Перейти до змісту

Каркасні будинки або бюджет будівництва 50-60 тис.$


Каркас

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 61
  • Створено
  • Остання відповідь

деревянные церкви по 1,5 века стоят.... как думаете сколько каркасник простоит?

... кхм-кхм... як би то покультурніше дамі відповісти... Мадам, ви зрівняли банан з пальцем

вы глубоко ошибаетесь, НУ НИКАК не впишитесь с таким бюджетом ("За 60кілобаксів") в нормальный полноценный дом.

десь не так давно в одній з тем я бачив, що для декого нормальна дитяча коляска коштує не менше 5тис.грн., а тому термін "нормальный полноценный" тут дуууже відносне ;)

За 65 тис. у.о. можна збудувати нормальний будинок. Звичайно, сюди не входить ділянка, забор, ландшафт і вентиляція :)

Ваш брат молодец, а теперь он сможет 150 м2 пивторачку отапливать зимой в - 15 теном в 2 кВта !?

А энергоэфективный каркасник можно почитайте форумхаус.

2-х кіловатним теном 150м2?!?! :) Мадам, певно, взагалі не розуміє, про що пише

имею сомнения, что этот блок теплее 20см минваты.

а що, вже з мінвати будинки будують? ;) Певно, мінватою УТЕПЛЯЮТЬ (неважливо, зовні вона, чи всередині дерев'янного блока), а несучу функцію виконує якийсь міцніший матеріал. Тому порівняння мінвати і цеглини недоречне.

.............................................

ПиСи: :_09: Опа! paksivatova раніше була мадам, а тепер жентльмен?

Ник один, семья одна.

Исходя из Ваших ответов я понял, ЧТО в каркасном строительстве вы попросту не компетентны, НЕ подумайте, что я вас пытаюсь оскорбить или унизить, просто вы не изучали данную тему.

Чем отличается дерево ТО от дерева ЭТОГО!?

ДА именно 2кВт теном 150м2 для поддержания комфортной температуры 22-23 градуса в БОЛЕЕ северном регионе, чем наш (санкт-питербург)

не ровняйте коляску к дому, и так же умейте отличать бесполезный понт и шикование от удобства и полезности.

можно сравнить например коляску: поднять на 4-ый этаж в одной руке люльку с малышом весом 5 кг а в другой руке шасси весом 9,5 кг и все это после нажатия ОДНОЙ кнопки!!

и мною любимое сравнение ОКОН! заказать окно в ламинировании золтого дуба из самого дешевого профиля и самым барыжным однокамерным склопакетом. Как по мне, лучше пусть окна будут белые но с i стеклом и газонаполненные :)

прошло время каменных крепостей с тысячами кубометров бетона :)

paksivatova, вивчу тему не проти поспілкуватись. На Омеляннику бачив будували такий. Доречі чи не цікавить поїздка на саморобний геліоколектор подивитись?

в луцке я только знаю лично 3 каркасных дома, одноэтажная крошка красавица на 45м2, двухэтажный на 160м2 и еще один непомню точно уже на боратине. в одном из них я был ранней весной, когда на улице уже жарило солнце так что машину не глушил с включенным кондеем, а в домике горел камин :)

у меня друг сделал себе такой гелеоколлектор но попроще из батареи и освещение дома солнечными батареями.

З.Ы. Алексей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я колись, коли планував починати будівництво будинку, теж розглядав різні варіанти будинків, матеріалів, технологій і т.д. Теж перечитував форуми, думки спеціалістів, рекламу "менеджерів", враження споживачів тощо... А тому я не зовсім "не в темі". Так, я не будував з дощок будинок і не можу претендувати на звання фахівця з цієї технології, але й дещо в будівництві я розумію ;)

Отже, в свій час після довгих ночей читання, аналізування, рахування я для себе зробив висновок, що ПРАВИЛЬНИЙ каркасний будинок, тобто побудований згідно всіх правил, буде по вартості ну абсолютно не дешевший цегляного.

Звичайно, каркасні теж мають право на існування, але на мою думку, це все ж більш тимчасові будинки... Будинки, коли потрібно швидко і багато народу поселити... А щоб собі будувати, та так, щоб ще й для дітей лишився - це не той варіант.

