Перейти до змісту

куди поїхати порибалити


w7emn

Рекомендовані повідомлення

ЭХ! Не знав в яку тему написати, але як би було чудово, якщо згрупувати всі теми про водойми в одну. Наприклад " Водойми Волині" .

Зробив тему, прошу доповнювати, якщо маєте чим :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...
  • Відповідей 197
  • Створено
  • Остання відповідь

post-25338-0-03817400-1434052689_thumb.j

поїхав сьогодні після роботи на пару годинок

место встречи изменить нельзя - Вільхівка

снасть - махова вудка 1шт

наживка - бутерброд опариш + манка

клювало слабенько цей раз, брав дужжжжжже ніжно, проте

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

post-25338-0-03817400-1434052689_thumb.j

поїхав сьогодні після роботи на пару годинок

место встречи изменить нельзя - Вільхівка

снасть - махова вудка 1шт

наживка - бутерброд опариш + манка

клювало слабенько цей раз, брав дужжжжжже ніжно, проте

Блін, круто,і якось так просто"на пару годинок" від мене + і хороша зависть до поки не засну :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Antiphase, так, манка аля рідке тісто, болтушка, як ще її називають. Переді мною сидів чоловік на тому ж місці, що я, то він на мастирку ловив. То казав, що брало нормально на мастирку, улов був гарний, він сидів ще з середи.

:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

yura-patriot, думав їхати в суботу на цілий день, але подумав, що буде багато людей. Думаю поїду сьогодні(четвер) після роботи зразу, будній день може менше буде рибаків. Як приїхав на ставок то можна було подумати, що був день рибака, берег з боку від села забитий повністю. Але підійшовши до одних, то вони сиділи ще з середи і сказали, що 10-15хв і будуть їхати. Повезло, бо сиділи якраз на тому місці, де я люблю ловити :) То я десь почав ловити в 14:30 і до 20:00.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То я десь почав ловити в 14:30 і до 20:00.

А ну впринципі нормально, досить часу щоб душу відвести(якщо клює звісно).

А мене млять "крутеее" на карася капець )), але це трішки далекувато, хочеться десь поблище до Луцька. Мо хтось підскаже! А?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То я десь почав ловити в 14:30 і до 20:00.

А ну впринципі нормально, досить часу щоб душу відвести(якщо клює звісно).

А мене млять "крутеее" на карася капець )), але це трішки далекувато, хочеться десь поблище до Луцька. Мо хтось підскаже! А?

Прилуцьке )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прилуцьке )

Ги )) да там на вихідні не влізиш, був минулі роки там пару раз ну дуууже слабенько клювало і щось він мене не манить :glare:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

<p>yura-patriot можна попробувати на Веселе поїхати там карась непогано бере , але як коли , були карпикі, але не знаю чи зараз там ще буруть, ставок безкоштовний на даний момент, принаймі вже всі там безкоштовні, орендарів погнали :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

<p>yura-patriot можна попробувати на Веселе поїхати там карась непогано бере , але як коли , були карпикі, але не знаю чи зараз там ще буруть, ставок безкоштовний на даний момент, принаймі вже всі там безкоштовні, орендарів погнали :)

О! хороша порада, але я там ніколи не був(( глянув щойно на карті, здається все просто, але як там до ставка під"їхати і я так зрозумів що він там не один, а на якому краще, от як би на перший раз у розвідку взяти з собою когось хто там все знає, то можна і зганяти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Розказую якщо їхати на Веселе з Торчина то один є зліва там карась , карп (максимальний розмір карпа якого ловили був 9,200), з права 4 чи 5 ставків, непогано говорили про 4 ставок біля посадкі ліска, або як називає народ "Жогіні штани" то треба питати місцевих.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Розказую якщо їхати на Веселе з Торчина то один є зліва там карась , карп (максимальний розмір карпа якого ловили був 9,200), з права 4 чи 5 ставків, непогано говорили про 4 ставок біля посадкі ліска, або як називає народ "Жогіні штани" то треба питати місцевих.

Ну я бачу по карті що і під"їхати до того четвертого ( самого крайнього з права ) можна вроді без проблем. :0026:хм.. цікаво, і щей безкоштовно! дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Того року були ще платні, цього року орендарів немає , так як я знаю. Заїхати можна і біля самих ставків там є грунтовка можна і перед ліском березняком також є грунтовка і за лісом чуть далі повернути на ліво. Як там зараз дорого сказати точно не можу вже 2 рокі там точно не був. Планую якось розвідати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Блін, закрутило мене в це Веселе!! але согодні пятниця :0155: троха пива випив! мож на неділю(з сім"єю)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За Мислині ніхто ніц не чув?

Років штири тому їздили туди (як на Горохів,за Звиняче).Став на той час був безкоштовним.Брав гарний карась.Десь на 3-ю рибалку колєга злапав коропа на 8500. В процесі виваджування був присутній один місцевий.Незнаю,чи так,але факт-почали місцеві гонити з того ставка.А так він був безхозний.Цікаво,що там зараз робиться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хочу на коропа поїхати. Хто підскаже де реально він клює? Хто і де ловив хороших коропів останнім часом? Відгукніться! Можу взяти з собою на рибалку!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хтось їздив в с.Пугачівку?? Чи є в когось інформація??

Були на цьому ставку місяць тому, як грози сильні були. Кльову не було ні в кого. Сиділо ще декілька рибаків і син сторожа, чи то хазяїна, я так і не зрозумів. От той син постійно на тому ставку сидить на коропа і амура. Кльов казав коли як, є великі екземпляри, але дуже важко зловити.

Цього року дно в ставі дуже заросло рослинністю. Дуже важко тягнути навіть карася - під берегом заплутує в рослини і сходить.

Нами було виловлено 8 карасів на двох, ще було 5 сходів, карась гарний, грам від 350-400 і більше.

Взагалі ставок мені сподобався, є бесідка щоб відпочити, великий. Минулого року ми непогано тут карасів ловили, цього не вдалося. Не знаю чи поїду ще раз в цьому році.

Якось так.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Стою між вибором Млинів чи Боремель? В Млинові у вівторок пролетіли, в Хрінниках був знайомий з неділі на понеділок - майже те саме. Хто і як на цьому тижні відловився в Хрінниках / Боремлі / Товпижині?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

gorik, Перепрошую, можна пару питань?

Цей став приблизно тут?

Який з них, чи вони рахуються одним ставком?

Скільки вартує рибалка?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я також хочу кудись, може у суботу,а може і у неділю,ще не визначився, цікавить с.Веселе, блін бесплатно всетаки(але як, шо, куди, не знаю)але крутить.

Якщо в когось є якісь більш реальні пропозиції! напишіть будь ласка, мож Городок чи Одеради,але конкретно!! щоб знати куди ТОЧНО! на карасюку))). Я на авто, можна в принципі і на платний ну максимум 50грн, але хочеться десь не далеко, бо та їзда реально заїпала(по роботі)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...