Перейти до змісту

Недорогий цифровик


fog

Рекомендовані повідомлення

Знайома попросила вибрати їй недорогий цифровий фотоапарат. Щоб відео теж знімав (на всю вільну память).

Бютжет 1500-1600 грн.

Фотег повинен бути новий, бажано в ці бабки ще вкласти флешку на 1-2 гіга.

Рекомендуйте модель та конкретну точку/магазин/людину де можна придбати.

Наявність чеку/гарантії обовязкова.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заказывал своим друзьям данную модель. За эти деньги а точнее 187 USD Canon PowerShot A560 + карточка на 1 гектар отличный выбор! Я сделал заявку на сайте в понедельник, проплатил во вторник а в субботу мы уже его так сказать "обмыли" :D Подумай над этим предложением, гарантия на фотик 2-ва года, ... так что смотри сам. В Луцких магазинах за такую цену не купишь.

подробнее здесь: http://fotomag.com.ua/Canon_PowerShot_A560_-_1Gb-info.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може, я трошки задовбую всіх своєю пристрастю до Canon PowerShot S3 IS - але це один з найкращих фотиків, який, думаю, реально купити за 320 баксів. 12-кратний оптичний зум, макро - з 0 мм, якісна картинка, підтримка SDHC, відео 640х480х30 кадрів за секунду з можливістю оптичного зуму і записом стереозвуку... шустрий автофокус, поворотний в усіх положеннях екранчик, російськомовне меню, і т.п.

З мінусів - в режимі "авто" фотки, зроблені в хмарну погоду, трошки "холодні" - але якщо виставити баланс білого "Пасмурно" - кольори живі і правильні.

Немає підтримки TIFF i RAW.

В сонячну погоду при великих зумах на краях деяких об'єктіах може бути чуть-чуть видно рожеву окантовку - так звані "хроматичні аберації", але про них треба знати, щоб побачити.

Дуже рекомендую. Вже вийшла модель S5 - її, наскільки я знаю, придбав собі Plum - думаю, його позитивна думка про фотики цього модельного ряду буде більш вагомим аргументом, ніж моя :D Такий фотик - це дуже вдалий комбайн з дуже хорошою якістю знімків та відео.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За эти деньги а точнее 187 USD Canon PowerShot A560 + карточка на 1 гектар отличный выбор!

В Луцких магазинах за такую цену не купишь.

Подробнее здесь и здесь.

899+89=988 грн или 195 у.е. Всё на месте, сегодня заплатил - сегодня забрал. Гарантия - такая же. За доставку из Киева платить не нужно. За перевод денег - тоже не нужно. Если просто купить, без объяснений, какая кнопка и для чего нужна - цена может быть ниже указанной.

:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Казав мні один форумчанин, що Касіо-то пластикова оптика .....так що Кенон краще

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що скаже комюніті на таке:

Sony Photo DSC-S800

Цена (Киев): 255.00 у.е.

Цена региона: 262.00 у.е.

Гарантия: 24 мес.

Производитель: www.sonystyle.com

Тип оборудования Фотокамера

Корпус Металлический

Цвета использованные в оформлении Серебристый

Выдержка 1/2000 -1/8 сек

Таймер 2 сек, 10 сек

ЖК-дисплей 2.5 дюйма (64 мм). Цветной TFT-дисплей. 230 тыс. пикселов (960 x240). Поле зрения 100%

Память 56 Мб, встроенная

Слоты для карт памяти MS Duo, MS PRO Duo, MS PRO Duo HS, MS PRO-HG Duo

Формат фотоснимков JPEG

Разрешение Фото: 3264 x 2448 (8M), 3264 x 2176 (3:2), 2592 x 1944 (5M), 2048 x 1536 (3M), 1632 x 1224 (2M), 640 x 480 (VGA), 1920 x 1080 (16:9)

Емкость Для 512 Мб MS Duo. Фото (Fine/Std): 121/223 (8M), 121/223 (3:2), 188/354 (5M), 302/537 (3M), 484/907 (2M), 2904/4802 (VGA), 484/907 (16:9). Видео: 19 мин 30 сек

Дополнительные данные о снимке Exif Print, DPOF, PIM III

Разъемы USB/AV Out, штативное гнездо

Интерфейс USB 2.0

Звук Встроенный микрофон, динамик (моно)

Русское меню Есть

Матрица Super HAD CCD

Размеры матрицы 1/1.8 дюйма

Разрешение матрицы 8.3 млн пикселов всего, 8 млн эффективных пикселов

Чувствительность Автоматическая установка; выбор вручную: 80, 200, 400, 800, 1250 ISO

Фокусное расстояние объектива 7.8–46.8 мм (эквивалентно 37–222 мм для 35-мм камер)

