Перейти до змісту

Безготівкові покупки за кордоном


Dieselsmart

Рекомендовані повідомлення

коли конвертується гривня у валюту - повинно брати

Ні, комісія береться лише коли купуєш готівку. А безготівкове конвертування відбувається без комісії.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 88
  • Створено
  • Остання відповідь

nickel,ти мою цитату вище по калькуляції бачив чи може ще кілька разів тобі це скопіювати???? ну ніхто ж не винен що ти не дружиш з математикою перших класів а буквар скурив ще до школи :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

nickel,ти мою цитату вище по калькуляції бачив чи може ще кілька разів тобі це скопіювати???? ну ніхто ж не винен що ти не дружиш з математикою перших класів а буквар скурив ще до школи :_07:

Твоя калькуляція висмоктана з пальця чи що ти там смокчеш.

Твої ж лінки, на які ти посилаєшся, не сходяться з твоєю ж калькуляцією. Тільки визнавати свої помилки ти не вмієш, тому й опускаєшся до хамства.

Ну і щоб припинити цю дурну дискусію, тримай правильний лінк на сайт Привата.

Цитата:

Почему выгодно рассчитываться в национальной валюте?

Потому что ПриватБанк отменил комиссию за конвертацию валют при оплате картой. Пример: валюта Вашей карты – гривня. За товар стоимостью 100 евро с Вашей карты будет списана сумма в эквиваленте по курсу ПриватБанка на дату покупки (при курсе 10,5 – это 1 050 грн). Никаких дополнительных комиссий не будет.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ні, комісія береться лише коли купуєш готівку. А безготівкове конвертування відбувається без комісії.

Комісія береться в любому випадку.

Про збір на обов'язкове державне пенсійне страхування

Стаття1, Пункт 5

Стаття 1. Платниками збору на обов'язкове державне пенсійне

страхування є:

5) юридичні та фізичні особи, які здійснюють операції з купівлі іноземної валюти в безготівковій та/або готівковій формі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

nickel, ось сьогоднішня операція:

post-1667-0-22106200-1412078399_thumb.jp

а ось смс від приватбанка:

post-1667-0-82530800-1412078581_thumb.jp

2 847.85 ГРН / 172.58 ЕВРО = 16,5 (сьогоднішній курс)

З інтернет-покупок ці 0,5% не здирають. Думаю, при розрахунку карткою за кордоном - теж.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

nickel, ось сьогоднішня операція:

post-1667-0-22106200-1412078399_thumb.jp

а ось смс від приватбанка:

post-1667-0-82530800-1412078581_thumb.jp

2 847.85 ГРН / 172.58 ЕВРО = 16,5 (сьогоднішній курс)

З інтернет-покупок ці 0,5% не здирають. Думаю, при розрахунку карткою за кордоном - теж.

офіційний курс 16.44

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З інтернет-покупок ці 0,5% не здирають. Думаю, при розрахунку карткою за кордоном - теж.

Також так думаю, але ти це автору теми докажи :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

картка віза чи мастеркард?

По какому курсу будет осуществляться конвертация, если расплачиваться картой «Универсальной» в другой стране?Конвертация будет осуществляться по курсу платежной системы Visa или MasterCard в зависимости от типа Вашей карты.

отже треба дивитись по конкретній карті, конкретного банку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І Віза і мастеркард конвертують по курсу ПБ, вказаному на сайті. Перевірено неодноразово.

По курсу каркової системи ПБ конвертував давно, роки 3 назад. Потім покаялись :)

Очевидно інфа на сайті по твоєму лінку не є актуальною.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І Віза і мастеркард конвертують по курсу ПБ, вказаному на сайті. Перевірено неодноразово.

По курсу каркової системи ПБ конвертував давно, роки 3 назад. Потім покаялись :)

Очевидно інфа на сайті по твоєму лінку не є актуальною.

Якщо натиснути кнопку "На страницу услуги" по його посиланню, то на новій сторінці пише:

При оплате за границей комиссия за конвертацию средств с валюты карты в валюту страны взымается согласно официальному обменному курсу банка на день покупки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Постійно користуюсь карткою за кордоном для зняття готівки. Не Приват. Наскільки я знаю, те що приходить в СМС - це одне, а те що виходить насправді - інше. Гроші на картці просто блокуються по курсу на сьогодні, а реальна операція проходить через декілька днів вже по курсу, який буде тоді. Крім того в СМС не приходить інформація про комісію банку та конвертацію, зате це видно вже потім в онлайн-банкінгу. Мої враження - втрата 3-5% при знятті з банкомату в іншій країні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось ще одна покупка за вчора, скін з приват24, фото смс, офкурс НБУ на день покупки 3,902.(курс НБУ на день обробки транзакції 3.903) Курс Приватбанку на день покупки 4.000. Курс у валютчиків 4,35. Думаю калькулятор у всіх бажаючих провірити знайдеться.

П.С удачі всім в закордонному шопінгу з такими приємними бонусами в обхід бариг.

post-11163-0-90508700-1412270916_thumb.j

post-11163-0-00797100-1412271010_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось ще одна покупка за вчора, скін з приват24, фото смс, офкурс НБУ на день покупки 3,902.(курс НБУ на день обробки транзакції 3.903) Курс Приватбанку на день покупки 4.000. Курс у валютчиків 4,35. Думаю калькулятор у всіх бажаючих провірити знайдеться.

П.С удачі всім в закордонному шопінгу з такими приємними бонусами в обхід бариг.

А ти можеш показати через пару днів фрагмент не чека, а операціі, яка буде вже проведена по рахунку в Приват24. Дуже ймовірно,що в чеку відображається просто еквівалент валюти по курсу НБУ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Yava,на скріні в приват24 уже проведена транзакція.

Ну прийдеться таки з'іздити в РП щоб перевірити цей феномен.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Yava,їхати можна куди завгодно і не лише для перевірки.

П.С зі скептиків пляшка хорошого коньяку :_07: жартую

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але халява дійсно закінчилась. Ось смс про сьогоднішню транзакцію:

post-1667-0-10876300-1412318793_thumb.jp

Онлайн-підтримка привата розказує, що відтепер безготівкові курси у них відрізняються від готівкових.

І взнати їх можна лише після факту покупки, в смс, а на сайті ці курси ніде не вказані.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Онлайн-підтримка привата розказує, що відтепер безготівкові курси у них відрізняються від готівкових. І взнати їх можна лише після факту покупки, в смс, а на сайті ці курси ніде не вказані.

А ти довбай підтримку, бо це гонєво. А якщо вони поставлять курс 50 грн./дол., а ти взнаєш про це тільки з СМС? Хоча, знаючи ту онлайн-підтримку, різні оператори можуть розповідати по-різному, як на кого натрапиш. І сюди стукни.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я спілкувався з двома різними операторами. Обоє говорять одне і те ж:

тепер безготівковий курс відрязняється від готівкового, і взнати його можна тільки після факту покупки. Навіть вони не можуть знати курс на даний момент.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

теж звонив до 3 різних операторів-тормозів і вони те саме говорять мені. яїм пояснюю що такого не може бути щоб не було курсу. ну мусить бути якась формула по якій розраховується а вони мені: тепер безготівковий курс відрязняється від готівкового, і взнати його можна тільки після факту покупки. кароче приват став самим кончаним банком..тепер вихід одни - купляти на чорному.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...