Перейти до змісту

Порадьте хороший і недорогий хостинг


inhelp

Рекомендовані повідомлення

Порадьте хороший і недорогий хостинг для сайту, а то в мене виникли проблемі з доступністю сайту з різних точок світу ... Тому вирішив змінити провайдера, трафік просів на половину...

14129311172ki88yhfh86jvvq938si5.png

результат перевірки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зараз зупинився на виборі між goodnet тариф ISP-старт та hostinger тари Премиум, але поки не знаю що брати .... Можливо хтось користується будь-яким з цих хостингів, скажіть свої враження ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зараз зупинився на виборі між goodnet тариф ISP-старт та hostinger тариф

Премиум

, але поки не знаю що брати .... Можливо хтось користується будь-яким з цих хостингів, скажіть свої враження ...

мені теж цікаве це питання. можна зразу із цінами ?)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

особисто я на goodnet

якщо проблема є то вона у всіх, і вирішується за декілька хвилин. ціни приємні.

з мінусів... підтримка може морозитися 2-3дні. і це при глобальній пробелмі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я користуюся ukraine.com.ua вже мабуть років 3. В мене там і блог був і зараз запустила 2 інтернет-магазини. Підтримка на вищому рівні, не раз їм мізки пудрила)))). Ну але по цінах - вирішуйте самі. Чесно кажучи ринок не моніторила, порадили цей хостинг, то я і користуюся ним до цього часу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

hostinger спеціалісти класні, все пояснюють та можуть виправити ваші помилки.

власники "росіяни". +зараз для всіх безкоштовно дають домен .ru

з мінусів дуже часто блокують сайт, кожен день сайти падають на декілька хвилин. придумали ліміти - процесор оперативка та таке ін.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

особисто я на goodnet

якщо проблема є то вона у всіх, і вирішується за декілька хвилин. ціни приємні.

з мінусів... підтримка може морозитися 2-3дні. і це при глобальній пробелмі.

а ти на якому тарифі ???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

hostinger спеціалісти класні, все пояснюють та можуть виправити ваші помилки.

власники "росіяни". +зараз для всіх безкоштовно дають домен .ru

з мінусів дуже часто блокують сайт, кожен день сайти падають на декілька хвилин. придумали ліміти - процесор оперативка та таке ін.

думаю, може замовити в них тестовий період, наприклад 1 місяці і подивитись та проаналізувати ... Сайт в основному оптимізований, в середньому відвідувачів 400-500 в день....

inhelp,

Hetzner для мене один з найкращих. в чому проблема?

проблема що людина в якої я на хостингу, постійно щось змінює на сервері, сайт працював нормально, а після зміни айпішників днс взагалі тупить і зявились проблеми з доступнісю ... от в цьому і проблема ....

Звоню, запитую в чому проблема --- "ну я не знаю, і т.д." - його відповідь... вже три дні ситуація незмінна...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

hostinger - uptime і швидкість нікудишні, як було 5 років тому - так і залишилось.

Hetzner - добре, але для невеличкого проекту буде дорого, 1,9евро в місяць + 9,9 евро разово (самий дешевий)

mirohost.net - 63 грн. (VPS) середній час відповіді служби підтримки - 10-20хв. (перевірено), з переваг - їхня панель керування і їхнє адміністрування всього софта, тобто - маєте VPS але не треба його адмінити ;)

а, забув - місяць тесту дають безкоштовно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

hostinger - uptime і швидкість нікудишні, як було 5 років тому - так і залишилось.

Hetzner - добре, але для невеличкого проекту буде дорого, 1,9евро в місяць + 9,9 евро разово (самий дешевий)

Я дивився тариф 4,9евро, теж трохи дорогувато...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а після зміни айпішників днс взагалі тупить і зявились проблеми з доступнісю ... от в цьому і проблема ....

ну так це dns-кэш напевно не обновився, почекай 2-3 дні)

з мінусів дуже часто блокують сайт, кожен день сайти падають на декілька хвилин.

супер хостинг))

Український я брати би не рекомендував. VPS для одного сайту з 500 хостами також не дуже розумно брати.

Якшо хочете якість то hetzner або beget.ru. аптайм майже 100%. Раніше SWEB був нормальний також, зараз не знаю)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

thehost особисто користуюсь, ароблем нуль вже другий рік

теж непогано. особисто в 2006-2009 році брав участь в створенні хостинга.

сервера та таке інше... то не моє... тому продав свою долю... адмін він же власник дуже толкова людина.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Український я брати би не рекомендував.

а можна детальніше? з якого перепугу не брати якісний український хостінг?

P.S. Справа не в політиці, просто цікаво чому "не рекомендують"...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

+1 за Hetzner

раніше серваки на Волі тримали в Києві - то пісєц

більш як пів року тому перебралися на Hetzner - цяця-ляля

по ціні в 2 рази дешевше як в Волі, по потужності в 5 разів круче

ну і якось є впевненість що якщо почнуть в Києві бабло ділити - то ніхто твого сервака не вимкне просто так із-за масок-шоу в дата-центрі

BkSeo, тому що навіть будучи дорогим - він всеодно неякісний

і в Україні є ще купа непотрібних факторів, які можуть вплинути на твого сервера

наприклад дата-центр не поділили чи ше якась дупа потипу сепаратистів

нафіга той екстрім...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Соромітник, по-перше мова про хостінг для невеличкого сайта, а не про хостінг сервера, про hetzner повністю підтримую, там деколи бувають дуже шикарні акції на сервери, в минулому році мені було вигідно платити абонплату - навіть коли я знав що сервак буде 2-місяці стояти без діла )) про "дупи" - як і про "дц воля" теж погоджуюсь, але є відносно нормальні, крім того теж немало значить.... Я на mirohost (ІнтернетІнвест) років з пять тримаю сайти (українські) - жодних запитань.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пододомены считают за сайты

можливо і так, я тримав там колись один сайт, порадував аптайм, швидкість загрузкі з снд, і саппорт, якій навіть в 2-3 години ночі відповідав за 10 хвилин.

Український я брати би не рекомендував.

а можна детальніше? з якого перепугу не брати якісний український хостінг?

P.S. Справа не в політиці, просто цікаво чому "не рекомендують"...

Якісний українский можливий лише якщо датацентри будут не в Україні)

Ціни високі, з датацентрами завжди якісь проблеми. співвідношення якісь\ціна просто жахлива)

Якщо берете вже в укр. компанії, то беріть в тих, в кого самі сервера фізично знаходяться закордоном.

P.S. все імхо)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

DigitalOcean сіла.

Вже більше року там, всі клієнтів сажу на ті VPS-ки. Є в США і в Європі розміщені. Оплата пейпалом (інтернет карта привязана до палки), або інтернет картою напряму.

Найпростіший VPS - 5$ / місяць. Хватає для нормального інтернет магазину.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

з датацентрами завжди якісь проблеми

хоч один випадок з власного досвіду можете навести?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

BkSeo, я можу приклади навести :) багато

але самий чьоткій то "вибачте, якісь там роботи проводились поруч і випадково ваш вимкнули..."

на пів дня...

уроди

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...