Jump to content

Предстоятелем УПЦ МП став митрополит Онуфрій


justice777

Recommended Posts

Предстоятелем УПЦ МП під час таємного голосування Собору вибрали нинішнього місцеблюстителя УПЦ МП митрополита Онуфрія

Про його шанси до виборів:

Монах с сорокалетним стажем, он не стремится к публичности. В то же время, он сумел добиться немалых успехов в руководстве своей, надо сказать, весьма проблемной епархией. Он с успехом купирует попытки Румынской православной церкви утвердиться в румыноязычных приходах. В признание заслуг Патриарх удостоил его права ношения второй панагии.

В 1992 году Онуфрий отказался поддержать просьбу архиереев УПЦ к патриарху Московскому Алексию ІІ о предоставлении автокефалии. Между тем, он отнюдь не является ярким «русскомирцем». Его позиция сводится к необходимости соблюдения канона и процедуры в решении вопроса о статусе УПЦ. Сейчас Онуфрий скорее выступит за сохранение статус-кво в отношениях Киевского и Московского патриархатов.

В общем, сейчас шансы более предпочтительны у Онуфрия, который де-факто может устроить обе стороны и не собирается делать какие либо серьезные изменения ни во внутренней жизни церкви, ни во внешней. И Павел и ряд других иерархов в ближайшее время могут не бояться за свои места. При Онуфрии нечего переживать и россиянам. В первую очередь потому, что он никогда не имел глобальных амбиций. Он будет хорошим служакой, который всегда будет говорить правильные вещи. Большего от него и не требуется.

7 таємних фактів про нового митрополита УПЦ МП

Пише Ділова столиця

1. На відміну від покійного Володимира (Сабодана), новоспечений митрополит УПЦ МП не зможе гарантувати збереження автономії церкви у стосунках з Москвою. Однією з ключових особливостей церковної політики його попередника була багатолітня м"яка проукраїнська позиція, яка сформувалася після "помаранчевої" революції 2004 року. Володимир вирізнявся дипломатичним хистом та великим авторитетом, як серед мирян, так і серед церковних ієрархів, що давало йому значний простір для маневру. Такого простору точно не буде у новообраного митрополита. Адже відсутність достатньої харизми в українській церковній ієрархії та впливу змусить його опиратися на підтримку Москви.

2. Митрополія УПЦ МП при новому керівнику буде залежною від її основних спонсорів: Вадима Новинського та Віктора Нусенкіса. Ці два бізнесмени – перший в минулому громадянин Росії, який і зараз підтримує тісні контакти з Кремлем, а другий – виходець з Донецька, який зараз фактично проживає у Московській області, за даними "ДС" і зробили все можливе, щоб вибори нового митрополита пройшли саме так, як вони пройшли. Тобто, цей фактор лише доводить, що новий митрополит буде цілком і повністю залежний від Москви.

3. Найкращим другом нового митрополита Онуфрія називають самого Московського патріарха Кирила (Гундяєва). Є дані про те, що саме Кирило допомагав майбутньому митрополиту просуватися по церковній ієрархії та сприяв висуненню його кандидатури на пост місцеблюстителя глави УПЦ МП.

4. Митрополит Онуфрій в минулому працював будівельником. Відповідно до його офіційної біографії, під час навчання в Чернівецькому технічному училищі він працював різноробочим в кількох будівельних організаціях Чернівців.

5. Митрополит Онуфрій є одним з найстарших архієреїв УПЦ МП. В цьому році йому виповниться 70 років. Ще будучи семінаристом, майбутній архієрей став (1970) послушником Троїце-Сергієвої лаври. В 1971 році послушник Орест Березовський прийняв чернечий постриг з ім'ям Онуфрій на честь Прп. Онуфрія Великого. Має сан архімандрита. З 1988 по 1990 рр. був намісником Почаївської лаври.

6. Онуфрія вважають симпатиком т.зв. "діомидівської єресі", яка отримала назву від імені колишнього єпископа РПЦ Діомида (Дзюбана). Прихильники Діомида засуджують використання ідентифікаційних кодів, виступають пороти екуменістичного руху і є найконсервативнішим крилом в російському православ"ї.

7. Новий митрополит отримає під контроль значні фінансові ресурси, якими володіє УПЦ МП. Зокрема, за даними "ДС", лише одна капличка, розташована, наприклад, у спальному районі міста, відчисляє щомісяця в загальну церковну касу близько $4 тис. А про те, скільки вона збирає пожертв загалом, можна тільки здогадуватися. Однак, цей приклад дає можливість уявити, які насправді кошти проходять через близько 4 300 приходів, які підконтрольні церкві по всій Україні.

Дмитро Буковський

Link to comment
Share on other sites

Ще про Онуфрія:

У понеділок, 10 березня, Місцеблюститель Київської митрополичої кафедри митрополит Чернівецький і Буковинський Онуфрій зустрівся з Міністром закордонних справ Австрії Себастіяном Курцом.

