Перейти до змісту

Декстер/Dexter


self

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 176
  • Створено
  • Остання відповідь

за две три серии? сомнительно ... дехтер вон пальчики нигера на "инструмент" прилепил, типа подстава...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Перезалийте будь-ласка хто може 12 серію 1 сезону і 1 серію 2 сезону. А то ж не можу глянути закінчення ^_^

Буду вдячний як мінімум +.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перезалийте будь-ласка хто може 12 серію 1 сезону і 1 серію 2 сезону. А то ж не можу глянути закінчення :offtopic:

Буду вдячний як мінімум +.

Дякуючи Тяпчику уже не потрібно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12ту, якщо заливку не рубане по дорозі, зможете заберать десь близько 9ї ранку

ЗІ Доуокса шкода :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мда, концовка разочаровала.. :0056: imho, авторы просто выдохлись и не смогли придумать более интересный и напряженный сюжетный поворот, прямо какое-то чудесное избавление получается. Декстер к концу сериала таким положительным сделан - хоть на хлеб намазывай.. когда Декстер по почте получает новый "контейнер", то уже не верится, что он будет наполнен "трофеями", скорее слайдами с семейных пикников ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сюжет вощето мені навіть сподобався, все вроді складно плєсалось, а от кінцівка якраз таки лишає двояке відчуття. Від такого закрученого початку і крепкої середини ждеш і не менш захопливої розвязкі а тут трішки облом ^_^

Але полюбому це один з кращих серіалів і з нетерпінням буду чекати на третій сезон :0056: (хоча аж страшно уявити як ще мона ізвращатись щоб далі його робити цікавим)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
  • 3 тижня потому...

Читав в інтернеті що повинен скоро появитись 3 сезон Декстера!. ІМХО кращого ще серіала я не бачив!!!

http://spoilertv.blogspot.com/2007/11/dext...on-3-is-go.html

Хто хоть чуть-чуть знає англійську мову зможе перекласти)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 місяця потому...

Третій сезон вже на роздачі на Новафілм. Може є хтось добренький і викладе до нас на фтп першу серію третього сезону, а то мій акаунт заблокували, а на інших трекерах шось немає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Скачав! Лінк в наступному топіку! Нажаль сам видалити не можу повідомлення

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...