Jump to content

Одна ніч групи швидкого реагування


difoto

Recommended Posts

Хто не в курсі - Самооборона Волині чергує вночі у місті. Разом з міліцією, або замість міліції - це вже не важливо.

Пропоную почитати звіт ГШР, щоб усім все стало зрозуміло і на свої місця повлягалось вже.

І ТАК КОЖНА НІЧ! Давайте, критикуйте.

08.08.2014 22:00, за направленням із чергової частини МВС м. Луцька навести порядок за адресою вул. Кравчука, 9, нікого підозрілого не виявили. Слід зазначити, що поруч із даним двором знаходиться опорний пункт міліції (світилося в усіх вікнах). Питання: для чого направляти наряд, коли може вийти «на перекур», будь-який міліціонер?

08.08.2014 22:20-23:00, охорона ринку «Північний» затримала зловмисника, котрий зі слів продавця, демонструючи ножа спочатку взяв не розрахувавшись у продуктовому магазині 3 заготівки для піци, а за кілька хвилин у літньому кафе, зі слів бармена розмахуючи ножем вимагав горілку. Правопорушник травмувався об асфальт під час падіння. Надали первинну медичну допомогу, передали грабіжника працівникам слідчо-оперативної групи МВС.

08.08.2014 23:40, за направленням із чергової частини МВС м. Луцька навести порядок за адресою пр. Молоді, 9А виявили компанію із 3-х осіб, що випивала та шумно розмовляла. Компанія прибрала сміття та розійшлася.

09.08.2014 00:30, біля проїжджої частини дороги по вул. Станіславського, 11А виявили неповнолітнього із самокатом Душаткіна Арсена, 12 років, який пояснив що в такій пізній час чекає на маму з роботи, бо загубив ключа від квартири, мобільний мама не дає. Зателефонувавши до мами Оксани 096-653-79-76, вияснили, що вона до пізньої ночі працює барменом у ресторані «Зелений гай», відлучитись не може, сина виховує сама, син перебуває в інтернаті, на вихідні передають на «виховання» мамі. Хлопця відвели до сусідів у кв. №27, де його господарі покормили (лише зранку снідав). Думаю, мамі можна задати багато запитань. Найголовніше: що далі буде із дитиною, якщо мама не може йому приділити бодай два дні на тиждень?

09.08.2014 01:30, виклик на допомогу міліції до нічного клубу «Наталка», де назрівала масова бійка. Своєю присутністю попередили.

09.08.2014 04:00 у магазині «Продукти» по вул. Гулака-Артемовського між будинками 13а та 15а успішна контрольна закупка пляшки коньяку «Борисфен 3*». Пояснення продавщиці: «Продаю акуратно, дивлюся по людях, дітям, підліткам та п’яним не продаю». З огляду на реакцію на зауваження та моральні настанови сумніваємось, що даному працівнику профілактична бесіда допомогла. Просимо зазначений магазин долучити до списку порушників постанови міськради про заборону продажу алкогольних напоїв у нічний час.

09.08.2014 05:00 за направленням із чергової частини МВС м. Луцька навести порядок навпроти магазину «Юрій» по вул. Конякіна, 14. Виявлено чотирьох чоловіків віку близько 25-35 років у стані алкогольного сп’яніння. Одному із них належить автомобіль БМВ сірого кольору, д/н АС 19-54 В?. Пояснили, що одного із товаришів відправляють на схід на війну. Згідно оперативних даних той, кого «відправляли» виявився тричі судимим. Існує оперативна інформація, що підприємців місцевого ринку тероризують невідомі молодики, вимагаючи їх сплачувати «за охорону» і можливість спокійно торгувати. Якщо даний факт буде у подальшому підтверджено, вважаємо що ці особи можуть бути причетні до «наїздів», бо ними ствердно заявлялося, що ми тут (мається на увазі мікрорайон) «тримаємо порядок».

09.08.2014 21:30, оперативна інформація про підозрілого чоловіка на пероні залізничного вокзалу. Ним виявився Аркадій К. 26.03.1967р. н., який самостійно прямує на війну на схід України. Білет на поїзд та військовий квиток пред’явив. Він пояснив, що має місячну відпустку, його не цікавлять формальності із якимись реєстраційними записами, направленнями, тратою «купи часу», що він знайде, як стати у нагоді на фронті. Щасти тобі, друже.

09.08.2014 22:00, направлення із чергової частини МВС м. Луцька надати допомогу працівникам міліції за адресою вул. Федорова, 2, бар «Дубок». Побутовий конфлікт на грунті алкогольного сп’яніння з одного боку та хамства «мажорів» з другого. Коротий опис: молода пані на дворовій дорозі сигналила клаксоном авто та обзивала малих дітей, на зауваження про неприпустимість такої поведінки ще й нецензурно вилаялась, за кілька хвилин на «розбірки» направила свого чоловіка. Ті, що робили зауваження у «Дубку» святкували 30-тиріччя іншої пані. Викликаним працівникам міліції, не дивлячись на пізній час і те, що кафе зачиняється о 23:00 ну дуже вже було потрібно опитати заявників та свідків події, підігрітих алкоголем святкуючих. Як ніби це не можна зробити у більш спокійній і ненапруженій обстановці у міськвідділі зранку наступного дня. Якби не міліція конфлікт вичерпався б швидко. А так: буча, шум, крики увечері «на радість» мешканцям мікрорайону. І, доречі, хамська поведінка міліціонера на кшталт: «Це моє діло, що я тут понаписував, щоб Вам тут ще щось показувати чи пояснювати!»

