Перейти до змісту

Microsoft презентувала Windows...10!


yucore

Рекомендовані повідомлення

vrg_1062-480x317.jpg

Ну ось це і сталося! Презентували не під 9, як всі думали, а під 10 номером :D хоча суті це не змінює!

Реліз намічений на середину 15 року. Цікаво і те, що 10 Вінда - уніфікована під всі пристрої, будь то телефон, планшет чи пк.

Невелике відео з демонстрацією нових фіч :

Ну і невелика стаття з 4pda тут.

Завтра вийде технічна превьюшка до Win10.

Поки з того, що я побачив - сподобалося дуже. А ви як думаєте, достойний продукт буди, чи ні? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 89
  • Створено
  • Остання відповідь

Сча як завжди буде Windows 7 best і т.д. Особисто я давно на 8 вінді і мене все влаштовує:) по описах, превьюшкаш ніби все гарно:) як там в реалі буде - час покаже...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

коротше, я перед цим написав довгий і нудний пост, але я його видалив і постити не буду.

скажу простіше-чи то людство так деградує і планета перенаселена ідіотами, чи то я не розумію для чого спрощувати і так прості речі, типу керування ПК. перетворити ПК в планшет-для чого?!

Для мене ідеалом функціоналу, зручності і можливостей було дві платформи-на лептопі віндовсі ХП (згодом 7ка), а на покеті віндовс мобайл.

стабільні, функціональні, доволі графічно приємні.

віндовс 8 + віндоус фоун - це те, за що розробників чорти мають смажити в пеклі.

хто не розуміє чому так категорично-спробуйте поставити на віндовс фоун сторонню програму. ЗАСЬ! тільки через еп стор.

а віндовс 8 фактично має свій еп стор, але тільки для ПК.

а взагалі, ті, хто хоч раз юзав віндовс фоун і побачив як індуси з майкрософта шифрують вашу флешку-ви цього ніколи їм не пробачите, повірте)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да все та же 8.1 + возвращения кнопки пуск, что не может не радовать, еще удобней будет! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Bit, а что собственно не устаревает? под каждую ось свои программы и свой маркет!

Сам пользовался виндофоном, вполне нормально, так сказать без наворотов, а порукоблудить - android forever

Так что на вкус .....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чи то я щось не розумію, чи то я не бачу, щоб хтось перетворював пк на планшет :D Юзаю більше року вже 8.1 - зручно. З відсутністю пуска змирився швидко, не критично. От що порадувало, це те, що метро еппс тепер не в фулскріні, це дійсно зручно буде :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

yucore, також користуюсь 8.1 - зручна штука. Але там дуже багато непотрібних фіч)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всюди є недоліки і надлишки чогось :) Думаю, що мс рухається в правильну сторону, а як оно буде - побачимо :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

yucore, те, що вони погубили лінійку Asha - то погано. Виходила гарна альтернатива смартфонам. З двома сімками і відносно хорошою батареєю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Випустять очередне гівно

Звісно, кожен має право на сою думку, але Ваша відповідь звучить дуже аргументовано :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

yucore, те, що вони погубили лінійку Asha - то погано. Виходила гарна альтернатива смартфонам. З двома сімками і відносно хорошою батареєю.

сам ходив з нокіа АША з кверті клавіатурою. чудова система була-майже безглючна, зручна і батарея відмінна. на свою ціну були хороші. поки не заглючила через рік і не почали пропадати пункти меню)) але все одно нокією був задоволений. звонила, друкувала, фоткала якраз на свої гроші (800 грн). і відмінно грала музику.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як на мене МС єдина компанія що рухається в правильну сторону намагаючись уніфікувати всі пристрої під однією ось, як в їх це получиться побачимо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якби не танці з бубном при переході на 8.1 то ця ОС задовільняє на всі 100%, так само як і WindowsPhone. Не розумію цієї прив'язаності до 7-ки та ХР. А уніфікація = це крууть, Головне, щоб правильно це зробили. Ждьомс.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мелкомягка ось, вже чимось нагадує загін в стійло овець, аля iOs\MacOs - де будуть ставити тільки правильні програми, написані правильними програмістами, з правильного маркета, бо все інше - від лукавого :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

уніфікована під всі пристрої, будь то телефон, планшет чи пк.

