Перейти до змісту

Велозона


romanc

Рекомендовані повідомлення

Как вариант вело зоне можно приобрести старый большой насос, немного "засрать" его! И при просьбе насоса давать без платно его) или за подачу услуг по накач. колес сверх точным и высоко технически розвинтым насосом брать пару рублей)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 57
  • Створено
  • Остання відповідь

Насос треба щоб був з собою.

Та ну... невже Ви возите з собою насос коли катаєтесь по місту чи околицях?

Як то кажуть поки грім не гряне або ж поки на протащиш ровер хоча б пару км, то будеш думати так само

Мене минулого року навчив випадок, коли я під вечір пробив колесо неподалік від Базальтового, при тому ніпель відлетів і камеру не можна було заклеїти. До найближчої з/д станції більше 15 км, пішки на поїзд не встигав ніяк. Якось добрався до села, а там у всіх лише камери від України, а на 26 колеса ніц нема. Вже навіть морально змирився з тим, що доведеться проситись до когось ночувати. Нереально повезло, коли в сина священика знайшлась стара пробита камера, а поруч сусід дідівським методом запаював собі камеру.

На рахунок міста і околиць - втрачається багато часу, наприклад, щоб пішки пройти від одного кінця Луцька до іншого треба 2,5 год.,а щоб просто замінити камеру хв 10 - 20.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На рахунок міста і околиць - втрачається багато часу, наприклад, щоб пішки пройти від одного кінця Луцька до іншого треба 2,5 год.,а щоб просто замінити камеру хв 10 - 20.

20 хвилин - це якщо нікуди не поспішаєш. Коли дуже треба, то в 10-ть хвилин вкладешся. Перевірено. А на слабо, то й за 5 впораєшся.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Насос треба щоб був з собою.

Та ну... невже Ви возите з собою насос коли катаєтесь по місту чи околицях?

Як то кажуть поки грім не гряне або ж поки на протащиш ровер хоча б пару км, то будеш думати так само

Мене минулого року навчив випадок, коли я під вечір пробив колесо неподалік від Базальтового, при тому ніпель відлетів і камеру не можна було заклеїти. До найближчої з/д станції більше 15 км, пішки на поїзд не встигав ніяк. Якось добрався до села, а там у всіх лише камери від України, а на 26 колеса ніц нема. Вже навіть морально змирився з тим, що доведеться проситись до когось ночувати. Нереально повезло, коли в сина священика знайшлась стара пробита камера, а поруч сусід дідівським методом запаював собі камеру.

На рахунок міста і околиць - втрачається багато часу, наприклад, щоб пішки пройти від одного кінця Луцька до іншого треба 2,5 год.,а щоб просто замінити камеру хв 10 - 20.

Можливо lilechka має на увазі, що дехто камеру не може поміняти в дорозі, то дійсно навіщо той насос возити? :)

Чув історії, що в Німеччині викидають велосипед зі зпущеним колесом і йдуть купувати новий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На рахунок міста і околиць - втрачається багато часу, наприклад, щоб пішки пройти від одного кінця Луцька до іншого треба 2,5 год.,а щоб просто замінити камеру хв 10 - 20.

20 хвилин - це якщо нікуди не поспішаєш. Коли дуже треба, то в 10-ть хвилин вкладешся. Перевірено. А на слабо, то й за 5 впораєшся.

на велодень треба таке змагання провести :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дивно, що саме ти, Лілечка, проти носіння насосу. Пам'ятаю перші пости твої на Велопаті: "Допоможіть хто-небудь, пробилася", потім знову і знову. Потім ми тебе зустріли, як ти з супутниками по велоподорожі шукали як дістатись на шиномонтаж, бо не було чим, як заклеїти вкотре пробите колесо ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я то з собою вожу латкі,клей,ключ на 15,маленькій насос і це все в вело сумці під рамою яку і купив на Вело зоні за 60 грн(саму просто і дешеву,але ємку)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

sanbOK, а для більшої інтриги поставити безкамерні обода. Камеру взагалі поміняти не проблема... от зняти, а потім натягнути покришку - морока ще та. :_02: Впевнений, за 5ть хвилин не справишся. Хоча, кажуть, багато що ще від покришки та виробника безкамерного ободу залежить.

Ми вдвох з веломайстром ледь натягнули Рейс Кінг 2,0 на Хрести. Там було значно більше 15хв. Дуже туго йшло.

odna, Лілечка писала про

коли катаєтесь по місту чи околицях

Тобто не про веломандрівки на дальні дистанції
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Повторюсь: насос також не потрібен тим людям, хто не може поміняти камеру самостійно... Дійсно, нафіга лишню вагу совати :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Повторюсь: насос також не потрібен тим людям, хто не може поміняти камеру самостійно... Дійсно, нафіга лишню вагу совати :)

ну насос маленький не такий вже і важкий)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

sanbOK, а для більшої інтриги поставити безкамерні обода. Камеру взагалі поміняти не проблема... от зняти, а потім натягнути покришку - морока ще та. :_02: Впевнений, за 5ть хвилин не справишся. Хоча, кажуть, багато що ще від покришки та виробника безкамерного ободу залежить.

Ми вдвох з веломайстром ледь натягнули Рейс Кінг 2,0 на Хрести. Там було значно більше 15хв. Дуже туго йшло.

Мирослав, в мене обода schürmann euroline нафіга морочити собі "шари" і щось ставити нормальна не такий мусор (це ж не ЗТРи чи Фулкруми).

Останній раз пробивав колеса через розбите скло по дорозі на роботу (сук@, як же те скло на дорозі задрало. кожного ранку нові "купки" битих пляшок)

Ось результат останнього проколу (17.07.14). з цієї дирки викулупав кусок скла.