09.08.2014 23:00, направлення із чергової частини МВС м. Луцька за адресою вул. Заповітна, 1, «Фірма «Модуль» на допомогу міліції. Інформація про спрацювання охоронної сигналізації, про те, що помічено рух невідомих на об’єкті. Майже як завжди, на місце події ГШР прибула першою, далі - міліція. Охоронна фірма «Арсенал», що охороняє даний об’єкт свій патрульний автомобіль не направила. Цікаво… Перевірили місцевість поруч, виявили привідчинене вікно на другому поверсі, взяли периметр території під охорону. Передали пости міліціонерам. Знайдений директор фірми Костянтин Миколайович на прохання під’їхати, щоб перевірити приміщення зсередини на наявність зловмисників повідомив, що сирену сигналізації відімкне дистанційно і все. Ось так. А нам «ганяй», розбивай підвіску авто…

10.08.2014 00:05, візуально зафіксовано факт продажу пива в пакет в магазині «Цукерочка» перед Окружним адміністративним судом по вул. Словацького,3. Даний магазин систематично порушує постанову Луцької міської ради про заборону продажу алкоголю. Даний магазин її не виконує! Продавець надала таку інформацію: власник Марія Петрівна, тел. 068-028-82-12. Є факти, що засвідчують, що даний магазин «має відношення» до «Княжого двору»: банери з рекламою послуг «Княжого двору» кругом розтягнені по ньому, стікери із цукром до кави «Княжий двір». За оперативними даними даний ресторан «кришується» міліцією. Магазин порушує не лише заборону продажу алкоголю, а й багато чого іншого у сфері торгівлі (зазначав у попередніх звітах). Давайте показово закриємо, хоча б на ніч з 22:00 до 08:00. Можливо, іншим «повадно» не буде.

10.08.2014 00:15, за направленням із чергової частини МВС м. Луцька навести порядок за адресою пр. Волі, 68. Навели.

10.08.2014 00:30, за направленням із чергової частини МВС м. Луцька навести порядок за адресою пр. Волі, 35. Навели.

Link to comment
Share on other sites

Правопорушник травмувався об асфальт під час падіння. Надали первинну медичну допомогу, передали грабіжника працівникам слідчо-оперативної групи МВС.

:_36: :_36: :_36:

Link to comment
Share on other sites

На рахунок охорони "Арсеналом" - у фірми "Модуль" є ще своя пожежна сигналізація, яка не обслуговується даною фірмою але має свою незалежну сирену.

Link to comment
Share on other sites

Такий звіт - це перший крок до людської та правильної, в т.ч. - публічної, роботи міліції/поліції. Як у всьому цивілізованому світі. Ді, ви б ще те кубло розігнали на Грибоєдова і тоді взагалі б в Луцьку був ажур. ))))

Якщо серйозно - молодці!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Адміністратори

А можна попросити групу, приїхати і допомогти мені вирішити проблему з групою алкашів? :)

Які до з рання допізньої ночі бухають в дворі і порушують громадський спокій.

Вчора фани бухали, але ті хоч нормальні пісні співають і кричалки патріотчиного змісту :)

А в лигарів окрім мату нічого нема.

Link to comment
Share on other sites

Власне, вкотре піднімається питання ефективності міліції (як і всієї правоохоронної системи).

Друзі, які мають відношення до нинішньою влади, звертаюся до вас.

Всю нашу правоохоронну систему - від дільничного інспектора до голови Конституційного Суду України треба на корню міняти. Може виникнути питання - на кого ж тут поміняєш? А є на кого. В усякому випадку, кого-кого, а весь склад міліції можна ефективно поміняти.

Так сталося, що останні 15 років кожен вищий навчальний заклад (чи навіть не зовсім вищий) готував, готує і продовжує готувати юристів. Так от, для того, щоб змінити правоохоронну систему - міліцію та прокуратуру, достатньо лише зібрати молодих, незіпсованих юристів, які пару років тому здобули диплом, влаштувати їм кількамісячні курси підвищення кваліфікації (когось - на слідчого в економічних справах, когось - на слідчого в побутових злочинах і т.п.), і будемо мати абсолютно новий склад правоохоронної системи. Це цілком і повністю реально. Що робити зі старими? Ті, хто вміє і готовий працювати в нових умовах, після тестів та поліграфа підуть працювати в підпорядкування до молодих. Ті, хто працювати не хоче, а хоче далі збивати бабло - йдуть на йух.

В кожну ментовську управу - представників громадськості для контролю. Зі щомісячними чи щоквартальними звітами про ефективність роботи, які братимуться до уваги вищестоящим ментовським керівництвом.

