Перейти до змісту

Декстер/Dexter


self

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 176
  • Створено
  • Остання відповідь

Хто взагалі дивиться серіал??? Пишіть шо думаєте... як вам??? почнемо трохи обговоренням займатись

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я дивлюся )) З великим задоволенням! Навіть не уявляю до чого призведе ця вся історія з вагітністю і шлюбом, і тим що Декстер тепер має друга. Декстер явно розм"як. Таке враження що з іронічно-детективного жанру серіал поступово перетворюється на "Просто Марію" :huh: Але останнім часом почала радувати Деб, щей переклад такий вдалий, вона як шось ляпне, шо потім пару годин хожу і дибільною улибкою, і де в людей такий словарний запас матів береться?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нарешті знайшлася людина з якою можна обговорити по суті серіал!

Знаєш для цікавості передивився я 4 серії Декстера 1-го сезону і все ти права! Декстер явно розм"як! він став тепер майже Анголом небесним в порівнянні з тим справді жорстоким вбивцем яким був в перших сезонах!

Однак, незважаючи на це серіал не втрачає своєї трагікомедії, яка була присутня на протязі всіх серій! Так само як і ти взагалі не уявляю Декстера татом))) хоча все можливо!

мені здається шо цей його новий друг і є черговий пацієнтом (в майбутньому) операційного столу декстера!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ага, скоріше всього так і буде.

Нічого, збереться і наведе порядок=)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 серія порадувала!!!!!!!!!!!!

Нарешті почалось якесь загострення ситуації, згадалось шо серіал то Триллер-Драма... а то вже було таке враження шо то не триллер а мелодрама)))...

події розвинулось кардинально протилежно, хоча я так і догадувався... кстаті я десь на 6 серії 3-го сезону зрозумів ше то не Мігеля кров на рубашці))) тепер все іде по моєму плану... правда який вихід вибере Декстер для свого новоспеченого "друга" я пока не знаю...

видно шо Мігель тупо використовує Декстера у своїй ціля для того шоб позбивитись з своїми ворогами! Поки що це в нього вдавалось на ура!

Але урок Декстера мене впечатлив!!! Молодець!

Гарний серіал рекоменую всім хто не бачив!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От наскільки сильно вже хочу подивитись третій сезон... та стримую себе... дочекаюсь коли його дознімають, викачаю все і лише тоді подивлюсь... Перші два дивився "запоєм", тому і третій жду лише весь :) Бо не люблю довго чекати наступної серії.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

имхо в третьем уж слишком много мелодрамы .. выдохлись сценаристы...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я думаю починаючи з 9 серії далі діло піде краще! Принаймні хто бачив цю 9-ту серію мене підтримає в цьому!!!

англійськомовна версія серії № 10 на сайті виробника вже є... скоро буде переклад!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я б хотів щоб він все таки його покрамсав, сильно вже Мігель його зневажає, так не можна з "кращими " друзями, ще й погрожувати=)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да докачав бо побачив шо вроді лежить файл на фтп але явно недокачений і недокачується...

повтикав я 10 серію! Ну інтрига вже збільшилась! Я вже казав шо починаючи з 9 серії серіал мені нагадав справжнього Декстера! В нього навіть почуття з"явились яких він ніколи не мав))) кароче Декстер змінився))) ну тепер цікаво Хто кого порішає)))

Мій прогноз - декстер рішає прокурора а в кінці декстера поріже його сестра ДЕБ))) ггг

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ЕЕЕ, так не буде 4го сезону, не треба його різати, в нього життя починається.

Заливаю 11ту

УУУ. просто жесть серія (11)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чесно кажучи подивившись останню серію 3 сезону трошки розчарувався... згадуючи 2 останні серії попередніх сезонів чекав відповідного!

Але не сталось... зробили мелодрамну серію... і на мій погляд 3 сезон виявився повністю незакритим!!!

Думаю недоліки виправлять в 4 сезоні!

Однак, серіал дуже класний!!! Дуже виский рейтинг серіала це підтверджує! Хто не бачив обов"язково подивіться! РЕКОМЕНДУЮ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І я шось думала її зроблять більш шокуючою та гостросюжетною, думала той скорняк, якого так мусолили на протязі сезону хоть його помучить нормально, а він до нього майже і не підходив, все так швидко сталося, аж прям нецікаво, і оці постійні розмови з батьком також шось сплошні соплі-сльози, а коли батя в декстера вибачення просити став шо він себе вбив я чуть в осадок не випала, то вже апщє! Далой мєладрами! :lopata: Кінець другого сезону був однозначно кращим!

Братєц Мігеля також якійсь приторможений, та там я так поняла вся сімейка шось нєтаво! Він напевно також довго не житиме.....

Ну хоть Дебра своїми репліками порадувала, ходяча енциклопедія матів, шкода шо не всю її мову докладно перкладають, там такі перли! Тільки вот чого її так вразило шо татечко зраджував мамі, прям свята якась, жють. Все ще згадую діалог наприкінці другого сезону між Декстером та Деброю коли він їй росказував шо Ріта вагітна, вона тоді такім трьохстопним ямбом завернула, шось типу Діти - грьобані машинкі по виробництву к@к@шок, треба буде ше разочок передивитися.

Фсьо. Виговорилась. Жду четвертого сезону. Пух!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Компания SHOWTIME заявила, что появятся еще два сезона рейтингового драма-сериала DEXTER, в ролях Майкл Си Холл (Michael C. Hall) номинированный на Эмми и Золотой Глобус, это было заявлено сегодня Робертом Гринблатом (Robert Greenblatt), президентом компании Showtime. Номинированный на Эмми сериал Dexter 3 сезон стартовал в конце сентября 2008 года. Сериал поразил критиков и аудиторию, которая составила 3 миллиона зрителей на премьерной неделе и стала первой в рейтинге сериалов. Сезоны 4 и 5 будут состоять из 12 эпизодов каждый, съемки следующего 4 сезона пройдут в Лос-Анджелесе следующей весной.

"Огромный успех DEXTER это достижения продюсерской команды, автора оригинальной книги и одаренного Майкла Си Холла (Michael C. Hall)" - сказал Гринблат.

Один из наиболее признанных сериалов на телевидении. Звезды DEXTER Michael C. Hall (дважды номинированный на Эмми и Золотой Глобус) скрытный и расчетливый эксперт по крови полиции Майами, а в лунном свете серийный убийца. Шоу номинировано на пять наград Эмми включая: Выдающаяся Драма Сериал и Выдающийся главный герой в Драма Сериале. Также сериал получил престижную 2008 Peabody награду и дважды упомянут в AFI 10 лучших программ на телевидении. DEXTER самый популярная драма компании SHOWTIME и самая популярная в сети интернет в 2007 году. Еще DEXTER один из самых успешных по продаже DVD дисков и продолжает хорошо раскупаться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
вроде 4 сезон вышел, кто то что слышал? <_<

хм. интересно. надо будеть поискать инфу по этому поводу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...