Светосила объектива 1/2.8 на коротком фокусе, 1/4.8 на длинном фокусе

ZOOM Оптический: 6x. Цифровой: плавный в диапазоне 0–2.0x. Smart Zoom: 7.6x (5M), 9.6x (3M), 12x (2M), 30x (VGA), 10x (16:9)

Фокусировка Автоматическая. Подсветка автофокуса

Макросъемка От 2 см (на коротком фокусе), от 70 см ( на длинном фокусе)

Экспозиция Автоматическая. Многозонный, точечный режимы замера

Экспокоррекция ±2 EV с шагом 1/3 EV

Баланс белого Автоматический, 5 предустановок (ясно, облачно, лампы накаливания, флуоресцентные лампы, вспышка)

Вспышка Встроенная. Режимы: автоматический, включена, выключена, медленная синхронизация. Поддерживается функция уменьшения эффекта "красных глаз" (активируется в меню Camera (Фотоаппарат)). Радиус действия: 0.5–5.0 м (короткий фокус), 0.5 - 2.9 м (длинный фокус)

Режимы съемки Авто, программная автоэкспозиция, пейзаж, ночная съемка, портрет при вечернем освещении, моментальный снимок, высокая чувствительность, пляж, снег

Серийная съемка Поддерживается, 3 снимка в серии или до заполнения карты памяти

Видеосъемка 30 кадров/сек, 32- x 240, AVI, со звуком. Использование функции зума в режиме видеосъемки невозможно

Прямая печать Поддержка PictBridge

Впечатывание даты Возможно

Питание 2 Ni-MH аккумулятора типа AA (входят в комплект поставки), AC адаптер AC-LS5K (приобретается отдельно)

Ресурс элементов питания До 390 снимков в соотв. со стандартом CIPA

Комплект поставки 2 Ni-MH аккумулятора типа AA, зарядное устройство для 4 Ni-MH аккумуляторов типа AA или AAA (BC-CS2B), сетевой шнур, AV кабель, USB кабель, диск с ПО и руководством по эксплуатации

ПО в комплекте Picture Motion Browser

Опции (питание) Зарядное устройство BC-TR30, AC адаптер AC-LS5K

Опции (чехлы и футляры) LCS-CSD, LCS-CSJ, LCS-CSF

Опции (прочие) Комплект аксессуаров ACC-CN3BC (чехол, зарядное устройство, сетевой шнур, 2 Ni-MH аккумулятора)

Поддержка ОС Windows 2000 Professional, Windows XP; Mac OS 9.1, 9.2, Mac OS X 10.1 - 10.4

Размеры (ширина х высота х глубина) 92.7 x 62.7 x 39.3 мм

Вес 185 г (без элементов питания и карты памяти), 245 г (с элементами питания и картой памяти)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чесно кажучи фотік хорош але думаю що краще брати Канон(як для себе) бо .......ну не подобається їх Меморі Стік який дорожчий за SD у 2 рази

Вибрав оці

1.http://e-katalog.com.ua/CANON-POWERSHOT-A720-IS.htm

2.http://e-katalog.com.ua/NIKON-COOLPIX-L5.htm

3.http://e-katalog.com.ua/CANON-DIGITAL-IXUS-700.htm

Тут відгуки на Соньку

Хто що скаже про Нікон ....Хочу почути відгуки бо ніколи не мав справу з цією фірмою

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Казав мні один форумчанин, що Касіо-то пластикова оптика .....так що Кенон краще

улыбнул :)

порою поражает приземленность некоторых, однако , хотя некоторые жалеют глупость человеческую, я над ней смеюсь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Difoto

Ага значить то невірно......дякую за те що роз'яснив +1......Я про них нічоо не знаю але по характеристикам,ф-ціям і ціні ці фотіки мені подобались а через хибні наводки склалась інша думка.....Поправ якщо не так

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Касио использует, как правило, оптику пентакса.

Но не в этом дело.

Как Хомо Сапиенс может утверждать, что у "Касио" или у "Кэнона" оптика, понимаешь, деревянная...

Как руки поворачиваются написать, что "Сони" лучше "Филипса", потому что ..... мне приятель сказал.

Анализировать любой товар нужно исходя из уравнения

цена/качество*необходимые_мне_качества

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Діфото, як завжди правий. Ярчик, почитай перше речення зверху("Знайома попросила вибрати їй ...."). Я щось дівчину з Canon PowerShot S3 IS не дуже уявляю. Швидше всього треба якусь мініатюрну автоматичну штучку, яка б не зайняла все місце в дамській сумочці, щось з розряду іксусів чи касіо, а ви тут розійшлися - ультразуми, RAW,.... хлопці, не для себе ж вибираєте, у женского полу зовсім інший погляд на речі. Не ускладнюйте дівчатам життя. :) Нікони і пентакси теж є хороші.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я лично своей девушке подарю скорее всего вот такой цифровик. Она так фотик хочет, аж пищит :)

Из минусов у него, IMHO, только сверхдорогие карты памяти xD-Picture, но при разнице в цене от SD +90 грн за 2-гиговую карту - все-таки не так и существенно, по-моему...