Розмова відбувалась англійською мовою, оскільки владика Онуфрій дуже гарно нею володіє.

Link to comment
Share on other sites

Volyniaka,Якраз таки Австрія займає позицію підтримки раши, от і домовленності були значно раніше про призначення.

В них так само як і кругом, ставлять тих кого тра.

Link to comment
Share on other sites

Volyniaka,Якраз таки Австрія займає позицію підтримки раши, от і домовленності були значно раніше про призначення.

В них так само як і кругом, ставлять тих кого тра.

Мене то не сильно гребе (хіба як 5 колона).

Link to comment
Share on other sites

Київський патріархат про Онуфрія: Єпископи УПЦ МП обрали "русский мир"

Середа, 13 серпня 2014, 17:21

Версія для друку Коментарі29

В УПЦ КП засмучені обранням митрополита Онуфрія предстоятелем УПЦ МП.

Про це йдеться в коментарі Прес-центру Київської Патріархії.

Там зазначили, що цей ієрарх (Онуфрій – ред.), будучи місцеблюстителем УПЦ МП, фактично заблокував проведення офіційного діалогу з Київським Патріархатом щодо подолання церковного розділення та утворення єдиної Помісної Православної Церкви.

"Також митрополит Онуфрій неодноразово в унісон з Москвою заявляв про те, що українці та росіяни по суті один народ, що європейська інтеграція для України непотрібна та несе зло, називав кремлівських найманців і терористів на Донбасі "ополченцями", тощо", - сказав він.

На іменинах патріарха Кирила він хвалив його за "турботу" про Україну, зазначають в УПЦ МП.

"Обрання цього ієрарха главою Московського Патріархату в Україні фактично засвідчує залежність більшої частини єпископів цієї Церкви від агресивної доктрини "русского мира", яка стала ідеологічним підґрунтям нинішньої агресії Кремля проти України, окупації Криму, терору на Донбасі", - зазначається у повідомленні.

В УПЦ КП переконані, що обравши своїм очільником Онуфрія, більшість єпископів Московського Патріархату в Україні відкинули цей шлях.

Київський патріархат закликав до діалогу тих єпископів, священиків і вірних УПЦ МП, які "усвідомлюють необхідність відкинення неканонічно нав’язаної церковної влади Московського Патріархату, справді бажають подолання розділення українського православ’я та утворення єдиної Помісної Православної Церкви".

Як відомо, у середу Українська православна церква Московського патріархату обрала новим предстоятелем митрополита Буковинського та Чернівецького Онуфрія.

Українська правда

Link to comment
Share on other sites

Чекаємо оновлення дизайну УПЦ МП .....

post-6461-0-69953700-1407943388_thumb.jp

Проблема віруючих в тому, що вони не читають і не знають у що вони вірять. Для прикладу:

«Думаете ли

вы, что я пришѐл дать мир земле? Нет, говорю вам, но разделение. Ибо отныне пятеро в одном

доме станут разделяться, трое против двух, и двое против трѐх: отец будет против сына;

мать против дочери, и дочь против матери; свекровь против невестки своей, и невестка

против свекрови своей» (Лк.12:51-53)

«Не думайте,

что я пришѐл принести мир на землю: не мир пришѐл я принести, но меч; ибо я пришѐл

разделить человека с отцом его, и дочь с матерью еѐ, и невестку со свекровью еѐ. И враги

человеку – домашние его» (Мф.10:34-36)

«Если кто приходит ко мне, и не

возненавидит отца своего и матери, и жены и детей, и братьев и сестѐр, а притом и самой

жизни своей, тот не может быть моим учеником» (Лк.14:26)

Це ізрьок Ісус Іосієвич Христос. Вся книга просякнута неприкритим сатанизмом. В середні віки читання біблії було заборонене, пізніше дозволили тільки з попом, щоб забивав мозок "правильним" розумінням написаного. Які претензії до гундяєва? Він що, діє в розріз побажанням Ісуса Іосієвича?

Link to comment
Share on other sites

Патріарх Московський і всієї Русі Кирило підтвердив і благословив обрання Онуфрія главою Української православної церкви Московського патріархату

Про це повідомив новообраний очільник УПЦ МП Онуфрій під час прес-конференції, передає Еспресо.TV.

Link to comment
Share on other sites

Вибори нового очільника УПЦ МП пройшли без серйозних порушень. Болісних питань про визнання російської агресії проросійськи налаштований Онуфрій поки уникає. А от об’єднання церков українцям поки чекати зарано.

Відеосюжет від ТСН.

http://tsn.ua/video/video-novini/moskovskiy-patriarhat-zalishayetsya-slugoyu-dvoh-paniv.html

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.×
×
  • Create New...