До речі, на тому ж Строімдомі є тема про реальну вартість каркасного будинку... я не перечитував, кому цікаво - можете переглянути

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я також думав, як paksivatova, тому в мене будівництво будинку - фобія. Все дуже дорого і триндець. Але нас родичка запросила до себе в будинок, пенсіонерка. Невеличкий півтораповерховий будиночок з піноблоків, з змішаним опаленням: твердопаливний польський котел і електрокотел, склопакети, столярка. Більшість робіт робили родиною, матеріали возили з Польші. От і вийшло, що будиночок виніс десь до 20000$ - теплий, уютний. В ньому ще треба в деяких місцях плитку докласти, але загалом можна нормально жити-не тужити. Я був в шоці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хочу будувати будиночок, зупинилась на двох варіантах : каркасний обшитий деревиною або газоблоки, з цих матеріалів кажуть виходить дешевше,чекаю вашої поради або підказки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я колись, коли планував починати будівництво будинку, теж розглядав різні варіанти будинків, матеріалів, технологій і т.д. Теж перечитував форуми, думки спеціалістів, рекламу "менеджерів", враження споживачів тощо... А тому я не зовсім "не в темі". Так, я не будував з дощок будинок і не можу претендувати на звання фахівця з цієї технології, але й дещо в будівництві я розумію ;)

Отже, в свій час після довгих ночей читання, аналізування, рахування я для себе зробив висновок, що ПРАВИЛЬНИЙ каркасний будинок, тобто побудований згідно всіх правил, буде по вартості ну абсолютно не дешевший цегляного.

Звичайно, каркасні теж мають право на існування, але на мою думку, це все ж більш тимчасові будинки... Будинки, коли потрібно швидко і багато народу поселити... А щоб собі будувати, та так, щоб ще й для дітей лишився - це не той варіант.

До речі, на тому ж Строімдомі є тема про реальну вартість каркасного будинку... я не перечитував, кому цікаво - можете переглянути

конечно в - 15 2кВт теном я немного переборщил, но вот слова питерца:

Сегодня оценил теплопотери дома: вторые сутки котёл работает с одним включенным ТЭНом, то есть, на мощности 2 кВт, на улице всё это время от -2 до +1. Несколько окон совсем чуть-чуть приоткрыты на микропроветривание, типа сымитирована работающая вентиляцияaga.gif. Температура в доме стабильно +22, то есть, теплопотери дома, ну точнее говоря, его отапливаемой части в 135 кв. м., равны 2 кВт или около 15 Вт/кв.м., если говорить об удельной теплоёмкости. Вроде как, и неплохие показатели, если сравнивать с совдеповскими "нормами энергосбереженияclose.gif", однако понятно, что можно их улучшить ещё: и с вентиляцией "поколдовать", и отопление оптимизировать, и утеплиться ещё малость...aga.gif Но пока оставлю как есть, на ближайший отопительный сезон план работ выполнен. pioner.gifbigsmile.gif

абсолютно и полностью СОГЛАСЕН, что все виду строений имеют право на жизнь, и каждый выбирает для себя необходимый :) меня привлекает каркасник тем, что:

можно 2-3 человека поставить коробку за 1-2 месяца. Минимум наемного труда - дешево. Тепло!

хочу будувати будиночок, зупинилась на двох варіантах : каркасний обшитий деревиною або газоблоки, з цих матеріалів кажуть виходить дешевше,чекаю вашої поради або підказки.

на чернышевского отец с сыном строят каркасник по "своим технологиям" приятные люди, обкладывают сейчас его цеглой, если интересно могу рассказать где, думаю они с удовольствием пообщаются. Газоблоки щас выросли в цене, выбор, доставка, клей, укладка, утепление, отделка.... ну каждый сам себе выбирает. в пеноблоках меня очень смущает их составляющее... что за химия применяется для вспенивания!?

За 60кілобаксів можна збудувати нормальний будинок, а не сірникову коробку.

вы глубоко ошибаетесь, НУ НИКАК не впишитесь с таким бюджетом в нормальный полноценный дом.

Двоє моїх родичів побудували будинки за значно меншу суму(півроку і рік назад) Навіть враховуючи нинішнє подорожчання всього, вони би вклались в 60к. Звісно, мова не іде про 150-200кв.м., але будинки вийшли пристойні.

P.S.: Бойфренд Паксіватової, зробіть собі накінець окремий акаунт на борді.