Очень советую посмотреть. Не суперслим, конечно, но во всем остальном достоин внимания (хотя в Луцк, скорее всего, разве что под заказ привезет кто - довольно редкая модель)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Врешті решт я так глянув найкраще брати Касіо Ексилім(16 mm товщини всього лиш ) або Нікон S200. Він і відео непогано знімає 30 кадрів/сек

+ той що не треба буде фірмову карточку як то Соні/Фуджі/Олімпуси і фірма з досвідом виробництва різних оптичних приладів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Касіо не радив би - потенційно проблемне придбання. Стосується сервісу і придбання нових/додаткових акумів. У загальних питаннях - звичайні девайси.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у Касио один из лучших СЦ в плане наличия з/частей, аккумы работают в среднем на 30% дольше, чем у остальных (по мнению CIPA) а также без проблем докупаются дополнительно в переделах 20 у.е.

В общих вопросах с технологичными новшествами (антишейк, полноценное видео со звуком и пр.) они опережают других на пару месяцев. По юзабилити по моей шкале 10 из 10ти (BestShot, выбор сюжетных программ - мегапомощник для пользователя, в последнее время начал копироваться другими брэндами).

Я считал касио одним из самых незаурядных брендов, где прекрасное сочетание имиджа и технологичных новинок...

шо в нем обычного? Много знаете камер с 2,6" дисплеем, которые сымают видео 848х480х30к/сек в Н.264 ?

А... и чтобы стоили 1200 грн в металлическом корпусе...

Ну и давайте померяемся, какие из мыльниц быстрее :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

difoto +1 :)

Да, собі я купив Canon S5 IS. Бо прості цифромильниці я вже трошки переріс, багато чим вони мене не влаштовують. Якщо підходити до питання з такої точки зору, то S5 IS -- один з найкращих "комбайнів" в своїй ціновій категорії. Протиставити їм можна хіба що щось з модельного ряду Panasonic LUMIX.

А якщо потрібна камера для жінки (не такої як наша Vika-the-cattie), то кращої камери ніж Casio годі й шукати. Наприклад своїй мамі я подарував саме Casio (зараз не згадаю моделі). Це камери з розряду наведи-і-знімай для тих, хто не хоче розбератись з настройками і режимами. За допомогою best shot обирається сюжетна програма і камера сама виставляє необхідні настройки. Автоматичний режим також в більшості випадків працює досить непогано і частіше всього в побутових умовах його і не потрібно ні на що інше міняти.

Єдине, що не сподобалось -- це те що великий дисплей має малу роздільну здатність, і в результаті відзняті фотографії на дисплеї камери виглядають трохи розмитими, хоча при друкові або на моніторі якість непогана. Треба звикнути ігнорувати розмитість фоток на дисплеї камери і не перефотографовувати одне і те ж по десять разів :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А от такі ще подивіться. Теж достойні іграшки, за свою ціну.

http://www.pentax.ru/catalogue/1247275682627595/

Якщо щось з пентаксів сподобається, в ФАНФОТО є з чого вибрати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може, Віці миколай піджене Д300, правда, відео він не пише, в кишеню не влізає, важкий та ще й дороще 187 уїв :)

ЗІ. А от мені особисто картинка з касіо завжди активно не подобалася, на відміну від ніконів та кенонів всіляких....Як і Соня, до речі....Я вже мовчу про Самсунги. Хочу їм всім далеко до Уфо та Мустеків....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може Касіо і такі вже "продвінуті" (хоча - це близько до істини) - однак я сказав те, що сказав. На підставі власного досвіду.

... (по мнению CIPA) ... - за результатами практики цій думці не варто довіряти (у частині життя касіёвих акумів).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А що власний досвід сказав? це нарахунок СЦ? шо саме не влаштувало? Просто цікаво...

а за результатами практики - через мої власні руки пройшло за сотню модельок від мустеків з уфами до 400Д кенонів та Д200 ніконів.

Так от якщо рівняти час життя 400Д з бустером на 6 акумів - то Касіо таки да, смокче аж причмокує. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Досвід сказав:

1. Акуми живуть не довго (менш задекларованого, швидко втрачають ємність, точніш акум думає, що втрачає ємність, народні умільці вправляють мізкі контроллерам, однак саме новим касіёвим не вміють))

2. Акум новий/додатковий ФІГ ЗНАЙДЕШ (у т.ч. в наших інет-магазинах: у прайсах є, де-факто - немає, та невідомо коли будуть)

Практика стосується поширеної моделі цифромили у металевому корпусі майже за 300 єнотів. Модель минулого року, придбана рік назад.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

назва моделі?

Привожу акум.

ЗІ умєльци? вправляють мізки контролерам? Акумулятор думає, шо втрачає ємність? :) якась незрозуміла дезінформація...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...