Перейти до змісту

Велолюбителів м.Луцька запрошуємо до...


Ира

Рекомендовані повідомлення

ОБГОВОРЕНЯ (для початку):

…Останнім часом у м.Луцьку почастішали крадіжки велосипедів. Не один велолюбитель залишився без свого улюбленого двоколісного друга, а разом з ним і можливості подорожувати, здійснювати велопрогулянки по рідному краю. Перед кожним постає питання: як уберегтись від таких проблем?.

Пропоную в даній темі зібрати (думки, досвід) всі пропозиції щодо вирішення даних питань. Серед усіх поданих пропозицій, оберемо найдієвіше та найцікавіші для втілення їх в життя (в подальшому).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 63
  • Створено
  • Остання відповідь

Це декілька жуліків, ходять вдень по підїздах заглядають в сушки, також вислідковують велосипедистів як бачить що хто звернув в сторону будинку ідуть за ним щоб потім глянути куди ставить велосипеда. Вночі відповідно ідуть красти.

Реалізовують за містом десь бо так би вже знайлись декілька.

Як зловити вже треба думати...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

найдієвіше та найцікавіші для втілення їх в життя

Я думаю, это не главное. Но, безусловно, самый интересный способ это конечно же...

отстрел из снайперской винтовки или арбалета

Ловить на живца, не решает проблему воровства велосипедов из помещений. Это я так, к слову.

Но если ловить на живца, нужна минимум группа из 7 человек:

1. Один человек – жертва

2. Пять человек – группа захвата (лучше больше, 15 например)

3. Один человек – наблюдатель, записывающий происходящее на камеру.

Приблизительно это выглядит так.

Велосипедист подъезжает, например, к супермаркету. Ставит велосипед на стоянку. Если нет стоянки, значит, просто опирает его о стенку, если нет стенки, то просто кладет на землю. Ну, короче, понятно. И идет, типа, за покупками. Где-то недалеко, рассредоточена группа захвата. Ведут они себя как обычные люди: кто по мобильнику разговаривает, кто лясы точит сам с собой, кто просто в носу ковыряется. Но при этом они на чеку. Наблюдатель, тоже стоит или сидит на позиции, например в машине. Как только злоумышленник оседлал коня, группа захвата его спешивает, лицом в асфальт, при этом действуют аккуратно, чтобы его (асфальт) не поломать (невиновные не должны пострадать). Потом вызываем ментов, которые принимают сие дарование, на которое можно повесить еще 100500 велосипедных висяков.

Нужно понимать, что на этом ничего не заканчивается. Будут и суды, будут и разборки (может быть даже с битами), будут и встречные заявления, и много другого разного экстрима. Так что, прежде чем таким заниматься, надо спросить себя, готовы ли вы идти до конца, которого нет, и даже не предвидится.

Ну а что касается кражи велосипедов из помещения, так тут вообще все плохо. Но и делать что-то нужно. Например, можно об этом поп*здеть, уютно сидя жопой в кресле. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

gen552, в групі захвата має бути ще снайпер для відстрілу грабіжника, або якийсь вишибало за наступним рогом будинку :0155:

ще один радикальний спосіб — взагалі відмовитись від велосипеда.

А якщо серйозно то ніхто не застрахований від цього. Я думаю є багато простих істин не зрозумілим хіба що дуракам чи наївним дітям

— не залишати без нагляду

— не залишати без нагляду навіть якшо прив'язаний

— закривати його надійним замком (в приміщенні)

— закривати велозамком за раму (а не сідло, колесо, руль)

я думаю все зрозуміло з цим, і виконувати дуже просто. Єдине що в одиночку в магазин не поїдеш. Як варіант в магазин їздити на старому аісті чи Україні, аби не було бажання красти такий грат.

на рахунок досвіду... почитайте теми про кражи велів - вот вам і весь досвід. вже все розжовано, і постійно нажаль повторюється.

вкрали - зразу звоните ментам. у вас є 30 хв аби знайти злодія з велом по гарячих слідах. а ні то запити холодною водою. напевно 95% не знаходять. тільки лошара буде збувати кражу в цьому місці де вкрав.

ну і не забудьте тримати фото велосипеда та серійний номер рами на такі чорні дні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тут нема що обговорювати. не залишайте велосипеди без нагляду і в місцях де їх потенційно можуть вкрасти і буде вам щастя.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Atarax, видно, що не велосипедист)

САБЖ, Цим дійсно в Луцьку треба зайнятися. Питання чи є в когось час це все робити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А якщо серйозно то ніхто не застрахований від цього.