я хочу домик на 80м.кв. и гараж-мастерскую на 40м2. потому никакого шика и зажиточнества.

з.ы. НЕДОЖДЕТЕСЬ! :))) пока на данном форуме не дадут делать нормальные ники Славянским и буквами и нормальные пароли. :) а ник у меня есть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я також думав, як paksivatova, тому в мене будівництво будинку - фобія. Все дуже дорого і триндець. Але нас родичка запросила до себе в будинок, пенсіонерка. Невеличкий півтораповерховий будиночок з піноблоків, з змішаним опаленням: твердопаливний польський котел і електрокотел, склопакети, столярка. Більшість робіт робили родиною, матеріали возили з Польші. От і вийшло, що будиночок виніс десь до 20000$ - теплий, уютний. В ньому ще треба в деяких місцях плитку докласти, але загалом можна нормально жити-не тужити. Я був в шоці.

это как? у меня к стройке нет фобии, щас процесс поиска и приобретения участка и в путь понемного строиться, ничего страшного и сложно в этом нет. Максимум теории, побольше практики и своими руками или личный контроль рабочих сэкономит Вам много денег сил и времени.

Сейчас строить хоромы на 150 и более квадратов как-то безсмысленно... из разряда построил 3-х этажный дом на 400 квадратов а живем с женой в гостевом домике :))) исключение если у вас много детей :) которые рано или поздно все равно вырастут.

на z500.pl куча проектов до 100м2 с тремя спальнями, большими гостинными и приятными терасами :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

конечно в - 15 2кВт теном я немного переборщил, но вот слова питерца:

Сегодня оценил теплопотери дома: вторые сутки котёл работает с одним включенным ТЭНом, то есть, на мощности 2 кВт, на улице всё это время от -2 до +1. Несколько окон совсем чуть-чуть приоткрыты на микропроветривание, типа сымитирована работающая вентиляцияaga.gif. Температура в доме стабильно +22, то есть, теплопотери дома, ну точнее говоря, его отапливаемой части в 135 кв. м., равны 2 кВт или около 15 Вт/кв.м., если говорить об удельной теплоёмкости. Вроде как, и неплохие показатели, если сравнивать с совдеповскими "нормами энергосбереженияclose.gif", однако понятно, что можно их улучшить ещё: и с вентиляцией "поколдовать", и отопление оптимизировать, и утеплиться ещё малость...aga.gif Но пока оставлю как есть, на ближайший отопительный сезон план работ выполнен. pioner.gifbigsmile.gif

на заборі ще й не таке пишуть... але чи варто вірити всьому, що пишуть в інтернетах???

не в образу, але якщо ви вже знаєте аж три каркасних будинки - запитайте у власників про їхні витрати на енергоносії, та температурний режим, а не читати на форумах, де міряються словами, а не лінійкою.

я особисто знаю цегляний будинок 10х11м, де споживання газу - менше 2500 кубів на рік, електроенергії - до 150 кВт/міс. побудований в 1980-х, вікна - старі дерев'яні. але в зовнішніх стінах дві повітряні подушки, стеля утеплена глиною з соломою плюс повітряна подушка.

Пару років тому робив для себе обрахунок - невеличкий будиночок 7х7 або 8х8 метрів. Коробка (з накриттям, дверима-вікнами, але без електрики та сантехніка та без утеплення) "попросила" матеріалів десь на 80тис.грн. (цегла; якщо дерево або газоблоки - на на 20тис.грн. дешевше). Плюс роботи - щось можна зробити власними силами (з "рукатими" друзями-кумами-сватами), щось доведеться купувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я особисто знаю цегляний будинок 10х11м, де споживання газу - менше 2500 кубів на рік, електроенергії - до 150 кВт/міс. побудований в 1980-х, вікна - старі дерев'яні. але в зовнішніх стінах дві повітряні подушки, стеля утеплена глиною з соломою плюс повітряна подушка.

але взимку жителі будинка ходять у валянках та фуфайках :0032:

П.С. Багатьох людей тормозить стереотипне мислення, безсмертна віра в цеглу і тому подібне.

Каркасний дім - класна штука, тільки треба думати > розраховувати >робити, а не навпаки.

П.П.С. Ще один гарненький приклад біля лікарні в Боголюбах, досить швидко побудували, гарний фасад, розумні розміри... :ok2:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коробка (з накриттям, дверима-вікнами, але без електрики та сантехніка та без утеплення) "попросила" матеріалів десь на 80тис.грн. (цегла; якщо дерево або газоблоки - на на 20тис.грн. дешевше).

