Перейти до змісту

Безготівкові покупки за кордоном


Dieselsmart

Рекомендовані повідомлення

zverexe,

Я залишив заявку тут: https://privatbank.ua/voprosi-jalobi-predlojiniya/

Раджу і тобі це зробити.

До речі, ти розраховувався якоюсь валютою сьогодні? Хотілося б таки взнати який на сьогодні курс євро.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 88
  • Створено
  • Остання відповідь

Товарищ 2 дні відвідував банк,з метою поповнити валютний рахунок,по курсу вказаному в банку,перша відмовка 100 ує в день,потім ще щось,сьогодня запрпонували принести валюту і через касу внести на рахунок

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

zverexe,

Я залишив заявку тут: https://privatbank.u...i-predlojiniya/

Раджу і тобі це зробити.

До речі, ти розраховувався якоюсь валютою сьогодні? Хотілося б таки взнати який на сьогодні курс євро.

платили євро взяло кароче по 18.48. вже скаргу написав ще вчора а взагалі буду відмовлятися від послуг банку пішли вони. ніхто не може пояснити від чого такий курс, де подивитися курс заздалегідь а один оператор загнув що взагалі ніколи не йшла конвертація по курсу привата хоча на сайті в них вказано що по курсу банку повинна йти.

взагалі зараз працюю по дельті, ложу на картку + докупляю в них 170 євро і ложу на карту. ніяких комісій на користування картою і всяких приколів. тільки принось валюту ложи на карту і користуйся безкоштовно нею

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ніяких комісій на користування картою і всяких приколів. тільки принось валюту ложи на карту і користуйся безкоштовно нею

то ти так думаєш. пасивами вони твоїми користуються.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а один оператор загнув що взагалі ніколи не йшла конвертація по курсу привата

І це правда. Курс, по якому конвертувались онлайн-покупки завжди відрізнявся на 1-3 копійки в плюс чи мінус від того, що було вказано на сайті.

В скарзі я попросив дати можливість взнавати безготівковий курс наперед. Думаю, таких скарг у них уже багато, повинні реалізувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ніяких комісій на користування картою і всяких приколів. тільки принось валюту ложи на карту і користуйся безкоштовно нею

то ти так думаєш. пасивами вони твоїми користуються.

то хай користуються. там гроші більше чим на один день не затримуються. краще вже так .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні вже нова фішка - пишуть курс не в грн, а доларах - 0,0687 USD

Афігєть!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і я вже нарвався на це пакращення, оплачував послуги у $ з гривневого Голда, приват мені стабільно рахував 12,98 UAH\USD, сьогодні вже 0,0687 USD\UAH

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І взнати їх можна лише після факту покупки, в смс, а на сайті ці курси ніде не вказані.

На сайті є інформація

в USD курс

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сапорт по 3700 нульовий - кажуть курс отримаєте по факту в СМС, наперед ніяк, бла бла, мол це нові умови безготівкових платежів Visa\Mastercard.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Курс можна подивитись на офіційному сайті в правому нижньому кутку клацнувши "курс по картам" побачимо цифри курсу продажі 0.0688 тобто приблизно 14,5348 грн. за долар. Чудові новини, мля...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Порадьте якісь більш вигідні способи оплати через ПБ доларами за кордон, зокрема ПейПел.

Купувати готівковий і класти на доларову карту?

Купувати безготівковий долар у ПБ на доларову карту і нею розраховуватись?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і як курс вирахувати з того що вони дабть? UAH/EUR 0.061 0.0541

Для цього потрібно мати за плечима хоча б 3 класи шкільної математики ;)

1 / 0.0541 = 18,48

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і як курс вирахувати з того що вони дабть? UAH/EUR 0.061 0.0541

Для цього потрібно мати за плечима хоча б 3 класи шкільної математики ;)

1 / 0.0541 = 18,48

та їоть 200 класів! схема їхня собачий брєд

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А це тоді що таке.

ось мені потрібен польський злот і курс лише НБУ

post-11163-0-39731800-1412450438_thumb.j

post-11163-0-12876900-1412450445_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

там походу спочатку купляє бакс а потім бакс міняє на злотий. так мені пояснював оператор 3700

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Dieselsmart, декілька чоловік в різних темах пояснювали тобі, що жоден банк не конвертує і ніколи не конвертував по курсу НБУ.

Розкажеш по якому курсу тобі порахувало наступну покупку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чорний ринок ~ 14.3-14.4

Курс Привата - 12.98

Хитродупі чуваки, кидають на карту гривню, перетинають кордон до першого польського банкомата, обналічують бакс за ціною 12,98+0,5%, везуть зелені сюди, спродують оленям по тарифу, як на початку мого топіку - виймають біля 100 долярів на 1000 проданих.

От цим пакращенням і закрили цю лавочку, селяві :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось мені не віриться, що в польському банкоматі можна отримати якусь валюту окрім злотих.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Yaryk, ну я ж не придумав це, різко активізувались чоткі пацани на візах, з деким навіть балакала служба безпеки ПБ, чого то так стартанули обороти по 100К+ грн :)

Я не кажу, що це основна причина, але не остання - точно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Yaryk, раніше рахувало по курсу НБУ, навіть для тупих всі докази надані. Як зараз не знаю, не за кордоном, буду перевірю.

П.С ось тупі й відмічаються під постом :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...