Ну уверен это иллюзия, разрабы поймут, не конечно унификация есть но кровью и потом программера. Я уверен что будет все как и в 8.1 в этом плане.

Поки з того, що я побачив - сподобалося дуже. А ви як думаєте, достойний продукт буди, чи ні? :)

Ну например мультидесктоп надо было делать еще начиная с хотя б с Висты, у Линуха сто лет такое. Хотя по большому счету, было все гуд в 7, в 8 метро, в 8.1 полувернули Пуск, в 10 вернули Пуск, вот это доработка вот это фича. Та ты шо, сделали что Метро приложения можно теперь работать не в полном экране, а оно выполняется в обычном окне ))) ну лолы и преподносят как мего-доработку. Думаю винда будет хорошая, жду когда можно будет скачать превию чтобы потестить свои проги на ней, пока еще не доступно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як на мене МС єдина компанія що рухається в правильну сторону намагаючись уніфікувати всі пристрої під однією ось, як в їх це получиться побачимо.

Ще є Canonical з їхньою ідеєю убунту фоун

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На мою думку майкрософт, як і більшість компаній робить лише одне - заробляє гроші, все інше то лише інструмент. І як показує практика - звичайний користувач від цих покращень страждає. Системи потрібно робити простішими і фунціональнішими, а не заумні та з купую непотрібних функцій

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Собсно такою мала бути Win 8, вроді все добре, але нова тенденція до іменування версій аля Chrome лякає (в цьому плані 8.1 давала надію). Цю 10 можна було б назвати 8.5, змін рівно стільки думаю. Походу XP була останньою відновс для роботи, що далі буде хз.

робить лише одне - заробляє гроші

95 і XP були проривами в свій час які надовго закріплялись на ПК юзерів по всьому світові. І вони були набагато кращі за сучасні їм Linux і Mac OS.

Правда тоді був інший час - зараз фокус інновацій змістився в сторону мобільних приладів і т.п і т.д, можливо в цьому причина. Мені подобається Android - реально видно яка робота пророблена від глючного гівна в перших версіях, до дуже, дуже доброї мобільної OS. Хлопці беруть старанням і цим нагадують молодих майкрософтівців :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

з виходом будь чого популярного, будь то нова ОС від Microsoft чи новий телефон від Apple, починається срач, який ніяким боком не впливає на продукт і його долю

всі ці розмови нагадують "суперечку" між фанатом фастфуда і гурманом :)

перший з піною з рота доказує що нєх переплачувати та і чіпси виглядають круче омара, якого даж на хліб не намажеш

а другий... другий їсть омара і переважно мовчить посміхаючись або підтролює

.

Вийде нова ОС і буде вона продаватись добре, а можливо і круче за попередні

а хтось буде і далі писати якусь дурню про архаїзми і непотрібність нового потужного заліза

хтось би спорив, а я не буду :) не всі вміють використати ту потужність і не у всіх на неї гроші є

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Соромітник, дада, гурме, тільки шеф-кухарі нікому не скажуть, що омар - це і не омар, а рак-переросток, а гарсон прикручує йому пласкогубцями великі клешні, щоб вигляд був більш впічітляющий :D

іксклюзів, кулє...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

з виходом будь чого популярного, будь то нова ОС від Microsoft чи новий телефон від Apple, починається срач, який ніяким боком не впливає на продукт і його долю

всі ці розмови нагадують "суперечку" між фанатом фастфуда і гурманом :)

перший з піною з рота доказує що нєх переплачувати та і чіпси виглядають круче омара, якого даж на хліб не намажеш

а другий... другий їсть омара і переважно мовчить посміхаючись або підтролює

.

Вийде нова ОС і буде вона продаватись добре, а можливо і круче за попередні

а хтось буде і далі писати якусь дурню про архаїзми і непотрібність нового потужного заліза

хтось би спорив, а я не буду :) не всі вміють використати ту потужність і не у всіх на неї гроші є

ага якраз про вісту написано :_39:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

С каждой "новой" версией Винда внешне всё больше и больше походит на юниксоидные системы, думаю не стоит показывать пальцем на какие =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...