Минулого року замовив вікна на будинок: за 12 вікон - 16 тис грн і двоє вхідних дверей по 6 тис кожне. Цього літа купив міжкумнатні двері 6 шт - 19тис, і двоє пластикових по 6.5 тис кожне. Загалом столярка потягнула 60 тис грн - сам матеріал, без доставки і встановлення (про цеглу, панелі, ліс, бляху з Польщі і т.д писати навіть не буду). Як можна нарахувати 80 тис за коробку з столяркою - нерозумію.

Швагро два роки тому зайшов до мене в гості і почав мені розказувати що можна побудувати будинок за 20 тис. дол (йому хтось таке розказав). На мої переконання незвертав уваги - все своє (чиєсь) доказував. Ну і в Новоставі мав участок і вирішив втілити свою мрію. Хата 11*9 + гараж-котельня зі спільною стіною, приїхав бобкет і викопав траншею, купив ліс на опалубку, купив арматуру на фундамент, купив бетон (висота цоколя 50 см + в землю 120 см) - загалом витратив на фундамент 38 тис.грн (по курсу 8 грн це майже 5000 дол). Дзвонить мені і каже: "це піз.ець, хати навіть невидно а вже четверту частину потратив".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

конечно в - 15 2кВт теном я немного переборщил, но вот слова питерца:

Сегодня оценил теплопотери дома: вторые сутки котёл работает с одним включенным ТЭНом, то есть, на мощности 2 кВт, на улице всё это время от -2 до +1. Несколько окон совсем чуть-чуть приоткрыты на микропроветривание, типа сымитирована работающая вентиляцияaga.gif. Температура в доме стабильно +22, то есть, теплопотери дома, ну точнее говоря, его отапливаемой части в 135 кв. м., равны 2 кВт или около 15 Вт/кв.м., если говорить об удельной теплоёмкости. Вроде как, и неплохие показатели, если сравнивать с совдеповскими "нормами энергосбереженияclose.gif", однако понятно, что можно их улучшить ещё: и с вентиляцией "поколдовать", и отопление оптимизировать, и утеплиться ещё малость...aga.gif Но пока оставлю как есть, на ближайший отопительный сезон план работ выполнен. pioner.gifbigsmile.gif

на заборі ще й не таке пишуть... але чи варто вірити всьому, що пишуть в інтернетах???

не в образу, але якщо ви вже знаєте аж три каркасних будинки - запитайте у власників про їхні витрати на енергоносії, та температурний режим, а не читати на форумах, де міряються словами, а не лінійкою.

я особисто знаю цегляний будинок 10х11м, де споживання газу - менше 2500 кубів на рік, електроенергії - до 150 кВт/міс. побудований в 1980-х, вікна - старі дерев'яні. але в зовнішніх стінах дві повітряні подушки, стеля утеплена глиною з соломою плюс повітряна подушка.

Пару років тому робив для себе обрахунок - невеличкий будиночок 7х7 або 8х8 метрів. Коробка (з накриттям, дверима-вікнами, але без електрики та сантехніка та без утеплення) "попросила" матеріалів десь на 80тис.грн. (цегла; якщо дерево або газоблоки - на на 20тис.грн. дешевше). Плюс роботи - щось можна зробити власними силами (з "рукатими" друзями-кумами-сватами), щось доведеться купувати.

у меня нет повода не верить Косте. тем более не у него одного такие же результаты.

я особисто знаю цегляний будинок 10х11м, де споживання газу - менше 2500 кубів на рік, електроенергії - до 150 кВт/міс. побудований в 1980-х, вікна - старі дерев'яні. але в зовнішніх стінах дві повітряні подушки, стеля утеплена глиною з соломою плюс повітряна подушка.

але взимку жителі будинка ходять у валянках та фуфайках :0032:

П.С. Багатьох людей тормозить стереотипне мислення, безсмертна віра в цеглу і тому подібне.

Каркасний дім - класна штука, тільки треба думати > розраховувати >робити, а не навпаки.

