Перейти до змісту

Ніколи не купуйте нічого у користувача KpoBb


Kopmuterist

Рекомендовані повідомлення

Скоріше всього, на мою думку, він побачить що ТС продав телефон, і буде писати, що давай я зроблю манібек, а він скаже що телефону нема, нема телефону немає претензій... Невинність він свою не доведе тому що йому слабо. Зассяв напевно відповісти на телефонний дзвінок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 60
  • Створено
  • Остання відповідь

Слухай, я мельком пролистнув ці 4 сторінки, тому тільки помітив, що він лише не заряджається і камера не робить?

Так батько збирався фотографувати квіточки в режимі макро?...не робить камера, то ну її і нафік.

Не заряджається від зарядки - купи зарядку-"жабку" і заряджай на здоров'я...батарея здута - купи нову батарею.

Не буває безвихідних ситуацій;)

Єдина тільки ситуація - ти вже продав телефон, тому танці з бубнами тобі не потрібні..Прастітє как би за оффтоп.

Згадую в свій час 6300 нокійка був щикарним телефоном...Ех, пройшли часи, зараз їх за 25 грн продють)

Знав би я тоді, ще в 2007-08 роках, що доживу до такого, то економив би гроші і зараз їх брав би кілограмами на вагу)

П,С: в дійсності,якщо дуже вже треба телефон, то десь валявся нокія 1100, але він курва також не заряджається від зарядки, в свій час жабка і допомагала...ну і ще кілька ньюансів...але оживити можна - якщо хочеш - забирай

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Згадую в свій час 6300 нокійка був щикарним телефоном...Ех, пройшли часи, зараз їх за 25 грн продють) Знав би я тоді, ще в 2007-08 роках, що доживу до такого, то економив би гроші і зараз їх брав би кілограмами на вагу)

в якості оффтопу

купив 6300 сильвер в 2005р. досі є, робочий, в оригінальному корпусі майже без подряпин. З поломок, як писав вище, лише контролер зарядки в кінці 2012р. тоді й перестав ним користуватися, перейшов на смарт. до речі, за цей весь час батарея теж рідна, і до останнього тримала 2-3 дні.

бережу, як пам'ять і як резервну записну книжку для номерів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в 2005р

Ах точно, їх ще ж раніше випускали, 7-8ий роки - це я так, приблизно згадав

Колись дуже цікавився нокіами...пройшли часи і нокіі почали на віндовсах клепати, млять...от і пройшла люпоф

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Колись дуже цікавився нокіами...пройшли часи і нокіі почали на віндовсах клепати, млять...от і пройшла люпоф

ще мав такий апарат - Нокіа 8910. Тільки задня кришка, що тримає батарею десь загубилася. Бомба телефон.

8910i2.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Колись дуже цікавився нокіами...пройшли часи і нокіі почали на віндовсах клепати, млять...от і пройшла люпоф

Nokia 112 на вінді? 1280 на вінді? Чи не дає спокою саме рівняння "Nokia+Windows"?

S40 ніхто не відміняв.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Колись дуже цікавився нокіами...пройшли часи і нокіі почали на віндовсах клепати, млять...от і пройшла люпоф

ще мав такий апарат - Нокіа 8910. Тільки задня кришка, що тримає батарею десь загубилася. Бомба телефон.

8910i2.jpg

Продаєш?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у ТСа теж *рильце в пушку виявилось*, клоноводством побавитись закортіло

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Продаєш?

коли знайду, перевірю стан та роботу (щоб не було схожих тем), то відпишусь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не дає спокою саме рівняння "Nokia+Windows"?

от якраз воно й вбило любов до всього бренду

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

незнаю я в нього купив роутер http://board.lutsk.u...-routeri-wi-fi/ вроді всьо гуд

а те шо на звязок не виходив це дивно, хоча за стільки років на борді тут стільки диваків побачив шо я вже такому недивуюсь )

ты намахал не только меня но и всех остальных кто был в очереди за этим роутэром :_07:

сгорит он у тебя скоро :0155:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...