Перейти до змісту

Вибори до ВР 2014: за яку партію віддасте свій голос?


Basil

  

264 користувача проголосувало

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Не варто настільки серйозно ставитися до рейтингу "нагорі цієї сторінки".

Ну давай так - я не ставлюсь серйозно ні до одного "соцопитування" взагалі, а на рахунок "невеличкої частини" - цей сайт за місяць відвідує більш ніж 140 000 інтернет-користувачів.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 116
  • Створено
  • Остання відповідь

Не варто настільки серйозно ставитися до рейтингу "нагорі цієї сторінки".

Ну давай так - я не ставлюсь серйозно ні до одного "соцопитування" взагалі, а на рахунок "невеличкої частини" - цей сайт за місяць відвідує більш ніж 140 000 інтернет-користувачів.

І скільки з них зареєстровані на цьому форумі? І скільки з них проголосувало в цій темі? Як любив казати один генераліссімус: "Ничто так не лжет как статистика" :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Унікальний час, унікальні події. Маски зриваються. Ось Пащенко і якесь гоавтомайдан нарешті відкрито підтримали Єрємєєва. Вспливають заслані козачки і це прекрасно.

На Волині ГО «Автомайдан» агітує за кандидата у нардепи, порушуючи закон

Соромітник, Бог з тобою! Не витрачай час на ту всю фігню, шукай "толковогодизайнера". Ти напевно розраховував на мега підтримку, а залишився практично один і це трохи дискомфортно. Цьому є певне пояснення. Ти працюєш в аутсорсингу по всьому світу і Україна, її стан для тебе "постільки поскільки". Тут можна і поржати і з стада і з овець і т.д. Твій сарказм може оцінити тільки невлика купка людей з твого ж напрямку. Ти вже забув, як маленький Саша-Януковощ хотів хапнути ринок ІТ України і повід, що все було дуже реально, якби не ті придурки з Майдану.

На рахунок Лапіна. Спочатку проти нього дали Рицька і Омельчука, виявилось замало і вже на окрузі замаячив Паша Данильчук. Значить ми все правильно робимо.

І скільки з них зареєстровані на цьому форумі? І скільки з них проголосувало в цій темі? Як любив казати один генераліссімус: "Ничто так не лжет как статистика" :)
А в чому зрештою проблема? Що за вашу політсилу проголосувало тут пару чоловік?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І скільки з них зареєстровані на цьому форумі? І скільки з них проголосувало в цій темі?

за одну добу сотня людей - це мало?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені симпатична Самопоміч, а її слоган ,,Візьми і зроби,, взагалі співпадає з моїм кредо.

Можливо в майбутньому приєднаюсь до цієї політсили.

А сьогодні я проголосую за блок Порошенка.Скільки не говори халва- в роті від цього солодше не стане.Скільки не говори про зміни- їх не зробиш,якщо не маєш реальної СИЛИ.. Сила це гроші ,вплив, звязки, досвід.Для перемоги та реальної роботи любому блоку чи партії потрібна КРИТИЧНА маса цієї сили. ЇЇ в Самопомічі, як і в Свободи свого часу , просто нема поки що.

Яблуко не може достигнути в червні, потрібен час.

На сьогодні лише блок Порошенка має важелі та повноваження , щоб йти вперед швидко і правильно.І присутність такого безкомпромісного журналіста,як Мустафа Наєм , говорить про це якнайпромовистіше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І скільки з них зареєстровані на цьому форумі? І скільки з них проголосувало в цій темі?

за одну добу сотня людей - це мало?

difoto, якщо уважно прочитаєш 2 моїх останні поста - зрозумієш, що я хотів сказати.

І скільки з них зареєстровані на цьому форумі? І скільки з них проголосувало в цій темі? Як любив казати один генераліссімус: "Ничто так не лжет как статистика" :)
А в чому зрештою проблема? Що за вашу політсилу проголосувало тут пару чоловік?

Так проблеми власне і не має. Не знаю на жаль чи на щастя до власної політсили ще не доріс :). В принципі, як то кажуть, навіть не "стрємлюсь". :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дуже гнітить засилля реклами на вулицях наших міст, особливо, коли реклама ця - політична. Ніколи не розумів, та й не зрозумію, напевне, навіщо СТІЛЬКИ реклами, цих усміхнених фейсів і сильних, впевнених, правдивих багатообіцяючих і нереальних гасел. Вчора ідучи з роботи був в шоці від поміченого. ШІСТЬ!!!! однакових рекламних щитів на 50 метрах! Це вже справді перебор.

post-1517-0-69249000-1413018909_thumb.jp

post-1517-0-33687500-1413018920_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Колись доростемо до рівня, що перебор бігбордної та телереклами буде грати проти кандидата.Реально вже тошнить від них.

