Перейти до змісту

Сон - в цвете или монохромный?


ursa

  

206 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Сны сняться иногда каждый день, а иногда 1-2 раза в неделю,

почти всегда запоминаю сон, и очень часто сны сбываються,

за исключением эротических, сколько бы таких снов не снилось,

никогда не сбываються....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...
  • Відповідей 70
  • Створено
  • Остання відповідь

А вірите Ви у Віщі сни? Були вони у Вас? за виключенням Белла, особисто у мене 1 раз за все життя був, що можна вважати просто збігом чи "самовнушением". Друга річ Дежавю - буває досить часто... я один такий?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

А якщо я не можу визначити кольорові сни чи ч/Б? Погано що нема варіанту ХЗ. <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А вірите Ви у Віщі сни? Були вони у Вас? за виключенням Белла, особисто у мене 1 раз за все життя був, що можна вважати просто збігом чи "самовнушением". Друга річ Дежавю - буває досить часто... я один такий?

Буває і таке, якось чула що сни сняться тим людям, у яких організм відпочивший, але сама у це не вірю... <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А вірите Ви у Віщі сни? Були вони у Вас? за виключенням Белла, особисто у мене 1 раз за все життя був, що можна вважати просто збігом чи "самовнушением". Друга річ Дежавю - буває досить часто... я один такий?

Буває і таке, якось чула що сни сняться тим людям, у яких організм відпочивший, але сама у це не вірю... <_<

А ти попробуй попрацювати :D

КОли прихожу додому після роботи "мертвий" ніякі сни не сняться. Виключився- в 7.00 включився :D

А ось зараз поки роботи немає, не замучуюсь, сниться всяка хрень :huh:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А якщо я не можу визначити кольорові сни чи ч/Б? Погано що нема варіанту ХЗ. <_<

http://sergpost.hiblogger.net/867631.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Существует так же предположение, что те, кто заявляют, что они никогда не видят цветов, возможно, потеряли недолговечные воспоминания о цветных снах или не считают цвета настолько важными в сновидениях, чтобы их запоминать."

Не зрозуміло виразився...Що означає "что они никогда не видят цветов"? Бачать ч/б? Чи неможут ьвизначитись кольорові чи ч/б?

Dima4s не варто всіх судити по собі, різні люди - різні організми! :0001:

Виноват, исправлюсь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а в мене от яка проблема, не створюю нову тему, тому що це теж про сон.

так от, прокидаюсь я якось зранку, і хочу перевернутись на другий бік, і я розумію що не можу *знайти* свої руки!

відкриваю очі, а я лежу на спині, з піднятими вверх руками, і тримаю їх так.права рука вже затерпла, тобто трохи часу я їх так тримав. як це так?)))це ж треба було напружити м'язи, і тримати їх в такому положенні.

потім зранку батько з мене сміявся, казав шо ходив на балкон, думав шо я прикалуюсь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а в мене от яка проблема, не створюю нову тему, тому що це теж про сон.

так от, прокидаюсь я якось зранку, і хочу перевернутись на другий бік, і я розумію що не можу *знайти* свої руки!

відкриваю очі, а я лежу на спині, з піднятими вверх руками, і тримаю їх так.права рука вже затерпла, тобто трохи часу я їх так тримав. як це так?)))це ж треба було напружити м'язи, і тримати їх в такому положенні.

потім зранку батько з мене сміявся, казав шо ходив на балкон, думав шо я прикалуюсь.

Та це нормальне явище)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

за мною не замічено...

але буває зриваюсь ввісні, але дуже рідко

Гірше коли сниться що біжу десь по полю і тут чую біль в нозі і прокидаюсь від корчу в нозі, як жеж болить!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

за мною не замічено...

але буває зриваюсь ввісні, але дуже рідко

Гірше коли сниться що біжу десь по полю і тут чую біль в нозі і прокидаюсь від корчу в нозі, як жеж болить!

Ніколи не терпла рука в сні?)

Колись так само заснув якось на руці...проснувся а рука як селёдка) 0 реакції) цікаве відчуття...яке пройшло за 30 сек з відчуттям поступання теплої крові ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

рука не терпла, нога буває

Іноді спросоня повертаюсь і в стіну носом! Ну мл...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

рука не терпла, нога буває

Іноді спросоння повертаюсь і в стіну носом! Ну мл...

віддвинь ліжко від стіни)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

Зараз сни сняться рідко, 1-2 рази на тиждень. але кольрові і насичені пригодами.З сюжетом що можна писати сценарії до фільмів.

Відображають скоріше наболілі думки. Пів року снилося що ніби як я лежу на ліжку а в двері хтось шкребеться або дуже голосно стукає, хоче вибити двері. Пару раз я пробувала відчинити, а за дверима темнота і пустота. І такий страх аж з глибини душі. Може це щось по Фрейду. Виплили якісь страхи дитинства.

А було що снився бог (чи то ангел, може дух). Теж як видіння, я в себе в кімнаті. Чую голос і відчуваю що щось наближається. Підходить до мене біла хмара і говорить таким громогласним голосом "Можеш нічого і нікого не боятися, іди куди тобі треба і роби що тобі потрібно. Я з тобою. Я благословляю тебе."

Цікавлюся зараз свідомими сновидіннями, як в книжках Кастанеди. Що треба подивитися у сні на свої руки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А Б-г випадково не снився після викуреного чогось? Кастанеда славний повадирь по накуркам і "місцям сили"..

Не хочу образати, все-таки новий кристувач, але перший сексуальний досвід в 6 років і сни з Б-гом зразу виявляють бажання порадити "попуститись". Самий простий спосіб через холодильник або банально поспати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А Б-г випадково не снився після викуреного чогось? Кастанеда славний повадирь по накуркам і "місцям сили"..

Не хочу образати, все-таки новий кристувач, але перший сексуальний досвід в 6 років і сни з Б-гом зразу виявляють бажання порадити "попуститись". Самий простий спосіб через холодильник або банально поспати.

Дякую за пораду. Так відверто і чесно. А можна ж і пожартувати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 місяців потому...

А в мене буває інколи, що як в обід засну на годинку, то просинаюся з страшною злостю, нервовістю, аж самому страшно. А через пів годинки все проходить як небувало.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...