А можна велосипед застрахувати на випадок крадіжки? Які наші страхові таким займаються?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Atarax, видно, що не велосипедист

vetalforever, я б на твоєму місці не був би таким самовпевненим.
Невже так важко, перед тим як писати, просто зайти до нього на сторінку? Чи чукча не чітатєль?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Atarax, видно, що не велосипедист)

Ще не кожен велосипедист такий велосипедист як Atarax :0123:

А по темі... Невже ще не придумали якийсь чудо GPS-маячок, щоб заховати в раму, кермо, підсиділ???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Вело електрошокер.

380 до байка підключити :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Miro, мінус від мене. Чукча, бачу, спойлєролюбітєль.

е залишайте велосипеди без нагляду і в місцях де їх потенційно можуть вкрасти

Потенційно їх можуть вкрасти будь-де окрім квартири і то... не 100%. Порада бувалого велосипедиста називається

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Потенційно їх можуть вкрасти будь-де окрім квартири і то... не 100%.

То які ж можуть бути інші поради крім як тримати його весь час в полі зору, а ще краще за раму?

Порада бувалого велосипедиста називається

Помоєму сама коротка і правильна порада. Неодноразово дискутували на тему замків та інших "заспокоювачів"...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То які ж можуть бути інші поради крім як тримати його весь час в полі зору, а ще краще за раму?

http://www.molnet.ru/mos/ru/sport/o_107748

Помоєму сама коротка і правильна порада

Як на мене, повторюсь, потенційно можна вкрасти і вдень з Велопарковки.

Ставити коника в офісі можливо не всім. Для мене, наприклад, жахіття це пристебувати його біля Там-Тама, навіть на 5 хв.

Неодноразово дискутували на тему замків та інших "заспокоювачів".

100% ніхто і ніщо не може гарантувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Vetal999, бордівчани тестили - перекусується за хвилину хорошими карманними кусачками. (на велозоні він вартував 70 грн до кризи, найгрубший)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це декілька жуліків, ходять вдень по підїздах заглядають в сушки, також вислідковують велосипедистів як бачить що хто звернув в сторону будинку ідуть за ним щоб потім глянути куди ставить велосипеда. Вночі відповідно ідуть красти.

Реалізовують за містом десь бо так би вже знайлись декілька.

Як зловити вже треба думати...

А ще не забувайте про тих, хто з Вами близько мешкає(багатоквартирний будинок) завжди бажає "тільки добра", а це: підлітки які сповідують ГОПНОкульт, це алкашня та навіть бабульки лишнього ляпнути можуть і т.д., і вони запросто можуть взяти на себе роль інформатора, а крадію тільки залишається без паліва прийти в потрібний час, захватити потрібні інструменти, добратися до місця призначення і вуаля- "дело в шляпе". І що? сусідів багато, хто навів навряд чи буде зрозуміло, і при цьому сам злодій ніколи й не був на місці злочину окрім в момент його скоєння.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я так зрозумів, що велозамок допомагає як мертвому кадило)

Так як і написання заяви в міліцію!

Можливо з собою грубий собачий ланцюг возити з накидним замком?)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю, чи сильно допомагає, але в Європі на велопарковках дуже багато велосипедів крім того, що прив’язані замком, а іноді й двома, то ще й без сідла. Прив’язав, зняв сідло в рюкзак і пішов... Можливо для потенційного крадія такий вел буде виглядати не дуже привабливим та й бігом втекти з місця буде складніше...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я так зрозумів, що велозамок допомагає як мертвому кадило)

Так як і написання заяви в міліцію!

Можливо з собою грубий собачий ланцюг возити з накидним замком?)

Вело електрошокер. 380 до байка підключити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

vetalforever, так що ті 3 фази - можливо давай краще прив'яжемо на електропідстанції, там де цілих 10тис знайдеться?))

І так, з попередньої теми, де було затрогнуто питання про крадіжки в Данії

Статистика не нова, бо зустрічав статистику за 2013-ий, де кількість велосипедів перевалила в 10 000

http://www.worldvelosport.com/2013/01/blog-post_5647.html?m=1

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Проаналізувала статистику: за останній час жодної крадіжки велосипедів, які люблять. Їх не залишають навіть на 2 хв без нагляду, ночують вони, в основному, в квартирах. Отож, любіть і бережіть свої велосипедики

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

pokemon, не думаю, що крадії велосипедів вночі помітять 2 кабеля, підчеплені до спиць червоненький і чорний))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені здається всі люблять свої велосипеди, особливо за які відвалили 4 і більше тис гривень, тут більше діє правило неуважності, а не недбайливості, всі просто думають - "ай, так же не вкрадуть, тут все надійно";)

Треба вже починати "мисліть как прєступнік":)

vetalforever, ага, і сидить такий злодюга весь потний і думає, якого б то дротика перекусити, щоб зупинити таймер:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...