Перейти до змісту

проблеми зі сном


ANANAS

Рекомендовані повідомлення

Я працюю в порт сіті в маг house, прокидаюсь в 6:30 на роботу прихожу на 8:30 і до 20:00,спати лягаю приблизно з 22:00 до00:00.

причина в тому що мені важко проснутись, і бути бодрим на роботі, весь день на ногах, ну короче робота не з легких. що порадите щоб легко просипатись і бути бодрим на роботі???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

лягай зразу спати, поїж і спи.

хоча якщо ти молодий кидай таку роботу.

мені 20 років, якщо кину за що буду жити? та і зп норм, і живу з дівчиною, так що кидати не варіант, пробував відразу після роботи спати, то не скажу що це краще, а навпаки…

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тоді що ти хочеш від нас почути? крім здорового сна краще нічого не буває.

а всякі енергетікі тільки вбють твою печінку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тоді що ти хочеш від нас почути? крім здорового сна краще нічого не буває.

а всякі енергетікі тільки вбють твою печінку.

хочу почути як можна норм просипатись, а то в 6:30проснувся а в 7:00 тік на ноги встав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я вангую, що проблема в харчуванні, побільше вітамінів, добре закинься зранку вуглеводами (це ж джерело енергії)))

вівсянка сніданок чемпіонів))) закип'ятив води залив пару хвилин і вуаля!!!!+ ще мож банана чи персика ітд..туди. і все ти енерджайзер

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я вангую, що проблема в харчуванні, побільше вітамінів, добре закинься зранку вуглеводами (це ж джерело енергії)))

вівсянка сніданок чемпіонів))) закип'ятив води залив пару хвилин і вуаля!!!!+ ще мож банана чи персика ітд..туди. і все ти енерджайзер

може бути такий варіант)) а що скажете про те щоб з ранку ппити вітаміни? типу кинув велику шипучку в воду зі смаком апельсину і все)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

два варіанта, обидва працюють:

1. лягай строго в однаковий час, наприклад опівночі. за 15 хвилин до сна під язик таблетку Мелатоніна щоб "навчити" мозок засинати в цей час. за тиждень будеш як огірок.

2. лягай у проміжку 00:30-01:30, прокидайся в 06:30-07:00. але вдень (у 13-14 годинi ідеально) знайди можливість поспати 20-30 хвилин (менше не спрацює, а більше немає потреби). будеш в нормі вже за 2-3 дні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

порадите щоб легко просипатись і бути бодрим на роботі???...

і живу з дівчиною.....

То може дівчина має постаратись, щоб ти був бодрий на роботі і летів бігом додому?

А якщо серйозно, то з таким графіком ти толком ніколи не виспишся..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

два варіанта, обидва працюють:

1. лягай строго в однаковий час, наприклад опівночі. за 15 хвилин до сна під язик таблетку Мелатоніна. за тиждень будеш як огірок.

2. лягай у проміжку 00:30-01:30, прокидайся в 06:30-07:00. але вдень знайди можливість поспати 20-30 хвилин (менше не спрацює, а більше немає потреби). будеш в нормі вже за 2-3 дні.

лягати і просипатись я так зможу а вот поспати 20-30 вх відпадає відразу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тю .... я також на 8:30 маю бути на роботі. Живу на ГПЗ і прокидаюсь орієнтовно в 7:00 ..... поки злізу з ліжка 07:15. Потім в 08:00-08:05 виїжаю велосипедом на 40-й (бо там працюю). 25-30 хв (9 км по місту) і я на роботі. Бадьорить ойой :_07: (особливо зараз коли зранку 5-7 градусів тепла) і для здоров'я корисно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я мав на увазі натуральні вітаміни)), а у зв'язку з тим що вже осінь і скоро зима то можна і фармацевтичні, хз

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

два варіанта, обидва працюють:

1. лягай строго в однаковий час, наприклад опівночі. за 15 хвилин до сна під язик таблетку Мелатоніна щоб "навчити" мозок засинати в цей час. за тиждень будеш як огірок.

2. лягай у проміжку 00:30-01:30, прокидайся в 06:30-07:00. але вдень (у 13-14 годин ідеально) знайди можливість поспати 20-30 хвилин (менше не спрацює, а більше немає потреби). будеш в нормі вже за 2-3 дні.

буду мелатоніном закідатись))) доречі що це за табли?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

лягати і просипатись я так зможу а вот поспати 20-30 вх відпадає відразу.

обідня перерва в тебе є? знайди тихе місце, затички в вуха і вперед. я в твому віці так і робив працюючи по 12 годин. бо інакше б поїхав дах :dont:

мелатонін – такі коліщатка щоб швидко привчити себе засинати в незвичний час. можна ще як легке снодійне використовувати, але стакан теплого молока ефективніше буде :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ANANAS, зав'язуй з нічними покатушками.

я рідко коли в ночі катаю, максимум раз в тиждень і то на вихідні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще є така річ як цикли сну: тривалість сну має бути кратна 1.5 години.

Тобто вставай через 6, 7.5 або 9 годин - тоді буде найлегший підйом

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

лягати і просипатись я так зможу а вот поспати 20-30 вх відпадає відразу.

обідня перерва в тебе є? знайди тихе місце, затички в вуха і вперед. я в твому віці так і робив працюючи по 12 годин. бо інакше б поїхав дах :dont:

мелатонін – такі коліщатка щоб швидко привчити себе засинати в незвичний час. можна ще як легке снодійне використовувати, але стакан теплого молока ефективніше буде :smile3:

оо молочко можна, ну попробую на колеса підсісти)))

лягати і просипатись я так зможу а вот поспати 20-30 вх відпадає відразу.

