Перейти до змісту

В Україні вводиться трудова повинність в умовах воєнного стану


Swyat

Рекомендовані повідомлення

Міністр соціальної політики Людмила Денисова повідомила, що у зв'язку з ситуацією, яка є на сході країни, Кабінет міністрів вніс зміни до порядку залучення працездатних осіб до суспільно корисних робіт в умовах воєнного стану.

Про це інформує прес-служба Кабінету міністрів за результатами розширеного засідання уряду, яке відбулося вчора, 23 вересня.

«Відтепер у документі визначено термін «трудова повинність», який означає, що громадяни будуть залучатися до примусового виконання робіт оборонного характеру, а також до ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного, природного та воєнного характеру в період мобілізації і воєнного часу без обов'язкової згоди», - передає прес-служба уряду.

Міністр соцполітики зазначила, що також уточнено категорії осіб, які можуть залучатися для виконання таких робіт.

Крім того, до переліку суспільно корисних робіт, які виконуються в умовах воєнного часу, додані види, які спрямовані на забезпечення обороноздатності держави (зокрема, ремонтно-відновлювальні роботи, що проводяться на державних кордонах, аеродромах, фортифікаційних спорудах).

Охоплені й інші роботи, пов'язані з ліквідацією наслідків надзвичайних ситуацій техногенного, природного та воєнного характеру, які виникли в період дії воєнного стану (розбір завалів, доріг і т.д., а також виконання робіт, пов'язаних із забезпеченням потреб ЗСУ та інших військових формувань).

До суспільно корисних робіт залучаються працездатні особи, в тому числі особи, які не підлягають призову на військову службу, які за віком та станом здоров'я не мають обмежень до роботи в умовах воєнного стану (крім працездатних осіб, залучених до роботи в оборонній сфері та сфері забезпечення життєдіяльності населення і заброньовані за підприємствами на період мобілізації і воєнного часу з метою виконання робіт, що мають оборонний характер), а саме:

  • безробітні та інші незайняті особи;
  • працівники функціонуючих в умовах воєнного стану підприємств, що не залучені до виконання мобілізаційних завдань (замовлень) та не зараховані до складу позаштатних (невоєнізованих) формувань цивільного захисту, — у порядку переведення таких працівників у кількості, що не призведе до повної зупинки виробництва;
  • особи, зайняті в особистому селянському господарстві;
  • студенти вищих, учні та слухачі професійно-технічних навчальних закладів;
  • особи, які забезпечують себе роботою самостійно.

З кожною із зазначених категорій осіб укладається строковий трудовий договір.

цікаво як відреагують на таке люди))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

порох придумав як надурняк забезпечити майже безкоштовною чи безкоштовною робочою силою заводи всіх своїх коришів по Україні ? :)

п'ятірочка (чи то зараз дванадцяточка) за кмітливість

Хоча б почитав) Заводами пороха там і не пахне.

під час війти і треба людей залучати на халяву. де країна набере грошей платити всім за те щ овони відновлюють країну чи будують захисні споруди?

інше питання що я чхати хотів на відбудову луганська чи донецька. хай будуються ті хто кричав рааааасєя.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у нас все спихають і списують сьогодні на воєнний стан - відсутність реформ, курс валют не буду далі продовжувати список безкінечний ....

хай би вже його оголосили , ато

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у нас все спихають і списують сьогодні на воєнний стан - відсутність реформ, курс валют не буду далі продовжувати список безкінечний ....

хай би вже його оголосили , ато

Ви хоч уявляєте, що означає військовий стан? Конкретно для вас? Перекладу на людську мову. Військовий стан = загальна мобілізація. Тобто, якщо хочете військовий стан - можете вже зараз готувати "тривожний чемоданчик" для свого чоловіка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хоча б почитав) Заводами пороха там і не пахне.

А про них ніхто й не казав, казали про заводи корешів, себто олігархів,заводи яких постраждали на Сході. А постраждала там УСЯ унфраструктура.

Але це, на мою думку, стосуватиметься виключно в більшості східняків, (біженців) які уже всіх порядком заї дістали. Сидять по всіх закутках, а відновлювати власні домівки і робочі місця морозяться.

Також будуть залучати безробітних на відновлювальні роботи. Бо, мовляв, сидять дома, гроші отримують, і в цей час ніфіга не роблять.

Цікавий пункт:

особи, які забезпечують себе роботою самостійно.

Та це ж УСІ підприємці! Зашибісь...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

p.s.: цікаво,а куди зникло повідомлення Соромітника?