У виграші мають бути ті, що наживо спілкуються з людьми.

Хочеш представляти інтереси народу- будь поміж народу, говори з ним, цікався, переживай .А то втюхують себе з екранів та бордів.

Ну нічого, конкуренція все виправить

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дуже гнітить засилля реклами на вулицях наших міст, особливо, коли реклама ця - політична. Ніколи не розумів, та й не зрозумію, напевне, навіщо СТІЛЬКИ реклами, цих усміхнених фейсів і сильних, впевнених, правдивих багатообіцяючих і нереальних гасел. Вчора ідучи з роботи був в шоці від поміченого. ШІСТЬ!!!! однакових рекламних щитів на 50 метрах! Це вже справді перебор.

Психологія штука та... а реклама це елемент управління стадом...який завжди діяв і діє... не лише політично а і будь які купи-продай...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікавий текст написаний за шалене бабло грамотними політтехнологами... підозрюю що дуже давно і забугром.

А теперка питаннячко до Axel і підтримавшого пост Ромахі: хто ці 2 (щоб було простіше) персонажі на теперішніх виборах ?

P.S.: хоча текстовочка присвячена походу більше до виборів президента, але все ж...

Текстовочка під вибори до ВР, от ще два доповнення.

Персонажі не зашифровані, просто проект не був доведений до кінця....

Ну от ти повівся на вейдера, абсолютно не задумуючись звідки у них фінансування на масштабні перформенси, на бігборди, і т. д. Ну ще б знайшлись буратіни які б голосували за Буратіно. І ти ще пишеш про тих, хто буде голосувати за шута і "що вони своїм вибором плюють"......

фото1XuZlxWU.jpg
фото3 6aeb47b6a52484b569736757d07968721411764591.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Axel, переконав, Дарт Вейдер поганий :) правда я того брєда під спойлерами не читав

.

Соромітник, Бог з тобою! Не витрачай час на ту всю фігню, шукай "толковогодизайнера". Ти напевно розраховував на мега підтримку, а залишився практично один і це трохи дискомфортно. Цьому є певне пояснення. Ти працюєш в аутсорсингу по всьому світу і Україна, її стан для тебе "постільки поскільки". Тут можна і поржати і з стада і з овець і т.д. Твій сарказм може оцінити тільки невлика купка людей з твого ж напрямку. Ти вже забув, як маленький Саша-Януковощ хотів хапнути ринок ІТ України і повід, що все було дуже реально, якби не ті придурки з Майдану.

Стосовно аутсорсингу - то ти б чужі гроші не рахував, негарно воно якось і непрофесійно. Я живу в Україні, тут моя сім'я і родичі. І нікуди я не збираюсь.

Стосовно ІТ-бізнесу. Не пиши фігню якщо не орієнтуєшся і чув здалеку.

Саша не хапав ринок ІТ - він хапнув відсотки в частині найбільших ІТ-компаній (а мо і не Саша, но хтось з Сім'ї).

І це правильно - ібо що б він робив з тими конторами.

А тепер поклавши руку на серце - скажи правду :) Як придурки з майдану (твоє формулювання) завадили дерибану ?

Невже Сім'я втратила активи хоча б десь ?? Щось не чув жодної справи з цього приводу :)

мо ти чув ? поділися

P.S.: Ромаха, ти б писав по ділу і по темі і не переходив би на особистості.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Після факту лицемірства в рекламі "Самопомочі" передумав за них голосувати, крім того, так званий "Реанімаційний пакет реформ" мені маловідомий, а те що розписано отут тягне на дипломну роботу політолога а не на серйозну працю. Наприклад, "реформа органів правопорядку" на мою думку має бути в топ-3 реформ, однозначно важливішою за "Антикорупційну", адже прийняти антрикорупційну - то пів-біди, але старі мусара її не виконають і не проконтролюють виконання. Ну і в тексті багато "водички".

Голосуватиму швидше за все за "Свободу", як за чи не найбільш монолітну фракцію в чинному скликанні, з більш-менш чіткою ідеологією (вона в них хоча б проглядається на відміну від інших), без перебіжчиків і заплямованих особистостей. Хоча Тягнибок мені не дуже подобається як людина, але хоча б я не оцінюю "Свободу" як партію "імені Тягнибока", як у випадку з БЮТ чи "Блоком ПП".

Може передумаю і проголосую за "ПС".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Після факту лицемірства в рекламі "Самопомочі"

З цього моменту прошу детальніше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Vadimm, Після Майдану за "Свободу" важко голосувати, бо продалися як і всі інші. Але теж солідарний з тим що вона якась сама стабільна, хай навіть не стабільно хороша.

