Перейти до змісту

проблеми зі сном


ANANAS

Рекомендовані повідомлення

Так, шановний тс, якщо тобі не підходять ті перші поради які тобі давали, то що ти хочеш від нас? Тобі розумні люди сказали міняти роботу. Я хоч і сам молодий трохи старший тебе, але не розумію чим обумовненна відсутність мозку у нинішньої молоді, молоді люди зараз геть не мають тями у житті, живуть одним днем не думаючи про майбутнє, гоняться з молодості за тіми грошами але так їх і не мають. Поки молодий розвивай себе, навчись чогось, здобудь навички якісь, і повір у майбутньому це тобі принесе куди більші кошти ніж ти заробляеш зараз, а працювати продавцем на чужого багатого дядю який живучи в величезних котеджах тобі кине кістку у вигля 4-5 тис грн, половину з яких тобі платитиме неофіційно завжди встигнеш, бо знаю, що більшість в порт сіті зарплато неофіційно отримують або взагалі неоформлені на роботу. Тай головою добре подумати, який тобі розумовий і фізичний розвиток принесе така робота? там розвитку ніякого. Тай для здоров'я це погано, працюєш в тій банці під назвою порт сіті, по 12 годин не дихаючи свіжим повітрям, да другому поверсі ужасающий штіль вонючого попкорну, хімією ваняє по всьому порт сіті, канцерогенний хімічний запад іздєлій китайського рукодєлія чути з кожного бутіка і магазіна там, а потім люди дивуються де в 40 років беруться ракі і хвороби всяки. На будівництві вже і то безпечніше працювати. Так, що моя тобі порада, розвивайся, розвивай мозгі свої, і бережи своє здоров'я поки молодий бо воно у тебе одне, і та робота в порт сіті не варта того щоб руйнувати себе і своє здоровя бо то геть не значуща робота...

шановний,я вже знайшов пораду від пана Шкодера))так що не потрібно тут починати)))

ось коли добре видно, що не треба турбуватись за здоров"я інших більше, ніж вони самі цього бажають.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Іще варіант, прокидатися враховуючи фази сну

http://habrahabr.ru/post/141143/

отака штука вам може помогти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

теж працює, але надійніше та зручніше все ж таки використовувати спеціальний браслет чи годинник, ніж смартфон під подушкою :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нормальний сон триває приблизно 8 годин.

Щоб прокинутись в 6-30 треба лягати не пізніше 22-30. Через деякий час твій організм сам тобі підкаже оптимальний час.

Вечеря має бути десь максимум за 2-3 години до сну (із розрахунку не більше 10 годин між прийомами їжі).

Зараз пора року коли можна споживати багато вітамінів і цим варто користуватись поки вони є.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене на 4 курсі схожа була ситуація, в 6:00 просинався,щоб бути в 7ранку на роботі і до 21:00 працював

спасали мене вихідні,по-перше висипався до 9ранку і завжди їздив по паркам і на природу, а ще ходив із дружиною на йогу.

в будні спасало те,що кожного вечора дивився якийсь легенький серіальчик, ну і йоговські прийому,щоб розслабити свій організм (напруження і розслаблення + очищення думок),але саме головне коли просинаєшся не думати,що це угрюмий буденний день, посмішка і чудовий настрій ДУЖЕ допомагає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сходи до лікаря, погугли інет на укр\рос\англ, як правило на російський результатів гугл дає десь в раз 5-10 більше чим на український(прибалтика+белораша+раша+схід України і т.д.), а якщо гуглиш англійською то ще в рази більше...

особисто я сплю в ночі 4-5 години і протягом дня раз 6 по 10-20 мінут, весь ранок сонний днем більше меньше, вечером і вночі до 4х десь не лягаю - самий бодрячок... працюю ІТ з дому...

ще замітив що якщо щось вчити то краще через силу вранці - краще запамятовується...

реальна порада: ходи на турніки, ти психологічно витомуєшся а фізично нормально, якби працював фізично спав би як вбитий(знаю по Польші як працював на яблуках, весь день на ногах в 6 підйом, такого крепкого сна як там в мене не було ще з дитинства)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ага, давайте всі слухати свій організм – він нам підкаже як спати по 10 годин та ще наїдатися на ніч :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ще й з віком змінюються. колись мені 8-9 годин сна в день було мало. зараз вистачає 7, аби ніхто не турбував

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бачу, що автор не хоче кардинально міняти причину невисипання, а саме роботу. Яка б оплата праці не була, здоров'я важливіше, і здоровий сон теж. Тільки починаєш це розуміти з віком, коли організм перестає справлятися з надвеликим навантаженням.

От і автор з часом зрозуміє (коли подорослішає), що нерозумно витрачати більшу половину життя на роботу, в ньому є ціла купа усіляких приємних моментів. Тим більше сам автор зазначає, що в нього є дівчина. Не розумію, як можна будувати стосунки, якщо до 8 вечора ти на роботі і вже в 10 - лягаєш спати. Надіюсь, ви хоч через тиждень по такому графіку працюєте?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так, шановний тс, якщо тобі не підходять ті перші поради які тобі давали, то що ти хочеш від нас? Тобі розумні люди сказали міняти роботу. Я хоч і сам молодий трохи старший тебе, але не розумію чим обумовненна відсутність мозку у нинішньої молоді, молоді люди зараз геть не мають тями у житті, живуть одним днем не думаючи про майбутнє, гоняться з молодості за тіми грошами але так їх і не мають. Поки молодий розвивай себе, навчись чогось, здобудь навички якісь, і повір у майбутньому це тобі принесе куди більші кошти ніж ти заробляеш зараз, а працювати продавцем на чужого багатого дядю який живучи в величезних котеджах тобі кине кістку у вигля 4-5 тис грн, половину з яких тобі платитиме неофіційно завжди встигнеш, бо знаю, що більшість в порт сіті зарплато неофіційно отримують або взагалі неоформлені на роботу. Тай головою добре подумати, який тобі розумовий і фізичний розвиток принесе така робота? там розвитку ніякого. Тай для здоров'я це погано, працюєш в тій банці під назвою порт сіті, по 12 годин не дихаючи свіжим повітрям, да другому поверсі ужасающий штіль вонючого попкорну, хімією ваняє по всьому порт сіті, канцерогенний хімічний запад іздєлій китайського рукодєлія чути з кожного бутіка і магазіна там, а потім люди дивуються де в 40 років беруться ракі і хвороби всяки. На будівництві вже і то безпечніше працювати. Так, що моя тобі порада, розвивайся, розвивай мозгі свої, і бережи своє здоров'я поки молодий бо воно у тебе одне, і та робота в порт сіті не варта того щоб руйнувати себе і своє здоровя бо то геть не значуща робота...

длречі ти багато в чому правий

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...