Перейти до змісту

Порадьте хороший і недорогий хостинг


inhelp

Рекомендовані повідомлення

вибачте, якісь там роботи проводились поруч і випадково ваш вимкнули...

99% впевнений що це Воля, мені теж так пару раз казали, а потім пропонували перейти на тариф з SLA

P.S. В хетцнері - 3 дні вінт міняли, полетів в пятницю ввечері, а в понеділок після обіду поміняли....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зараз працюю з ukraine.com.ua нарікань 0 оперативна служба підтримки, hostinger гавно ще те. служба підтримки відписує 2 дні, проблем не можуть вирішити, перекидають все один на одного

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

з датацентрами завжди якісь проблеми

хоч один випадок з власного досвіду можете навести?

ну так я ж і пишу то з власного досвіду) відпискі типу"проблема с сетевім оборудованием. ми работаем над этим, ожидайте пожалуйста" і так пару годин майже кожен тиджень ну нах) Можливо мені так не повезло)

Хоча був гон і на рос. "домішко", там руками бекап ще не можна було робити, і треба було писати в саппорт, коли я написав зробіть будьласка бекап, то вони восстановили мені останню копію бекапу)

В любому випадку держати сайти в Україні не збираюсь, щей по такім цінам як пропонують більшість компаній) дякую, мені і в Німеччині добре)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Проблема вирішилась, як вияснилось ір сайта був заблокованим і в жовтому списку, тому і всі сайти які висіли на ньому мали проблеми з доступністю, залишаюсь на Hetznerі, але за поради дякую

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Порадьте хороший і недорогий хостинг для сайту,

Я то смотрю на сайте http://pickuphost.ru/ фильтр настраиваю под себя, и смотрю по топу, можно попросить в поддержках для теста, айпишник сервера, посмотреть пинги, дай подобрать что то, обычно с переездом помогают бесплатно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

мало того, що ти займаєшся рекламою, так ти щей вводиш людей в оману

12грн)), а мінімальний за 24 грн не хочеш?

post-22806-0-15204400-1418903375_thumb.p

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...