Перейти до змісту

Польща ускладнила правила подачі документів на шенгенську візу


badot

Рекомендовані повідомлення

Для виготовлення, до прикладу, найпростішої візи – на закупи - необхідно буде подавати документи, що підтверджують вид діяльності, виписку з банку та бронювання готелю.

Про це повідомляється на офіційному сайті Генерального консульства Польщі у Львові.

Отож, з 15 жовтня для отримання візи потрібно буде надати такі документи:

Документи, що підтверджують вид діяльності (довідка з роботи). Для найманих працівників – довідка з місця роботи, а також інформація про реєстрацію і контактні дані підприємства. Для приватних підприємців – оригінал і копія реєстраційних документів підприємства. Для осіб, які не працюють – витяг з банківського рахунку про наявність фінансових коштів з переліком операцій за останні 3 місяці. Для пенсіонерів – документ, який підтверджує отримування пенсії. Для учнів і студентів – довідка з навчального закладу, в якій зазначено період вільний від занять учня або студента.

Документи, що підтверджують наявність фінансових засобів (виписка з банку).

Документи, що підтверджують проживання (бронь готелю). Сюди входить гарантійний лист приймаючої сторони і бронювання готелю або інший документ, який підтверджує проживання.

Як повідомили у Секретаріаті Генерального Консула РП у Львові, друга половина жовтня буде перехідним періодом, відтак ті, хто має призначені дати подачі документів у жовтні, не підпадають під нові вимоги.

Що ж стосується пункту про підтвердження наявності фінансових коштів, то працівники кол-центру наразі не володіють інформацією щодо мінімальної суми, яка мала би фігурувати у цих документах. Також наразі не відомо, на скільки днів і на який термін має бути бронювання готелю і чи повинно воно бути оплаченим чи ні. У Генконсульстві радять стежити за повідомленням на сайті установи, де про це все це згодом буде повідомлено.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 50
  • Створено
  • Остання відповідь

все, крім "бронювання готелю" - не так вже і страшно, ну і ще треба уточнити про "мінімальну суму" на рахунку...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:_07: вот вам і безвізовий режим, як то кажуть

що навпаки якісь полегшення мають бути для тяжкої долі, так ні

відтак ті, хто має призначені дати подачі документів у жовтні, не підпадають під нові вимоги.

абсолютно весь жовтень?

хоча такі питання не тут питати)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вот вам і безвізовий режим, як то кажуть

так про безвізовий режим Яценюк вже натякнув - "поки не буде кордону з раісєю, не варто сподіватись...." і в той же час, будувати "стіну" збираються протягом 3-х років....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

планую на пару днів в Закопане дешевше ніж у Карпатах All in 1 готель + все необхідне для отримання візи

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я думаю поляків вже трохи притомили "липові бізнесмени" + страхуються від всякої маргінальної швалі, яка рушить в т.ч. до Європи в пошуках ніштяків...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Європа стає ближчою :_07:

Як там кричали на майдані? "Україна у ЄС?" Чи може хтось там вірить у "безвізовий" режим? :_36: Ну то тримаємо пєндаля від щирих польськіх друзів!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Європа стає ближчою :_07:

Як там кричали на майдані? "Україна у ЄС?" Чи може хтось там вірить у "безвізовий" режим? :_36: Ну то тримаємо пєндаля від щирих польськіх друзів!

Доки ми не навчимося себе вести, як люди (бажано ще й спочатку в своїй країні, а потім вже й про закордон можна буде поговорити), до тих пір я взагалі візу видавав би досить обмеженому колу осіб, та ще й після "конкретних" перевірок. Недарма на Устилузі WC виконано в стилі "фсьо з нєржавєйкі"...Щоб наше бидлоття не могло нічого скрутити/зламати/спи*дити....Прикро, але факт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для отримання мільтивізи "на закупи" нові правила також підпадають?

Так, підпадають. Зареєструвався кілька днів тому на подачу документів 25 листопада "на закупи". Я говорив, що планується відкриття річної мультивізи.

Працівник http://www.polandvisa-ukraine.com повідомив , що потрібні всі нові документи. Але багатьох фактів вони не знають, тому просили зателефонувати через 2-3 тижні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це маразм якийсь. Ладно довідка з роботи і виписка з банк. рахунку, це аж ніяк не проблема.

Але якщо подаю на річну візу "на закупи", бронь готеля на який період я маю пред'явити, якщо я навіть уявлення не маю скільки разів і в які дні я поїду протягом наступного року "закуплятися"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шопінг віза у Польщу: довідка з роботи та бронювання готелю – не потрібне!