Я з приємністю пригадую Євро 2012, коли наша міліція була ввічливою, ефективною та здебільшого такою, як вона має бути. Тобто, там є люди, яких можна заставити нормально працювати. Значить, одних - заставити, іших - погнати, але на відсотків 60-70 влити нових людей, і таким чином повністю оновити систему. Паралельно створивши ефективні механізми контролю, щоб не допустити перетворення нової системи в стару.

Як юрист, я абсолютно не претендую на посади в міліцейсько-прокурорській системі, це не моє. Але якби такий процес розпочався - готовий за безплатно працювати і допомагати. Переконаний, що є сотні, тисячі юристів, які готові брати участь в навчанні нового покоління правоохоронців.

Link to comment
Share on other sites

а дійсно, для пересічного лучанина не помітна ця робота

дякую велике за таку детальну розповідь

і ще питання - а яким чином до вас звертаються люди коли помічають якесь порушення, чи ви їздите по вказівках міліції?

Link to comment
Share on other sites

Є телефони оперативного чергового.

Поки це мобільні.

Гаряча лінія Самооборони - 0671100577, 0663418053!

З.І. Можете, в нічний час (з 20:00 до 8:00) передзвонити 102 і сказати щоб приїхала Самооборона..))

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

У Луцьку затримали п’яного «нациста»

Сьогодні, 07:47НовиниКоментарі (0) • 814

11755762_1613405625575634_8936942691167637788_n-300x201.jpg

Група швидкого реагування волинської “Самооборони” затримала у Луцьку молодика, який поділяє нацистську ідеологію.

Про це в Facebook пише Олександр Ніколайчук.

Публікуємо його допис без змін та правок:

26-07-2015 під час нічного патрулювання вулиць міста здійснювали об’їзд проблемних нічних “точок”. Близько 4:15 відвідали одне з таких місць. Зупинка громадського транспорту “40-й квартал”. Там завжи людно вночі, бо магазин “ЛюВіНа” продає не лише каву та харчі, а й заборнений до продажу у цей час у місті засіб відпочинку для народу – “алкоголь у чорні пакетики”.

Шумна компанія із чоловік шести-семи. Набір стандартний. Горілка, пиво, добірний мат. Ми ніколи не переслідуємо мети покарати порушників, завжди намагаємося достукатися до сумління. Адекватні люди на зауваження реагують, навіть перебуваючи напідпитку. Неадекватні розпочинають з’ясовування відносин. Присутні “відпочиваючі” відосяться до другої категорії. Отже, слово за словом.

Виявляємо найактивніших, щоб морально нейтралізувати групу. Особливу увагу привертає цинічно нахабний та напрочуд самовпевнений молодий чоловік. Про словесну перепалку оповідати не буду, хоча товариші-собутильники потихенку “розсмокталися”. Юнак емоційно болісно відреагував на мою фразу “ти можеш бути білою людиною, можеш мене почути?”. Й активно почав доводити, що він БІЛА ЛЮДИНА. Хіба нам всім цього не видно? Його аж пересмикувало. Дістав мобільний, щоб зателефонувати. Заставка приголомшила.

Мельников Дмитро Леонідович, 23 роки.

Запитання: “Що означає нацистська свастика на заставці у телефоні?”

Відповідь: “Це моя ідеологія. Вона означає, що я не хочу робити і не роблю.”

Доводжу усім до відома, що санкція ч.1 ст.436-1 КК України передбачає відповідальність у вигляді обмеженням волі на строк до п’яти років або позбавленням волі на той самий строк, з конфіскацією майна або без такої. Зміни внесено до КК згідно норм Закону України “Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки” від 09.04.2015р.

Попри те, що закінчилися бланки для складання протоколів про адміністративні правопорушення, правоохоронці Луцького МВ УМВС України у Волинській області після декількох хвилин наради вирішили таки скласти протокол на порушника громадського порядку. Крім того, слідчий міськідділу відібрав пояснення у Дмитра щодо його дій з публічного використання нацистської символіки. Мобільний телефон до понеділка залишився у міліції. До прийняття рішення.

Сподіваюся, що за фактом порушать кримінальну справу проти “нацика”. Хоча можливий й інший сценарій. Як часто буває “закриють очі” на злочин. Практика доведення таких справ до суду, як і прийняття рішень судами, відсутня. Отже, доведеться напружуватись, а це мало хто із міліціонерів полюбляє. (Вибачайте за прямоту). Згодом черговий наряд ГШР “Самооборони Волині” відвіз молодого чоловіка у наркодиспансер на освідування на визначення ступеня сп’яніння.

PS. Один із наших хлопців “звідти” прокоментував, що “там” люди, що сповідують ідеологію нацизму, з особливою жорстокістю катують українських солдат…

PPS. Може б хто “виховав” магазин “ЛюВіНа” по-людськи, бо “згідно чинного законодавства” не вдається. Він належить до когорти тих, що заслуговують на покарання. То Вам багато хто із 40-го підтвердить. Нам якось статус охоронців громадського порядку не дозволяє, а на ситематичні зауваження не реагує.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Create New...