Перейти до змісту

як збирають гроші на собор


serhiy.k

Рекомендовані повідомлення

сиджу сьогодні собі в контейнері на ринку, заходять два чоловіки, показали якийсь папір з печатками і сказали, що збирають гроші на собор. я сам належу до протестантської церкви, і так їм і сказав, що не буду здавати на собор. Тоді вони сказали, щоб я здав гроші на сиріт, їм начальник ринку сказав, щоб вони збирали гроші, причому так досить наполегливо сказали, щоб здав гроші. я відповів, що в своїй церкві я вже жертвую гроші на соціальні програми. Тоді вони пригрозили мені податковою і пішли.

Що це було? Мене це, м’яко кажучи, здивувало. Податки я плачу, тому податкової не боюсь, просто не очікував, що церковники будуть погрожувати. Ще потім мене здивувало трохи, що хоч вони і говорили українською, та мали невеликий акцент, трохи схожий на кавказький.

Чи хтось з таким зустрічався?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сиджу сьогодні собі в контейнері на ринку, заходять два чоловіки, показали якийсь папір з печатками і сказали, що збирають гроші на собор. я сам належу до протестантської церкви, і так їм і сказав, що не буду здавати на собор. Тоді вони сказали, щоб я здав гроші на сиріт, їм начальник ринку сказав, щоб вони збирали гроші, причому так досить наполегливо сказали, щоб здав гроші. я відповів, що в своїй церкві я вже жертвую гроші на соціальні програми. Тоді вони пригрозили мені податковою і пішли.

Що це було? Мене це, м’яко кажучи, здивувало. Податки я плачу, тому податкової не боюсь, просто не очікував, що церковники будуть погрожувати. Ще потім мене здивувало трохи, що хоч вони і говорили українською, та мали невеликий акцент, трохи схожий на кавказький.

Чи хтось з таким зустрічався?

Не зустрічався, але це чистої води РОЗВОД НА БАБЛО! Вони так бачили того директора ринку як і я)))) І взагалі зараз активізувалися в Луцьку угрупування, які займаються всіляким збиранням на церкви, на війну, на ще щось там, це просто одна із схем віджиму коштів! Нічого не бійтеся! А тих двох биків треба було одразу послати на х*й!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Треба було крикнути "Алах Акбар!!!" і бурмочучи під ніс - "де ж той детонатор?" похлопати по кишенях.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Треба було крикнути "Алах Акбар!!!" і бурмочучи під ніс - "де ж той детонатор?" похлопати по кишенях.

Або демонстративно викликати .... правий сектор

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зрозуміло. дякую усім. просто перший раз з таким зтикнувся. добре, що то були хоч не церковні люди, бо дуже не хотілося б, щоб таким способом збирались гроші на церкву, якої б конфесії вона не була.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ІМХО на таке діло люди повинні здавати гроші добровільно, а не за принципом "гани бабло с№ка, а то зараз комуль там подзвоню/скажу"

Я тим попрошайкам не даю грошей уже давно, а дівчина то постійно, щось кидає .... хай би краще для потреб військових віддала ніж тим хто таким способом гроші просять

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а не за принципом "гани бабло с№ка,

По ходу комусь наглість - друге щастя!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а не за принципом "гани бабло с№ка,

По ходу комусь наглість - друге щастя!

я є такі люди, що можуть непобоявшись того, що вони збирають гроші для церк, вмазати по фейсу.

Просто дана ситуація в країні де благодійні внески стали буденністю, вимушує різних під№арасів уже не стояти зі словами "треба на операцію", а в наглу іти казати давай гроші на собор. Враховуючи, що люди в нас набожні (якщо так можна написати) без проблем отримують пару гривень від якоїсь бабкі або пересічної людини.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Странно, времена МММ прошли, а люди до сих пор сдают свои деньги в пирамиды.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Церкви захоплюють всю країну. Скоро їх як продуктових магазів стане - біля кожної багатоповерхівки (хоча з них користі більше ніж з церков)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

соборів в нас нас розвилось задофіга, і навіть партія така є :(

таких треба посилати!!!

хочете допомогти - допомагайте безпосередньо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Краще зараз на війскових давати, як варіант пану Дмитру,який стоїть на зупинці навпроти Там-Таму.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Краще зараз на війскових давати, як варіант пану Дмитру,який стоїть на зупинці навпроти Там-Таму.

Ну це будуть гроші для життя - маленького, короткого, земного. А після пожертви на Бентлі попу церкву зразу ж в рай, навічно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Краще зараз на війскових давати, як варіант пану Дмитру,який стоїть на зупинці навпроти Там-Таму.

Ну це будуть гроші для життя - маленького, короткого, земного. А після пожертви на Бентлі попу церкву зразу ж в рай, навічно.

горіти мені значить в пеклі через мою "доброту" до цих людей, що збирають гроші

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

бачив цих двох клоунів сьогодні. ви насправді думаєте що це з "церкви"?

та ні, вже не думаю :0089:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ви насправді думаєте що це з "церкви"?

Ну в них же на бумашці так написано :0158:

писати може багато чого, тимпаче в наш то час.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ви насправді думаєте що це з "церкви"?

Ну в них же на бумашці так написано :0158:

писати може багато чого, тимпаче в наш то час.

)))Та ще й на бумажці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тоді вони пригрозили мені податковою і пішли.

Для особо не осведомленных тебе объясняли что - налоговая инспекция это их дочерние предприятие . :0126:

А собор достраивать точнее его инфраструктуру надо ,так-как очередные отчисления пошли на "благие" дела и рекламу стройматериалов развешенную на фасаде исторического здания в центре.

Или ты наивно мыслил что попы на "ланосе" ездить должны, тут ниже "кемри" :0107: не загадывай.

А вот если-бы ты случайно "сознательно" отслюнявил бы им 50-100 грн. то получил-бы индульгенцию на 1(один)год на весь список грехов даже перед налоговой.

Смотри держись а то и до анафемы контейнер приговорят , как рассадник инакомыслия. :0155::0095::_17:

Всем доброй ночи :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...