Перейти до змісту

Декстер/Dexter


self

Рекомендовані повідомлення

  • 2 тижня потому...
  • Відповідей 176
  • Створено
  • Остання відповідь
  • 4 тижня потому...
  • 3 місяця потому...

Итак, дождались! Пятый сезон Декстера стартует на Showtime 26 сентября cheesy.gifВозмолимся труженникам из Novafilm о как можно более скорой русской озвучке новых серий... smile-zachot.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

я всенеможу найти в нормальній НД якості....і з перекладом новафільм....нормальним, щоб не було на фоні анг мови.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хотів скачати серіальчик, вартий він 100гб на вінчестері???

вартий, але лише з перекладом від NovaFilm!

хоча для слабонервних не рекомендую

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

Серіал було цікаво дивитися , але виключно до 3-4 сезону , все що далі виглядає дуже затянутим

щодо 6 сезону , який нещодавно закінчили знімати - нічого особливого , заінтригували лише в кінці , коли Дебра стає очевидцем того , як Декстер вбиває Тревіса .. цікаво ж що буде далі ?)

Хотів скачати серіальчик, вартий він 100гб на вінчестері???

Як на мене , то і онлайн можна подивитися , ще й в доволі таки хорошій якості :_08:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Переглянула всі сезони Декстера,фільм бомба!!!!! :0155: Рекомендую всім переглянути з перекладом від NovaFilm.хоча останній сезон дивилася LostFilm.Не дочекалася перкладу від NovaFilm ))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 10 місяців потому...

Ну вот, вышла финальная серия 7го сезона!!!!Так быстро пролетели серии...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а я вчора скачав.... проте ще не дивився :-Р

коротко можна сказати в кількох реченях.

про тяжке житя серійного маньяка убивцю, родина ,діти заважають займатися улюбленою справою,

ще й сестра стала начальником вбивчого відділу , одне хоть допомагає в улюбленій справі ,що сам працює експертом в поліції .а так сериал затянутий і занудний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а я вчора скачав.... проте ще не дивився :-Р

коротко можна сказати в кількох реченях.

про тяжке житя серійного маньяка убивцю, родина ,діти заважають займатися улюбленою справою,

ще й сестра стала начальником вбивчого відділу , одне хоть допомагає в улюбленій справі ,що сам працює експертом в поліції .а так сериал затянутий і занудний.

На вкус и цвет...как говорится, ни один сезон "Декстера" не показался затянутым и скучным, возможно 6 сезон не оправдал ожиданий, но 7 все компенсировал...Но...но...но...обижать "Декстера"! :0167:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Згоден, харош серіальчик, продуманий, стильний, кумедний) не відпускає після перегляду.., кожен персонаж колоритний, зі своїми забобонами, діалоги і розвиток сюжету непередбачений, ну і завершення сезонів у вигляді гарних вечірок, з салютами і конфеті, скільки б там граблів не було, теж нормуль!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 місяця потому...

шостий і сьомий сезон вже дууууже затянуті, не знаю як ви, а ледве додивився((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

8x01 30 июня 2013

8x02 7 июля 2013

8x03 14 июля 2013

8x04 21 июля 2013

8x05 28 июля 2013

8x06 4 августа 2013

8x07 11 августа 2013

8x08 18 августа 2013

8x09 25 августа 2013

8x10 8 сентября 2013

8x11 15 сентября 2013

8x12 22 сентября 2013

Чекаєм :0155:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ех шкода, що скоро фінал, та затягувати вже нема сенсу. доречі, у неті вже море припущень, як все скінчиться. схиляюсь до варіанту загибелі Декса та і постер останнього сезону ніби на це натякає.

kinopoisk.ru-Dexter-2149581.jpg

серіал вийшов надзвичайний - з цікавим напруженим сюжетом та дуже неординарним і неоднозначиним головним героєм, вчинки та роздуми якого породжують дуже багато запитань

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

блін, чомусь постер з мого попереднього повідомлення пропав :(

upd; а тепер з"явився...шо за глюки?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • 5 тижнів потому...

  • все никак не сяду за просмотр этого сериала, хотя очень хорошие рекомендации

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

FIN... сумний фінал вийшов :_03:

Ааа, тут некоторые еще ждут перевод, а вы раньше времени навеяли грусть.(((Неужели все так плохо...(((( не отвечайте только!!!))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...