Перейти до змісту

Прошу поради у виборі електронної книжки


Рекомендовані повідомлення

Потрібно вибрати електронну книгу на подарунок для доньки-студентки.

Оскільки у них зовсім не петраю, тому з радістю вислухаю прочитаю ваші поради.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 53
  • Створено
  • Остання відповідь

amazon kindle paperwhite

kindle peкомендую

не бачу сенсу переплачувати за paperwhite

в кіндл немає підсвітки.

як на мене підсвітка- важлива штука.

напишіть бюджет. може після оголошення суми і вибору особливого не залишиться)

п.с. ОГО! paperwhite 2100 коштує.. поверніть долар по 8) а краще по 4)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Користувався усім вище перерахованими книжками, в мене Кіндл Пейпервайт в дружини Нук з підсвіткою. Великої різниці між книгами нема, але Нук за ті самі гроші без реклами - 119 дол. Амазон випустив вже нову генерацію читалок - топова модель 200 баксів, але ще не продають. Нук теж має скоро нову книгу презентувати, якщо хочете найкращу (бюджет не проблема) то раджу почекати, особисто вже купив би новий кіндл - в якому вже є РОСІЙСЬКЕ меню (шкода що нема українського), але спочатку гляну, наскільки новаційним буде Нук.

П.С.: з підсвіткою набаго практичніше....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

купив би звичайний планшет) в мне асус нексус так що повныстю влаштовуэ)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

купив би звичайний планшет) в мне асус нексус так що повныстю влаштовуэ)

Планшет, то троха не то.... Електронні чорнила більш паперові)))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на який бюджет покупки розраховуєте

не орієнтуюсь скільки подібне може коштувати.

оскільки купується власній дитині, то перевага безпечночності для зору.

ну припустимо 1000-1500 грн. мало? багато?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

купив би звичайний планшет) в мне асус нексус так що повныстю влаштовуэ)

лікарі не рекомедують використовувати планшети/смартфони для тривалого використання....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

BarnesandNook - перешивається на андройд і хаває все що тільки можна уявити. Маю таку модель з підсвіткою. Купував для багатьох друзів. Реально найкращий варіант

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

купив би звичайний планшет) в мне асус нексус так що повныстю влаштовуэ)

лікарі не рекомедують використовувати планшети/смартфони для тривалого використання....

лікарі багато чого не рекомендують), але я читаю постійно с планшета, у нареченої айпад міні теж проблем не замічано)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

BarnesandNook - перешивається на андройд і хаває все що тільки можна уявити. Маю таку модель з підсвіткою. Купував для багатьох друзів. Реально найкращий варіант

Та й без перепрошивки Каліблі все хаває)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

купив би звичайний планшет) в мне асус нексус так що повныстю влаштовуэ)

лікарі не рекомедують використовувати планшети/смартфони для тривалого використання....

Читалка вона і для того читалка.Якщо мета - читання сутками то звісно тут мови про планшет не може бути. А якщо моментами треба пдф, ворд відредагувати, матеріал потрібний пошарити в неті, щось на ютубі цікаве зиркнути без танців з бубном то краще планшет, да на планшеті не почитаєш 4 год підряд наприклад, але можливостей більше.

П.с. Маю травму ока, лікар сказала що одне око сприймає навантаження за два,тому при такому інтенсивному користуванні планшетами,смартами,ноутами та інше я вже осліпнути років пять тому мав. Але нічого, сонце свЄтіт)

Раніше теж хотів читалку дуже-придуже але Nexus 7 2013 переконав мене придбати його)

"Многие задаются вопросом, какой гаджет в таком случае удобнее: планшет или электронная книга?

Электронная книга предназначена исключительно для чтения книг в цифровом формате. В ней могут присутствовать дополнительные функции (воспроизведение аудиофайлов, Wi-Fi и т. п.), но основная задача гаджета остается неизменной. Поэтому все преимущества электронных книгах в данной ситуации связаны с их основным предназначением.