починаючи з 16 жовтня 2014 змінюється список документів необхідних для отримання шопінг візи у Польщу. За попередньою інформацією, до стандартного пакету документів на шопінг візу потрібно було долучати документи що підтверджують вид діяльності, виписку з банку та бронювання готелю.

Вчора, за уточненою інформацією у кол-центрі пункту прийому візових анкет стало відомо, що з усіх вищевказаних нових документів, для оформлення шопінг візи заявникам у Львівському окрузі, потрібно буде подавати лише документи, що підтверджують наявність фінансових засобів (виписка з банку). Документів про вид діяльності та проживання – не потрібно! Наголошуємо, станом на ранок 17 жовтня це нововведення актуальне лише для Львівського округу (Львів, Ужгород, Івано-Франківськ), для інших округів інформація уточнюється. Для заявників що подаються до 31-го жовтня дана виписка є рекомендованою, з листопада – обов’язковою.

Цікаво за наш округ, буду завтра дзвонити в візовий, напишу сюди, коли дізнаюся про документи

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відкрию Вам таємницю що зробити липове бронювання це простіше ніж підтвердити своє місце роботи та довідка з банку. Є такаштука як Букінг......можу за пару хв не виходячи від компа зробити 5-10 бронювань...а взагалі як новина то якась "тупа" рішалки всеодно все зроблять тільки грошам біда...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відкрию Вам таємницю що зробити липове бронювання це простіше ніж підтвердити своє місце роботи та довідка з банку. Є такаштука як Букінг......можу за пару хв не виходячи від компа зробити 5-10 бронювань...а взагалі як новина то якась "тупа" рішалки всеодно все зроблять тільки грошам біда...

Здається, шо не новина "тупа", а Ви трохи...кхм, "тойво". Відкрию таємницю, коли дзвонили і питали бронювання, то казали, що має бути проплачене на 100%.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відкрию Вам таємницю що зробити липове бронювання це простіше ніж підтвердити своє місце роботи та довідка з банку. Є такаштука як Букінг......можу за пару хв не виходячи від компа зробити 5-10 бронювань...а взагалі як новина то якась "тупа" рішалки всеодно все зроблять тільки грошам біда...

Здається, шо не новина "тупа", а Ви трохи...кхм, "тойво". Відкрию таємницю, коли дзвонили і питали бронювання, то казали, що має бути проплачене на 100%.

Ти хоч знаєш як воно"туйво" здійснюється і проплачується.????

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Єще простіший варіант: Fireflies!

Бронюєте,а за кілька днів то того терміну,можете зняти бронь

Але ,питання про 100% проплату в отелі,для предявлення у консульство?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"фсьо з нєржавєйкі"..виконано по всіх дорогах європи!

Точно?...Нічого не переплутали?

Бо щось я такого далі як 50-60км від Україно-Польського кордону не спостерігав взагалі....Та й то не всюди. А попоїздити таки трохи довелося.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"фсьо з нєржавєйкі"..виконано по всіх дорогах європи!

Точно?...Нічого не переплутали?

Бо щось я такого далі як 50-60км від Україно-Польського кордону не спостерігав взагалі....Та й то не всюди. А попоїздити таки трохи довелося.

Точно. По всім автобанам Польщі. Там теж вистачає бидла, так що не думайте що тільки в нас все так погано...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Європа стає ближчою :_07:

Як там кричали на майдані? "Україна у ЄС?" Чи може хтось там вірить у "безвізовий" режим? :_36: Ну то тримаємо пєндаля від щирих польськіх друзів!

Чекайте, скоро і в Росію по візах їздити будемо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні взнавав. Казали 6300грн - 50євро/день, 7 днів перебування. Суму зафіксувати випискою з банку і вперед.

На рахунок безвізового. Тут все впирається в біометричні паспорти, які також ніхто не спішить видавати саме в Україні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні взнавав. Казали 6300грн - 50євро/день, 7 днів перебування. Суму зафіксувати випискою з банку і вперед.

На рахунок безвізового. Тут все впирається в біометричні паспорти, які також ніхто не спішить видавати саме в Україні.

А якщо річну візу то 50 євро на 365 днів чи як???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А якщо річну візу то 50 євро на 365 днів чи як???

Рiчна вiза це 180 днiв перебування. По 90 в кожному пiврiччi.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні взнавав. Казали 6300грн - 50євро/день, 7 днів перебування. Суму зафіксувати випискою з банку і вперед.

На рахунок безвізового. Тут все впирається в біометричні паспорти, які також ніхто не спішить видавати саме в Україні.

Ні хєра собі...

Дійсно, а якщо віза відкривається на рік?! Чи "ніщебродам" нефіг їхати до ЄС?!

P. S. Зря наші придуркі-політики відмінили візи для європейців у свій час!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...