Та і популізмом з воїнами вони не займалися здається - за що окрема медалька.

Принаймні це стара сила, з якою варто рахуватися, а не проект "буратіно" (з тексту повише) як Ляшки, Гриценки і тому подібні Самопомочі.

Чи могла Свобода вчинити інакше ? нє - не могла...

.

Після факту лицемірства в рекламі "Самопомочі"

З цього моменту прошу детальніше.

Ви реально вірите в те що найбільшим містом Західної України може керувати людина, яка не представляє інтереси правлячої верхівки ? в нашій то державі ? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Лапіна вже якось аж занадто просувають. А як відомо - всі вкладені гроші треба відпрацьовувати...

Але то таке, якщо хтось думає, що когось обере і настане "малина", то можу вже зараз розчарувати, обирайте хоч 10 раз - ефект буде приблизно ідентичний.

Владу (будь-яку) треба змушувати рахуватись з думкою народу, починаючи з дрібниць і рухатись догори. А то в країні фундамент зміцнювати треба, а народ все черепицю міняє на інший колір.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

крім того, так званий "Реанімаційний пакет реформ" мені маловідомий, а те що розписано отут тягне на дипломну роботу політолога а не на серйозну працю.

А що ж ви очікуєте там побачити? Хитромудрі формули й розрахунки? Це елементарні речі, які можна (і потрібно) було впроваджувати за 23 роки, однак жодна партія чи фракція не мала політичної волі та бажання їх впроваджувати. Все змінилось з часів майдану, коли громадянське суспільство почало усілякими методами впливати на владу та чинити на неї тиск.

Наприклад, "реформа органів правопорядку" на мою думку має бути в топ-3 реформ, однозначно важливішою за "Антикорупційну", адже прийняти антрикорупційну - то пів-біди, але старі мусара її не виконають і не проконтролюють виконання.

Маючи законодавчу базу після прийняття антикорупційної реформи, можна буде валити тих мусорів та прокурорів, які будуть затягувати відкриття та розслідування кримінальних справ. Не важливо яка поліція, важливо який закон. Він стоїть вище за всіх. Тоді, знову ж таки, можна буде вже не паритись по тому, щоб збирати тисячу доказів для того, аби довести причетність якоїсь вшивої фірми чи чиновників до тендеру чи хабарництва.

Ну і в тексті багато "водички".

Розписано просто і для людей. Для фахівців у більшості проектів реформ вказані реалізовані чи розглянуті законопроекти, як тут наприклад

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто б за що не голосував, в кінцевому випадку отримає те за що він проголосував. Виборча карма. Сміливіше, не встидайтесь з вибором.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вибори в Україні - це унікальна технологія контрреволюційного наступу. Головне під час них не перестріляти всіх бойових побратимів. Вибори - честь, гідність кудись зникають з гордих майданівських лиць, просинаються бариги на останніх торгах. Монолітне ще недавно суспільство знову дивиться один на одного або вовком, або як на лоха. Хто ж буде після виборів і як об'єднюватись, пройшовши той встид і ницість, знаючи що в кожного в середині. Вибори - святий час кухонь, диванів, лавочок заявити своє право на майбутнє.

Потроху доходить, що Майдан і відбувся тільки тому, що вибори пройшли досить давно. Любе соціальне зрушення - отримуй вибори, вінець демократії, цивілізації. Головне щоб бабла вистачило потягатись з істинними народними симпатіями. Вибори - і клема українського народу падає, виводячи на верх весь хаос власного незрозумілого буття. Це як час звіриного гону, коли один з одним не мають про що говорити, бо в крові одні гормони, в голові одні інстинкти.

Дмитро Гнап

2 ч. ·

Оголошення.

Якщо ви думаєте, що я пишу про негідників в блоці Порошенка через заказуху чи заздрість, розчарую. Ми в редакції проекту Слідство.Інфоготуємо розслідування по кандидатам від всіх основних політичних сил. Просто я працюю над блоком Порошенка, а от моя колега Anna Babinets над Народним Фронтом та Батьківщиною, Lyubomyr Ferensзаймається Радикальною партією Ляшка, Sasha HumenyukГромадянською позицією та Сильною Україною. А наші колеги зі Свідомо - Masha Zemlyanska та Максим Опанасенко вивчають Самопоміч та Опозиційний блок. Дай боже сил, ми ще зробимо матеріал по Свободі та Заступу.

Все це ви зможете побачити в ефірі 19-го жовтня в спеціальному випуску Слідства.

Текстові версії розслідувань, будуть доступні, як завжди на сайтіhromadske.tv в розділі Слідство.Інфо.