П.П.С. Ще один гарненький приклад біля лікарні в Боголюбах, досить швидко побудували, гарний фасад, розумні розміри... :ok2:

да! это проблема всех наших людей, дед мой так строил, батя строил, брат строил, я всем так строил и вам так построю, это не верное мышление. нельзя ко всему новому относиться скептически, все новое нужно изучать, анализировать а лишь после принимать решения.

Крыши почему-то у всех деревянные стоят, так чем же дом отличается? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коробка (з накриттям, дверима-вікнами, але без електрики та сантехніка та без утеплення) "попросила" матеріалів десь на 80тис.грн. (цегла; якщо дерево або газоблоки - на на 20тис.грн. дешевше).

Минулого року замовив вікна на будинок: за 12 вікон - 16 тис грн і двоє вхідних дверей по 6 тис кожне. Цього літа купив міжкумнатні двері 6 шт - 19тис, і двоє пластикових по 6.5 тис кожне. Загалом столярка потягнула 60 тис грн - сам матеріал, без доставки і встановлення (про цеглу, панелі, ліс, бляху з Польщі і т.д писати навіть не буду). Як можна нарахувати 80 тис за коробку з столяркою - нерозумію.

Швагро два роки тому зайшов до мене в гості і почав мені розказувати що можна побудувати будинок за 20 тис. дол (йому хтось таке розказав). На мої переконання незвертав уваги - все своє (чиєсь) доказував. Ну і в Новоставі мав участок і вирішив втілити свою мрію. Хата 11*9 + гараж-котельня зі спільною стіною, приїхав бобкет і викопав траншею, купив ліс на опалубку, купив арматуру на фундамент, купив бетон (висота цоколя 50 см + в землю 120 см) - загалом витратив на фундамент 38 тис.грн (по курсу 8 грн це майже 5000 дол). Дзвонить мені і каже: "це піз.ець, хати навіть невидно а вже четверту частину потратив".

дом под ключ в идеал с нотками роскоши в 50-60 у.е. само собой не вложишся, НО поставить коробку под крышу с гипсом под обои, сантехникой, отоплением и электрикой. Сан узел, кухня спальня самый минимум что бы вьехать и жить, а не томиться на сьемных квартирах. Или это должен быть маленький домик с 2мя внутр дверями и одной входной и 2-3 окна на весь дом, тогда бюджет подьемен.

post-11128-0-16783100-1410286227_thumb.j

post-11128-0-97817800-1410286277_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я особисто знаю цегляний будинок 10х11м, де споживання газу - менше 2500 кубів на рік, електроенергії - до 150 кВт/міс. побудований в 1980-х, вікна - старі дерев'яні. але в зовнішніх стінах дві повітряні подушки, стеля утеплена глиною з соломою плюс повітряна подушка.

але взимку жителі будинка ходять у валянках та фуфайках :0032:

навпаки - опалювальний сезон там триває 9-10 місяців - живуть пенсіонери, один конвектор працює аж до "профілактики", коли газ відключають. і влітку, і взимку тримають температуру 18-22 градуси (в різних кімнатах - різна температура, а веранда взагалі не опалюється).

Я б будував будинок з газоблоків (легкі, дихаючі, теплі, за властивостями схожі до дерева, але не горять), стереотипів щодо цегли в мене немає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я думаю такой каркасный домик за лето в 4 руки будет лучше, чем квартира в скворечнике.

как где то было написано.

Только в доме - ты хозяин, а в квартире ты владелец.

post-11128-0-80079500-1410287485_thumb.j

post-11128-0-12907700-1410287487_thumb.j

post-11128-0-00063400-1410287489_thumb.j

post-11128-0-41093900-1410287492_thumb.j

post-11128-0-37769300-1410287493_thumb.p

post-11128-0-31630600-1410287495_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коробка (з накриттям, дверима-вікнами, але без електрики та сантехніка та без утеплення) "попросила" матеріалів десь на 80тис.грн. (цегла; якщо дерево або газоблоки - на на 20тис.грн. дешевше).

Минулого року замовив вікна на будинок: за 12 вікон - 16 тис грн і двоє вхідних дверей по 6 тис кожне. Цього літа купив міжкумнатні двері 6 шт - 19тис, і двоє пластикових по 6.5 тис кожне. Загалом столярка потягнула 60 тис грн - сам матеріал, без доставки і встановлення (про цеглу, панелі, ліс, бляху з Польщі і т.д писати навіть не буду). Як можна нарахувати 80 тис за коробку з столяркою - нерозумію.

