Перейти до змісту

Сон - в цвете или монохромный?


ursa

  

206 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 70
  • Створено
  • Остання відповідь
Сни - втілення наших бажань. Фрейд.

В жопу Фрейда. В жопу дибілів які ходять до психоаналітиків, і в жопу самих чудо-дохторОФФ.

САБЖ!

Сон - в цвете или монохромный? - Залежить від того сколько, і якої якості було скурено трави, випито алко, скуштовано грібочкоф, закінуто кульос !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Люблю сни, звісно приємні. Це свого роду подорож.

Мені іноді сняться пророчі сни.

Наприклад приснивля фоторобот вбивці Лістьєва. Того ж дня його показали по телевізору. Потім приснилась жінка яка скинула дітей з даху і сама вистрибнула. Включаю новини, там передають випадок десь на Харківщині, саме так і відбулося. Потім снилась колега, яка плакала, що померла її мама. Приходжу на роботу кажуть, що в її мами інсульт, через 2 роки в ту пору вона померла.

Отакі дива...

З особливим відчуттям запамятовуються сни із зустріччю з близькими померлими... хочеться, щоб сон не закінчувався :huh:

Спати в день не люблю, але коли це трапляється, то сниться те, що я чую. Наприклад задрімала якось під фільм "17 миттєвостей весни", всі діалоги звучали голосами моїх знайомих :D А я відчувала переживання розкриття Штірліца:D

Тут непоганний сонник http://www.sonnik.ru/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Сни сняться людині кожну ніч, і запам'ятовує вона їх чи ні, залежить від процесу перенавантаженості, втомлюваності людини, наскільки важким був її день, і в якому стані вона провела свій денний час.

Щодо тлумачення снів, то їх рпотрібно перш за все логічно аналізувати - з фізичного стану людини, що вона нині переживає, доречі правда.

А от що робити якщо сняться сни в яких ти відчуваєш дотик і навіть просинаєшся від того, що щось тебе вдарило .... (хоча кімната пуста) :)

бррр

хоч не засинай більше, бо прибьють і не узнаєш навіть хто

от такі справи

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 7 місяців потому...

А менi найбiльш запамятався сон коли я нiбито прокинувся(вiдчуття було настiльки реалiстичним що я вже думав iти до школи), але не можу поворухнутися, паралiзований. Я починаю панiкувати i тут до мене пiдходить... ммм скажем мiй близнюк, хоча точнiше буде сказати що то був я. Памятаю вiн сказав, що контролюе мене, i може зробити що захоче(до речi я зрозумiв що це сон але прокинутись не змiг), потiм ми про щось говорили, а в кiнцi коли вiн йшов геть я спитав як його звати. Вiн вiдповiв Тем (Росс. Тэм), i я прокинувся)). Ось звiдки мiй нiк.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

А я взагалі можу контролювати свої сни. Якщо мене зустрічає в кольоровому (!), озвучаному (!) сні небезпека, або щось несподіване, я можу зупиняти та прокручувати час або взагалі вийти з сна. При цьому я не усвідомлюю, що я - уві сні...

У когось є такі можливості?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Tem404

Інопланетянини деколи викрадають людей.. :D

А взагалі менше ужастіків і мультіків дивитися:) Сон це тільки відпочинок...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сон - це не тільки відпочинок ;).

Зазвичай сни у кольорі сняться не часто.

Але після сну буває інше відчуття - відчуття дивності, як ніби в цей світ просочилося щось інше, не таке. Відчуття, яке важко пояснити, і яке потім з*являється, коли відбувається одна з якихось важливих подій, в тебе враження де жа вю, а потім твоя пам8ять пригадує, що тобі це вже снилось

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мда, цікаво, ви ще там бачите якісь кольори...

В мене про кольори і т.п мова взагалі не йде, максимум запамятовую "сюжет" не більше :( (це максимум)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мда, цікаво, ви ще там бачите якісь кольори...

В мене про кольори і т.п мова взагалі не йде, максимум запамятовую "сюжет" не більше :( (це максимум)

Хочеш отримати більше - спитай мене як :D

А серйозно то є купа практик які дозволяють підвищити усвідомленість під час сну

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кстате после просмотра уже хз какого фильма ( сюжет пару девиц-экстремалов пошли какую то пещеру покорять их там по классике жанра застали слегка неприятные с лица упырьки ) приснился вообщем сон по сюжету, меня по немногоу хавали эти ктулху, все было настолько реалистично что потом дня два апетита небыло + такое угнетенное состояние, настроение на нуле...но эт ппц.. сон был очень реалистичный ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Больше вижу странные сны

Холодная планета

Я не знаю как и кто здесь мы

Не нахожу ответа

Жить в поисках врага

А так хотелось друга

Как вирваться тогда

Из замкнутого круга

Уле-е-е-етай

В небе встретишь новый день

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Сни бачу завжди кольорові, часто, навіть цілком усвідомлюю що це сон, але коли пробую впливати на події увісні то прокидаюся стомленим і невиспаним.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

А сны у вас - цветные или нет? Или вы никогда об этом не задумывались?

Кольорові, але вбільшості не задумуюся які на колір, все як наяву)))

Сни не сняться коли дуже втомлена, прямо відключаюся.

