

Але потрібно було на сьогодні. Всіми любімий ПРИВАТБАНК, гроші то списав би, але чек цього списання був би доступний тільки через 3-4 дні. До букінгу потрібно прив'язувати якусь іншу карту.

Зайшов в турагенцію, зробили за 1 год, прийшло їм підтвердження з букінга з сканом чека про оплату. Взяли з мене за їхню послугу 150 грн + 100 сама бронь полякам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

варто зазначити, що не всі готелі відразу списують кошти з вашої карти, більшість хостелів просто ставить в бронь до моменту заїзду, мав з тим клопоти, на 8-10 підібраний хостел зняли оплату, так я подарував полякам майже 300 грн. а скільки таких оплат зі всіх українців, які подають документи щодня і не планують там ночувати??Проста математика... лиш би візу дали

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

варто зазначити, що не всі готелі відразу списують кошти з вашої карти, більшість хостелів просто ставить в бронь до моменту заїзду, мав з тим клопоти, на 8-10 підібраний хостел зняли оплату, так я подарував полякам майже 300 грн. а скільки таких оплат зі всіх українців, які подають документи щодня і не планують там ночувати??Проста математика... лиш би візу дали

Проблема вирішується дзвінков в готель/хостел/гестхаус з проханням списати кошти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1) Бронюєте найдешевший готель/хостел, який не пропонує послуги безкоштовного зняття бронювання.

2) Відразу ж дзвоните в готель/хостел з проханням вислати вам Booking confirmation на вашу електронну адресу.

3) Роздруковуєте Booking confirmation і сторінку з бронюванням з сайту booking.com

4) profit

P.S. сам так робив; отримав візу без проблем.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

варто зазначити, що не всі готелі відразу списують кошти з вашої карти, більшість хостелів просто ставить в бронь до моменту заїзду, мав з тим клопоти, на 8-10 підібраний хостел зняли оплату, так я подарував полякам майже 300 грн. а скільки таких оплат зі всіх українців, які подають документи щодня і не планують там ночувати??Проста математика... лиш би візу дали

Проблема вирішується дзвінков в готель/хостел/гестхаус з проханням списати кошти

Власне так і було, але після першого бронювання і дзвінка в готель - виявилось що вони не бачать броні по моїй карті, тому вирішив, щоб не займатись пошуком і дзвінками за кордон, бронювати там, де відразу знімають кошти. Писи: робилось це все в день подачі документів, так як я попав в перші числа після нововведених змін, на той час ніхто нічого толком не знав. В той день я взагалі вперше познайомився з Букінгом. Напередодні, під час реєстрації по телефонному дзвінку ці правила ще не діяли, приїхав як зазвичай подавати документи, а тут тобі на... і пішло поїхало. Загалом протягався 3 дні, поки комплект документів був зібраний, саме такий який їм на той час підходив

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто чув супер мега новину.

Біометричні паспорти, польське консульство для видачі віз не приймає....

А тим кому видали вже мають скасувати..

Бо щось не до кінця ясно з цими паспортами

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За...Б...Сь - не знаю чи 100% перевірена інформація... но виходить очєрєдний лохотрон. А гроші хоть вертають? чи безкоштовно роблять людський, з яким проблем нема...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ясно, що ніхто нічого не верне, сказали в консульстві поки чекати на інформацію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Біометричні паспорти, польське консульство для видачі віз не приймає....

Бо щось не до кінця ясно з цими паспортами

ахахахахахахахаха,якщо це правда, то пздц. Цікаво якби таке сталося в цивілізованій європ країні, скільки голів полетіло б, це вже я не говорю про всі компенсації по виготовленню + додаткові витрати за клопіт і тп.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

подаєш документи на візу - відмова--->гроші не повертають, лаханулись з паспортом ----> гроші не повертають. КРАСА) тоді питання - Порошенко перший отримав біометричний паспорт - як в нього справи з цією ситуацією?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Біометричні паспорти, польське консульство для видачі віз не приймає....

Бо щось не до кінця ясно з цими паспортами

ахахахахахахахаха,якщо це правда, то пздц. Цікаво якби таке сталося в цивілізованій європ країні, скільки голів полетіло б, це вже я не говорю про всі компенсації по виготовленню + додаткові витрати за клопіт і тп.

То з країнами європи. А з тими українцямі ніхто не заморочується

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

цікаво, а на що сподівалися ті хто першими ломився за біо. паспортами, що візу дадуть кудаугодно і за 5 хвилин? хех, наївні :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вони сподівалися на те, що через півроку, рік візи відмінять. І не потрібно буде подаватися через певний період часу.

А коли за цього зривається участь у серйозній виставці, то це просто ....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

скоріше наша країна буде пускати всіх без візи, а нас будуть пускати по візам - так "працюють" наші дипломати :(

я б за такі відносити відкручував би яйця, якщо нас по візам, так якого куя хтось має без віз їздити до нас, чи ми нижча раса...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...