Я ж написав - 7х7 метрів (рахував дачний будиночок). Втулити туди 12 вікон і 6+2 міжкімнатних дверей - це треба мати багату фантазію ;)

Це раз. Друге - я рахував вхідні двері за 2 000грн., а не за 6тис. Якщо взяти двері по 5000дол. - ще важче буде вкластись в бюджет ;)

Третє. Колега по роботі поставив півтораповерхову "коробку" 9х10 (з гаражем в цоколі) якраз за 20 тис.дол. - починав, коли долар був "по 5", а накривав вже "по 8".

Кошторис дачного будиночка (версії з дерева і з блоків) в мене зберігся, можна подискутувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щодо фундаменту питання, у скільки разів, порівняно із звичайним, дорожче стане фундамент з підвалом у повний ріст на 50% площі 1.5 поверхового будиночку?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

там вище згадували про буревії, шторми і все решту. двояке враження.

з тих пір як був ураган Катріна в Новому Орлеані, тут лишилось чимало будинків, забитих дошками, на яких ще й досі написано балончиком кількість жертв всередині. Змило-так, чимало всього змило. Цегляні будинки встояли, хоча позносило дахи. Але і чимало таких каркасних будинків встояло теж. інша річ, що їх позносили в більшості і побудували нові, бо у старих була чорна цвіль, яка могла запросто викликати гострі інфекційні захворювання.

тут часом будують їх на сваях, тобто підлога самого будинку на висоті 40-50 сантиметрів від землі, на випадок затоплення. Не на фундаменті з цементу, а саме на сваях. До речі, підвалів (бейсментів) на півдні США не будують-їх банально затоплює, особливо якшо штат нижче рівня моря.

Будують швидко-це великий плюс. Всі комунікації-великий плюс. Але тут клімат тропічний, тут навіть взимку від +12 до +20. Тому тут скоріше кондиціонер важливіший, аніж пічка. Втрати тепла тут не важливі. Крім того, тут не використовують газ для опалення чи готування їжі. Суто електрика.

А тепер два слова чим не подобається такий тип будинків. Стінки тут з чогось ніжного зроблені, гіпсокартон чи шо. Стукнув ніжкою стільця, чи гепнув кулаком в стіну-і можеш пробити дірку. Колись окремо чув про людей, котрі загинулих у власній оселі через перестрілку неподалік. Це щира правда, якщо куля прилетить в таку стінку-то ще й вас вбити може. Звукоізоляція відносно непогана, але не ідеальна.

Дуже двояке враження від такого типу будівництва. Перекриття рано чи пізно треба буде міняти. Дерево довго не живе, особливо в високій вологості. Швидко і дешево-так. Але я б краще в цегляному жив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А по собівартості більш детально можна? На що гроші підуть? Матеріали, робота - окремо розписати по пунктах на основі якогось типового проекту. Так буде більш зрозуміло за що 50к$.

Можете дати відповідь?

НА прохання відчитаюсь на що ідуть кошти при будівництві каркасного будинку при наявності ділянки, проекту, дозволів і т.д... Роботу і матеріал не розмежовую, бо типовий замовник все одно не знає що треба для будинку і відповідно матеріал замовляємо ми такий який можна використовувати.

Площа будинку взятого за зразок (на зображеннях нижче повідомлення) 130 кв.м. фактично 4 кімнати і зал. Що є доволі круто на 130 кв.

Заливаєм стовпчатий фундамент(мені просто такі ф-ти імпонують з ряду причин) , зводим стіни, підлогу першого і мансардного поверху, накриваємо коробочку металом, закриваєм каркас плівкою середня ціна для замовника на даному етапі буде в районі 130 тис. грн. Це робота+ матеріали.

Утеплюємо стіни+ стелі+ мансарду+ підлогу. Зовнішні стіни закриваєм декоративною штукатуркою/ місцями блок-хаус . Стелимо настил на підлоги монтуєм комунікації, робим сходи, доводимо стіни до чистової обробки робим потолкі. Фактично готовий будинок одним словом робиться. Вартість етапу 343 тис. для нашого прикладу. В сумі виходить 473 тис. =36.4 тис. $ при курсі 13грн.

П.с. Маюццо речовий доказ слів про опалення будинку калоріфером 2 кіловата...

все зависит от желания человека.