Бывают ли у вас сны с ощущениями? Чувствуете ли вы запахи? Осязаете ли предметы?

Бувають сни настільки реальні, що зранку не можна отямитися)).

Запам’ятала кілька сюжетів: типу я падаю з даху багатоповерхівки (я боюсь висоти)

і ще такий я втікаю від страшних і злих собак і не можу втекти, видряпуюся на дерево, злітаю і тут на землі а собака кидається до моєї шиї.... такі відчуття реальності і панічний жах...

Бувало що снилося що їла, і я просиналася ситою)

Можете ли вы наутро вспомнить свои ночные видения? А в обед вы их ещё помните?

Рідко... Хіба щось досить цікаве

А если сон временами повторяется - вам интересно его смотреть или вы стараетесь проснуться либо "переключить канал"?

Навіть і не знаю... скоріше за все повністю одинакове не буває... а якщо і є, то "переключаю канал"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

Сни бачу рідко.Але коли вже щось сниться, то після якоїсь події яка дуже вплинула на мої емоції. Але трапляється, що і сниться щось просто так. Сни частіше всього юувають кольорові. В загалі над кольором я коли сплю не думаю.

Найчастіше мої сни бувають настільки реалістичними, що здається що це реальне життя. Інколи прокидаюсь з величезним полегшенням, що це тільки сон, а бувають моменти, коли жалію що це тільки сон...

Запам'ятати більшу частину сну не вдається. Відразу забуваю.Пам'ятаю тільки маленькі частинки.

Я так помітила, коли вночі мені щось наснилось, то зранку прокидаюсь легко і маю багато сил на день:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Часто ли вы видите сны? Когда они наиболее интенсивны (после тяжёлой работы, во время отдыха)?

-- Довольно часто. Зависит от нагрузки за день. Когда замученый - просто вырубаюсь.

А сны у вас - цветные или нет? Или вы никогда об этом не задумывались?

-- По сути цветные, но цвета там очень мало. Также бывают ч\б

Бывают ли у вас сны с ощущениями? Чувствуете ли вы запахи? Осязаете ли предметы?

-- Очень часто. В основном когда снятса какието ектремальние ситуации, будь то авария, или на меня на пустой дороге вилетает джип=)...получаетса такая вроде себе симуляция чегото. Вобщем сны с активним действием. Других не помню вообще.

Можете ли вы наутро вспомнить свои ночные видения? А в обед вы их ещё помните?

-- В момент пробуждения помню всё. Позже - начинаю забывать. Причем когда попадаю на те места которые снились(которые реальны разумеетса), возникает некое воспоминание.

А если сон временами повторяется - вам интересно его смотреть или вы стараетесь проснуться либо "переключить канал"?

-- не разу такого небыло. Все каждый раз по новому. Атмосфера сна точно менятса.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Ну от. Почався період нових для мене снів...

Я не пам*ятаю сюжетів, в голові відпечатуються тільки картинки...

Ч/Б..- сепія (якщо так можна назвати:)). З цікавим нюансом - деякі елементи сну кольорові. Наприклад не так давно я побачила себе. Все чорно-біле було або сірувате. А волосся моє було кольорове....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якось мені приснився сон, супер яскравий, рік чи 2-ва назад, я аж кончив, жінка чуть не обідилась.

Такшо підходящої відповіді не знайшов тому і не проголосував.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

Мало того, что сны цветные, так еще и с такими сюжетами. Бывает так, что я всем телом чувствую, что живу во сне. Я чувствую ароматы, звуки и так далее. А бывает просто сны откладываются в памяти и я теряюсь, было это на самом деле или это был лишь сон.

=)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене був випадок , що наснився сон в якому одна людина нібито померла ,і я прокинувшись пів дня думав що так воно і є ,поки не зрозумів зворотне :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мне почти каждый день сняться сны, всегда в цвете...

бывает вспомню что-нибудь и не уверенный что это происходило на самом деле, такое бывает оч. часто и заметил что часто когда недосыпаю или наоборот сплю по 12 часов, а если в 11-12 лег - в 8-9 встал то все супер

может есть от этого лекарство...

во, как и у Tjolly...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Знаю такую гипотезу.что зачастую цвет. сны снятся при недостатке кислорода. :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 6 місяців потому...

Знаю такую гипотезу.что зачастую цвет. сны снятся при недостатке кислорода. :smile3:

а якщо мені постійно сняться тільки кольорові сни і ніколи чорно-білі, то що мені постійно кіслорода не вистачає??? :blink: жах... )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Опубліковано · Приховав talja, 27 Червня, 2012 в 21:17 - Без причини
Приховав talja, 27 Червня, 2012 в 21:17 - Без причини

Навіть не можу згадати, які сни мені сняться, - чорно-білі чи кольорові :(.

Років 5 тому я в деякій мірі свої сни могла програмувати - вигадувала сюжет і в процесі сну змінювала його. Щось тепер так зробити не можу.

Найдивніший мій сон був 3 роки тому - мені приснилось, що динозаври проснулись і настав кінець світу :).

Довгий сон мені дуже допомагає після стресів - недавно після важкого дня проспала 18 годин.

А ще, коли сплю дуже міцно, можу відповісти на чийсь телефонний дзвінок і потім не пам"ятати, про що говорила.

Посилання на коментар

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...