хотів би запитатись чому тебе це так хвилює...

але то буде шибко оффтоп

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Соромітник, читати не пробував?

що можна сказати, давно вже треба приводити законодавство до умов такого стану, як воєнний.... а то ми все живем мирнем часом, та позаблоковим станом

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

p.s.: цікаво,а куди зникло повідомлення Соромітника?

Скритий адмін його грохнув, мабуть, вважає тролінгом.. :) Хоча реально по суті сказано було.

хотів би запитатись чому тебе це так хвилює...

Ти б квоти робив би чи що, бо таке враження, що ти в мене питаєшся!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так ото хочеться на всі ваші "читати не пробував" і т.д. відписати чи не пробували ви думати хоча б на крок вперед

але не буду... шибко вас на борді багато :) тіко нерви псувати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у нас все спихають і списують сьогодні на воєнний стан - відсутність реформ, курс валют не буду далі продовжувати список безкінечний ....

хай би вже його оголосили , ато

Ви хоч уявляєте, що означає військовий стан? Конкретно для вас? Перекладу на людську мову. Військовий стан = загальна мобілізація. Тобто, якщо хочете військовий стан - можете вже зараз готувати "тривожний чемоданчик" для свого чоловіка.

Я уявляю i повiрте ,цього стану не хочу

Набридло,замість того щоб якісно виконувати своі обов'язки - чиновники займаються єрундою

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А на мою думку постанова правильна, особливо в ситуації яка зараз в Україні. Взагалі на мою думку колишні суботники це хороша практика , коли люди почнуть за собою прибирати і відновлювати, то може й не нищили б так, як нищать зупинки, малюють стіни будинків школота і т. д. Варто було б відновити зруйновані військові частини, повернути розпродані (яких тільки в Луцьку було досить немало), місця для захисту населення, а паралельно я б ще проводив навчання військової та мед.справи.

І тут ситуація не тільки в відбудові Донбасу, а й взагалі того, що знищили та розпродали "попередники", тимошенко з ющом та інші. Тобто в відновленні України.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А на мою думку постанова правильна, особливо в ситуації яка зараз в Україні. Взагалі на мою думку колишні суботники це хороша практика , коли люди почнуть за собою прибирати і відновлювати, то може й не нищили б так, як нищать зупинки, малюють стіни будинків школота і т. д. Варто було б відновити зруйновані військові частини, повернути розпродані (яких тільки в Луцьку було досить немало), місця для захисту населення, а паралельно я б ще проводив навчання військової та мед.справи.

І тут ситуація не тільки в відбудові Донбасу, а й взагалі того, що знищили та розпродали "попередники", тимошенко з ющом та інші. Тобто в відновленні України.

Все то правильно, але який сенс відновлювати військові частини, зупинки і т.д., якщо завтра таж сама школота розмалює тіж самі будинки, бидло розтрощить зупинку, а якийсь хитрожопий з великими погонами розкраде частину і побудує собі надцяту триповерхову дачу? І з рештою ситуація досить комічна: платила людина пів життя податки, зокрема, для того, що б зробили нормальну дорогу, облагородили вулиці і тут виганяють ту людину в її вихідний, дають в руки лопату і працюй: клади асфальт, підмітай вулиці, відновлюй богом забуті руїни розкрадених заводів!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну я радий за них шо вводять...

П.С. коли біля мене стане депутат чи син суд"ї чи прокурора разом бітон мішати на відбудову заводу чи любого іншого об"єкта, питань нема, буду вкалувати "во благо родіне"....

а так це ше одна обдираловка...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

інше питання що я чхати хотів на відбудову луганська чи донецька. хай будуються ті хто кричав рааааасєя.

Золоті слова, а ще, хай відбудовують ті - хто були весь цей час в Криму, а тепер повертаються бо - "клімат в Магаданє нам не падходіт"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але це, на мою думку, стосуватиметься виключно в більшості східняків, (біженців) які уже всіх порядком заї дістали. Сидять по всіх закутках, а відновлювати власні домівки і робочі місця морозяться. Також будуть залучати безробітних на відновлювальні роботи. Бо, мовляв, сидять дома, гроші отримують, і в цей час ніфіга не роблять.