59f30ee35383a4f573fe9afe2c13c47fc1ee60195419634.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

odna, Лілечка писала про

коли катаєтесь по місту чи околицях

Тобто не про веломандрівки на дальні дистанції

Ладно, МІро, хоч і леньки, але уточню, бо ж ти не одчепишся. Перший пост Лілечки, наскільки пам'ятаю, вона просила під'їхати з допомогою до Там Таму, а потім, через деякий час, зустріли ми їх компанію і допомогли з поклейкою на Рівненьский, біля бару Околиця, на заправці. Достатньо, чи будемо далі задроцтвувати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

sanbOK, а для більшої інтриги поставити безкамерні обода. Камеру взагалі поміняти не проблема... от зняти, а потім натягнути покришку - морока ще та. :_02: Впевнений, за 5ть хвилин не справишся. Хоча, кажуть, багато що ще від покришки та виробника безкамерного ободу залежить.

Ми вдвох з веломайстром ледь натягнули Рейс Кінг 2,0 на Хрести. Там було значно більше 15хв. Дуже туго йшло.

На крести покришки одягаються не за 5 хвилин, а за 3. Просто треба вміти це робити ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дивно, що саме ти, Лілечка, проти носіння насосу. Пам'ятаю перші пости твої на Велопаті: "Допоможіть хто-небудь, пробилася", потім знову і знову. Потім ми тебе зустріли, як ти з супутниками по велоподорожі шукали як дістатись на шиномонтаж, бо не було чим, як заклеїти вкотре пробите колесо ;)

не повірите, але то був останній випадок (пошук шиномонтажу), коли пробивалось колесо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А тепер ще й знаю, що по місту їздить стільки чоловіків з насосами ;) Дозволю собі побути жінкою

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

lilechka, аргументація залізна. Впевнений, що при переважній більшості чоловіків велосипедистів(зокрема бордівчан) в тебе в Луцьку просто не може бути проблем))))

UPD

А тепер ще й знаю, що по місту їздить стільки чоловіків з насосами ;)

Блін, зірвала з язика

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

от зняти, а потім натягнути покришку - морока ще та. :_02:

Ну для тебе це ціле мистецтво, памятаю як ти бортувався коли з Хріників поверталися. І не я один це бачив.

Ярик має рацію, збортувати можна швидко, коли хитрість знаєш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

, у мене щось не виходило? Якщо робив це не так, як ти - щось із цього змінилося? Результат був інший?

Дай відповідь, будь-ласка. А також напиши, чи більше часу я бортувався, чим ти, наприклад. Без брехні.

Чи тобі аби лиш поговорити?

Yaryk, не сперечатимусь. Навіть вже розмовляв із хлопцями, чи в мене одного так важко йшло.

А тепер читай уважніше:

натягнули Рейс Кінг

І після цього:

кажуть, багато що ще від покришки та виробника безкамерного ободу залежить.

Тверде враження, що справа не в кривих ручках обох людей, а певно-таки від цих двох умов.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

от зняти, а потім натягнути покришку - морока ще та. :_02:

Ну для тебе це ціле мистецтво, памятаю як ти бортувався коли з Хріників поверталися. І не я один це бачив.

Мирослав просто любить сам процес. :) Він підходить до цього діла неквапливо, без лишньої спішки. :_07:

в тебе ж з того вечора під Боратином, коли Міро клеїв камеру, ще не спустило значить норм вийшло :_07:

З.І. тоді було так багато слимаків,що можна було ними заліпити дирку :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Cherman, тоді, вже практично в самому Луцьку (коли вертались із Хрінників), у мене стояли самі звичайні обода, Саб Зеро Диск. І проблем із розбортуванням/забортуванням покрих на них ну ніяких не було, просто Паджеро хочеться трішки поговорити. Ну, та хай собі. :_06:

Зараз ЗТР Хрести, це обода, заточені під безкамерку. Покришка стає зовсім по-іншому, odna про це популярно писала, що чомусь її покришки косять :_04: А виявилось - просто не стали на місце. Докачала - і все гут.

sanbOK, він цього просто не пам"ятає :_04:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Cherman, тоді, вже практично в самому Луцьку (коли вертались із Хрінників), у мене стояли самі звичайні обода, Саб Зеро Диск. І проблем із розбортуванням/забортуванням покрих на них ну ніяких не було, просто Паджеро хочеться трішки поговорити. Ну, та хай собі. :_06:

Зараз ЗТР Хрести, це обода, заточені під безкамерку. Покришка стає зовсім по-іншому, odna про це популярно писала, що чомусь її покришки косять :_04: А виявилось - просто не стали на місце. Докачала - і все гут.

sanbOK, він цього просто не пам"ятає :_04:

Думаєш зтр поставив то рівень кваліфікації виріс? Забув як рульова в тебе розлетілася і ти не знав як до неї підійти щоб зліпити?

П.С а для чого форуми створюють, щоб побалакати!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

! що ти чешеш!! Рульова розлетілася? А-я-яй, як же я поїхав додомцю-то.. :_07: Багато підшипників ти допоміг визбирати з неї?

Я тебе просив, щоб ти тримав руль.. Ну ладно. Як скажеш, аби тільки було по-твоєму.

А взагалі дякую за допомогу, да :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та була історія. Переставляв проставочні кольца, опускав руль. .Ну, а руль не було кому потримати, й так висів на гідролініях (дряпати ж не хотілося, карбон). Вийняв винос із штоку, колесо крутнулося набік, пробую ставити назад - рук не вистачає, ще й рульова вискочила (прогнозовано). Дзвоню до Паджеро, намагаюся пояснити, у чому потрібна допомога (знав. що він якраз у центрі). Приїхав. Тільки, виявляється, кожен дивився на ситуацію по-різному. У мене рульова розлетілася. :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...