Перейти до змісту

Программа для статистики роботи комп'ютера


dj_design

Рекомендовані повідомлення

Виникла "маразматична" ідея - дивитись за тим що роблять працівники на фірмі ..... як вихід поставив RAdmin .. все ніби нормально, але .. виникло дві нові ідеї:

1. як зробити щоб вибірково показувати єкран компа на телевізор ? тобто потрібен софт що буде рандомно включати єкран компа на якийсь час і потім переключати на інший ...

2. потрібно вести статистику по сайтам які відкриваються на кожному компі ..... потрібна локальна програма яка буде коректно збирати історію відвідування сайтів, так як окремо комп на проксі (і статистику відповідно) виділяти не хочуть :) (я писав з самого початку про "маразм")....

одним словом, можливо хто підскаже программи для таких "задач", бажано ломані і зі ссилками, а то поки все що знаходжу - всервно переконую себе на думці, що без виділеного проксі нічого толкового не буде ...

p/s в данний момент інет відкритий для всіх, і фактично функції маршрутизатора виконує Ciscо ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ManicTime - не знаю чи повністю вам підійде, але веде досить детальний облік часу роботи, також показує заголовки сайтів, наскільки памятаю є можливіть пароля і відправки статистики, знімків екрану вроді нема.

треба всетаки про версія

http://www.manictime.com/BuyNow/

по ключах не знаю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я так бачу що у вас просто купа вільного часу, що вам хочеться ще й дивитись за тим де "шаряться" працівники.

Скажу вам як адмін, що це взагалі не доцільно, доцільніше створити здорову атмосферу в колективі, тоді ефективність праці виросте в рази, нічого страшного якщо людина в робочий час зайде на фейсбук і поспілкується з родичами чи там ще з ким, від того його робота нікуди всеодно не втече, може буде більше стимулу поробити роботу всю, щоб більше часу було "пошаритись".

А так те що ви хочете може робити Kerio Firewall - він вас буде і захищати, і статистику згрібати по сайтам, користувачам і так далі.

Ну є ще програми по типу клавіатурних шпигунів, які відсилають скріни екрана на пошту, чи там ще куди вкажете, але для обробки цих даних буде йти купа часу й так далі...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

під фразою "Виникла "маразматична" ідея" я не мав на увазі, що вона виникла в мене .. мене, як і нормального адміна, викликав директор і поставив перед хвактом що "його ідея це тепер моя проблема" ... як я сказав, простого RAdmina йому мало ... Керіо - річ гарна , да і крім цієї программи є купа інших .. от тільки всі вони хочуть "окремий комп" через який буде "бігати інет", а мені потрібна просто статистика, бажано в гарному вигляді ....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

підхід жорсткий =)

На самперед як на мене правильно було б пояснити директору що якщо реально потрібно слідкувати\блокувати без проксі це реально маразм ...

для базового блокування можна булоб редагуванням файла hosts перекидати на корпоративний сайт із основних соц.мереж .

Ну а так треба рити, є ж різні браузери, є навіть ТОР, є додаткові міні програмки-агенти, як зловити весь трафік з компа я навіть хз ... ще пориюся

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

треба пояснити директору поки він буде слідкувати за всіма, то не буде в нього часу займатись своїми управлінськими функціями :) чи він хоче напевно когось зловити на перегляді порнушки в робочий час :)

скажіть що для цього треба окремий сервер за 20-30 тисяч гривень, щоб все було чітко, може це його трохи остудить :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та знаю я що потрібен окремий комп .. і говорив про це .. але ... аби ж в нас всі директори були розумні, жили б набагато краще ... от тому і виникло питання "простого рішення" - встановлення программи для статистики .. причому, поки що, виключно по сайтам .. і без блокування ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну дивіться порив цю тему по профільних програмних форумах, там пропонується:

1) Вмонтувати додаткову бібіліотеку в браузер і через неї читати заголовки хтмл ів. але тут якщо я на флешці риніс тор то всьо якби процес упускається.

2) Сніфити весть трафік виділяти заголовки.

Але це передбачає написання якоїсь утилітки

Рекомендують ось це http://www.winpcap.o...all/default.htm Сам би потестив але наразі на роботі, а у нас трафік добре перевіряється і блокується закачка ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а знаю я що потрібен окремий комп .. і говорив про це .. але ... аби ж в нас всі директори були розумні, жили б набагато краще ... от тому і виникло питання "простого рішення" - встановлення программи для статистики .. причому, поки що, виключно по сайтам .. і без блокування ...

пошукайте "KGB Keylogger". Якщо не помиляюсь це він має багато потрібних вам можливостей (збір статистики, прін-скрінів, логів, можливіть переглядати логи віддалено по мережі)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

потестите напишіть про результат, що на Вашу думку найкраще для даних потреб.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Також мав такі заморочки з керівництвом. Протестив багато різних програм. Найкраще себе показала ось ця http://snitch.in/., Маєш доступ на 5 днів для одного емейла. Нормального кряка незнаходив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

по питанню №2 поки, як тимчасове рішення, скористався програмою "BrowsingHistoryView" http://www.nirsoft.net/utils/browsing_history_view.html ... прога проста і банально показує історію з браузерів .. при умові що історію ніхто не чистить (в мому варіанті саме так) - для "окозамилювання" програма підійшла ... але для себе (думаю що з часом постане питання в "закрити доступ" і т.д.) ставлю на сервер - Kerio Control Hyper-V Virtual Appliance і переключу всіх на проксі ....

а от по питанню №1 - варіантів поки немає ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

для ваіанта 1 думаю варто розглянути питання скріншотів а не саме відеопередачі...

є р админ в режимі ридонли поазує все ... ну мона відкрити 30+ окон р админа і їх по черзі чегувати але то бредово троха :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...