Перейти до змісту

Безготівкові покупки за кордоном


Dieselsmart

Рекомендовані повідомлення

Розкажеш по якому курсу тобі порахувало наступну покупку.

а чому ж ти заговорив про наступну???? а попередню що гордість чи тупість не дозволяє глянути в першому пості????
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 88
  • Створено
  • Остання відповідь

раніше рахувало по курсу НБУ, навіть для тупих всі докази надані.

П.С ось тупі й відмічаються під постом :_07:

Звичайно ж ми тупі, а ви - дартаньян...

А ще ці тупаки 10 раз вже писали вам що не було ніколи конвертації по курсу НБУ, просто ІНКОЛИ, та і то дуже навіть сумнівно, курси НБУ і ПБ були дуже "наближені".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Звичайно ж ми тупі

що невже відмітились?

а ви були за кордоном і провіряли власноруч? впевнений що ні, і ті що тут як і ви писали таке ж теж не провіряли і саме головне доказують ще щось, я за кордоном був неодноразово різницю зняв і в кишеню поклав а ви й далі доказуйте. наразі прикрили лавочку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А в мене картка від Unicredit, щойно 2,32 доллара мені коштували 30,16 грн. Що виходить в результаті 13 грн за доллар.

Чи я не так тему зрозумів?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В UniCredit списання відбувається через декілька днів по курсу на момент списання. Так що можна лоханутись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В UniCredit списання відбувається через декілька днів по курсу на момент списання. Так що можна лоханутись.

Не знав про це.

Але всеодно більше тижня безготівковий курс там 13 грн. +/- 5 копійок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

що невже відмітились?

Я не паверюзер тому відповідь - ні.

... я за кордоном був неодноразово різницю зняв і в кишеню поклав а ви й далі доказуйте...

Дуже за Вас радий.

Але питання було в тому по якому курсу рахує і ви кричали що по НБУ. То так, щоб ви пам"ятали про що сперечаєтесь.

а це випадково не про Вас?

Хитродупі чуваки, кидають на карту гривню, перетинають кордон ...

...От цим пакращенням і закрили цю лавочку, селяві :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Не вір мій сину цьому підарасу Приватбанку конхвету ту тобі він в жопу встромить."

post-236-0-57289500-1412928585_thumb.jpg

04.10.14 оф. курс був 3,91, курс у бариг на митниці 4,35. А з карти привата MasterCard брало по 4,39

Хоча у однієї кобіти була картка Ощадбанку - так їй смс приходила - курс 4,1

Так що не все так просто!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Звісно не просто. На сайті ПБ з'явилось таке повідомлення:

"Карточные операции в валютах, отличных от UAH, USD, EUR и RUB конвертируются по курсам Visa/MasterCard (через USD)."

post-1667-0-66446400-1412944383_thumb.jp

Тобто для злотих тепер відбувається подвійна конвертація: з гривні у долар, і з долара у злотий. З усіма втратами на курсах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але питання було в тому по якому курсу рахує і ви кричали що по НБУ. То так, щоб ви пам"ятали про що сперечаєтесь.

У мене наведені докази і якщо у вас проблеми з зором то це ваші проблеми.

а це випадково не про Вас? Deemon (04 жовтня 2014 - 21:25) писав: Хитродупі чуваки, кидають на карту гривню, перетинають кордон ... ...От цим пакращенням і закрили цю лавочку, селяві

а з чого ви взяли що описане правда, такого ніколи ніхто не бачив й не чув. а лавочку закрили з інших причин.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Для інформації, сьогодні купував на aliexpress дрібничку, розраховувався в доларах, списало з приватівської дебетної гривневої карти universal мастеркард по курсу 13,907.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

чи є зараз банки в яких ще конвертує по курсу який в відділеннях банку?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...