Перейти до змісту

Дякую Бордівцям за незабутній день!


VojinSvitla

Рекомендовані повідомлення

Ця тема стала для мене не просто флудилкою, де мене всі підтримували. Вона втілилася в знайомство з цікавими, харизматичними, добрими людьми, які влаштували мені неймовірно цікавий і насичений день! Я був там, де ще жодного разу не був і робив те, що ще ніколи не робив)))))))) Загалом справді яскравий день, який запамятається напевно на все життя! Правда дівчину не знайшов, але не все відразу, на все потрібний час! Про те надіюсь що не довго мені залишилося чекати)))))

Хочу подякувати Davidsу за приділений мені, весь день свого часу! Я зрозумів що чувак реально зайнятий своєю улюбленою справою і що ось так просто кинути всі справи і влаштувати шикарну, розважальну програму, людині яку вперше бачить, на це мало хто наважиться! Коли я це усвідомив, мене це шокувало! Є на землі реально класні і безкорисні люди, я в цьому переконався!

Власне ідея цього дня належала одній користувачці Борди, яка вирішила залишитися не відомою. Хоча я гадаю що Борда має знати таких людей! Я їй дуже вдячний за це! Коли я їхав в Луцьк, то думав що це буде звичайна зустріч, годинку посидимо десь за чашкою чогось запашного, поговоримо і та людина побіжить по своїх справах, вона теж зараз дуже зайнята і в її ситуації виділити для мене майже цілий день.... Я не можу це пояснити, але цей вчинок багато для мене значить! Ось так дві, досить зайняті людини, приділили мені не мало свого часу. Якщо чесно, якось не віриться що це сталося зі мною!

Дякую Вам за той яскравий день!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти навіть окрему тему створив ?))

Повторюсь: нема за що. Радий був допомогти і підтримати чим міг )

Я ж тобі писав одразу: звертайся на пряму якщо щось надумаєш чи потрібна буде допомога будь-якого роду )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

VojinSvitla

якось загадково все.Навіть суть важко зловити.Але певне,тому хто знає,тому і позитив.

Порадію за позитивний топікстарт. Лови "+".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Davids, Створив, але напевно ту таки треба було продовжити.

Дякую за все, при нагоді звернусь)))))))

zigorko, Я б міг все описати, але для більшості Лучан це звичні речі, це для жителя провінції вражень море)))))))) За "+" дякую!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бачу, козаче, що від першого посту, в темі "Як знайти дівчину?", твій настрій значно покращився?)) Щиро радію за тебе. І дай Боже здоров'я тим людям, які подарували це свято для твоєї душі. Тільки вперед, козаче, тільки вперед! Головне, не опускай руки і все буде ДУЖЕ ДОБРЕ. Нехай щастить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А-ну но,"розжуй":

але для більшості Лучан це звичні речі, це для жителя провінції вражень море

Не гарно так.Всі ми (Дарвін форева),з одного тіста зліплені.Не варто межу ліпити!

Головне,ми Українці!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А-ну но,"розжуй":

але для більшості Лучан це звичні речі, це для жителя провінції вражень море

Не гарно так.Всі ми (Дарвін форева),з одного тіста зліплені.Не варто межу ліпити!

Головне,ми Українці!

zigorko, скоріше за все, хлопчина маючи певні проблемки з здоров'ям мав на увазі певні обмеження бачити, чи просто робити те, що звично для людини, яка таких проблемок немає. + емоції( в позитивному розумінні цього слова).
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хлопчина маючи певні проблемки з здоров'ям мав на увазі певні обмеження бачити, чи просто робити те, що звично для людини, яка таких проблемок немає. + емоції( в позитивному розумінні цього слова).

Трішки не так, відповім на всі пости завтра
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А-ну но,"розжуй": Цитата але для більшості Лучан це звичні речі, це для жителя провінції вражень море Не гарно так.Всі ми (Дарвін форева),з одного тіста зліплені.Не варто межу ліпити! Головне,ми Українці!

Ну наприклад хоч я 5 років провчився поряд з Адреналін Сіті, але так жодного разу там не був, мені влаштували туди екскурсію, так само вперше був в 3Д кінотеатрі)))

Трохи навіть заздрю Лучанам, але ті хто був в більших містах, кажуть що в Луцьку особливо нема куди піти, впринципі згідний. Про те для мене це було свого роду відкриттям

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якось я пропустив першу тему, тільки вчора побачив і почавши читати не міг зупинитись

все-таки, як мало потрібно людині для щастя і як те "мало" може бути для когось "багато". все пізнається в порівнянні...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

скоріше за все, хлопчина маючи певні проблемки з здоров'ям мав на увазі певні обмеження бачити, чи просто робити те, що звично для людини, яка таких проблемок немає. + емоції( в позитивному розумінні цього слова).

Відповім таки сьогодні))))) Загалом я вже описав трохи вище, додам що з зором в мене все гаразд, з пересуванням теж все добре. Просто не маю змоги часто бувати в подібних місцях, точніше немає з ким. Так складається якось.

Я не хочу виглядати як забитий сільський житель, який ніколи не був в місті і відразу потрапив в парк атракціонів, розважальний центр чи супермаркет. Просто дійсно я побував там, де ще не був.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Правда дівчину не знайшов, але не все відразу, на все потрібний час! Про те надіюсь що не довго мені залишилося чекати)))))

Треба хлопця на бордовку взяти :) Коли чоловік 20-30 і більше :)

Скоро відкриття театрального сезону - багато бордівчан ходять в театр. А після театру - на каву - виставу обсудити :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

все-таки, як мало потрібно людині для щастя і як те "мало" може бути для когось "багато". все пізнається в порівнянні...

Як сказати, це дійсно був яскравий день, про те моя мета залишається та, яку я описав в першій темі)))))))

Треба хлопця на бордовку взяти Коли чоловік 20-30 і більше Скоро відкриття театрального сезону - багато бордівчан ходять в театр. А після театру - на каву - виставу обсудити

Я не проти))) Якось своєю групою так і не вдалось сходити в театр, хоча дуже цікаво було б. Не кіно єдиним))))))
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

все-таки, як мало потрібно людині для щастя і як те "мало" може бути для когось "багато". все пізнається в порівнянні...

Як сказати, це дійсно був яскравий день, про те моя мета залишається та, яку я описав в першій темі)))))))

" Як знайти дівчину?" На все вій час, козаче, на все свій час)))) Прийде час, буде з тобою поряд твоя половинка.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не читав теми "про дівчину", але від цієї теми аж "мурашки" пробіглися по шкірі, скільки і яких емоцій у ТСа.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

" Як знайти дівчину?" На все вій час, козаче, на все свій час)))) Прийде час, буде з тобою поряд твоя половинка.

Не хочу Вас образити, але ця фраза реально дратує! Час вже давно прийшов! Я розумію що Ви хочете підтримати, але про те що на все свій час, вже слухаю багато років, набридло!

Не читав теми "про дівчину", але від цієї теми аж "мурашки" пробіглися по шкірі, скільки і яких емоцій у ТСа.

Це добре, чи погано?)))))
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не читав теми "про дівчину", але від цієї теми аж "мурашки" пробіглися по шкірі, скільки і яких емоцій у ТСа.

Це добре, чи погано?)))))

Звісно, добре.

Погано, коли "волосся дибки".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...