Перейти до змісту

Велозона


romanc

Рекомендовані повідомлення

Не нашел темы о магазине Велозона.

Я человек новый в Луцке.

Побывал почти во всех веломагазинах.

Немного смутило обслуживание в Велозоне. Спустило колесо возле старого рынка, заехал подкачать, с магазина отправили в мастерскую, где я спросил насос, попросили подождать, через 5 мин. сказали, что не дают, а качают сами, подкачали и на мое спасибо ответили, что стоит 2грн. Мне не жалко, заплатил, Но сколько не спрашивал насос в других веломагазинах,шиномонтажах, всегда давали, в субботу в Киеве даже принесли вилочный насос на улицу, после того, как я просто задал вопрос по давлению в аморте и брал насос подкачивать колеса, и подарили хомутик на гидролинию))) как и в шиномонтажах,

А сам магазин очень даже ничего по ценам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 57
  • Створено
  • Остання відповідь

ой да ладно ....... уже про таке не варто було б і писати.

Насос треба щоб був з собою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Насос треба щоб був з собою.

Та ну... невже Ви возите з собою насос коли катаєтесь по місту чи околицях?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Насос треба щоб був з собою.

Та ну... невже Ви возите з собою насос коли катаєтесь по місту чи околицях?

Завжди!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Насос треба щоб був з собою.

Та ну... невже Ви возите з собою насос коли катаєтесь по місту чи околицях?

і ще запасну камеру, латки, клей, шестигранки, запасний тросик (на гальма чи перекидку), стяжки (ХЗ для чого), плоскогубці, фанарь (+2-3 запасних акума 18650), 2 запасних замка для цепа, масло для цепа, велозамок. Якщо на довгі відстані їду то ще бинт, пластир, перевись водню.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Насос треба щоб був з собою.

Та ну... невже Ви возите з собою насос коли катаєтесь по місту чи околицях?

і насос і камеру :)

після того як Таня, Ді і Мартернз везли мені камеру і насос коли я пробив колесо біля Чарукова

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і ще запасну камеру, латки, клей, шестигранки, запасний тросик (на гальма чи перекидку), стяжки (ХЗ для чого), плоскогубці, фанарь (+2-3 запасних акума 18650), 2 запасних замка для цепа, масло для цепа, велозамок. Якщо на довгі відстані їду то ще бинт, пластир, перевись водню.

:0159:

Коли їду далеко (не в похід), тоді беру дещо з Вашого списку

А коли я в місті чи недалеко біля міста, то не бачу сенсу це все з собою возити (це ж нормальна лишня вага). Я знаю місця де можна ці речі дістати у випадку чогось ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і ще запасну камеру, латки, клей, шестигранки, запасний тросик (на гальма чи перекидку), стяжки (ХЗ для чого), плоскогубці, фанарь (+2-3 запасних акума 18650), 2 запасних замка для цепа, масло для цепа, велозамок. Якщо на довгі відстані їду то ще бинт, пластир, перевись водню.

:0159:

Коли їду далеко (не в похід), тоді беру дещо з Вашого списку

А коли я в місті чи недалеко біля міста, то не бачу сенсу це все з собою возити (це ж нормальна лишня вага). Я знаю місця де можна ці речі дістати у випадку чогось ;)

Класно Вам, що є де взяти. Мені на роботу в одну сторону 9 км їхати і по дорозі нема де вел залишити, а тянути його по дорозі на ГПЗ або на 40-й немає бажання.

А лишня вага це 950 гр.

330 г - камера, латки, клей, насос.

150 г - Замок (червоненький)

190 г - Плоскогубці

270 г - Фанарь, 2 акума 18650

Стяжки, замки для цепа, масло для цепа я не важив.

Все возиться в рюкзаку постійно і до того я привик.

Це як Жигулі,пів багажника ключів

прям, як в мого баті )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це як Жигулі,пів багажника ключів

Якщо в Жигулях немає пів багажника інструментів - вважай голий. І не тому, щоб перестрахуватись, а тому що це Жигулі ^_^

Імхо мінімальний насос і сумка з ключима під рамою\сідлом однозначно MUST HAVE.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ішов колись пішки майже кілометр через те, що не взяв з собою насоса та камери. Ніколи не повторю цю помилку!!!

стяжки (ХЗ для чого)

Теж їх завжди з собою маю, в руль легко ховаються (якщо гріпси з заглушками)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ішов колись пішки майже кілометр через те, що не взяв з собою насоса та камери. Ніколи не повторю цю помилку!!!

стяжки (ХЗ для чого)

Теж їх завжди з собою маю, в руль легко ховаються (якщо гріпси з заглушками)

:sq_ye: буду знати. лайф хак короче говоря

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ішов колись пішки майже кілометр через те, що не взяв з собою насоса та камери. Ніколи не повторю цю помилку!!!

пффф... :) Я раз ішов від Білочки до Модерн-експо, а раз від автозавода до 21-ї школи. Правда обидва рази з шосером(причому в другому випадку був насос, камера і латки, тільки заклеїти не вдалося)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ггг, катаюсь на роботу з ДПЗ на Лідавську. часом в рюкзаку лежить набір шестигранників, раніше була й камера.

Колега попросив вела в магазин, через півгодини приносить в руках, пробив камеру. запасну камеру, я буквально декілька днів назад виклав з рюкзака. добре, що я там не один велосипедист - інший колега після роботи змотався додому і привіз латку, клей та насос.

