Перейти до змісту

Ніколи не купуйте нічого у користувача KpoBb


Kopmuterist

Рекомендовані повідомлення

Такі характеристики й не потрібно було) Аби звонив) Батькові шукав якогось телефона, але невдачно:(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 60
  • Створено
  • Остання відповідь

Та ладно. Я не раз втрачав 50грн, але не кричав. Да, лоханувся... але 50грн не та сума... що поперелили, добре, але з такою сумою варто змиритися:) хай навіть дрібниця, але гарно показує відношення продавця. Можливо на щось дороге він так само поведеться... так що те що написали я вважаю - правильно:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я тебе розумію,що справа не в 50грн.,а те що хотів рідному зробити приємне, але на жаль так сталося, ну я думаю що це "мєлочі жизні" ще купиш)).І те що людям розказав про непорядного чоловіка також добре.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Справа не в тих ссяних 50 гривень, а діло в принципі :) Я надіюсь з ним станеться теж подібне. Так що це на його совісті!

Предупрежден значит вооружен, чи як там:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Згідний, написав - подякували. Завтра це чудо комусь щось на 3-5к гривень напродає і звалить, а тут хочаб тема про кидала є.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

перейдемо до можливого вирішення технічної сторони питання -

пробував заряджати телефон іншою зарядкою/з іншою батарейкою - може проблема в тому, що та батарея покоцана/зігнута і тому не заряджається? інший варіант - контроллер зарядки накрився (сам мав колись 6300 з такою проблемою, зробив в одному з сервісів за 70 грн).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так заряжав іншою зарядкою, змінював батарею,не допомогло, в сервісі 70 грн віддавати лишні гроші які я не планував витрачати не хочу, я планував тільки замінити екран і все. Просто за ті 250 грн що я купив і відремонтував би його, я б купив би кращого телефона)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бачу, на фоні подорожчання долара всі раптово поробилися мільйонерами. Так, звичайно, млять, 50грн - то не гроші. Тільки вкинути у капелюха жебраку на паперті духу не вистачає, відразу „це ж цілих 50грн!”.

Хлопці, совість у вас є? Рідній людині зробити подарунок - і погоріти на цьому - це вже норма? Лишні гроші вже муляють? Дотепники, які, млять, тут відзначились у коментах - якщо вам слабо признати свою не правоту, то хоча б пошукайте, може десь ще якийсь бютжетний телефон завалявся. По всьому видно, що у ТС небагато грошей.. то що, насміхатись та клювати типу „дурак, бо не взяв у мене” - це нормально? З яких часів?

Матів на вас всіх не вистачає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Miro солідарний з вами. Так грошей не багато, як кажете, я не міліонер)) Матів вистачає, форум не позволяє:) Зробив називається подарунок да уж:(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пропоную, купи батькові новий якісний телефон.Грошей не вистачає? гривень300 позичу хоч на пів року без відсотків.))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 6300 проблеми майже завжди з самим роз"ємом на телефоні. Лікується просто.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А цього всього б не було, якби продавець зробив одну просту річ, при продажу сказав би, що от дивись, крути, але манібека нема, або купуєш й потім викидаєш, якщо глюкне щось, або не купуєш. Так ні, а раптом покупець відмовится купувати на таких умовах ? Гроші ніби не великі, але треба ОБОВЬЯЗКОВО розставляти всі крапки над *і*, а так, *про*рати* репутацію за якихось 50 гривень ? ТС втратив 50 гривень, а продавець трохи більше й тяжче відновлюваного

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та вже трішки пізно можна сказати.. Завтра зранку йду на день народження) Подарунок інший прикупив) До автомобіля) Грошей вистачає, але стримано:) Позичати не потрібно)) Дякую:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А це "гімно" хтось може поремонтувати чи викупити :)? Хоч за половину того що втратив?) Віддаю такий як є, зразу кажу, батарея трішки зігнута, зовнішній стан телефона непоганий, при підключенні зарядки пише: Зарядное устройство не подерживается, рублів 25-30 якщо дасте буде добре :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Купував під вечір, темно вже було) Толком не розглядів, просто суть не в тому що я не розгледів, а те що він сам запропонував манібек, і після того, коли я вже купив, за хвилин 10 як доїхав додому, телефон вже був виключаний, на автовідповідачі, і шукай вітра в полі

нашо вимикати телефон багато инших методів е

та все,мені здається досить мусолити. ти купив х...ню, 50грн то не гроші, навіть за корч. то не кідок, а покупка зламка.

виставте на продаж продайте за ті 50 грн и все

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та ні, 50 грн просити не буду, не хочу, продам зі всіма проблемами хто хоче занятись:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А цього всього б не було, якби продавець зробив одну просту річ, при продажу сказав би, що от дивись, крути, але манібека нема, або купуєш й потім викидаєш, якщо глюкне щось, або не купуєш. Так ні, а раптом покупець відмовится купувати на таких умовах ? Гроші ніби не великі, але треба ОБОВЬЯЗКОВО розставляти всі крапки над *і*, а так, *про*рати* репутацію за якихось 50 гривень ? ТС втратив 50 гривень, а продавець трохи більше й тяжче відновлюваного

чогго він втратив.якшо в нього номер придназначений для того шоб продавати саме таке як продав то нічого не втратив

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

незнаю я в нього купив роутер вроді всьо гуд

а те шо на звязок не виходив це дивно, хоча за стільки років на борді тут стільки диваків побачив шо я вже такому недивуюсь )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Телефон продав доброму чоловічку за 25 гривень:) Але прошу не видаляти цю тему, хай всі знають що на борді є таке (вибачте не стримався) бидло, яке дурить людей!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Звертай на рейтинг користувача, також один із факторів .

як на аукро по рейтингу.

хоть по аукро як рейтинг був хорош и купив товар фуфловий и не той який заказ я вже не ведуся на ті рейтинги

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Телефон продав доброму чоловічку за 25 гривень :) Але прошу не видаляти цю тему, хай всі знають що на борді є таке (вибачте не стримався) бидло, яке дурить людей!

такі теми не закриваются й тим більше не видаляются, поки не доведено протилежного, тобто поки користувач, на якого скарга, не доведе свою невинність й не спростує претензій ТСа

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...