Сейчас много интересных проектов 5х5 или 7х7. До 200 тыс грн дом для проживания без изысков можно построить.

з.ы. Каркасника не знаю, НО я ярый поклонник каркасного строительства и себе буду строить именно такой дом.

Я тоже раніш скептик був ще той, але памятаю, як колись почали утеплятись перші будинки. Всі кричали-дибіли, гроші просаджуєш і все...!!! А зараз що вони кажуть?) Так само і з каркасними будинками буде!

для этого надо придерживаться технологии, паробарьер, ветробарьет(супердифузийная мембрана) снаружи ВЕНТФАСАД, в моем случае виниловый сайдинг. - тогда такой дом простоит ДОЛЬШЕ, чем церковь с деревом на открытом воздухе.

а не бездумно обклеивать деревянную хату пенопластом!!! под которым дерево за ближайшие года превратится в труху! к сожалению.

у нас народ ПЫТАЕТСЯ что-то делать по уму, а выходит все через задницу, т.к. никто не хочет изучать технологии, а главное их придерживаться!!!

От це в точку. Вентфасад не залишить шансів накопиченню вологи в деревині. Як на мене краще вентфасаду може бути лише інший вентфасад!

Волога може накоплюватись і в цегляній/піноблоковій стіні. В ДБНах є золоте правило-щоб вологи не було і стіни не цвіли- роби пиріг стіни, щоб шари мали паропроникність по наростаючому з зовн. боку до внутрішнього. Якщо це правило не виконується-стіни поцвітуть хоч з керамоблока хоч з соломи роби.

post-26695-0-95024100-1410293811_thumb.j

post-26695-0-34837700-1410293832_thumb.j

post-26695-0-36751000-1410293843_thumb.j

post-26695-0-77238000-1410293855_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

там вище згадували про буревії, шторми і все решту. двояке враження.

з тих пір як був ураган Катріна в Новому Орлеані, тут лишилось чимало будинків, забитих дошками, на яких ще й досі написано балончиком кількість жертв всередині. Змило-так, чимало всього змило. Цегляні будинки встояли, хоча позносило дахи. Але і чимало таких каркасних будинків встояло теж. інша річ, що їх позносили в більшості і побудували нові, бо у старих була чорна цвіль, яка могла запросто викликати гострі інфекційні захворювання.

тут часом будують їх на сваях, тобто підлога самого будинку на висоті 40-50 сантиметрів від землі, на випадок затоплення. Не на фундаменті з цементу, а саме на сваях. До речі, підвалів (бейсментів) на півдні США не будують-їх банально затоплює, особливо якшо штат нижче рівня моря.

Будують швидко-це великий плюс. Всі комунікації-великий плюс. Але тут клімат тропічний, тут навіть взимку від +12 до +20. Тому тут скоріше кондиціонер важливіший, аніж пічка. Втрати тепла тут не важливі. Крім того, тут не використовують газ для опалення чи готування їжі. Суто електрика.

А тепер два слова чим не подобається такий тип будинків. Стінки тут з чогось ніжного зроблені, гіпсокартон чи шо. Стукнув ніжкою стільця, чи гепнув кулаком в стіну-і можеш пробити дірку. Колись окремо чув про людей, котрі загинулих у власній оселі через перестрілку неподалік. Це щира правда, якщо куля прилетить в таку стінку-то ще й вас вбити може. Звукоізоляція відносно непогана, але не ідеальна.

Дуже двояке враження від такого типу будівництва. Перекриття рано чи пізно треба буде міняти. Дерево довго не живе, особливо в високій вологості. Швидко і дешево-так. Але я б краще в цегляному жив.

напомните мне пожалуйста последний ураган в украине который снял крыши с домов? а то я не могу вспомнить.

По утепленности и энергоэфективности каркасник как никрути - ТЕПЛЕЕ кирпичного дома.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

для этого надо придерживаться технологии, паробарьер, ветробарьет(супердифузийная мембрана) снаружи ВЕНТФАСАД, в моем случае виниловый сайдинг. - тогда такой дом простоит ДОЛЬШЕ, чем церковь с деревом на открытом воздухе.

а не бездумно обклеивать деревянную хату пенопластом!!! под которым дерево за ближайшие года превратится в труху! к сожалению.

у нас народ ПЫТАЕТСЯ что-то делать по уму, а выходит все через задницу, т.к. никто не хочет изучать технологии, а главное их придерживаться!!!

