Перейти до змісту

Прошу поради у виборі електронної книжки


Рекомендовані повідомлення

обидва варіанти варті уваги.

Раджу брати Nook. Є моделі з підсвіткою і без. У мене модель без підсвітки. Перепрошив, доставив Кулрідер, Оперу (соцмережі, пошту глянути та нову книжку зкачати вистачає з головою) + деякі довідники під андроїд. Виходить купуєш електронну книжку а після танців з бубном маєш ч/б андроїд планшет. А те що без звуку не біда. Я її читати брав :)

офтоп: перепрошивали самі? бо теж хотіла, але щось завагалась.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 53
  • Створено
  • Остання відповідь

офтоп: перепрошивали самі? бо теж хотіла, але щось завагалась.....

сам... На форумах інформації достатньо... Правда не з першого разу так як потрібно (нюанси з версією заводської прошивки + поки хорошу прошивку знайшов). Але Нук штука розумна і сама поверталась до стандартної прошивки якщо щось не так. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

amazon kindle paperwhite

kindle peкомендую

не бачу сенсу переплачувати за paperwhite

Підтримую.Кіндла цілком достатньо для звичайних книжок.

А от для ПДФ я взяв собі 10-ку планшет.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

amazon kindle paperwhite

kindle peкомендую

не бачу сенсу переплачувати за paperwhite

Підтримую.Кіндла цілком достатньо для звичайних книжок.

А от для ПДФ я взяв собі 10-ку планшет.

от також дійшов до думки що пдф-ки тільни на планшеті доведеться переглядати :_02:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

рекомендую kindle, в них дуже вдало реалізовані бокові кнопки для гортання

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

А як же так, дивлюсь тут радять Nooк і Amazon Kindle, але по опису вони не читають формат fb2, тоді як більшість книжок на роздачах саме в цьому форматі :0157: Я щось не так розумію чи в чому прикол купувати читалку, яка не розуміє найбільш популярний формат ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не купуй)

мене кіндл влаштовує. і проблеми з перегоном з fb2 в mobi не бачу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну дійсно, це ж так напряжно конвертнути через Калібре))) Ну і відразу в мобі скачати так важко(((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та я не знаю важко там чи не важко конвертувати з одного формату в інший, оскільки не пробував, бо читалки ніколи не було а отже і питаннями такими не задавався. А зараз виникла потреба підібрати на подарунок людині читалку, натрапив на цю тему, паралельно заглянув на трекер з роздачами книжок і ось виникла така от нестиковочка: з однієї сторони досить популярні і нахвалювані рідери, а з іншої - найбільш популярний формат книжок, якого немає в переліку підтримуваних рідерами

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://www.flibusta.net/ - купа готової літератури у всіх популярних форматах, не потребує реєстрації
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ага, дякую, схоже вибір тут дійсно сильний :_25: Тепер залишилось знайти читалку недорогу і нормальну. Доречі якщо може хтось продає то пишіть

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та поки що заважає лише незнання суті питання, тобто на який девайс варто звернути увагу і що можна в подальшому з нього добитись. Вам просто про це говорити бо вже пройшли через це все, а я лише вперше зацікавився

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Однозначно Кіндл або Нук, це лідери ринку, все інше, такі собі альтернативи...

Чорна пятниця на Амазоні ще триває :)

image.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А кіндл прошивається аналогічним чином як нук ? Також цікавить в зв"язку з бажаною наявність рос. мови, оскільки річ для мами, і тут нюанси...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нащо їх шити? В дружини Нук, в мене був Кіндл (старий продав, хочу придбати Вояж) за 4 роки ніколи ніяких проблем з форматами не було. Чи це так прикольно придбати читалку перепрошити та отримати недоПланшет? Читалка щоб читати)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дик недопланшет мені точно не потрібен оскільки планшет є і так :) Прошивати лише щоб отримати рус меню (повторюю читалка для мами, з інглішом певно буде напряжно звикати) і всеядність форматів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Кіндл Вояж вже є рос. мова)))) Шкода, що не УКРАЇНСЬКА)

Customize to your language

Kindle Voyage can be used in English, Spanish, Brazilian Portuguese, French, German, Italian, Japanese, Russian, Dutch, and Simplified Chinese. You can easily select the language that you are most comfortable with, and enjoy instant dictionary lookups in any of these languages.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для Nook Simple Touch теж є неофіційний, але досить якісний переклад. Тільки питання (як у відомій рекламі): "...але навіщо?". Там і без перекладу розібратися нескладно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тим хто хоче розібратись, що і як русифікується і взагалі відгуки по книжках рекомендую заглянути сюди

http://4pda.ru/forum/index.php?showforum=507

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://rozetka.com.ua/amazon_kindle_6/p1648942/ - це напевно гарна читалка, але без підсвітки. Але наткнувся на ліхтарик для ЕК - http://rozetka.com.ua/pocketbook_lighter_dx-4042/p196767/.

Хтось користується ліхтариком для ЕК? Поділіться враженням.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Кіндл Вояж вже є рос. мова)))) Шкода, що не УКРАЇНСЬКА)

Ну Вояж по ціні вже якось занадто жирно як для просто читалки... це вже нетбук початкового рівня стільки коштує :) Не кажучи вже за планшет.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Кіндл Вояж вже є рос. мова)))) Шкода, що не УКРАЇНСЬКА)

Ну Вояж по ціні вже якось занадто жирно як для просто читалки... це вже нетбук початкового рівня стільки коштує :) Не кажучи вже за планшет.

у мене на пейпервайт також російська. офіційна прошивка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хтось користується ліхтариком для ЕК? Поділіться враженням.

я користуюсь, дивився різні моделі в інеті, основний недолік ламп це їх елементи живлення таблеткі або ж провід, в решті решт зробив сам з батареї нокіа і світлодіода, кріплення на липучці (клеяться на гладкі поверхні однією стороною, знайшов в сільпо), плюс змінний резистор, що дозволяє регулювати яскравість і вимикати.

технічно нема нічого складного, єдина проблема це корпус, як це все поєднати і закріпити, в принципі можна зробити і від одного елемента АА, якщо використати маленьку схемку (похититель джоулей).

по тій моделі, можу сказати основний недолік

"Фонарик хорош, только закрепить можно только к обложке, а освещает хорошо в темноте."

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Кіндл Вояж вже є рос. мова)))) Шкода, що не УКРАЇНСЬКА)

Ну Вояж по ціні вже якось занадто жирно як для просто читалки... це вже нетбук початкового рівня стільки коштує :) Не кажучи вже за планшет.

Так, Вояж троха зажирно коштує, коштував би як Пейпервайт то вже придбав би. Але для читання книг, читалка, після паперової книги, найкращий варіант, ні нетбук ні праншет не є рівнозначною заміною, як на мене.

у мене на пейпервайт також російська. офіційна прошивка.

Оооо, круто, на момент коли я продавав, ще такої не було))) Можливо, скоро доростуть, і українську добавлять)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...