Планшет — гораздо более многофункциональный гаджет, чем электронная «читалка». Он позволяет не только читать книги, но и смотреть видео, «серфить» в Интернете. Если электронную книгу относят к гаджетам, то планшет — это уже компьютер.

Итак, однозначно сказать, что лучше, планшет или электронная книга, нельзя. Все зависит от того, с какой именно целью вы приобретаете устройство. Если вы собираетесь только читать электронные книги и беспокоитесь за свое зрение, приобретайте электронную книгу с E-Ink дисплеем. Если электронные книги вы читаете время от времени и цените в гаджетах многофункциональность, ваш выбор — планшет.

Идеальный вариант, конечно, — приобрести оба девайса и использовать каждый строго по назначению, но, к сожалению, финансовые возможности большинства пользователей этого не позволяют."

Якось так....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тут справді залежить від бюджету, але якщо це має бути саме читалка то раджу зупинитись на e-ink екрані. я маю nook, дочка kindle 4 (модель вже стара, але свої прямі функції виконує), обидва 6-дюймові, кіндл компактніший, зручніший якщо планує носити з собою в сумці чи в кишені. щодо підсвітки - не сама необхідна річ, плюс негативно впливає на зір. читати все таки потрібно при звичному освітленні, навіть працювати за монітором в темряві шкідливо для очей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

купив би звичайний планшет) в мне асус нексус так що повныстю влаштовуэ)

лікарі не рекомедують використовувати планшети/смартфони для тривалого використання....

лікарі багато чого не рекомендують), але я читаю постійно с планшета, у нареченої айпад міні теж проблем не замічано)

А я читала і з компа, і з ноута, і з нетбука, і з телефона, і з читалки

Отож порівнювати маю з чим

Електронна книга рулить однозначно. Очі втомлюються набагато менше

щодо підсвітки - не сама необхідна річ, плюс негативно впливає на зір. читати все таки потрібно при звичному освітленні, навіть працювати за монітором в темряві шкідливо для очей.

також так вважаю

І якщо вже дуже знадобиться підсвітка, то завжди можна придбати спеціальний ліхтарик для електронної книги

щодо реклами на kindle...її легко можна відключити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

купив би звичайний планшет) в мне асус нексус так що повныстю влаштовуэ)

лікарі не рекомедують використовувати планшети/смартфони для тривалого використання....

лікарі багато чого не рекомендують), але я читаю постійно с планшета, у нареченої айпад міні теж проблем не замічано)

на жаль це все одно відчується, я теж читала з ноута і з телефона, при чому ще й не зі смарта а з 2-дюймової соньки і думала що так буде завжди. зараз шкодую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ніяких планшетів для читання, очам буде клямка.

Сам маю Sony PRS-300 вже третій рік. Якщо виключити pdf, то вистачає з головою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

трохи оффтопа.... а які пристрої нормально читають pdf ? а то назбирав багато цікавого і в цьому стандарті. на ноуті читати некомфортно.

Що скажете про цю?

досить пристойний варіант і продавець порядний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що скажете про цю?

дешевше навряд чи знайдете у чудовому стані

А тут ще й гарантія, що продавець фігню не підсуне

Рекомендую придбати

Я свою читалку купувала б/в у чудовому стані у США. Жодного разу не пошкодувала (виграла у грошах та й стан як у нової)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Раджу брати Nook. Є моделі з підсвіткою і без. У мене модель без підсвітки. Перепрошив, доставив Кулрідер, Оперу (соцмережі, пошту глянути та нову книжку зкачати вистачає з головою) + деякі довідники під андроїд. Виходить купуєш електронну книжку а після танців з бубном маєш ч/б андроїд планшет. А те що без звуку не біда. Я її читати брав :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Раджу брати Nook. Є моделі з підсвіткою і без. У мене модель без підсвітки. Перепрошив, доставив Кулрідер, Оперу (соцмережі, пошту глянути та нову книжку зкачати вистачає з головою) + деякі довідники під андроїд. Виходить купуєш електронну книжку а після танців з бубном маєш ч/б андроїд планшет. А те що без звуку не біда. Я її читати брав :)

подивіться тут, можливо актуально

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...