От це в точку. Вентфасад не залишить шансів накопиченню вологи в деревині. Як на мене краще вентфасаду може бути лише інший вентфасад!

Волога може накоплюватись і в цегляній/піноблоковій стіні. В ДБНах є золоте правило-щоб вологи не було і стіни не цвіли- роби пиріг стіни, щоб шари мали паропроникність по наростаючому з зовн. боку до внутрішнього. Якщо це правило не виконується-стіни поцвітуть хоч з керамоблока хоч з соломи роби.

в каком городе вы территориально находитесь?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

напомните мне пожалуйста последний ураган в украине который снял крыши с домов? а то я не могу вспомнить.

По утепленности и энергоэфективности каркасник как никрути - ТЕПЛЕЕ кирпичного дома.

Турійськ 2012 і 2007 р, К-Каширськ 2002 (здається)

Але якби я будувався то розглядав би варіант каркасного будинку, або якийсь мікс із капітальних стін та каркасу. Основні недоліки каркасників для мене - це ніжні стіни, як писалось вище і миші ))) які можуть завестись в стінах будинку (маю конкретний приклад)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По утепленности и энергоэфективности каркасник как никрути - ТЕПЛЕЕ кирпичного дома.

Якщо розглядати цегляний будинок без утеплення і каркасний без утеплення, то цегляний тепліший. Якщо дати по 20 см утеплювача на ці будинки то їхні тепловтрати будуть мало відрізнятися. Цегляні будинки теплоємніші, тобто здатні накопичувати тепло в собі, якщо вимкнути опалення то каркасник охолоне значно швидше, так само в міжсезонні - сонце прогріває цегляний будинок, стіни вбирають тепло, а вночі віддають, в каркасника такий варіант малоймовірний.

ЗІ: я прихильник цегляних будинків і собі збудував з цегли, хоча розглядам монолітно-каркасний варіант (як звичайний каркасник, тільки каркас з бетону), де відсутні майже всі мінуси деревяного каркасника + вільне планування кімнат.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На рахунок 15 Вт/кв.м. на мою думку без приточно-витяжної системи вентиляції з рекуператором це неможливо. Закриті вікна/вентиляція в добре утепленому будинку може вистачити 2 кВт. В житловому (там де люди дійсно живуть) великі втрати тепла йдуть саме через вентиляцію, зараз не пам’ятаю джерела, але здається, що навіть більше чим через стіни.

розглядам монолітно-каркасний варіант (як звичайний каркасник, тільки каркас з бетону)

а інфою поділитись не можете? Зацікавила технологія.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а інфою поділитись не можете? Зацікавила технологія.

про монолітне-каркасне будівництво інфи багато в інтернеті, інша справа що в приватному домобудуванні мало поширена а в Луцьку мабуть взагалі невідома. З бетона і арматури виготовляють колони і міжповерхове перекриття, а матеріал зовнішніх стін вибираєш собі по душі

http://board.lutsk.u...tore2/image/ar5

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щодо фундаменту питання, у скільки разів, порівняно із звичайним, дорожче стане фундамент з підвалом у повний ріст на 50% площі 1.5 поверхового будиночку?

Теж цікавить таке питання, тільки не уявляю як зробити підвал тільки на 50%площі щоб з часом не пішли тріщини від нерівномірного просідання. А заглиблювати фундамент на 1.20 м,,то вже краще докопати до 2м + 0.5 цоколь і отримати повноцінний цокольний поверх зі всіма витікаючими плюсами. Все рівно потрібно робити перекриття по цоколю для 1-го поверху. навіть з фундаментом 1.20 м

а інфою поділитись не можете? Зацікавила технологія.

про монолітне-каркасне будівництво інфи багато в інтернеті, інша справа що в приватному домобудуванні мало поширена а в Луцьку мабуть взагалі невідома. З бетона і арматури виготовляють колони і міжповерхове перекриття, а матеріал зовнішніх стін вибираєш собі по душі

http://board.lutsk.u...tore2/image/ar5

А їдеш Руминією та Болгарією - там практично всі приватні будинки по такій технології. Шкода що в Луцьку нечути пропозицій від фірм на такі послуги. Замовив собі коробку без стін, а далі своїми силами потихеньку заповнюєш чим душа забажає..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...