інший випадок, по дорозі на роботу за з/д переїздом на Вишків відкрутився болт і відвалився шатун. прийшлось йти пішком і вести вела в руках, добре, що не далеко залишилось

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Після першої поїздки на робоку коли тільки купив вел (само собою небуло ще насоса, камери і всього-всього), пробив колесо .... короче побєдітєль по жизні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

насос, латки и ключи вожу с собой. но тогда был на велике жены, у которой макет насоса.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Їду зимою по краю дороги за Заборольом проти сонця, при цьому нежить невеличка, вирішив висякатись. Висякався і бац, лежу посеред дороги. Удар кермом об асфальт був такої сили, що кермо змістилося на градусів 30 на штоці. Добре, що вожу з собою набір мультитут, поправив, поїхав далі.

Про випадки з проколами й поготів, не буду навіть розповідати.

Не уявляю без мінімального джентельменського велонабору набору, який потрібно з собою мати:

-камера;

-ремнабір для камер;

-насос;

-мультитул;

-запасний акумулятор ліхтаря.

Для дальніх походів він має бути однозначно ширшим.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо я велосипедом, то на мені рюкзак, а якщо на мені рюкзак, то я маю насос, мультитул, запаску та ремнабор. Йти пішки пів дороги до роботи з велом в руках дуже обідно. А з цим невеликим джентельменським набором - п'ять хвилин і далі їдеш собі. А мультик рятував, коли ланцюг рвався.

А шановному ТС я поясню, що за прикол з насосом та іншими інструментами. Вони коштують грошей, немалих. Коли ми давали качати всім бажаючим, то насос не витримував й сезон. А він недешевий. Люди ж не всі с прямими руками. Тепер це у нас в наказовому порядку - в руки клієнтам насос не давати. Прокат інструментів поки що не входить в асортимент послуг. Шкода вам механікам платити за роботу, робіть самі. Купляйте інструмент, робіть в хаті майстерню, та возіть насос з собою, хоча б. Ми ж нічого не маєм проти, інструменти є в асортіменті веломагазинів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вони коштують грошей, немалих. Коли ми давали качати всім бажаючим, то насос не витримував й сезон.

Мені в сітібаку вижимку не дали аргументуючи, що уже 3 шт за сезон криві рули людей, яким давали користуватись, зламали

Хочеш - купляй

Прийшлось в одного з бордівчан взяти на хвилину щоб укоротити цеп.

От тоді я зрозумів, що все повинно бути своє і по можливості з собою

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Люди, ви спорите за нісенітниці! Нема насоса на борту? - фігово. Нема камери - катайся по місту, будь готов злазити.

Приїхав в магазин по послугу - май гроші. продавець з тобою разом горілку не пив, дітей не хрестив, кабана не різав. Він за шось має весь день мазатися в мазуті, повзати присядки та інша *уйня. Його жінка вдома спитає де він був, а він шо? Безкоштовно качав всім бажаючим колеса по Луцьку))))

Здулося? - пиняй найближчого велосипедиста і питай. Впевнений - той грошей не візьме

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Усе так, але от коли у Саші Тесса здулося колесо біля 5-ї школи, зайшов у "Анамандрію", благо там велосипедів купа стоїть на продаж. Дали (респект величезний), Саша поїхав своїм ходом додому. А живе він за Луцьком.

У всіх випадках потрібно залишатись людьми. Нікому не в образу, але брати гроші за користування насосом - усе-таки, по-моєму, жлобство.

P.S. vetalforever, твоя думка зрозуміла, і підтримую. Тільки от коли у тебе станеться така ж фігня, будеш клясти усе на світі.

Люди ж не всі с прямими руками

От в таких випадках треба брати гроші з "клієнтів". Якщо бачу, що потрібно насос - даю. Попередньо насаджую насос на ніпель. А там після цього більше нічого й не зламаєш. Інколи сам накачував (було діло, дівчатам), лишня розминка м"язам ніколи не пошкодить :)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

завжди беру з собою мультітул (з вижимкою та лопатками щоб зняти-поставити покришку) та латки. насос – як коли. але хочу сказати, що коли я брав з собою насос, то кілька разів давав користуватись. а сам пробивався коли насоса не було, але мені теж допомогали. карма – вона така карма :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

обычно я докачиваю колеса на заправках или в шиномонтажахи это всегда бесплатно, за исключением пары случаев

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Усе так, але от коли у Саші Тесса здулося колесо біля 5-ї школи, зайшов у "Анамандрію", благо там велосипедів купа стоїть на продаж. Дали (респект величезний), Саша поїхав своїм ходом додому. А живе він за Луцьком.

У всіх випадках потрібно залишатись людьми. Нікому не в образу, але брати гроші за користування насосом - усе-таки, по-моєму, жлобство.

P.S. vetalforever, твоя думка зрозуміла, і підтримую. Тільки от коли у тебе станеться така ж фігня, будеш клясти усе на світі.

Люди ж не всі с прямими руками

От в таких випадках треба брати гроші з "клієнтів". Якщо бачу, що потрібно насос - даю. Попередньо насаджую насос на ніпель. А там після цього більше нічого й не зламаєш. Інколи сам накачував (було діло, дівчатам), лишня розминка м"язам ніколи не пошкодить :)

Ти знову, Міро, все перекрутив, як завжди. По перше - давайте не будем взагалі за прокат платити, бо то жлобство? По друге, якщо в магазині немає веломеханіка, який заробляє цим, то звичайно ж вас в Анамандрії виручили, по людськи, це нормально. Хлопці з Велозони теж, доречі, не завжди гроші беруть за послуги, Шпіон це повинен знати.;)

По третє - в цьому випадку, який описував ТС брали гроші не за прокат насоса, а за роботу, в руки насос же не давали. Будь уважним.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...