обідня перерва в тебе є? знайди тихе місце, затички в вуха і вперед. я в твому віці так і робив працюючи по 12 годин. бо інакше б поїхав дах :dont:

мелатонін – такі коліщатка щоб швидко привчити себе засинати в незвичний час. можна ще як легке снодійне використовувати, але стакан теплого молока ефективніше буде :smile3:

оо молочко можна, ну попробую на колеса підсісти)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ANANAS, зав'язуй з нічними покатушками.

чому це? свіже повітря та навантаження – спати будеш без задніх лап

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ANANAS, зав'язуй з нічними покатушками.

чому це? свіже повітря та навантаження – спати будеш без задніх лап

доречі я катну вночі то сплю ніби бітою по лобі схватив)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

о, ще хочу застерегти від всіляких там redbull'ів та інших енерджайзерів. воно дійсно працює 3-4 дні, але виключно за рахунок резервів організма. коли вони виснажуються, ти перетворюєшся на зомбі. відновлення (спокій та сон) займає в середньому вдвічі більше часу, ніж витрачено на системне вживання "енергетиків". якщо зловживати, то є реальний ризик захворіти на неврастенію та "прилягти" вже на місяць-два.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ANANAS, зав'язуй з нічними покатушками.

я рідко коли в ночі катаю, максимум раз в тиждень і то на вихідні

Ну, але я з тобою і TommyEmmanuel познайомився саме вночі, десь в 4.30. :)

боває))) часом хочеться покататись доречі це був тоді перший вихідрий і попереду було ще два)))) тому можна))

о, ще хочу застерегти від всіляких там redbull'ів та інших енерджайзерів. воно дійсно працює 3-4 дні, але виключно за рахунок резервів організма. коли вони виснажуються, ти перетворюєшся на зомбі. відновлення (спокій та сон) займає в середньому вдвічі більше часу, ніж витрачено на системне вживання "енергетиків".

доречі да, провірено, більше не хочу пити ту каку…. і дякую за пораду привчити засинати в один час, скористаюсь)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щоб бути бадьорим коли прокидаєшся, дуже важливо не їсти мінімум за 3 години до сну (а краще 4-5).

Шлунок та кишечник - частини твого організму і їм також потрібен відпочинок. А якщо нажертись перед сном - вони цілу ніч напружено працюють, організм в цілому погано відновлюється, самопочуття погіршується.

Спати потрібно близько 8 годин на добу (+/- година, залежно від індивідуальних особливостей).

Уже говорили, що треба привчити себе засинати і прокидатись в один час, хоча я не раджу таблеток.

Також обов'язково треба підтримувати хорошу фізичну форму, бути в тонусі: почни регулярно кататись на велосипеді або бігати або в басейн ходити.

Так, працюючи по 11-12 годин на день здається, що додаткові фізичні навантаження доб'ють тебе, але, насправді це не так. Головне правильно підібрати рівень навантажень, щоб вони збадьорювали, але не виснажували тебе.

Ну і про здорове харчування не забувати. Вранці запареної вівсянки, в обід та ввечері щось суттєвіше, але м'яса поменше, зелені побільше. Про напівфабрикати та шлаки в яскравих упаковках краще взагалі забудь.

І будеш засинати як немовля і прокидатись бадьорим без будильника :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І ще, якщо ти прокидаєшся о 6:30, а на роботу приходиш о 8:30, то або ти живеш за 20 км від Луцька, або дуже неефективно організовуєш свої ранкові процедури.

Подумай над цим.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так, шановний тс, якщо тобі не підходять ті перші поради які тобі давали, то що ти хочеш від нас? Тобі розумні люди сказали міняти роботу. Я хоч і сам молодий трохи старший тебе, але не розумію чим обумовненна відсутність мозку у нинішньої молоді, молоді люди зараз геть не мають тями у житті, живуть одним днем не думаючи про майбутнє, гоняться з молодості за тіми грошами але так їх і не мають. Поки молодий розвивай себе, навчись чогось, здобудь навички якісь, і повір у майбутньому це тобі принесе куди більші кошти ніж ти заробляеш зараз, а працювати продавцем на чужого багатого дядю який живучи в величезних котеджах тобі кине кістку у вигля 4-5 тис грн, половину з яких тобі платитиме неофіційно завжди встигнеш, бо знаю, що більшість в порт сіті зарплато неофіційно отримують або взагалі неоформлені на роботу. Тай головою добре подумати, який тобі розумовий і фізичний розвиток принесе така робота? там розвитку ніякого. Тай для здоров'я це погано, працюєш в тій банці під назвою порт сіті, по 12 годин не дихаючи свіжим повітрям, да другому поверсі ужасающий штіль вонючого попкорну, хімією ваняє по всьому порт сіті, канцерогенний хімічний запад іздєлій китайського рукодєлія чути з кожного бутіка і магазіна там, а потім люди дивуються де в 40 років беруться ракі і хвороби всяки. На будівництві вже і то безпечніше працювати. Так, що моя тобі порада, розвивайся, розвивай мозгі свої, і бережи своє здоров'я поки молодий бо воно у тебе одне, і та робота в порт сіті не варта того щоб руйнувати себе і своє здоровя бо то геть не значуща робота...

шановний,я вже знайшов пораду від пана Шкодера))так що не потрібно тут починати)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...