А наостанок вам фоточка з Одеси від Andrii Yeklema де від блоку Порошенка по мажоритарці йде Дмитро Голубов - хрещений батько фріка Дарта Вейдера та відомий міжнародний кібершахрай.

Солодких сніу!

10417773_700400156709821_3415220315956703458_n.jpg?oh=113bf6aa7ce1eae78aac7d71a48d435f&oe=54F87176

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Колись в 2004 Ющенко прийшовши до влади, наголошую, після виборів, почав з усіма дружити. Що з того отримали пам'ятаємо? чи вже позабували? А в 2014 на вибори вся погань вже йде з закликом "Час єднатись". Чекаєте змін? Реформ?

10177392_700369700046200_2795133421609062785_n.jpg?oh=82b70bd6b0d600ebdc64ef4d6c2b58e4&oe=54C343C1&__gda__=1421334263_2fa51c1891f18bd04ac910ce901822cf

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви реально вірите в те що найбільшим містом Західної України може керувати людина, яка не представляє інтереси правлячої верхівки ? в нашій то державі ?

Кожного кандидата потрібно роздивитись з різних сторін, тому чекаю відповіді від Vadimm. Маєте що сказати по суті - прошу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Богдан Бойко

Правда новин . Суть подій. 12.45.08.10. До мене Тільки що позвонила в двері жіночка , судячи з усього бюджетниця. Сказала , що вона із Блоку Порошенка. Я чемно сказав , що я буду голосувати за Правий Сектор і ми усміхаючись попрощались . Тепер про те чого я не міг їй сказати , оскільки вона ні в чому не винна . На Президентських виборах моя велика сім'я дала Петру Порошенку 12 голосів , прийшли всі на дільницю , навіть моя 85 ти річна мама і майже сліпа теща . Тепер він не отримає ні одного голосу від нас . Пояснюю чому . По - перше : він абсолютно зневажливо ставився до нас , його виборців, на протязі цього часу , не пояснюючи свої вчинки місяцями , і це в умовах війни . Ми маємо право знати що Він робить , і чому Він це робить . По- друге : феноменальна брехливість !!!Брехати почав одразу ж після обрання ! Бреше " по крупному " і в дрібницях ! Набрехав в Брюсселі , Набрехав у Женеві , Набрехав про економіку , Набрехав про Мінськ , Набрехав про розтріли на Майдані .... Як кажуть у народі : що не дихне то брехне " . По - третє : мене особисто дуже дратує відновлення системи абсолютного контролю його банди із Банкової над судами , політичні рішення на кшалт повального виведення із тюрем злочинців минулого режиму - це вже само по собі злочин . І це злочин на крові патріотів . За це будуть прокляті ті хто це влаштовує . Але я переконаний , що без його принципової згоди такі рішення не приймаються . По - четверте : кадрова політика антиукраїнська , бездарна і корумпована . По - п'яте : хабарі , відкати , рекет , і інші " прелєсті " минулого режиму тільки посилились . Шосте : він узяв під захист всіх РигоАналів , які не втекли у Росію . Кажуть банально відкупились . Ціни різні від 50 млн .дол . які нібито заплатив Калєтник , до 4 млн дол . за право участі у виборах для " рядових"злочинців " 16 січня " . Сьоме . Узурпація ним вироблення рішень стосовно Миру і Війни . Закулісні домовленості із Путлєром , за участі Суркова привели до страшних речей . Ми втратили підтримку США і гинуть хлопці на фронті , втрачені тисячі кВ. Км. Територій . І головне - ніхто конкретно не знає , що він пообіцяв Путлєру за отримання " ярлика" на правління . Восьме . Є конкретні підстави думати , що саме його " військова геніальність " привела до страшних наслідків поразки 24 серпня . Дев'яте . Методи керівництва державою абсолютно хибні . Він думає що Україна - це "Рошен", а Порошенко власник контрольного пакету акцій цього АТ. Десяте : його ставлення до фронтовиків , бійців і патріотів інакше як ганебним не назвеш . Думаю що саме за це буде дуже скоро розплата . Я міг би продовжува перелік , деталізувати його . Але думаю що і ці десять пунктів дають мені підстави сказати : Я ПЛЮЮ НА БЛОК ПОРОШЕНКА ! Саме на бандитів , які сформували новий аналог РигоАналів ! Що стосується простих людей , які намагаються ще вірити в можливість " жити по новому " то я їх поважаю і люблю , бо моя сім'я і я сам ще недавно були разом з ними . Та і вибору особливого тоді у всіх нас не було . Або Порох , або Тимоха . Вибрали здавалось би менше Зло . Будемо тепер боротись за та щоб це Зло дійсно було меншим . Дякую за увагу . Доброго дня Вам .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...