Вот, було б дуже правильно, і доцільно з економічної точки зору... Отримуєш гроші (допомога по безробіттю) - будь готовим копати траншеї або підмітати на вулиці. Не готовий? нех, за фінансовою допомогою звертатись! виключення, бувають - неповносправні,інваліди. матері-одиночки, але якщо "жлоб" який працювати не хоче...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Отримуєш гроші (допомога по безробіттю) - будь готовим копати траншеї

Ну блін, ми не в штатах, де за ці гроші живуть! У нас це "допомога". Скоротили тебе на роботі, або взяли на твоє місце того, кого їм треба. І що робити?

ринок праці такий, що не знайдеш роботи за 1-2 дні ! Повір! І йдеш на біржу, бо варіантів мало, а на "розрахункові" довго не проживеш. Хочеш розкажу, як рахують "допомогу"?

перші 3 місяці, якщо ти звільнився за власним бажанням, ти матимеш - 0 (нуль) і лише потім матимеш 70% від середньоденної ЗП (яка вираховується за останні 6 місяців роботи). (при умові, що в тебе є 10 і більше років стажу, якщо немає, мінус 10% одразу!) Вмикаємо математику:

при ЗП на роботі у 3000 грн (середньоденна), ти матимеш 70% від 3 000. Це 2100 грн. Потім, наступні 3 місяці ти матимеш уже не 70%, а 59%, а це трохи більше 1700 грн.

А якщо ще не дай бог кредит платити? А останні 6 місяців - щось типу 47% - тобто болт!

Фактично, ці гроші платять із відрахувань у страхові внески. Таким чином, можна сказати, що людина забезпечує сама собі ці виплати. Страхується, на випадок втрити роботи!

Щодо копати траншеї або підіймати вулиці, то нічого нового, там само на біржі є такий пункт у правилах. Що людину можуть залучати для громадських робіт.

Просто тепер це буде явно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в умовах воєнного стану

цікаво, навіщо це приймати, якщо комендант в умовах воєнного стану може мобілізувати на будь-які роботи будь-кого простим наказом?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Отримуєш гроші (допомога по безробіттю) - будь готовим копати траншеї або підмітати на вулиці. Не готовий? нех, за фінансовою допомогою звертатись!

Не путай Божий дар з яєчнею. Щоб отримувати цю допомогу людина сплачує з своєї зарплати певний процент в ЦЗ. Відповідно. втративши роботу має право предендувати на відповідні виплати поки буде безробітним. Зі сторони держави доцільним було б за "копання раншей" платити хоча б не великі, але гроші. Тоді б куча бажаючих це робити знайшлася. Навіть за копійки. Але це так, фантазії ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хз. закон не прояснений до кінця.

у мене є кілька різних знайомих. один працює фрілансером. на біржі не стоїть. його заберуть копати траншеї?

один знайомий давно стоїть на біржі, ніхрена не працює, п'є пиво на тих 700 гривень шо отримує. як універ закінчив, так і на біржі стоїть і не працює. його варто було б забрати, але чи заберуть?

є знайомий, якого кілька місяців тому звільнили, а зараз він проходить практику на одній компанії. себто, ще немає запису в трудову. на біржі кілька місяців стояв. чи заберуть його чи зможе собі спокійно влаштуватись і працювати далі?

шось мені підказує, що буде як завжди "кто не работает-тот ест".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Bit, я б радив їм зараз особливо не хвилюватися. Війна все розставить на свої місця. Коли введуть воєнний стан буде не до юридичних тонкощів. Кого зловлять той і буде копати трашеї, не залежно від того чи він десь працює, чи на біржі стоїть, чи десь на випробувальному терміні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну в воєнний час - так, то є норма для багатьох країн, а от відбудовувати Донбас, якраз і повинні ті, хто бігав на "референдуми" та махав триколірною ганчіркою, приколовши до одягу колорадську стрічечку з криком РАССІЯЯЯЯ!!!! Чи не зажирно їм буде - решта України відправляє людей, які за них гинуть (яких попри це там багато хто відкрито "фашистами" вважає), а тепер ще скиньтеся нам всі, а ще беріть лопату в руки, а то нас відновлювати треба. Як підтримувати терористів, то ми для них "бандерівці", "Правий Сектор", "карателі", "депресивний регіон", прибічники "гейропи" і т.д., а як їм "вєжлівиє" Бєси, Стрєлкови, і інша путінська сволота вкупі з чеченами замість анексії "по тихому", як в Криму, мости попідривали, понабудовували в дворах "блокпостів", та все засрали і потрощили, плюс розікрали промислові об'єкти (не без підтримки частини місцевого населення) - то зразу протягують руку, і допомагай їм. Хай їдуть собі на Схід працездатні особи з "переселенців" і вйо, відбудовувати свій дім.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...